TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bebek Bakım Çantaları

için 6,625 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Bebek Bakım Çantaları

Bebeğinizle birlikte dışarıya çıktığınız sırada onunla geçirdiğiniz zaman diliminin güzel olmasını sağlamak için ihtiyaçlara bağlı olarak daima hazır olmanız gerekir. Bebeğin bütün ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde giderememeniz halinde gün içerisinde birçok problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için de bebek bakım çantası bebeğinizle dışarı çıktığınızda daima yanınızda bulundurmanız gereken temel araç ve gereçleri yanınızda bulundurmanızı sağlar. Dışarda geçireceğiniz zaman dilimini daha verimli hale getirebilmeniz için bebeğin temel gereksinimleri daima yanınızda hazır bulundurmalısınız. Bu bağlamda tercih edeceğiniz modelin de bebeğin gereksinimleri kaldırabilecek nitelikte olması önem taşır. Bebek bakım çantaları modelleri veya standart tipte çanta tiplerine ilişkin detaylar için sitemize göz gezdirebilirsiniz.

Bebek Bakım Çantası ile Bebeğiniz Daha Mutlu

Bebek Bakım Çantası ile Bebeğiniz Daha Mutlu

Bebek çantası seçimlerinizde önceliğinizi daima işlevsellik boyutuna vermelisiniz. Bakım çantalarında muhafaza edilecek eşyaların güvenli bir ortamda bulunması bebeğin sağlığı için önem arz eder. Bebek çantaları, içerisinde bebeğin gereksinim duyabileceği pek çok araç-gereç olacağı için hafif olarak üretilir. Bebekle birlikte dışarıya çıkacağınız zamanlarda ihtiyaç malzemelerini uzun süre sırtınızda taşıdığınızda ağırlık daha da artacağı için bakım çantalarında bu faktör dikkate alınır. Bebek bakım sırt çantaları uzun süre bebeğinizle birlikte dışarıda olacağınız zamanlarda en büyük yardımcınız konumunda olur. Bebeğin ihtiyaçlarını gideremediğiniz zamanlarda bebeğiniz rahatsız olur ve ağlar. İhtiyacı karşılayamayacağınız için bebek her geçen dakika daha rahatsız olur ve yaşadığı rahatsızlığı ağlayarak size anlatmaya çalışır. Siz dışarıda rahat vakit geçiremediğiniz için problem yaşayabilirsiniz ancak bebek, ihtiyaçları giderilmediği için daha büyük sorunlarla karşı karşıya olur. Bebeğinizin rahat ve steril bir şekilde dışarıda vakit geçirmesini sağlamak için bebek bakım çantası seti tercih etmeniz gerekiyor. Bebek çantası modelleri içinde bol cep ve gözlerin bulunduğu ürünlerle yanınızda bulundurmanız gereken olmazsa olmazları eksiksiz olarak alabilirsiniz. Bebek bezleri, ıslak mendil, çeşitli el ve yüz kremlerini yanınızda bulundurmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamanız ve seçimlerinizi buna göre yapmanız gerekiyor. İkiz bebekleriniz var ve dışarıya çıkacaksanız tercih edeceğiniz modelin daha geniş olması sizin için avantaj sağlar. Fonksiyonel bebek çantaları modellerinin dışı anneler içi ise bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte hazırlanır. Fonksiyonel çanta modellerinin içeriğinde ana ve ön gözler bulundurulur. Ana ve ön gözlerin içerisine biberonlar ve çeşitli malzemeler yerleştirilebilir. Ön gözde bulunan biberonlar için thermo özellikli gözler bulunur. Thermo özelliği bebeğin mamasının, biberonunun ve anne sütünün güvenli bir şekilde muhafazasını sağlar. Günlük yaşamda veya seyahatlerde thermo özellikli çantalarla yanınızda bulundurduğunuz yiyecek ve içecekleri aynı ısıda muhafaza edebilirsiniz. Yiyeceğin aynı şekilde muhafaza edilmesi bebeğin bayat, çok sıcak veya çok soğuk ürünleri tüketmemesi bakımından önem taşır. Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde yolculuğa devam etmesi, sindirim sisteminin korunması ve hastalıklara meydan verilmemesi için çantalarda bu özelliğe yer verilir.

Bebek Bakım Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek Bakım Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Seyahat esnasında rahatlığınızdan ödün vermemeniz ve keyifli bir yolculuk geçirebilmeniz için bebek bakım çantalarını en büyük dostunuz haline getirmelisiniz. Çanta modelleri içerisinde yer alan fonksiyonel seçimlerde malzeme ve biberon gözleri bulundurulur. Malzeme cepleri içerisine bebeğin ihtiyaç duyabileceği bebek bezleri, kremler, bez değiştirme örtüleri, battaniye, yedek anahtarlar, yedek kıyafetler vs. konumlandırılabilir. Çantalarda yer alan ıslak mendil cepleri içerisine ıslak mendilleri yerleştirerek ihtiyaç halinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bebek bakım çantalarıyla hızlı ve pratik bir şekilde bebeğin ihtiyaçlarını giderebilmeniz mümkün hale gelir. En zor şartlar altında dahi bebeğinizin bütün ihtiyaçlarının karşılanması sağlık açısından önem taşır. Bebeğin fizyolojik ihtiyaçlarını temel düzeyde giderdiğiniz durumlarda hem bebeğinizin hem de sizin rahat bir şekilde vakit geçirmeniz mümkün olabilir. Bebek bakım çantası tavsiye ve önerileri dikkate alarak bebeğin tüketebileceği gıdaların uzunca bir süre ısısını korumasını sağlayabilirsiniz. Tüketilecek gıdanın ısısında küçük değişimler olacağı için bozulma riski büyük ölçüde azalır. Bebek muhafaza edilen gıdaları tükettiğinde ısı değişimi sebebiyle ortaya çıkabilecek problemler minimuma indirilir. Bebek bakım çantası tavsiyesi içerisinde ebeveynlerin kendileri için tasarladığı bebek arabası düzenleyici bebek bakım çantası modelleri yer alır. Bu model kişisel eşyaların küçük gezintilerde daha kolay taşınmasını sağlar. Bebek arabası düzenleyici çantalar içerisinde cep telefonlarınızı, anahtarlarınızı ve para cüzdanlarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Bileğinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz araba düzenleyici çantalarda sağlığa zararlı kimyasal maddeler kullanılmaz. Mini bebek çantasıyla biberon ve bebek bezlerini yanınızda bulundurabilirsiniz. Çantadan ayrılarak bileğe de takılabilen mini çanta ile bebek ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Mini bebek çantalarında yer alan deliğe kulaklık takılarak görüşmeler yaparken telefonu cüzdandan çıkarmanıza gerek kalmaz. Dışarıdan gelebilecek bütün tehlikelere karşı koruduğunuz bebekleri radyasyon tehlikesine de maruz bırakmayabilirsiniz. Bebek arabalarına uygun bir şekilde tasarlanan mini bebek çantaları bebek arabalarının tutma kolu veya ön barına takılarak da taşınabilir. Ayarlanabilir cırt cırtlı askıları kullanarak bütün bebek arabalarına uygun bir şekilde mini çantanızı yanınızda bulundurabilirsiniz. Mini bebek çantalarında biberonlar taşınabildiği için muhafazanın daha sağlıklı olması açısından sağlam kumaşlar tercih edilir. Böylelikle bebeğin tüketeceği gıdanın ısısında vakit geçirilse dahi şiddetli değişimler olmaz ve bebeğiniz sağlıklı gıdalar tüketir.

Bebek Bakım Çantaları ile Daha Keyifli Gezinti

Bebek Bakım Çantaları ile Daha Keyifli Gezinti

Bebeğinizle çıkacağınız gezintileri daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek tamamen sizin elinizde. Bebeğinizin gezinti, uzun ve kısa süreli seyahatlerde huzurlu olmasını ihtiyaçlarını giderebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurarak sağlayabilirsiniz. Bebeklerin ihtiyaçları ve annelerin hızlı erişimi için tasarlanan bebek bakım çantası sırt en zor zamanlarınızda daima yanınızda. Yağmurlu ve karlı havalarda bebeğinizle dışarıya çıkmak zorunda olduğunuz zamanlarda sıvı geçirmez özelliğiyle tasarlanan modeller problemlerinizi büyük ölçüde giderir. Çanta modelleri arasında yer alan özel S tasarımları yükünüzün hafiflemenizi sağlar. Çantada taşıdığınız ihtiyaç ürünleri belirli bir süre sonra omzunuz veya belinizde ağrılar hissetmenize sebep olur. Uzun vadeli kullanımlar ise fiziksel rahatsızlıkları beraberinde getirebilir. Bebeğinizin ihtiyaçlarını ve sağlık durumunu kontrol altında tutmak için yanınızda bulundurduğunuz çantayı kendi sağlığınızı düşünerek de tercih etmeniz gerekir. Pratik kullanımlara özel bir şekilde dizayn edilen çantalarda elde tutabilme sapı bulunur ve omzunuz yorulduğu zaman kol gücünüzle çantayı taşıyabilirsiniz. Bebek ihtiyaçlarının sağlanabilmesi için bulunan alanların yanı sıra yanınızda bulundurduğunuz akıllı telefon, cüzdan veya anahtar gibi eşyaları da muhafaza edebileceğiniz kimi alanlar yer alıyor. Yanınızda biberon, emzik, bebek bezi ve ıslak mendil gibi ihtiyaç duyulabilecek şeyleri alsanız bile bunları en hızlı şekilde kullanmanız da önem taşır. Çanta modellerinde gereksinimlerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesine olanak sağlayan gözler ve cepler bulunur. Siz de bebeğinizle dışarıya çıkmadan önce gözlere ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları yerleştirerek rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz. Bebek bakım çanta seti sayesinde gözleri kontrol ederek almayı unuttuğunuzu daha kolay algılayabilirsiniz. Bebek bakım çantalarını hem anneler hem de babalar kullanabileceği için renk tasarımları genellikle unisex şeklinde düzenlenir. Tasarım bakımından uzun süreli kullanımlara uygun olarak dizayn edilen çantalar içerik bakımından da sağlığa uygun maddelerle üretilir. Bebeğiniz için kullanacağınız mendiller, besin maddeleri vs. sağlıklı ve steril ortamlarda muhafaza edilir. Böylelikle uzun süreli yolculuklarda dahi bebeğin ihtiyaç duyabileceği her şeyi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz bebeğinizin bakımında ihtiyacınız olan tüm ürünlere Bebek Bakım Ürünleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (19)
ABCDerm (2)
abentiny (1)
Aboutbaby (6)
Adore (1)
Aggulife (4)
Akimba (299)
Aliş (1)
Aloe (26)
Alone (412)
Androni (7)
Aptamil (1)
Ariel (27)
Avent (5)
Avvio (2)
Awio (3)
Aziz Bebe (1)
Babe (4)
babexi (5)
Babies (1)
Baby 2 Go (4)
Baby Home (1)
BABY HOPE (34)
Baby Jem (19)
Baby Life (1)
Baby Max (1)
Baby Mol (51)
Baby Time (40)
Baby&plus (2)
Babyes (144)
Babyjem (91)
Babylabs (1)
Babymed (23)
BABYMOOV (3)
Bagmori (44)
Bebecco (19)
Bebedor (9)
bebekchik (1)
bebekevi (3)
Bebesi (7)
Bebessi (25)
Bebex (7)
Beneto (16)
Benim (50)
Bepanthol (1)
Beyond (12)
Bianchi (1)
Bioderma (2)
Blistex (4)
Bubchen (1)
Burelbaby (1)
Byebye (9)
Bübchen (3)
Caillou (1)
Chicco (120)
Coala (35)
Dalan (1)
Dalin (42)
DANEFAE (25)
Didx baby (5)
(2116)
DMB (1)
Dr Brown (2)
Dr Browns (1)
EKS (1)
Elele (11)
Eti (5)
Eurokids (1)
Famebag (1)
Fossil (1)
Freesure (1)
Ganix (25)
Giz Home (2)
Golden (25)
GRO (25)
Gülümse (25)
han bebe (10)
Hugglo (2)
İntex (1)
JENNY (1)
Kidboo (19)
Kiddy (1)
Kidist (25)
Kipling (3)
Kiss Baby (24)
KiwiBaby (1)
Kraft (148)
Lancaster (27)
Lassig (49)
Lean (1)
Lequeen (3)
Lesto (25)
Lullaby (43)
Maclaren (66)
Maller (101)
MallerBaby (26)
Mamajoo (3)
Mamma (3)
Markasız (46)
Maxi-Cosi (23)
Mayoral (139)
milkway (1)
MKR (8)
Moje (28)
MONIKAKO (25)
Munckhin (1)
Mustela (20)
My Baby (6)
Nar Çanta (14)
Nenny (39)
Nike (2)
Ninikids (4)
Ninniline (20)
Nivea (6)
Norfolk (1)
Nuovo (23)
Okiedog (46)
Opera (25)
Organyc (1)
Otribebe (1)
Papetto (1)
Philips (5)
Pine (16)
polat (1)
Popolin (1)
Prozinc (25)
Renz (1)
Rodinn (8)
Rozi (50)
Sebamed (14)
Sebi Bebe (40)
Sevi Bebe (12)
Siveno (19)
Skip-Hop (45)
Sleepy (3)
SMA (1)
Smart (31)
Spiffies (50)
Star (1)
Starmax (25)
stylo (58)
Sudocrem (28)
Summer (1)
Sunny (1)
Sunveno (1)
Tarçın (1)
Thepack (21)
Tiny Love (50)
Tombik (25)
Tomy (26)
Tril (25)
Tuc Tuc (50)
Twins (11)
U.S POLO (3)
UBANG (99)
Uni Baby (18)
Unı Baby (5)
Vardem (1)
Veo Baby (1)
Visiofocus (18)
Wallaboo (1)
Wee (8)
Wee Baby (12)
Wei-B (1)
Wisdow (19)
Woys (1)
You Bebek (1)
Yoyko (9)
Zoli (1)
Özdilek (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(288)
(58)
(44)
(39)
(27)
(25)
(20)
(17)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(74)
(71)
(68)
(52)
(42)
(35)
(23)
(20)
(19)
(9)
(7)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(348)
ve üzeri (533)
ve üzeri (561)
ve üzeri (564)
ve üzeri (575)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL