TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pudra

için 280 sonuç bulundu.

Pudra

Bebeklerin doğuştan gelen güzel bir ten kokuları vardır. Ama dış dünyayla temas ettiklerinde ekstra yardım gerekebilir. Elbette onların cildinin değerini bilen bir yardım... Hem bebeğiniz hem de belki kendiniz için ferah bir koku arıyorsanız bebek kolonyası çeşitlerinde aradığınızı bulabilirsiniz.

Bebek Kolonyası Nedir?

Bebek Kolonyası Nedir?

Kolonya içinde koku verici yağlar (genelde limon ve lavanta gibi bitki ve meyve özleri) bulunan hafif kokulu uçucu bir maddedir. Kolonya, hem parfüm alternatifi olarak hem de serinlemek için kullanılabilir. Bebek kolonya çeşitleri de benzer amaçlara yönelik yapılmıştır ama elbette bebeklerin hassas cildine uygun bir içerikle üretilir. Mesela, bebek kolonyalarında normal kolonyada bulunan alkol bulunmaz. Bebek kolonyaları sadece koku vermek içindir. Temizlik için bebek yağı, kuruluk için ise bebek pudrası kullanılmalıdır. Kız bebek ya da erkek bebek kolonya çeşidi diye bir ayrım yok çünkü zaten çok hafif unisex bir kokusu bulunur. Bebek mevlüt kolonyası bambaşka bir üründür. Bebeğinizin mevlüdünde süslü bebek kolonya şişeleri içinde yetişkinlere dağıtılır. Bunların şişelerinde erkek bebek ve kız bebek ayrımı görülebilir.

Bebek Kolonyası Nasıl Kullanılır?

Bebek Kolonyası Nasıl Kullanılır?

Bebek kolonyası taze, yumuşak bir kokuya sahiptir ve içeriği klinik açıdan test edilmiştir. (Öyle olduğunu ürün etiketinden teyit etmelisiniz.) Bebeğinize ferah bir koku vermek istediğinizde avucunuzun içine bir miktar alarak bebeğinizin cildini hafif hafif ovuşturabilirsiniz. Bu ürünler bebeğin cildine zararlı olmasa da kendisi zaten henüz süt koktuğu için ona sık sık veya bol bol kolonya sürmenize gerek yok. Bebek kolonyasını bebeklerin ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın. Bebeğinizin astımı veya alerjileri varsa bebek kolonyası, hatta solunum yolunu etkileyecek kokulu herhangi bir ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın. Bebek kolonyası faydaları güzel koku vermekten ibaret değil. Kesin olarak kanıtlar bulunmasa da birçok yetişkin bebek kolonyasının kendi ciltlerine de iyi geldiğini belirtiyor ve normal kolonya yerine bunu kullanmayı tercih ediyor.

Bebek Kolonyası Fiyatları

Bebek Kolonyası Fiyatları

Bebek kolonyası fiyatları standart kolonya fiyatlarından biraz daha yüksek olabilir çünkü bu kolonyalar bebeklere özel formülle üretilirler. Ama onları yetişkin kolonyası kadar bol bol kullanmayacağınız için daha uzun sürede tüketilme olasılıkları yüksek. Zaten bebeğinizin cildini sizin kullandığınız sert kolonyalarla temas ettirerek tahrişe yol açmak istemezsiniz. Bebek kolonyalarını birkaç şişelik ekonomik setler halinde de satın alabilirsiniz. Bebek kolonyası markaları arasında en bilinenleri Dalin bebek kolonyası ve Johnson’s Baby kolonya olsa da Disney, Bioderma, Bebedor, Garnier, HelloKitty, Selin, Sebamed ve daha birçok markanın kaliteli bebek kolonyalarını bulmanız mümkün. Bebek Bakım Ürünleri kategorimizin altında, bebek kolonyasının yanı sıra, bebek bakım çantaları, pişik kremi, güneş kremi, bebek deterjanları, bebek yağı, losyon, pudra, saç fırçası ve tarak çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(69)
(51)
(46)
(38)
(21)
(11)
(11)
(11)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Arı Maya (1)
Babydream (1)
Babysoft (1)
Babytime (1)
Bambino (2)
Bebedor (7)
Bebeten (39)
Biofin (1)
Black&Red (6)
Bübchen (7)
Caxa (1)
Chicco (22)
Cliven (1)
Dalin (19)
Dermolife (5)
E Talk (2)
Feride (49)
Hakay (1)
Japlo (20)
johnsons (1)
Medimpex (1)
Nevin (2)
Pavloderm (1)
Penaten (4)
Sıhhat (3)
Star Baby (1)
Utalk (24)
Vip (4)
Wee Baby (4)
Çınar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL