Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Hırka, Yelek, Kazak

için 221 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Bebek Hırka, Yelek, Kazak

Bebekler, bir yetişkine oranla daha hassas bir cilde sahiptir; bu yüzden giydikleri kıyafetlerin yapısı mutlaka onlara uygun ve rahatsız etmeyecek dokuda olmalıdır. Yaz ayları ve kış aylarında rahat ettirmek, içerisine girdikleri kıyafet ile onları huzursuz hissettirmekten kaçınmak oldukça önemlidir. Bu rahatlık sağlanırken onların sağlığına zarar verici, hareket alanını kısıtlayıcı bir kumaştan da uzak durulmalıdır. Özellikle tahriş edebilecek ve sert yapısı olan kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Mevsimine göre ve pamuk yapıda kıyafetler tercih edildiği takdirde bebeklerin kıyafetlerinin içerisinde rahatlıkla hareket edebileceği, rahatsızlık duymayacağı söylenebilir. Özellikle kış aylarında bir bebeği soğuktan korumak, bir yetişkini korumaktan çok daha önemlidir çünkü bedenleri daha duyarlı ve hassastır. Bu hassaslık çabuk hastalanmalarına sebep olabilir. Ayrıca üst üste soğuktan korumak amaçlı giydirilen kıyafetler onların hareket alanını daraltıcı nitelikte olacaktır. Bebekleri koruyacak kıyafetlerin mutlaka yumuşak olması gerekir. Sert ve onlara dar gelen kıyafetlerden uzak durulması gerekir. Ayrıca doğal bir üretimden geçmiş, sağlıklı üretilmiş kumaşlar tercih edildiği takdirde bebeğinizin daha rahat ve daha sağlıklı olmasını sağlarsınız. Bebeklerde hırka giymek kış aylarında büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bebek hırkaları bebeklere kışın kolayca giydirilip çıkartılabilir olmasının kolaylığı ile üstlerine kusma, yemek akıtma durumlarında kolayca çıkartılabilir ve yıkanabilir. Elbette yıkaması kolay ve hırkaya zarar vermeyen yapıda hırkalar seçmelisiniz. Ayrıca hırkanın dokusu mutlaka bebeği kaşındırmayan, tenini kızartmayan ve onu soğuktan koruyacak şekilde üretilmelidir. Pamuklu ve tüyü yapışmayan aynı zamanda bebeğinizi soğuktan koruyan kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin görüntüsüne önem veriyorsanız onları en iyi şekilde giydirmek için renkli ve desenli örgü kazaklar tercih edebilirsiniz. Yelekler hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz fonksiyonel bir üründür. Bebekleri soğuktan korumanın yanında bahar aylarında onları rahat ettirebilirsiniz. Ayrıca 2 yaş ve sonrası için veya yürümeye başlayan çocuklarınız için de yelek kullanımı rahat ettiricidir ve kullanım kolaylığı sağlar.

 Hassas Ciltlere Uygun Hırka, Kazak ve Yelekler

Hassas Ciltlere Uygun Hırka, Kazak ve Yelekler

Yaz aylarında bebekleri kat kat giydirmemelisiniz. Aksi halde hem sıcağın ve nemin etkisi, hem de hareket alanının kısıtlanması sebebiyle bebekler çok bunalabilir, hastalanabilirler. Pamuklu kıyafetler giydirerek onları koruyabilirsiniz. Kış aylarında ise, eğer dışarıda bebeğinizle çok fazla kalacak iseniz, kat kat giydirmeniz gerekebilir. Ancak bunu yapmak yerine hırka veya kazak giydirmek onu daha rahat hissettirebilir. Alanı kısıtlanmadan, hareketlerini özgürce gerçekleştirir. Bebeklerde yelek giydirilmesinin kolaylığı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Yelekler kolsuz ve sıcak tutan yapısı sayesinde, altına giydirilen kıyafetin üzerinde bebeği soğuktan koruyan yapısı sayesinde onları korur. Erkek bebek yelek modelleri incelendiği zaman uzun vadede rahatlıkla tercih edilen, havaların soğuk olduğu günlerde evlerde ya da dışarıda dolaşırken, parkta veya alışveriş merkezlerinde bebeğinizi sıkmadan kullanabileceğiniz. Erkek bebek yelek modelleri incelendiği zaman örgü cepken, örgü burgulu, örgü çizgili, penye nakış, örgü baklavalı, pıtırcık modeli yeleklerin olduğu görülmektedir. Bu modellerin haricinde farklı türde bebek yelekleri de vardır. Bebekler uykudan uyandığından terli iken veya ev serin iken, bahar havalarında yelekler tercih edilir. Kolaylıkla ve bebeği soğuktan koruyarak, sıcaktan da bunaltmayarak giydirilebilir. Bebekler bahar aylarında kalın giydirildiği zaman rahatsız olabilirler. Erkek bebek şişme yelek modelleri havaların çok soğumadığı ancak bebeğinizin bahar aylarında üşümemesi için şişme yelek modelleri tercih edebilirsiniz. Bebeklerinize çok yakışacak olan bu şişme yelek modelleri çeşitli modelleri ile markalar tarafından üretilmeye devam etmektedir. Kokulu kıyafetler bebeğin nefes alıp vermesinde zararlı bir hava solumasına neden olabilir. Bu yüzden onlara giydirdiğiniz kıyafet mutlaka parfümsüz ve kokusuz olmalıdır. Ürünün üretim aşamalarında bunlara dikkat edilmelidir. Ayrıca düğmeli bir kıyafet alacaksanız, bebeğin düğmeleri ağzına götürme ihtimali olduğu için düğmeler sağlam ve dikişler düzgün olmalıdır. Renk tercihi yapamadıysanız erkek bebeklerde mavi tonundaki yelek modelleri ilgi çekici ve güzel durabilmekte, ayrıca diğer renkler de altına giydirdiğiniz kıyafetlerle uyum sağlayabilmesi için tercih edilebilmektedir. Şişme yelekler soğuk veya serin bahar aylarında altına giydireceğiniz bir uzun kollu ile kombinlenebilir. Erkek bebek için tercih edilen şişme yelek modelleri kolsuz olması ile onların kollarının hareket alanını genişletir ve önlerini ister açık bırakarak, ister kapatarak kullanımı ile de kolaylık sağlar.

Erkek  Bebek Yelek Modelleri

Erkek Bebek Yelek Modelleri

Erkek bebek kapüşonlu hırka sıcak tutmalı, şapkası bebeğe uygun olmalıdır. Kulak ve boynunu tamamen kapatmalıdır. Bebeği soğuktan korumalıdır. Kapüşon kısmı bebeğe büyük gelmemeli, üzerinden çıkmamalıdır. Yağmurlu havalarda bebeklerinize kapüşonlu hırka giydirerek koruyabilirsiniz. Kapüşonu sayesinde kulaklarını kapatabilir ve soğuk havanın gelmesini engelleyebilirsiniz. Bahar aylarında tercihin sıklıkla olduğu kapüşonlu hırkalar bebeğinizi korur ve hastalanmasını engeller. İnce bir kıyafetin üzerine giydirilen kapüşonlu hırka, bebeği sıcak tuttuğu gibi, kolayca çıkarılabilmesinden dolayı da anne babalara ve bebeklere kolaylık sağlar. Bebekler için kıyafetlerin boğazından zor çıkmaması ve geniş olması önemlidir. Örgü erkek bebek hırka modelleri örgü kırçıllı, örgü degrade, örgü burgulu, örgü cepken dişli, örgü v yaka gibi modellerin olduğu görülmektedir. Hırka modeli pamuklu olmalı. Yeni doğan bebeklerde yelekler doğduktan sonra 5-6 yaşlarına kadar giyebilirler. Pamuklu yelekler tercih edildiği zaman kundağa sardığınız zaman içerisinde terlemez. Hastane çıkışında 0-3 ay boyunca triko yelek giydirilebilir. Bu sayede bebek ince ama soğuktan da koruyan bir kıyafet giymiş olur. Erkek bebek hırka yelek modelleri 0-12 ay sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi bebeğin hassas cildinin kış aylarında üşümeye elverişli olmasıdır. Örgü modelleri ile bebeklerin üşümesini engelleyerek soğuktan korur. Bebekler üstlerine çok fazla kusabileceği, yemek dökebileceği için kıyafetlerinin ütü gerektirmeyen yapısı olması gerekir. Çok sıkı kazaklardan kaçınılmalıdır. Bebeğin kıyafetleri yıkanırken mutlaka parfümsüz bir deterjan tercih edilmelidir bu sayede kazakların ve yeleklerin kullanım süresi uzayacaktır. Kullanışlılığı sebebiyle bebeklerde tercih edilen hırkalar, bahar havaları ve hafif soğuk günlerde de kurtarıcınız olacak. Bebekler kıyafetlerini çok fazla ağzına alabilir. Her şeyi ağzına götürme ihtimallerini dikkate alarak tüylü kıyafetleri alırken dikkatli olmalısınız. Özellikle yelekler bu konuda içinizi rahat hissettirebilir. Ayrıca kazak modelleri içerisinde de doğal iplikten üretilen ve bebeğiniz ağzına alsa bile herhangi zararı olmayacak kumaşlar mevcuttur. Buna uygun bir kıyafet tercihinde bulunabilirsiniz. Sayfamızdan hastane çıkışı ve mevlüt takımı ürün seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

 Soğuk Havalarda Erkek Bebekleri Korumak İçin Üretilen Hırkalar

Soğuk Havalarda Erkek Bebekleri Korumak İçin Üretilen Hırkalar

Erkek bebeklerin soğuk havalardan etkilenmesi, bu havalarda üşüdüğünü fark etmemesi ve hastalanması olabilecek tehlikelerdendir. Bu tehlikelerden bebeğinizi korumak için seçeceğiniz üretimi yüksek kalitede olan hırkalar bebeğinizi korur. 6-9 aydan başlayarak 5 yaşa kadar bebekler için hırka, kazak ve yelek modeli bulunmaktadır. Yeleklerin yürümeye başlayan çocuklar için tercih edilmesi onların hem rahat hareket etmesini hem de sıcaktan korunmasını sağlar. Tercihinizi doğru yaparak her yaşta bebeğinizi koruyabilirsiniz. Bu tercih yapılırken elbette bebeğin rahatı düşünülmelidir. Bebeğin içerisinde rahat edeceği bir kıyafet, onu soğuktan da korumalıdır. Ayrıca bu kıyafetin çok tüylü olması veya tahriş edici nitelikte sert olması de bebek cildinde yaralara kızarıklıklara sebep olabilir. Bu yüzden bebeğin sağlığı düşünülmeli. Bunu yaparken modellerin çeşitliliğinden faydalanılmalıdır. Bu alanda markalar oldukça fazla hırka modeli yelek modeli ve kazak modeli üretmektedirler. Her biri bebeklerin cildine zarar vermemek için özenle hareket etmektedir. Kalitesine güvendiğiniz markalardan farklı kesimlerde ve farklı çeşitlerde bebeğinizi soğuktan koruyacak hırka, yelek veya kazak türlerini satın alabilirsiniz. Erkek bebek triko kazak yapısı gereği kalın ve boğucu kazaklardan farklı olarak, ince dokusuyla hem soğuktan korur hem de bebeğin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Erkek bebek balıkçı yaka kazak tercihi soğuktan büyük ölçüde korur. Boğaz ağrısına sebep olabilecek soğuk kış günlerinde, boğazını korur. Çok sıkı olmadığı takdirde içerisine hava almaz ve çocuk sürekli hastalanmaz. Hastalıklardan korumak istiyorsanız triko kazak tercihini yaparak çocuğunuzu hastalıklardan koruyabilirsiniz. Genellikle yaşından dolayı yaşa bakılarak kıyafet tercih edildiği zaman çocuğunuzun boyuna uymayabilir. Yaş tercihini yaptıktan sonra kazağı iyice incelemeli ve öyle satın almalısınız. Kıyafeti aldıktan sonra önce yıkamalı daha sonra kullanmalısınız, bu sayede kimyasal herhangi bir etki varsa öncesinde bir ilk yıkama ile bunun etkilerini çocuk hissetmez . Uyku tulumu çeşitleri de farklı renk seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

 Uygun Fiyatlı Erkek Bebek Hırka, Yelek, Kazak Modelleri

Uygun Fiyatlı Erkek Bebek Hırka, Yelek, Kazak Modelleri

Bebeklerin kazak veya yelek tercihi her zaman tek renkli olmaz. Örgü modelleri arasında birden çok renkli yelekler de vardır. Bunlar çizgili, çizgisiz ya da desenleri birbirinden farklı görünüşte olabilir. 2 renkli erkek bebek yelek modelleri desenleri ile dikkat çeker. Bebeğinizi olduğundan daha güzel gösterir. Ayrıca renklerin uyumu ve modeli dikkat çeker. Bebeğinizin giyimine özen göstermeyi seviyorsanız iki renkli erkek bebek yelek modellerini beğenebilirsiniz. 2 yaş erkek bebek yelek modelleri kırçıllı yelekler, örgü modeli yelekler, pıtırcık modeli örgülerden ve daha çeşitli modelden oluşabilir. Bu örgü modelleri bebeğin yeni yürümeye başlaması ve hareketinin artması sebebiyle rahat edebileceği bir modeldir. Bebekler oyun ve arkadaş çevresi ile rahat olarak oturmak ve yürümek ihtiyacı duyacaktır. Bunun için yelek kullanımı onları rahat ettirir. Erkek bebek kolsuz kazak modelleri tercihi yapılırken sertliğine dikkat edilmelidir. Pamuklu modeller uzun süre kullanım sağlayarak bebeğinizi korur. Bedenine oturmayan rahat hissettiren modeller onlar için daha sağlıklıdır. Bu modellerin hepsinde yumuşaklık, esneklik ön plana çıkar. Bebekleri rahat ettirirken annelerin de endişe duymaması için esnek ve yumuşak kazaklar tercih edilebilir. Erkek bebek kazak örgü modelleri burgulu örgü modeli, kelebek model, kırçıllı model, v yaka model olarak sıralanabilir. Ancak birçok markanın bu alanda kazak çeşidi vardır. Örgü kazakların bebeklere sağladığı sıcaklık hissi ile en küçük yaşlardan itibaren kullanılabilecek bir modeldir. V yaka modeller bebeğin boğazına zarar vermez ilen, burgulu modeller deseni ile bebeğinizin dikkatini çekebilir. Örgü erkek bebek kazak modelleri doğal iplikten ve boyası çıkmayan kazaklardan seçilmelidir. Bu modeller kalın olmamalı, tüyleri kolayca çıkmamalıdır. Tüyleri kolayca çıkan kazaklar bebeklerin ağzına gidebilir, boğazına yapışabilir ve ölüm gibi kazalara sebep olabilir. Bu yüzden öncelikle alacağınız kazağın güvenilir ve kendini ispatlamış bir markanın üretimi olması oldukça önemlidir. Bütçenize uygun olan kazak, yelek ve hırka modellerini tercih ederek kış aylarında bebeğinizin soğuktan korunmasını, daha güzel giyinmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinize yakışan modeli tercih edebilir ve hangi kesimden olacağına karar verebilirsiniz.

 Bebeğiniz İçin En Güzel Kazak Modelleri

Bebeğiniz İçin En Güzel Kazak Modelleri

Anneler babalar çocuklarını kucaklarına aldıkları zaman bebek kıyafetinden sıkılabilir, tüylerden rahatsız olabilir. Bu durumların önlenmesi açısından bebeği rahatsız edecek tüylerden uzak durulmalıdır. Erkek bebek kazak modelleri örgü burgulu, kırçıllı, pıtırcık model başta olmak üzere çok farklı kesim, renk ve modele sahip kazak bulunmaktadır. Kazak çeşitlerinin renklerinin uyumu konusunda özenli davrandığınız zaman bebeğiniz de kıyafetleri ile ilgilenir ve hoşuna gidebilir. Erkek bebek kazak tercihi yapılırken tüylerinin bebeği rahatsız etmeyecek derecede olması gerekir. Boğaz kısmı bebeği boğacak kadar dar olmamalı. Erkek bebek kazakları modelleri ve birden çok renk seçenekleri ile gözlerinize hitap edecek. Bebekleriniz için çift renkli kazak veya yelek arıyorsanız, bu renkler sizin ilginizi çok çekecek ve kullanırken hoşunuza gidecektir. Erkek bebek hırka modelleri baharlık spor model, burgulu model, sepet modeli ve kelebek örgü modeli olmak üzere birçok çeşitten oluşur. Örgü modelleri sayıca fazla olmakla birlikte tercihinize ve bebeğinize uygunluğuna göre tercih edebileceğiniz modellerdendir. Hırkalar bebeklerde dışarıya çıkarken kullanılabilecek rahat hissettiren ürünlerdendir. Erkek bebek hırka kullanımı konusunda yıkamaya ve pamuklu yapıya sahip olmasına dikkat edilmelidir. Bebeğinizin çok fazla kıyafeti var ise sürekli değiştirerek kullandığınız zaman yıkamada sorun yaşamazsınız. Eğer o kadar kıyafet almadıysanız, yıkama yaparken kazağın zarar görmemesi için düşük ısıda ve çok sıkma işlemi yaptırılmadan, devri ve ısısı düşürülür. Üzerinde kaç derecede yıkanması gerektiği yazar ve buna dikkat ederek kullanımı gerçekleştirmeniz gerekir. Ayrıca bu yelek modellerinin üzerinde desenler bulunur. Ayıcık, böcek, çiçek gibi resimler çocuğunuzun sade bir elbiseden ziyade daha renkli ve güzel kıyafetler giymesini sağlarsınız. Bebeklerin sürekli kusma, altını kaçırma ihtimalleri vardır. Bu yüzden kıyafetleri daima yıkandığı zaman zarar görmeyen ve sık yıkamaya elverişli bir kumaşa sahip olmalıdır. Ayrıca tüm bunlara dikkat ederken bebeğinize yakışacak ve üstünde şık duracak olanı seçmelisiniz. Eğer bebeğinize uygun aradığınız ürünü bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen sepetinize ekleyebilir ve anında satın alabilirsiniz. Sayfamızda birbirinden farklı model ve kesimden yelek, hırka, kazak modelleri sizi bekliyor.