TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uyku Tulumu

için 502 sonuç bulundu.

Uyku Tulumu

Bebeklerin sağlığı ve temizliği kadar konforlu bir şekilde uyumaları da şart. Ama dünyaya yeni gelen bir bebeğin gece gündüz kavramı veya el kol koordinasyonu gelişmemiştir. Onlar dünyaya ayak uydurana kadar gerekli önlemleri almak ebeveynlerin görevi, bu önlemlerden biri de uyku tulumu almak. Erkek bebek uyku tulumu hakkında ayrıntılı bilgi burada sizi bekliyor.

Erkek Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Erkek Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Uyku tulumu bebek için yetişkinlerin kullandığı giyilebilir battaniyenin küçük boyutlu, bir de alttan dikili olanı diye düşünülebilir. Erkek bebek uyku tulumu modelleri ile kız bebek uyku tulumu modelleri arasında renk ve desen açısından bile pek fark yok. O yüzden hoşunuza giden herhangi bir modele yönelebilirsiniz. Fermuarlı bebek uyku tulumu kullanım kolaylığından dolayı en yaygın modeldir. Bebek uyku tulumu kundaktan farklıdır. Kundak, bebeğinizin ilk aylarında hem bebeğinizi soğuktan korumak ve kemik gelişiminin düzgün olmasını sağlamak için vücuduna sardığınız geniş bezdir. Uyku tulumu ise bebeğin kollarını serbest bırakır, bacaklarını oynatmasına izin verir ve vücudunun hava almasını da sağlar. Uyku tulumları günlük tulum modelleri ile karıştırılmamalı. Bu tulumlar bebeklere evde ve gezmelerde giydirilebilecek sevimli giysilerdir ama uyurken kullanılmazlar.

Erkek Bebeğe Uyku Tulumu Hakkında

Erkek Bebeğe Uyku Tulumu Hakkında

Erkek bebek uyku tulumu en güvenli bebek uyku ürünlerinden biridir. İçinde başı ve kolları rahat hareket ederken onun kaymasını veya yuvarlanmasını önler. Rahat hareket edebilmesi elbette doğru bedeni almanıza da bağlı. 0 ile 6 aylık bebek tulumu, 1 yaş bebek tulumu veya 2 yaş bebek tulumu bedenleri birbirinden farklı olacaktır. Ama bebeğinizin kendi gelişimini de göz önünde bulundurarak bir ürün alırsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Erkek bebek uyku tulumu kışlık kumaşları genel olarak polar, flanel veya pazen tarzı yumuşak, kalın kumaşlardır. Bebek uyku tulumu yazlık ise penye gibi daha ince kumaşlar kullanılır. Bebeğinizin rahat uyuması için mevsim şartlarını göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Bebek uyku tulumunu kullanmak kolaydır. Bebeğinize body veya zıbın gibi nispeten hafif bir kıyafet giydirdikten sonra onu tulumun içine nazikçe yerleştirerek fermuarı kapatmanız yeterli.

Erkek Bebek Uyku Tulumu Fiyatları

Erkek Bebek Uyku Tulumu Fiyatları

Erkek bebek uyku tulumu fiyatları veya genel manada bebek uyku tulum fiyatları ürünün yerli ya da ithal olmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ama bebek uyku tulumu body ve zıbın kadar sık alınacak bir ürün olmadığı ve bebeğinizin uyku kalitesiyle güvenliğini direkt etkileyebileceği için dolabınızda ona yer açmayı düşünebilirsiniz. Civil erkek bebek uyku tulumu başta olmak üzere Baby Corner, Green Touch, Beby Fehn, Laura Ashley, Naturaborn, Mayoral, Vertbaudet, Sevi Bebe ve daha birçok markanın erkek bebek uyku tulumlarını burada bulabilirsiniz. Pantolon, şort, tişört, mont, patik, çorap, iç çamaşırı ve diğer bütün erkek bebek giyim ürünleri için de Erkek Bebek kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(75)
(72)
(64)
(51)
(41)
(33)
(32)
(28)
(25)
(19)
(12)
(10)
(9)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (70)
ve üzeri (74)
ve üzeri (74)
ve üzeri (75)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL