Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kombi

için 31 sonuç bulundu.
Isıtma Kapasitesi seçiniz

Daikin Kombi

Japon teknolojisiyle üretilen Daikin tam yoğuşmalı kombi ve yoğuşmalı kombiler, minimum düzeyde yer kaplamalarıyla, enerji tasarrufu ve bakım kolaylığıyla kendi sınıfında bir adım öne çıkıyor. Hava koşullarına ve dış etkenlere karşı dayanıklı yapılarının yanı sıra zarif tasarımları kombilerin balkon, antre ve mutfak gibi her alanda kullanılmasına imkan veriyor. Bununla birlikte Daikin kombi kullanımı yüksek doğal gaz ve elektrik faturalarının da önüne geçiyor. Tasarrufu üst seviyede tutan bu cihazlar, güvenlik önlemleri üzerinde de titizlikle durularak üretiliyor. Çalışma durumunu, arıza uyarısını, ısı seviyesini bildiren göstergeler sayesinde kullanımı oldukça kolay olan Daikin kombi ayarları da herkes tarafından yapılabilecek şekilde tasarlanıyor ve evlerin ısınma ve sıcak su ihtiyacını güvenle karşılıyor.

Yakıt Tasarrufu Sağlayan Daikin Kombi

Yakıt Tasarrufu Sağlayan Daikin Kombi

Hesaplı bir ısınma kaynağı olan doğal gaz, günümüzde yaygın olarak kullanılıyor. Doğal gazın evlerde ve iş yerlerinde kullanımını kolaylaştıran kombilerin ise enerji tüketimine katkıda bulunması bekleniyor. Tüm Daikin kombi çeşitleri yakıt tasarrufu yaparak doğal gazdan en iyi şekilde istifade edilmesini sağlıyor. Özellikle tüketimi en aza indiren yoğuşmalı kombiler, daha az enerjiyle daha iyi sonuç veriyor. Yeni nesil teknoloji imkânlarından yararlanılarak üretilen Daikin kombi kullanıcı yorumları ve anketlere göre enerji tüketimini minimum seviyelere indiriyor. Bu cihazlardaki premix teknolojisi hava ve gaz karışımını en iyi şekilde gerçekleştirerek verimi yüksek bir yanmanın oluşmasını sağlıyor. Brülör gücü gereksinimlere göre manuel olarak ayarlanabildiği için sistemin dur kalk çalışması önleniyor. Böylece ısıtma ve soğutma kalitesi arttırılmış oluyor. Ayrıca suyun tesisatta dolaşımını sağlamak için Daikin yoğuşmalı kombi modellerinde sirkülasyon pompası bulunuyor. Önemli bir detay olan otomatik gaz adaptasyon sistemiyle de yanmanın verimi arttırılarak gaz tasarrufu sağlanıyor. Bu sistem, güvenli yanma teknolojisini kullanıyor ve scott adı verilen bu teknoloji gaz ile havanın ideal oranda karışmasına yardımcı olarak hava fazlalık katsayısını belirleyip bunu gerekli olan düzeyde tutuyor. Gaz adaptasyon sistemi aynı zamanda alev kalitesine göre hava/gaz oranını bağımsız olarak kontrol ediyor. Aynı sistem, kombinin dışındaki ısının ya da doğalgazdaki kalite değişiminin neden olduğu hava ve gaz dengesindeki dalgalanmaları tespit edip elektronik olarak düzenliyor. Tüm bunlar, en az tüketimle en verimli çalışmayı ortaya koyuyor. Yüksek enerji A sınıfı yani onaylı verimlilik sınıfı içerisinde yer alan bu cihazlar, faturalardaki yüksek rakamların tarihe karışmasını sağlıyor. Siz de kombili sisteme geçiş yapmak üzereyseniz ya da var olan kombinizi yenisiyle değiştirmeyi planlıyorsanız sayfamızdaki tüm Daikin kombi modelleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ve özel teknolojilerle donatılan ürünler arasından beklentilerinize en uygun olan cihazı güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer kullanıcıların tecrübelerinden faydalanmak amacıyla Daikin kombi yorumları ve değerlendirmelerine de ulaşabilirsiniz.

Daikin Tam Yoğuşmalı Kombi

Daikin Tam Yoğuşmalı Kombi

Klasik kombilerde yanma sonucunda oluşan su buharı bacadan atılıyor yoğuşma teknolojisinde ise doğal gaz yanmasıyla meydana çıkan baca gazındaki su buharının ısısından da faydalanılıyor. Araştırmalara göre 1 m3 baca gazında 1.7 kg su buharı açığa çıkıyor. Daikin kombi tam yoğuşmalı ve yoğuşmalı sistemde işte bu su buharındaki ısının kalorifer devresinde yeniden kullanılmasını sağlıyor. Bunu yapmakta da özel olarak tasarlanmış olan esanjörler kullanılıyor. Bu çalışma prensibiyle hem yüksek verimli yanma gerçekleştiriliyor hem de emisyon değerleri düşürülerek çevreye zarar verilmesi engelleniyor. Çevre ve doğa dostu Daikin kombi fiyatları ile de büyük avantaj sunuyor. Özellikle hermetik yoğuşmalı kombi modelleriyle ekonomik sonuçlar elde edilebiliyor. Hermetik sistemde cihaz, bulunduğu ortamdaki havayı kullanmayarak yanmayı gerçekleştirecek olan havayı dış ortamdan alıyor, bu cihazlara denge bacalı kombi de deniyor. Son derece güvenlikli, kaliteli ve tasarruflu olan bu modeller de çokça tercih edilenler arasında yer alıyor. Bunun yanında Daikin yoğuşmasız kombi fiyatları ile karşılaştırıldığında elde edilen tasarruf da dikkate alınacak olursa oldukça avantajlı ürünler sunuyor. Premix teknolojisi ile üretilen NDJ serisindeki modeller, %109’a kadar yüksek verim sağlayabiliyor. Bu cihazlarda, yanma planlı ve kontrollü olarak başlıyor. Farklı gaz tiplerine otomatik olarak ve çok hızlı şekilde uyum sağlayan bu kombiler, yanma tutarsızlıklarını da ortadan kaldırıyor. Yine premix teknolojili VZ serisinde de yüksek verimli modeller sunan Daikin yarı yoğuşmalı kombi çeşitlerine göre çok daha fazla tasarruf elde ediyor. Bunun yanında bazı modellerle entegre olabilen ve oda sıcaklığına ya da dış ortam sıcaklığına bağlı olarak çalışabilen Daikin kombi uyumlu oda termostatı da enerji tüketiminin azaltılmasına yardımcı oluyor ve birçok açıdan kombinin kullanımını kolaylaştırıyor. Bu termostatla haftalık programlamalar yapılabilirken tatil modu, gece modu gibi farklı modlar da kullanılabiliyor. Ayrıca birtakım ayarlamalar termostat üzerinden gerçekleştirilebiliyor ve bildirimler de buradan takip edilebiliyor. Kullanıma daha birçok pratiklik kazandıran bu çok fonksiyonlu termostatlar opsiyonel olarak sunuluyor. Oda termostatının yanı sıra Daikin tarafından geliştirilmiş olan Online Controller uygulaması, bazı modellerin mobil cihazlarla kontrol edilmesini sağlıyor. Termostat ve Online Controller sayesinde evlerin ısısı uzaktayken de ayarlanıp takip edilebiliyor. Böylece Daikin, ileri teknoloji ürünleriyle, ısınma ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler getiriyor.

Daikin Kombi ile Maksimum Verim

Daikin Kombi ile Maksimum Verim

Modeller arasında farklılık gösteren tasarım özellikleriyle Daikin elektrikli kombi, yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombiler, estetik görünüşleriyle evlere ve ofislere zarafet kazandırıyor. Şık dizaynları Daikin’ın balkonlarda, mutfaklarda ve antrelerde diğer eşyalarla uyum içinde kullanılmasını sağlıyor ve görüntü kirliliğine sebep olmuyor. Aynı zamanda Daikin kombi ölçüleri itibariyle fazla yer kaplamayarak gereğinden çok alan işgal etmiyor. Tüm ürünlerin üzerinde her yaştaki ve her konumdaki kullanıcının rahatlıkla yönetip takip edebileceği bir arayüz bulunuyor. LED ekran, gece ve gündüz; karanlık ve aydınlıkta görüş kolaylığı sunuyor. Kalorifer suyunun ve musluk suyunun ayarlanmasına yarayan düğmeler, basit şekilde kullanılabiliyor. Bununla birlikte, birkaç modelde görülen Daikin eye (göz) kombinin hangi açık ya da kapalı konumda olduğunu ya da hata verdiğini basit uyarılarla gösteriyor. Çalışır konumdayken mavi ışık sürekli olarak yanarken Stand-by konumunda bu ışık yanıp sönüyor. Herhangi bir arıza durumunda ise ışık, kırmızıya dönüyor. Böylece kullanıcı uzaktan dahi kombinin çalışma modunu izleyebiliyor. Tüm detayları, paneli, düğmeleri, uyarı ışıkları ve bildirim göstergeleriyle bir uyum ve bütünlük içinde olan Daikin kombi bulundukları ortamları estetik olarak da ısıtmayı başarıyor. Siz de bu olağanüstü ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, Daikin tam yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmelerini okuyabilir, ısınma ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak bir modele sahip olabilirsiniz. Az enerjiyle yüksek performans vadeden Daikin, Japon teknolojisinin farkını dizaynıyla göstermeyi başarıyor. Kolayca sökülen ön panel, montaj ve bakım kolaylığı sağlıyor. Sessiz çalışma özelliği sayesinde bulunduğu alanlarda çoğu zaman bir kütüphane sessizliği yaşatıyor. Yanlarına yaklaşılmadıkça sesi duyulmayan modeller, televizyondan dahi düşük miktarda sesle çalışıyor. Günün büyük bir kısmında çalışır konumda olduğu düşünülürse sessiz çalışma sisteminin kombilerde oldukça önemli olduğu dikkat çekiyor. Sessiz çalışma prensibine sahip cihazlar ev içlerinde de hiçbir rahatsızlık duyulmadan kullanılabiliyor. Bütün bu ayrıcalıkları tek bir cihazda sunan Daikin kombi özellikleri ve çalışma sistemiyle üstün Japon teknolojisini evinize ve iş yerinize taşıyor.

Arama Kriterleriniz

Daikin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Buderus (26)
Vaillant (47)
Viessmann (24)
Bosch (18)
Baymak (80)
E.C.A (2)
Copa (5)
Warmhaus (8)
Daikin (31)
Alarko (57)
E.C.A. (52)
Ariston (41)
Protherm (22)
Lambert (17)
Thermex (13)
Dolce Vita (11)
Airfel (6)
Wolf (6)
Beko (5)
Ferroli (4)
Newatherm (3)
Arçelik (2)
Brötje (2)
Dizayn (2)
Hexel (2)
Immergas (2)
Sanica (2)
Orion (1)
buderus (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A (13)
B (6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL