TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bebek Deterjanları

için 2,432 sonuç bulundu.

Bebek Deterjanları

Bebeğiniz için ona özel bir bebek deterjanı kullanmak şart mı dersiniz? Bebek deterjanlarının bebeğinizin kıyafetlerine sağladığı faydayı ve onun için standart deterjanlara oranla ne kadar sağlıklı olduğunu öğrendikten sonra bu soruya "Evet" cevabını vereceğinizden eminiz. En kaliteli ve en güvenilir bebek deterjan çeşitlerini burada bulmanız mümkün.

Neden Bebek Deterjanı?

Neden Bebek Deterjanı?

Bebeğiniz minicik olabilir, ancak gün içerisinde sebep olacağı kirli çamaşır miktarı çok kısa bir süre içerisinde o minik boyunu aşacaktır. Tüm bu çamaşırları temizlemek için herhangi bir çamaşır deterjanı kullanmanız pek doğru olmaz; zira bebeklerin hassas ciltlerine ve yapılarına özel olarak üretilen bebek çamaşır deterjanları bu iş için idealdir. İnsanların cildi, ancak ve ancak zamanla, yani yaş aldıkça kalınlaşır ve kendini koruma altına alma potansiyeline sahip olur. Bebeklerin cildi ise yetişkinlerin cildi ile kıyasla çok daha ince, hassas ve narindir. Dermatolog ve pedagoglar yardımıyla üretilen bebek kıyafet deterjanı çeşitleri, bebeğinizde istenmeyen alerji, kızarıklık ve kaşıntının oluşmasına engel olur. Bebek deterjanlarının standart deterjanlara oranla en büyük farklı, ekstradan parfüm ya da renklendirici içermiyor olmalarıdır.

Bebek Deterjanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek Deterjanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Elbette bebek deterjanı seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar yok değil. Her şeyden önce bebeğinizin kıyafetlerini temizlemek üzere satın almayı planladığınız bebek deterjanının boya, renklendirici ve koku içermemesi şart. Tam olarak bu bileşenler bebeğinizin cildinde istenmeyen tepkilere yol açabilecek bileşenler olup bebek deterjanı seçiminde öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken faktörlerdir. Bununla birlikte çoğu bebek deterjanı anti-alerjik bir yapıda üretilmektedir; bu yüzden de deterjanı satın almadan önce paketin üstünde böyle bir ibare olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bebek deterjanı tozdan ziyade sıvı olarak tercih edilmelidir; bu sayede bebeğinizin kıyafetlerinin üzerinde deterjan kalıntıları kalması engellenmiş olur. Herhangi bir deterjan seçimi yapmadan önce bebe deterjanı kullananlardan tavsiye alınmalı, diğer anneler ile fikir alışverişi yapılmalı ve etraflıca bir piyasa araştırması yapılmalıdır. Söz konusu bebeğinizin sağlığı olduğu zaman kesinlikle uzmanlar tarafından önerilen bir bebek deterjanı tavsiyesi dikkate alınmalıdır.

İkiz Bebek Arabası Fiyatları Ne Civarda?

Bebek Deterjanı Fiyatları Ne Civarda?

Çevrenizden ve işin uzmanlarından bir bebek deterjanı önerisi aldıktan sonra sıra o deterjanı bulup satın almaya gelir. Kategorimizde en popüler bebek ürünleri üreticilerinin bebek deterjanlarını bulmanız mümkündür. Organik bebek deterjanı başta olmak üzere pek çok farklı bebek deterjanı çeşidi bu kategorimizde sizleri beklemektedir. Persil, Dalan, Roxy, Chicco, Uni Baby, Dalin, Bingo ve Hacı Şakir gibi güvenilir bebek deterjanı markalarını inceleyebilir, içinize sinen deterjan çeşidini kolaylıkla alabilirsiniz. Söz konusu bebek deterjanı fiyatları olduğu zaman ise marka, gramaj ve içeriğe göre farklı fiyat aralıkları ile karşılaşmanız mümkün. Bebeğinizin bakımı ve sağlığı için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm ürünler ise Bebek Bakım & Sağlık kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc (1)
ABCDerm (28)
Alapagoos (9)
Ariel (12)
Ayfi (3)
Baby Jem (8)
Baby&me (16)
Babyjem (3)
Babymed (1)
Biobaby (7)
Bioderma (6)
Bisan (9)
Braun (1)
Bubchen (4)
Bübchen (2)
Chicco (35)
Dalan (149)
DALE (1)
Dalin (517)
(547)
Drula (1)
Duru (16)
Faberlic (1)
Fakir (9)
Friendly (61)
Hepsi (1)
Hipp (9)
Kanz (7)
Lansinoh (1)
Mamajoo (3)
Medisana (4)
Minoris (20)
Mustela (6)
Nivea (6)
Nuk (56)
Ogansia (4)
Ok Baby (1)
Penaten (1)
Persil (7)
Rocs (3)
Safety (2)
Sebamed (11)
Sema Bebe (9)
Sevi Bebe (1)
Siveno (48)
Skip-Hop (2)
Sodasan (12)
Soop (4)
Uni Baby (244)
Unı Baby (65)
Vms (1)
Wee Baby (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(147)
(133)
(76)
(64)
(29)
(19)
(15)
(11)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(126)
(63)
(62)
(48)
(29)
(25)
(24)
(11)
(9)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(254)
ve üzeri (341)
ve üzeri (359)
ve üzeri (362)
ve üzeri (373)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL