Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Hastane Çıkışı & Mevlit Takımı

için 4,402 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Kız Bebek Hastane Çıkışı & Mevlit Takımı

Bebekler için oluşturulan alışveriş listelerinde belli başlı giysi parçaları ve aksesuar çeşitleri yer alır. Ebeveyn adayları ve bebeklerin yakınları ihtiyaçlara yönelik oluşturulan alışveriş listelerine uygun bir şekilde ürünleri satın alırlar. Yeni doğanlar için satın alınan ürünlerin arasından belirli modeller bebek çantası içeriğine dahil edilirler. Çantalar hastaneye giderken doğum sonrasında ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaç duyabilecekleri eşyaları taşımaya yardımcıdır. Çanta içeriklerine ek olarak yalnızca ailenin yeni üyeleri için özel olan eşyaların olduğu setler de gereklidir. Kız bebek hastane çıkışı giysileri bulunması gereken set modelleri arasında yer alır. Ailenin yeni üyelerinin evlerine ilk götürülecekleri gün onlar için özel bir gündür. Dolayısı ile özenli giysi takımları ile götürülmeleri ve özel gün konseptleri ile uyumlu bir şekilde giydirilmelerine dikkat edilir. Yeni doğan kız bebek hastane çıkışı setlerine dahil olan giysi parçalarının ve modellerinin paket içeriklerine göre değişim gösterir. Bazı modeller 5'li olabiliyor iken bazı modeller 10'lu takımlar şeklinde satışa sunulur. Bebek hastane çıkışı paketlerine belli başlı giyim ihtiyaçlarına yönelik ürünler dahil edilir. İçeriklerinde genel olarak zıbınlar, bodyler, alt zıbınlar, şapkalar ve daha birçok ürün çeşidi bulunur. Battaniye ve yastık gibi eşyalar da takımlara dahil olabilen ürünlerin arasında yer alırlar. Bebeğin hastaneden çıkarılıp eve götürüleceği güne ek olarak farklı özel günleri de bulunmaktadır. Gelenekler arasında yer alan mevlitler bu özel günlerden bir tanesidir. Mevlitlerin yapıldığı törenler sırasında bebeklerin giydikleri kıyafetler bebek mevlit takımı giysilerinden oluşur. Törenlere uygun nitelikte üretilen özel gün giysi çeşitleri ile kıyafet tercihleri şekillendirilir. Kaftan ve kınalık tarzında geliştirilen tasarımlara sahip olan takımların arasından her zevke hitap eden özel gün kıyafetlerinin seçilebilmesi mümkündür.

Kız Bebek Hastane Çıkışı ve Mevlit Takımı Çeşitleri

Kız Bebek Hastane Çıkışı ve Mevlit Takımı Çeşitleri

Ailenin yeni üyeleri için konsept ürünler niteliği taşıyan bebek hastane çıkışı takımları ve mevlit kıyafetleri farklı beğenilere hitap edebilecek özellikler ile satışa sunulurlar. Çıkış setlerinin içeriğine dahil edilen ürünler setlerin parça adetlerine bağlı olarak değişim gösterir. Üst zıbın, alt zıbın, patik, şapka, eldiven, önlük, body, yelek, mendil, battaniye, yastık gibi çeşitlerin içerik olarak dahil olduğu takımlar farklı parça sayıları ile satışa sunulur. Tulum modelleri ve salopetler de hastane çıkışı setleri içeriğinde tercih edilebilen çeşitler arasında yer alırlar. Takımlar farklı tasarım çizgileri, kumaş türleri, beden ölçüleri ve desenler ile çeşitli modeller şeklinde üretilirler. Bebek hastane çıkışı modelleri arasında pelerinli takımlar, salopet takımlar, kurdele detaylı setler, baskılılar, organik baskılılar gibi daha birçok tarzda ürün çeşidi bulunur. Yerli ve yabancı üretim ürün seçenekleri mevcuttur. Sayfamızda satışa sunulan yeni doğan bebek hastane çıkışı giysilerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bebeklerin ilerleyen günlerinde geleneksel olarak düzenlenecek törenlerde giyecekleri kız bebek mevlit takımı da konsept giysilerden bir tanesidir. Törene uygun nitelikte geliştirilen takımlar çeşitli özellikleri ile modellere ayrılırlar. Tıpkı eve giderken giydirilen hastaneden çıkışa yönelik geliştirilen modeller gibi setlere dahil olan parçaların sayıları farklılaşmaktadır. Takımların içeriklerinde genel olarak kaftanlar, iç zıbınlar, büstiyerler, altlar, elbiseler, patikler, saç bantları, kuşaklar, vb. çeşitte ürünler bulunur. Adet sayısına ek olarak çeşitlemelere katkı sağlayan farklı özellikler de vardır. Modeller arasında dantelli, güpürlü, büzgülü, lastikli, tüllü, pullu, simli, vb. yapıda geliştirilen tasarımlar mevcuttur. Renk seçenekleri ve işlemeli ürün seçenekleri ise ürün çeşitliliğine katkı sağlayan faktörlerdendir. Takımların içeriklerinde bulunan kaftan renkleri ya da diğer parçaların renkleri modelden modele beğenilere uygun olacak bir şekilde farklılaştırılmaktadır. Baleno hastane çıkışı ve mevlut takımı ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kız Bebek Hastane Çıkışı ve Mevlit Takımı Nasıl Seçilir?

Kız Bebek Hastane Çıkışı ve Mevlit Takımı Nasıl Seçilir?

Bebeklere yönelik üretilen kişisel eşyalar satın alınmadan önce titiz bir şekilde incelenmelidir. Yetişkin bireylere oran ile daha hassas bir ten yapısına sahip olan bebeklerin bu özellikleri seçim sırasında göz önünde bulundurulmalıdır. Kıyafet çeşitleri bebeğin hassas teni ile direkt olarak temas halinde olan ürünlerdir. Yeni doğdukları andan itibaren üşümemeleri için kumaşlar ile sarılan bebeklerin hastaneden eve gidiş süreçlerinde giyecekleri bebek hastane çıkışı kıyafetleri özenle seçilmelidir. Modeller arasından seçim yapılırken ürünlerin sahip oldukları farklı özellikler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Cilt üzerinde alerjik reaksiyonlara sebep olmayacak ve sağlık standartlarına uygun olarak üretilen ürünler seçilmelidir. Seçenekler arasından hava şartlarına bağlı olarak değerlendirmeler yapılmalı ve buna göre kumaş türü belirlenmelidir. Sıcakların hakim olduğu yaz ayları için penye tulumlu hastane çıkışı takımları sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Soğuk hava şartlarında ise daha kalın kumaş içeriklerine sahip pamuklu modellerin tercih edilmesi önerilir. Bebek mevlit hediye seti olarak da satın alınabilecek olan bir diğer model olan konsept kıyafetlerin seçimleri de aynı şekilde gerçekleştirilmelidir. Seçenekler arasından farklı tiplerde üretilen ürünleri ayırt etmek gerekmektedir. Bebeklerin beden ölçüleri ürünleri farklılaştıran ve seçim sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında bulunur. Genellikle 40 çıkarma mevlitleri sırasında bebeklere giydirilen takımların rahat hareketlere elverişli olacak şekilde seçilmesi avantajlı olacaktır. Çünkü özellikle yeni doğan bebeklerin altları sıklıkla değiştirildiği için kıyafetlerin kullanım pratikliği oldukça önemli ayrıntılardan biridir. Takımın elbiseli ya da pantolonlu versiyonları satın alınabilir. Seçilecek ürün versiyonları mevsimsel hava şartları dikkate alındıktan sonra belirlenmelidir. Seçilen versiyonun kumaş yapısı da mevsimsel hava şartlarına bağlı olarak tercih edilmesi gereken ürüne bağlı özellikler arasında yer alır. Sayfamızdan Mini World hastane çıkışı ve mevlit takımı seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Kız Bebek Hastane Çıkışı ve Mevlit Takımı Fiyatları

Kız Bebek Hastane Çıkışı ve Mevlit Takımı Fiyatları

Bebek kıyafetlerinin oluşturulma süreçlerine birden fazla özellik dahil edilir. Tasarımların oluşturulmasından üretim sonrası aşamalara kadar gelişen süreçler boyunca fiyat etiketleri belirli unsurlar ile şekillenir. Bu unsurlar ürünlerin model özelliklerine ve üretici markaların geliştirdikleri fiyatlandırma opsiyonlarına göre belirlenir. Hastane çıkışı modellerinin fiyatlarını farklılaştıran ilk unsur ürünlerin oluşturuldukları kumaş cinsidir. Bebek mevlit hastane çıkışı seti içerisinde yer alan ürünlerin kumaş yapıları genel olarak penye şekilde tercih edilir. Penye malzeme kullanılan modeller ile kadife içerikli modeller farklı fiyat aralıklarında satışa sunulurlar. Fiyatların malzeme yapısına bağlı olarak değişim gösterdikleri bir diğer kıyafet çeşidi de mevlit takımlarıdır. Teması Osmanlı bebek mevlit takımı şeklinde belirlenen ürünler tema olarak aynı olsalar bile etiket fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Takımların sahip oldukları ürün adetleri modeller arasında bulunan fiyatlandırma farkını etkileyen unsurlar arasında ilk sıralarda yer alır. Bebek hastane çıkışı çantası içerisinde bulundurulacak ve takım halinde satın alınacak çıkış setlerinde bulunan ürün adetleri farklıdır. 5'li setlerin fiyat aralıkları ile 10'lu çıkış setlerinin fiyat aralıkları parça sayılarına bağlı olarak değişim göstermektedir. Sayı arttıkça modellerin çeşitleri de artmakta dolayısı ile etiket aralıkları farklılaşmaktadır. Mevlit takımlarına dahil edilen versiyon sayısı da etiketler üzerinde etkili olan bir noktadır. Ürün tasarımlarında görülen çeşitlilikler fiyatlandırma aşamalarında etkili olan unsurlardandır. Bebek hastane çıkışı isimli tasarımlar ile özel olarak dizayn edilebilen ürün seçenekleri sunan modellerdir. Özel tasarım ürünler ve klasik modeller arasında fiyat farklılıkları mevcuttur. Bazı ürünler lisanslı olabilirken bazı ürünlerin farklı temalara hitap eden tasarımlar ile satışa sunulurlar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(2358)
(299)
(260)
(111)
(88)
(34)
(22)
(11)
(9)
(9)
(7)
(6)
(6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Imaj time (183)
Civil Baby (135)
Piababy (76)
AndyWawa (71)
Bebitof (71)
Baby (67)
Bibaby (62)
Mini World (54)
Bebbek (40)
Gaye Bebe (38)
Kujju (38)
Albimini (37)
Ana Kuzusu (36)
İmaj (34)
Pugi Baby (33)
Gülücük (25)
babymod (25)
Elis Bebe (22)
Belis (20)
NONO BABY (20)
caramell (20)
Ciccim (19)
abentiny (19)
AzizBebe (18)
KitiKate (16)
Sitilin (16)
Bebelinna (15)
Panço (15)
BREEZE (14)
Woombie (14)
Bebegen (13)
Minidamla (13)
Nenny Baby (12)
Semabebe (12)
Tongs Baby (12)
BEBECİX (11)
Bebengo (11)
Cassiope (11)
Disney (11)
Miniland (11)
Tomuycuk (11)
Zıpır (11)
Hellobaby (10)
Pugi (10)
Tiasis (10)
Bebetto (9)
Tangmoda (9)
Vipbebe (9)
Bebepan (8)
Mymio (8)
Cvl (7)
Havuç (7)
Miniworld (7)
4bb2 (6)
Adaliko (6)
Ahmetcan (6)
Esa Baby (6)
Feyzamavm (6)
Hippobebe (6)
Hoppala (6)
Pundikids (6)
Andy Wawa (5)
Bimini (5)
Leylek (5)
Bebbemini (4)
Bhr Kids (4)
U.S.Polo (4)
necixs (4)
Babydola (3)
Babyjem (3)
Batman (3)
Cembebe (3)
Ecocotton (3)
Le Ville (3)
Panolino (3)
misimosi (3)
BABUSH (2)
Babygiz (2)
Bombinoo (2)
DU (2)
Flexi (2)
Kidboo (2)
Lela (2)
Ozmoz (2)
TONGS (2)
Victory (2)
44 CATS (1)
BabyDora (1)
Babyel (1)
Barbie (1)
Bbs Trend (1)
Boyner (1)
Buude (1)
By Baby (1)
Carter's (1)
Civil (1)
Dandini (1)
Derre (1)
Divo (1)
Dodo Baby (1)
Gayebebe (1)
Hepbaby (1)
Key kids (1)
Lilyy (1)
Poky Club (1)
Sema baby (1)
Sevi Bebe (1)
Superman (1)
Tory Baby (1)
Tweety (1)
Veo Baby (1)
Wogi (1)
Zoombia (1)
babixkids (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(196)
ve üzeri (257)
ve üzeri (277)
ve üzeri (281)
ve üzeri (290)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL