Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Deterjanları

için 296 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Deterjanları

Yetişkinler için üretilen deterjanlar bizlerin sağlığına olumsuz etkide bulunmazken, bebeklerin solunumunda ve ciltlerinde olumsuz etkiler yaratabilirler. Bebeklerinizde kaynağını bilmediğiniz huzursuzluğun nedeni kıyafetlerinin ve oyuncaklarının temizliğinde kullandığınız çamaşır deterjanı olabilir. Bebeğinizin alerjiye yatkınlığı varsa bebek deterjanı kokusuz ürünleri içerisinden seçtiğiniz bir deterjan kullanımında alerjen eğiliminin azaldığını mutlaka fark edeceksinizdir. Bebek deterjanlarının biz yetişkinlerin tercih ettiği deterjanlardan en büyük farkı ekstra parfüm ve renklendirici madde içermemesidir. Bebeklerinin sağlığına özen gösteren siz değerli aileler için beslenme, beden temizliği gibi temel sağlık unsurlarının yanı sıra bebeklerinizin kıyafetlerinin ve oyuncaklarının temizliği de sağlıkları için önemli bir unsurdur. Bebek deterjanı içerisinde bulunan ürünler bebeklerinizin cildine ve solunumuna zarar vermezler. Özel olarak bebeklerin ciltleri baz alınarak üretilmiş hassas içeriklere sahiptirler. Biz yetişkinler cildi yaş aldıkça kalınlaşan bir yapıya sahipken, bebeklerin cildi daha ince, narin ve hassastır. Bebek deterjanları bünyelerinde alerjen maddeler barındırmazlar. Bebek deterjanı organik yapıya sahiptir. Bebeklerin yedikleri ve içtikleri biz yetişkinlerinden farklı, hassas ve organik ise bebekler için kullanılan deterjanlar da aynı şekilde olmalıdırlar. Kaşıntı, pişik gibi cilt problemlerine karşı koruyucu maddeler içerirler. Ağır kokular yerine hafif ve bebeklerinizi rahatsız etmeyecek, nefes alışverişlerini, uyku düzenlerini olumsuz yönde etkileyecek etkilerde bulunmazlar. Bebek deterjanlarını tercih ettiğiniz takdirde bebeğinizde kıyafetleri nedeniyle huzursuz davranışlar ve cildinde sağlık problemleri azalacak ya da hiç olmayacaktır. Bu hassasiyet bebeğinizin kişisel özellikleri ve gelişim durumuna göre farklılıklar gösterebilir. Bebeğinizin yaşı ne kadar küçükse dış dünyaya bir o kadar duyarlı ve hassas durumdadır. Bu nedenle bebeğiniz için seçtiğiniz kıyafet ve oyuncaklar aydan aya hatta günden güne değişiklik gösterecektir. Kıyafetlerin kumaşı kendisine zarar vermeyecek, oyuncakları kendisini rahatsız etmeyecek maddelerden seçilecektir. Doğal olarak temizliği de aynı şekilde bu etkiyi bozmayacak şekilde, organik ve katkı maddesi içermeyen temizlik ürünleriyle mümkün olacaktır. Sağlık herkes için her şeyden önce gelir. Hele ki bebekler için ilk dönemler çok kırılgan dönemlerdir bu yüzden temizlik için ne kadar dikkatli ve özenli olursanız o kadar iyi olacaktır. Ayrıca bu özen bebeğinizi ilerde kalıcı olabilecek birtakım alerji gibi hastalıklardan da mümkün olabildiğince uzak tutacaktır. Bebekleriniz için tereddütsüz bir şekilde bebek bakım ürünleri sayfamızdan kaliteli ve güvenli bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz.

 Bebek Deterjanı Çeşitleri ve Özellikleri

Bebek Deterjanı Çeşitleri ve Özellikleri

Bebeğinizin yaşına ve hassasiyetine göre bir çok farklı bebek deterjanı bulunur. Bebek deterjanı tercih eden aileler bebek deterjanı seçimi için bebeklerinin gelişimine ve temizlenecek materyalin cinsine dikkat etmelidirler. Bebeklerin yaşı küçüldükçe hassasiyetleri de ters orantılı olarak artar. Deterjanların içeriğine bakıp, bebeğinize zarar verebilecek inorganik maddeleri rahatlıkla fark edebilirsiniz. Bebek deterjanları anti-alerjik yapıya sahiplerdir. İnorganik bileşenler içermezler. Bebeğinizi sağlığı temel kıstas alınarak üretilmiş ürünlerdir. Aynı şekilde sadece bebeğinizin kıyafetleri için değil, emziği, oyuncakları, eğitiminde kullandığınız materyallerin temizliği için de kullanabileceğiniz temizlik ürünleri mevcuttur ve yetişkinlerinkinden farklıdır. Ayrıca çamaşır makinesinde ya da elde yıkamak için farklı türde deterjanlar da mevcuttur. Bebek deterjanları genelde sıvı ya da granül formda üretilirler. Böylece bebeklerinizin kıyafetlerinin üzerinde erimeyen deterjan tozları kalmaz. Biz yetişkinlerin kıyafetlerinin üzerinde bile deterjan artıkları ciddi sağlık problemleri yaratabilirler. Her şeyden önce doğal bir madde değillerdir. İnorganik parfüm, renklendirici, boya gibi maddeler içeren deterjanlar bebeğiniz için tercih edilmemelidir. Granül formda sabunlar, hipoalerjenik deterjanlar, organik yumuşatıcılar, organik leke çıkarıcı spreyler, bitkisel çamaşır yumuşatıcıları gibi geniş bir tercih yelpazesi mevcuttur. Alacağınız deterjanın suda çözünebilmesi, yıkadığınız kıyafetin bütün dokularına nüfuz edebilmesi ve durularken de tamamen dokulardan ayrışması gerekir. Bu yüzden genellikle sıvı deterjanlar tercih edilirler. Sıvı deterjanlar, kapsül ve toz deterjanlara göre bu konuda çok daha başarılıdır. Bu nedenle bebek deterjanlarında sıvı form tercih edilir. Eğer almanız gereken ürün konusunda kararsız iseniz organik bebek deterjanı tavsiye ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Bebeğinizi en iyi siz tanıdığınız için hassasiyetlerini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer sağlık problemleri mevcut ise hekiminize bebek deterjanı tavsiyesi almak için fikir danışabilirsiniz. Şayet seçiminizi kendiniz yapacak iseniz yenidoğan bebeğiniz için yenidoğan bebekler için üretilen ürünleri tercih etmelisiniz. Bebeğinizin ekstra olarak bir alerjisi varsa hipoalerjenik ürünleri tercih etmelisiniz. Yapay kokulara karşı duyarlı ve huzursuz ise tamamen kokusuz ürünlere bakabilirsiniz. Geleneksel yöntemleri kendiniz için daha uygun ve bebeğiniz için daha sağlıklı görüyorsanız granül formda üretilen deterjan çeşitlerine bakabilirsiniz. Vegan ebeveynler için içerisinde hayvansal katkı maddesi olmayan ve test aşamalarında hayvanların kullanılmadığı vegan ürünler dahil birçok ürün mevcuttur. Bebek bulaşık deterjanlarıyla ise bebeğinizin kullandığı oyuncakları ve emziğini gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Sizler de sayfamızdan Minoris bebek deterjanları ve ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 Bebek Deterjanı Fiyatları

Bebek Deterjanı Fiyatları

Söz konusu bebeklerin sağlığı olduğunda hiçbir ebeveyn gereklilik ve sorumluluktan kaçınmazlar. Bazı uzmanlar bebeklerinizin için okul çağına gelene kadar özel deterjan ve temizlik malzemeleri tercih edilmesinin gerektiğinin altını çiziyor. Yani 6 yaşına gelene kadar bebekleriniz için kullandığınız deterjan ve temizlik ürünlerinin paraben, katkı maddesi, boya ve yoğun kokular içermemesi gerekiyor. Yetişkinler için olan deterjanları kullandığınızda bebeğinizde hapşuruk, pişik, gözlerinde sulanma, ciltte olan kızarıklık ve lekeler ve kaşıntının yanı sıra rahatsız ve huzursuz hareketler gözlemleyebilirsiniz. Böyle durumlarda derhal bir uzmana danışıp kullandığınız deterjan ve temizlik ürünlerini değiştirmeniz gerekmektedir. Bebek deterjanı kullananlar bebeklerinde alerjenik reaksiyonları daha az gözlemlerler bu da bebeğinizi daha sağlıklı ve mutlu yapar. Ayrıca çamaşırlar yıkandıktan sonra kurutma işlemi de özenli bir şekilde gerçekleştirilmeli ve doğal kuruma tercih edilmelidir. Her ürünün ve her yöntemin mümkün olabildiğince organik olması bebeğinizin sağlığı için ekstra önem taşır. Bebek kıyafet deterjanları hassasiyet için özellikle üretilmiştir. Kullandığınız süre boyunca çamaşırlardaki farkı gözlemleyeceksiniz. Organik üretilmesine karşın leke çıkaran, temiz kokan ve yumuşak bir doku sağlayan özelliklere sahiplerdir. Çamaşırları sertleştirip, bebeğinizi huzursuz etmezler. Sizin için bir sorun teşkil etmese de bebeğinizin cildini koruyan flora henüz oluşmadığından cildi mikroorganizmalara karşı yüksek derecede duyarlılığa sahiptir. Bu nedenle yeni alınan giysilerin de kullanımından önce mutlaka yıkanması çok önemli bir detaydır. Bebek deterjanı fiyatları bütçenize ve ihtiyacınıza göre değişkenlikler gösterir ve kullanışlı bir aralığa sahiptir. Bebeğinizde deterjan seçiminizden kaynaklı bir sağlık sorunu olduğunda bütçeniz de daha çok zarar görecektir. Yeni gelişen alerjen reaksiyonu bastırmak için daha hassas olmak zorunda kalıp, doktorları daha fazla ziyaret etmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak organik ürünler tercih ederseniz bebeğinizi sağlığı ve bütçeniz için çok daha faydalı olacaktır. Ayrıca sizi ilerleyen yaşlarda da oluşabilecek bir çok sağlık sorunundan da uzak tutacaktır. Bebeğinizin çamaşırları için uygun deterjan kullanımı en az beden temizliği kadar önemlidir. Doğal yollarla üretilen ürünler diğer ürünlere kıyasla biraz daha yüksek bir fiyata sahiptir. Fiyatlar ürünün markası, niteliği ve miktarına göre değişkenlik gösterir. Bebek deterjanı toz ve bebek deterjanı sıvı gibi ürünün formunda da değişiklikler olduğu gibi uzun süreli kullanım için daha fazla miktar içeren ürünler de mevcuttur. Sayfamızdan bebek deterjanlarını fiyat aralıklarını inceleyip, bebeğinizin sağlığına ve sizin bütçenize uygun fiyat aralıklarından tercihinizi yapabilirsiniz. Dalin bebek deterjanları uygun fiyatlarl sayfamızda!

 Bebek Deterjanı Kullanımı

Bebek Deterjanı Seçimi

Bebek deterjanı seçimi de kullanılması kadar önemli bir detaydır. Bebeklerinin hassas tenine değer çamaşırların temizliği bebeğinizin sağlığı için yüksek derecede önem teşkil eder. Bebeğiniz için deterjan seçerken öncelikle bir uzmandan ya da doktordan tavsiye aldıysanız bunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Bebeğinizin özel bir durumu varsa, hastalık, alerji vs. gibi, kesinlikle bu durumu atlamamak gerekir. Eğer bir uzman ya da doktordan tavsiye almadıysanız öncelikle alacağınız deterjanın formuna karar vermelisiniz. Bu sıvı, sprey ya da toz şeklinde olabilir. Aklınızda bir marka varsa ya da düzenli kullandığınız bir marka varsa o markanın ürünlerini araştırarak aramaya başlayabilirsiniz. Kokusuz deterjanlar bebeğiniz için daha uygun olabilirler. Arama kısmından kokusuz deterjanları aratıp, ürünlere göz atabilirsiniz. En önemli noktalardan bir tanesi seçeceğiniz deterjanın fosfat, SLS, paraben, inorganik diğer boya çeşitleri ve ağartıcı gibi bebeğinizin sağlığına zarar verebilecek maddeler içermemesidir. Tamamen organik ürün arıyorsanız bitkisel bazlı üretilen ürünler sizin için daha uygun olacaktır. Çamaşırların formunu ve modelini korumak istiyorsanız çamaşır yumuşatıcılarına, inatçı lekeleri çıkarmak istiyorsanız leke çıkarıcı spreylere bakabilirsiniz. Bebeklerin diş çıkarma dönemleri sancılı dönemlerdir ve hijyene aşırı derecede dikkat edilmelidir. Sadece bebeğinizin çamaşırları için değil, oyuncakları ve emzikleri için de temizlik ürünleri arayabilirsiniz. Organik, anti-alerjik biberon ve emzik temizleyicileri bunun için üretilmişlerdir. Eğer geleneklere daha çok güvenen bir anne-baba iseniz granül toz formdaki sabunları da kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğu kokusuzdur, çamaşırlarda kolayca dağılıp, erirler. Kurutma işleminden sonra çamaşırlarınızın üzerinde herhangi bir toz zerresinin kalmadığını rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Parfümsüz bebek deterjanı kullanarak doğal olmayan ağır kokuları bebeğinize sürmemiş olursunuz. Biz yetişkinler için parfüm önemli olsa da bebekler için oldukça zararlı olabilirler. Yine de kokulu ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Bu ürünlerde tercih edilen kokular da organiktir. Bitkisel yağlardan yapılan kokular mevcuttur. Bebeğiniz için lavanta yağlı bir çamaşır deterjanı ya da doğal beyaz sabun kokulu bir deterjan tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bebek deterjanı fiyatları ve yorumlarını inceleyip, bütçenize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Ürünün miktarı ne kadar fazla olursa sizin bütçeniz için orta ve uzun vadede daha az masraflı olacaktır. Ürünler içerisinde tekil, ikili, üçlü ve daha fazla adedi barındıran seçenekler mevcuttur. Bu ürünleri ekonomik seçenek olarak görebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için konsantre ürünlere de yönelebilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında kampanya da olan ürünleri ya da sizin aramanıza ve isteklerinize yönelik ilk ürünleri görebilirsiniz. Önce bu ürünleri incelemeniz alışverişiniz için daha mantıklı bir yönelim olacaktır.

 Bebek Deterjanı Fiyatları

Bebek Deterjanı Fiyatları

Bebeğinizin sağlığını düşündüğünüz için buradasınız. Uzmanlar özellikle hijyen ve deterjan seçimi konusunda anne-babaları uyarıyorlar. Kullandığınız ürün çok bilinen bir markanın ürünü bile olsa doğru ürünü seçemediyseniz ya da bebeğinizin özel bir durumu varsa bebeğinizde kullanımdan sonra bir takım rahatsızlıklar meydana gelebilir. Her anne-babanın bebekleri için önemsediği en hassas konu şüphesiz ki sağlıktır. Bebek deterjanlarının içeriği incelenerek cilt rahatsızlıkları ve tahriş sorunlarının önüne geçilebilinir. Ayrıca genetik olarak cilt sorunları yaşayan bebekler için de doğumundan itibaren özellikle deterjan seçimine dikkat edilmelidir. Deterjanlar insanlara hoş gelmesi ve dikkatlerini çekmek için bir çok ağır koku ve inorganik madde barındırabilir. Uzmanlar bu tarz maddelerin çamaşırlardan arındırılabilmesi için sekiz tona yakın su kullanılması gerektiğini söylüyorlar. Bebek deterjanları için böyle bir durum söz konusu değildir. Doğal bebek deterjanı seçerek bebeğinizin sağlığını ve bağışıklığını korumasında önemli bir katkıda bulunmuş olursunuz. Bu seçim size ilerde oluşabilecek birçok sağlık sorunundan da korumuş olur. Uzun vadeli bir tercih yapmış olursunuz. Yine yetişkinler için ağır kimyasallardan yapılmış leke çıkarıcılar bebeğinizin cildine temas ettiğinde bebeğinizin cildini tahriş ederler. Bebek için deterjan ve leke çıkaran ürünlerden tercih yaptığınızda ise bebeğinizin cildini tahriş etmez, huzursuzluk vermezler. Leke çıkarıcı kullanımı gereken lekelerde kesinlikle doğal leke çıkarıcılara başvurulmalıdır. Bebeğinizin çamaşırındaki bir lekeyi çıkarmak için bebeğinizde cilt sorunu yaratmak istemezsiniz. Bütün bu doğal ürünlerden üretilen bebek deterjanları fiyat olarak uygun fiyatlı deterjanların üzerindedir. Ancak kendi içlerinde cebinize uygun miktar ve fiyatlarda ürünler bulabilirsiniz. Arama kısmında fiyat tercihinizi belirtip, aramanızı daraltıp, genişletebilirsiniz. Ayrıca bir çok marka özel indirim günlerinde sizler için ciddi ölçüde indirimler yapmaktadırlar. Dilediğiniz takdirde bu günlerde de özellikle ürünleri takip edebilirsiniz. Miktar olarak daha fazla olan ürünleri satın almanız durumunda ekonomik olarak daha mantıklı bir alışveriş yapmış olacaksınız. İkili, üçlü, beşli ve kampanyalı bir çok ürün sayfamızda mevcuttur. Eğer karar vermekte zorlanırsanız bebek deterjanı yorumları ve tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Ürünleri önceden satın alan kullanıcıların yorumları okuyup, tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

 Bebeğiniz İçin En Uygun Bebek Deterjanları

Bebeğiniz İçin En Uygun Bebek Deterjanları

Bebeklerinizin çamaşırları ve oyuncakları için en uygun deterjan ve temizlik ürününü seçtikten sonra kullanımına da özen göstermelisiniz. Satın aldığınızın ürünün üzerinde kullanım şekli muhakkak yazacak ve sizi kullanım konusunda yönlendirecektir. Bebekler üzerlerini biz yetişkinlerden daha çabuk kirletirler bu yüzden en başta sık sık yıkamaya özen göstermelisiniz. Zaten bebeklerinizin altına yapma ve kusma gibi doğal durumları gün içerisinde sürekli gerçekleşmektedir. Doğal bebek deterjanı tercih ederek sık yıkamalarda giysi ve çamaşırların aşınmasının önüne geçebilirsiniz. Böylece bebek çamaşır deterjanı kullanarak sürekli yeni giysiler almaktan da kaçınmış olursunuz. Zaten bebeğiniz hızla büyüdüğünden sürekli olarak yeni giysi ve çamaşırlar almak zorunda olduğunuzdan bütçenize de epey faydalı olacaktır. Uzman ve doktorların büyük bir çoğunluğu bebek giysilerinin yüksek sıcaklıklarda yıkanmasını önerirler. Böylece mikrop ve bakteriler büyük ölçüde ölürler. Kıyafetlerin birbirini boyaması ihtimaline karşın aynı renk giysilerle birlikte yıkanmamasına önem verilmelidir. Aksi halde giysilerin rengi birbirine geçebilir ya da kullanışsız hale gelebilirler. Ayrıca durulama işleminin uzun tutulması ve kurutma işleminin doğal yollarla gerçekleştirilmesi önemlidir. Kurulama işleminden sonra kesin olarak hijyen sağlamak için giysileri ütülemeye özen gösteriniz. Eğer sizleri uğraştıracak şekilde kırışık bir giysi varsa ütüleme işlemini nemliyken de tercih edebilirsiniz. Bu tarz giysileri nemliyken ütülemek size zamandan da tasarruf sağlayacaktır. Bütçeniz için özel indirim günlerini takip edebilir ya da doğrudan kampanyalı ürünlere yönelebilirsiniz. Onlarca markanın yüzlerce çeşidi arasından uygun alışverişinizi yaptıktan sonra bütün şikayet ve yorumlarınızı ürünlerin altında paylaşabilir ve yeni ürün satın alacak kullanıcılarla iletişim kurarak başka anne-babaların da fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere ve bebeğinizle daha sağlıklı yarınlar ve keyifli alışverişler diliyoruz.