Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kombi

için 57 sonuç bulundu.

Buderus Kombi

Genel olarak kombiler ev içerisinde suyu verimli olarak kullanabilmeniz için oluşturulmuş olan cihazlardır. Oluşturduğu iç sistem sayesinde mevcut bulunan suyu sizlerin isteği dahilindeki sıcaklığa getirerek sıcaklık veya direkt olarak su ısıtma amacı ile kullanım sağlamanıza olanak tanır. Bu ısıtma cihazları genel olarak evinizde veya herhangi bir kullanım sağladığınız alanda sizlere ergonomik bir kullanım sağlar. Faturanızı sizler için hafifleten bu kombi modelleri boyut olarak da sizlere alan tasarrufu sağlar. Evinizin her bölgesinde kullanımını sağlayabileceğiniz ve montajı oldukça kolay olan Buderus kombi modelleri ile birlikte yaz veya kış demeden ısıtma imkanlarından mahrum kalmazsınız. Hem ısınma amacı ile hem de sıcak su kullanma amacı ile kullanımını gerçekleştirebileceğiniz kombi modellerini seçmek konusunda da titiz davranmak gerekiyor. Evinizin boyutunu ilk olarak göz önüne alabilecekken aynı zamanda da edindiğiniz kombinin sağladığı güvenlik koşullarına göz atmalısınız. Buderus kombi kullanımı açısından sizlere pratiklik sağlarken aynı zamanda bu kullanımın beraberinde getirdiği güvenli cihaz olma yönü ile de karşınıza çıkıyor. Buderus kombi sayesinde siz de günün her saati sıcak suya ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bunu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yoğuşmalı, yoğuşmasız ve benzeri birbirinden farklı fonksiyonları ile birlikte kombi seçiminiz tamamen sizlerin isteklerine göre şekilleniyor. Buderus kombi fiyatları ise yine bu fonksiyonel özelliklerle birlikte modelden modele olmak üzere değişiklik gösteriyor.

Buderus Kombi ile Evinize Uygun Seçim

Buderus Kombi ile Evinize Uygun Seçim

Kombi seçimi günümüzde oldukça önemli bir nokta olarak karşınıza çıkıyor. Bir kombiden beklenilen özellikler sayıldığında ilk olarak verimli kullanım sağlaması veya güvenli olması gibi maddeler kaçınılmaz şekilde önünüze çıkabilir. Verimlilik maddesinin gereğini sağlaması için bazı faktörler karşınıza çıkıyor. Öncelikle kombinizi seçmeden önce evinizin durumunu gözden geçirmeniz gerekir. Ne istediğinize bu noktada karar vermelisiniz. Eğer eviniz metrekare olarak küçük ise buna uygun modeller tercih edebilirsiniz. Veya daha büyük daireleriniz veya müstakil evleriniz için ısıtma koşullarını verimli bir şekilde yerine getirecek, sağlayacak ve bu enerjide çalışabilecek modellere göz atabilirsiniz. Metrekare durumundan sonra ise bina hakkında daha birçok madde kombi seçiminizi etkileyebilir. Bunlardan bir diğeri ise izolasyon bulunup bulunmaması konusudur. Eğer dairenizde izolasyon bulunmuyor ise ısınması izolasyonu bulunmakta olan bir daireden daha yavaş gerçekleşecektir. Buna uygun normalden daha yüksek enerji koşullarını sağlayan kombi modellerini filtrelemeniz gerekmektedir. Bunun dışında evinizin veya işyerinizin cephesi de önem taşımakta. Güney cephesi gün boyu güneş ışığını doğal bir şekilde dairenizin içine alabilir. Ancak kuzey ve benzeri cephelerde durum aynı şekilde gerçekleşmeyebilir. Bu durum ise dairenizin ortalamanın altında bir sürede ısınma sağlamasına sebebiyet verebilir. Eğer gün boyu güneş almayan bir cephede iseniz, dairenizin izolasyonu yoksa veya ortalama bir daireden metrekare olarak daha büyük ise kombi seçiminiz de farklılaşmalıdır. Bu tür durumlarda enerjisi bu koşullara uyum sağlayacak olan modelleri edinmeniz doğru olacaktır. Buderus kombi çeşitleri de tam olarak bu koşullara uyum sağlıyor. Evinizin veya işyerinizin koşullarını ilk etapta göz önünde bulundurarak yapacağınız filtrelemede ve akabinde vereceğiniz kararlarda Buderus’un birbirinden farklı modelleri mevcut bulunmakta. Bu modellerin tercihini sağlayabilir ve eviniz, işyeriniz için en doğru kararı alabilirsiniz. Evinizdeki verimli enerji kullanamama sorununu çözebilir ve daha hızlı bir ısınma süreci gerçekleştirebilirsiniz. Bunların hepsini oldukça şık bir tasarım ile halledebilirsiniz. Birbirinden modern ve her koşula dayanıklı modeller ile birlikte verimli olmasının yanı sıra tasarımı ile de öne çıkan kombiler evinizin vazgeçilmez parçası haline gelecek.

Buderus Kombi ve Tasarımsal Çözümler

Buderus Kombi ve Tasarımsal Çözümler

Kombinizi edindiğinizde kullanımı esnasında evde nerede bulunduracağınız, monte edeceğiniz de üzerinde düşünmeniz gereken farklı bir konu olarak ortaya çıkıyor. Evin mutfak veya salon gibi alanlarında kombinin apaçık bir şekilde durması kimi zaman estetik olmayan görüntülere yol açabilir. Bunun önüne Buderus marka kombilerin tasarımları geçiyor. Bu tasarımlar sayesinde kombinizi açık alanda bırakmakta bir sorun görmeksizin kullanım sağlayabileceksiniz. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile modern, estetik bir görünüme sahip olan kombiler ile birlikte evinizde şıklık yakalayabilirsiniz. Kombi dendiğinde akla gelen monoton modelleri aşan tasarımları ile birlikte oldukça rahat bir şekilde kullanım sağlayabileceksiniz. Tasarımsal özellikleri ile birlikte fonksiyonel özellikler de birleştiğinde evinize yeni bir boyut gelecek. Siyah cam ve benzeri modelleri ile birlikte de farklılık yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu modeller çizilmeye dayanıklı olarak karşınıza çıkıyor. Buderus yoğuşmalı kombi modelleri aynı zamanda üzerinde bulundurduğu led ekran ve kullanıcı arayüzü ile birlikte sizlere kolay bir kullanım sağlıyor. LED ekran sayesinde gece gündüz demeksizin verileri kolay bir şekilde okuyabilir ve buna istinaden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda diğer bir önemli özellik de bulunmaktadır. Kombiniz ısıtma işlemini gerçekleştirirken yüksek seviyede ses üretimi gerçekleştirebilir. Bunun önüne geçebilmek adına ortalama 36 dB kadar seste çalışan kombiniz sayesinde kütüphane sessizliğini yakalayabilirsiniz. Çalışırken ses sorununu bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Evinizin her alanında sesi dert etmeksizin kombinizi çalıştırabilirsiniz. Kompakt tasarım modeller ile birlikte çok fazla alan bulunmayan evinizde veya işyerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu modeller uygun boyutları ve yüksek verimlilikleri sayesinde kullanıcı dostudurlar. Her ne kadar hafif veya kompakt olsalar da su ısıtma işlemini en hızlı ve verimli bir şekilde, enerjiden tasarruf ederek gerçekleştirirler. Kompakt modellerin yanı sıra evinize uyum sağlayabilecek olan diğer boyutları da inceleyebilirsiniz. Kombi seçerken dikkat etmeniz gereken etkenlere bakılarak da bu ebatlar hakkında karar sağlayabilirsiniz. Ağırlıklarının az olması ile birlikte bu modellerin montajı da oldukça kolay olacaktır. Buderus kombi tam yoğuşmalı veya yoğuşmasız modeller ile birlikte evinize değer katmaya geliyor.

Buderus Kombi ile Yenilikçi Teknoloji

Buderus Kombi ile Yenilikçi Teknoloji

Evinizde kullandığınız kombi ve bu gibi benzeri cihazlar için son zamanlarda teknolojiye uyum sağlaması oldukça gerekli bir unsur haline gelmiş durumda. Teknolojiye uyum sağlayan modeller aynı zamanda ev içerisinde sizlerin oldukça kolay kullanım sağlamasına ön ayak oluyor. Günümüzde manuel ayarlamalardan çok otomatik ayarlar daha ön planda. Belirli bir noktadan sonra ne şekilde çalışması gerektiğini kendileri anımsayan kombileriniz sizlere bu konuda zorluk çıkarmaksızın rutin çalışma dönemini sürdürüyor. Aynı zamanda yeni dönem cihazlardaki uzaktan yönetim fırsatını göz ardı etmemek de gerekiyor. Kombinizi belki de her zaman ulaşamadığınız veya ulaşmaya çalışarak zahmet çekemeyeceğiniz bir alana monte etmiş olabilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumların önüne geçebilecek olan çözümler mevcut. Oda kumandaları tam olarak bu işe yarıyor. Buderus kombi parçaları dendiğinde bu oda kumandaları da artık ayrılmaz bir bütün olarak karşınıza çıkıyor. Oda kumandaları diğer bir adı ile oda termostatı olarak da biliniyor. Bu modeller sayesinde büyük ölçüde, hatta yüzde yirmiye varan bir şekilde tasarruf etmeniz mümkün hale geliyor. Oda termostatlarının mekanik veya direkt olarak uygulama üzerinden kontrol edilme gibi opsiyonları mevcut. Evinizin hava koşullarını sürekli olarak kontrol etmeniz veya değişiklik göstermeniz mümkün olmayabilir. Bu tür işlemleri bu cihaz gerçekleştiriyor. Hassas alıcıları ile birlikte gerekli ölçümü yaparak bulunduğunuz odanın optimum bir şekilde ısınmasını sağlamakla yükümlü olan bu cihaz sizlere bu sayede tasarruf ettiriyor. Şık tasarımları ile birlikte bu cihazları evinizde ulaşım kolaylığı sağlayacak bir yere monte edebilirsiniz. Aynı zamanda siz evinizde değilken de cihazınız sizlere önemli bir bilgi sağlıyor. MyMode uygulaması üzerinden evinizin o anki sıcaklık seviyesi hakkında bilgi edinebilir ve istediğiniz şekilde talimatlar verebilirsiniz. Bu cihazlar sayesinde otomatik verilen talimatlar ile birlikte kombiniz ile durmaksızın manuel bir şekilde ayarlama yapma devri sona erecek. Manuel olarak yapılan ayarlamalar sonucunda faturaya yansıyan kabarık ücretler de büyük miktarda inecek. Bu modelleri tercih ederek kombinizi daha verimli ve tasarruflu bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kombinizin fonksiyonelliğine bu şekilde fonksiyonellik katabilirsiniz.

Buderus Kombinin Kumandaları ve Tasarımsal Özellikler

Buderus Kombinin Kumandaları ve Tasarımsal Özellikler

Kombinizin en büyük yardımcısı olan oda kumandalarının kombinize uyumlu olan birçok modeli mevcut. Sizlere verim sağlamak adına bulunan bu modelleri dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Buderus kombi termostat sizlere inovatif birçok çözüm sunuyor. Bu modeller ana olarak bakıldığında kombiyi kontrol ediyor ve çalışma prensiplerinde değişiklik sağlıyor. Bu durum ise tamamen optimum sıcaklığa erişmek adına gerçekleşiyor. Bu noktada modeller ikiye ayrılıyor. İlk olarak aç/kapa modeli karşınıza çıkıyor. Bu modeller genel olarak tek bir prensip ile çalışıyor. Cihaz optimum sıcaklığa ulaştığında kendini kapatıyor. Bu şekilde ekstra olarak bir ısınma durumu gerçekleşmiyor. Kimi kombilerde sorun olan bu durum yüzünden kış aylarında bilinçsiz bir şekilde kabarık bir fatura gelmesi mümkün olabilir. Aç ve kapa cihazlar sayesinde bu durumun önüne geçiliyor. Optimum sıcaklığın yanı sıra istediğiniz sıcaklığı siz de belirleyebiliyorsunuz. Bunu da yine aynı şekilde oda kumandaları aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu sıcaklığa ulaştığında cihazınız su ısıtma işlemini tekrar durduracaktır. Aç ve kapa oda kumandaları kablolu ve kablosuz olmak üzere iki şekilde incelenebilir. Bu modeller sayesinde günün her bir bölümü için ortalama olarak altı adet program gerçekleştirebilirsiniz. Gündüz güneş gelen cephede sıcaklığı minimize ederken gece yarısı soğuklarından etkilenmemek adına bu derecede yükselmeye gidebilirsiniz. Aynı zamanda evde olmadığınız vakitler haricinde eğer tatilde veya şehir dışında iseniz de yine aynı şekilde ayarlar sağlamak mümkün. Diğer bir model olan modülasyonlu modeller ise bu durumun tersini gerçekleştirir. Genel olarak açma veya kapatma işlemlerini gerçekleştirmez. Bunun yerine sıcaklığın düştüğünü algıladığı yerde kombinin su ısıtma sıcaklığını yükseltirken; sıcaklığın yükseldiğini algıladığı yerde ise bu ısıtma ve soğutma işlemini minimize eder. Bu modeller de yine kablolu veya kablosuz olarak ayrılmakla birlikte, akıllı ve dış hava sıcaklığına bağlı olarak çalışan modeller olarak da ayrılırlar. Dijital modellerde internet bağlantısı sağlayarak evinizin her odasının sıcaklığını bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Bunun için geliştirilen uygulama ile birlikte ev içerisinde olmanıza gerek kalmaksızın bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kombinizin en verimli şekilde çalışması sizlerin elinde ve sizlerin tercihinde.

Buderus Kombi ve Yoğuşma Kavramı

Buderus Kombi ve Yoğuşma Kavramı

Kombilerde genel olarak bakıldığında yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak iki kavram öne çıkıyor. Bu iki dalda da modeller çeşitleniyor. Buderus tam yoğuşmalı kombi çevre dostu olması ile birlikte biliniyor. Zararlı gaz salınımını en aza indirerek çevreyi koruyabilmeniz tam yoğuşmalı modeller ile birlikte mümkün hale geliyor. Kombinizi seçerken göz önünde bulundurduğunuz faktörlerden biri olan alan genişliği ile birlikte kazan için sağlanacak olan enerjinin tercihinde bulunabilmeniz mümkün hale geliyor. Buderus kombi 24 kw , 35 kw ve 42 kw benzeri seçenekler ile karşınıza çıkıyor. Kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak bu seçenekler arasında tercihte bulunabilirsiniz. Kombiniz tasarrufu bir başka boyuta getirecek olan bir özellik daha bulunduruyor. Bekleme özelliği ile birlikte sıcak suyu kullanmadığınız vakitlerde yakıtın boşa harcanma durumunun önüne geçebilirsiniz. Zaten yoğuşma özelliği ile sağladığınız tasarruf ve verimliliğe bir de bu şekilde ekleme yapabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi modellerinde herhangi bir bekleme gerçekleştirmeksizin istediğiniz vakitte sıcak suya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu noktada suyu açıp ısınmasını beklediğiniz vakitlerden tasarruf edersiniz. Yoğuşmalı kombilerin hem çevre hem de sizler için yararlı olması tercih sebebidir. Bu modeller sayesinde iki veya üç yılda ortalama olarak yüzde otuz kararında her ay faturanızda tasarruf edebilirsiniz. Sizlere kazanç sağlayacak konuma gelmeniz için geçen süre farklı etkenler tarafından belirlenebilir. Buradaki en önemli etkenlerden biri ise kullanım sağladığınız bölgenin neresi olduğudur. Bunun dışında yalıtım, binanın fiziki özellikleri ve cephe durumu gibi etkenler de göz önünde bulundurulmalıdır. Fakat her bina bir şekilde ve bir süre sonra bu kombi modelleri sayesinde tasarruf yapar. Aynı zamanda bu denli fayda sağlayan modelleri oda kumandaları ile birlikte kullandığınızda enerji sınıfında değişim görülür ve A+ enerji sınıfında cihazınızın kullanımını sağlayabilirsiniz. Yeni nesil oda kumandaları ile birlikte yine yeni nesil kombi modellerinizin otomatik olarak kontrolünü sağlayabilir veya talimat verebilirsiniz. Siz herhangi bir işlemle uğraşmadan bir kerelik verdiğiniz talimatlar doğrultusunda kombiniz çalışmayı sürdürür ve yaz kış demeksizin sıcak suya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Buderus Kombinin Faydaları

Buderus Kombinin Faydaları

Buderus kombi yoğuşmalı modeller ile birlikte birçok fırsat da ayağınıza geliyor. Yeni teknoloji sayesinde birçok farklılığı bu kombiler ile yaşayabilirsiniz. Kombinin çalışmasında dış havanın etkisi oldukça fazladır. Eviniz güney cephede veya kuzey cephede, nerede olursa olsun evinize giren güneş ışığı farklılık gösterdiğinden gün içerisinde de ev içerisinde ihtiyaç duyduğunuz sıcaklık miktarı değişiklik gösterebilir. Bu noktada da oda kumandaları aracılığı ile algılama özelliği devreye giriyor. Eğer yeterli güneş ışığı sağlanamıyor ise ve ev gereğinden az ısınıyor ise coğrafi bilgileri wi-fi özelliği ile çeken cihazınız bunu algılıyor. Edindiği coğrafi konum bilgisi sayesinde bulunduğunuz alandaki hava durumunu ölçerek buna göre aksiyom alan cihaz ile üşümek mümkün olmayan bir hale geliyor. Cihazınıza bağlı olan oda kumandası gerekli bilgiyi kombinize göndererek daha hızlı ve ani bir şekilde ısıtma işleminin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Ya da tam tersi olarak güneşli bir gün ise ve ev ortamının daha fazla sıcaklığa ihtiyacı yok ise çalışmayı yavaşlatıyor. Bu gibi durumların her daim sizin kontrolünüzde olması pek mümkün olmayabilir. Bu noktada da fazla gaz kullanımı yaşayabilir ve zarar edebilirsiniz. Tasarruf yapabilmeniz adına cihazınızı ölçülü kullanmanız gerekmekte. Bu ölçülü kullanımı ise cihazınızın ta kendisi sağlıyor. Buderus kombi nasıl kullanılır sorusunun da artık çok basit bir cevabı var. Şık tasarımsal özellikleri beraberinde LED ekran gibi durumları da getiriyor. Led ekran üzerinde bulunan komut tuşları ile birlikte kolay bir şekilde cihazınızı çalıştırabilir ve direkt olarak kullanımına başlayabilirsiniz. Mekanik tuşları tercih edebilir veya dokunmatik ekran bulunduran modelleri edinebilirsiniz. Kombi üzerindeki tuş kombinasyonları haricinde oda kumandalarını da aynı şekilde kullanabilir ve cihazınız ile oda kumandaları arasında kablosuz internet bağlantısı ile birlikte bağlantı kurabilirsiniz. İster tatile gidin isterseniz de evinizde bu rahatlığı yaşamaya çalışın istediğiniz programı kombinize bildirerek bu şekilde takibini sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden de yine aynı şekilde inovatif ve modern bir kullanım sağlayabilirsiniz. Her an ve her yerde evinizde olan bitenden bu uygulama sayesinde kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Buderus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airfel (12)
Alarko (78)
Ariston (51)
Arçelik (6)
Baymak (154)
Beko (4)
Bosch (62)
Brötje (5)
Buderus (57)
buderus (2)
Copa (8)
Daikin (50)
Demirdöküm (147)
Dizayn (3)
Dolce Vita (18)
E.C.A (11)
E.C.A. (112)
Emko (2)
Ferroli (10)
Immergas (7)
Lambert (29)
Lotus (2)
Newatherm (1)
Orion (1)
Protherm (31)
Sanica (8)
Thermex (15)
Vaillant (113)
Viessmann (45)
Warmhaus (25)
Wolf (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL