Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Numara

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Dgn
2K
Ddk
M2s
Gia
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Topuk Boyu

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Topuk Şekli

Başka bir kelime deneyin

Topuk Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Taban Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Klasik Topuklu Ayakkabı

için 11,500 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Klasik Topuklu Ayakkabı

Gündelik hayat içerisinde pek çok farklı an bulunmaktadır. Birey aynı gün içerisinde pek çok alana gidebilmekte ve bu durum giyim unsuru açısından çeşitli sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Çünkü her ortam için ideal olan giyim unsuru değişkenlik göstermektedir. Kimi ortamlar için sportif alt, üst giyim ve de ayakkabı idealken kimi alanlar için bu durum geçerli değildir. Dolayısıyla bireylerin mevcut alana yönelik seçim yapması pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Bu sayede günün her anı eksilmeyen ve eskimeyen bir şıklık meydana gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda üretilmiş olan ürünler bireyler için bir kurtarıcı nitelik taşımaktadır. Hem gündelik hem kurumsal hem de özel yaşam için oldukça uygun olan klasik topuklu ayakkabı ve benzeri ürünler ile bireyler giydiklerini değiştirme gereksinimine kapılmadan aynı gün içerisinde pek çok yere gidebilmektedir. Tasarım, renk ve de görünüm açısından oldukça klas bir düzlemde konumlanmış olan klasik kadın ayakkabı modelleri ile zahmetsiz şıklık büyük oranda gerçekleşmektedir. Bu sayede bireyler oldukça kısa zamanlar içerisinde kombin hazırlığı yapılabilmektedir. Çünkü klasik topuklu ayakkabılar pek çok kıyafet ve de dış giyim unsuru ile uyumludur. Bu durum kullanım alanını da büyük ölçüde artırmaktadır. Hayatın her alanına yayılım göstermesi ile hem iş hem gezme hem de toplantı ve benzeri birbirinden farklı alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kullanıcısını ayrıcalıklı konuma getiren bir ürün kategorisi olduğundan memnuniyet de büyük ölçüde sağlanmaktadır. Beraberinde çeşitli pek çok topuk uzunluğu seçeneğinin bulunması da kullanıcılar açısından faydalıdır. Çünkü her bireyin bir topuklu ayakkabının topuk uzunluğundan yana olan beklentisi değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla fazla seçeneğin olması bireylerin karar alma aşamasını da büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Bununla beraber pek çok kombinin tamamlayıcısı nitelikte olması da ürünü olmazsa olmaz kılan yönlerden biridir. Bu sayede bir klasik topuklu ayakkabı ile pek çok kıyafet giyilmektedir. Özellikle fazla sayıda ayakkabı alışverişi yapmaktan yana isteği bulunmayan bireyler için bu nitelik büyük önem arz etmektedir. Bu vesileyle bireyler her kombin için ayrı ayakkabı düşünmek külfetinden büyük oranda kurtulmaktadır. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı klasik topuklu ayakkabılar yoğun bir oranda rağbet görmektedir. Tüm bunlarla beraber çeşitli markaların üretmiş olduğu modeller büyük bir konfor alanı da sunmaktadır. Çünkü sanılanın aksine, topuklu ayakkabılar bir rahatsızlık unsuru değildir. İdeal kalitedeki ürünler ile saatlerce sorunsuz bir şekilde topuklu ayakkabı giymek oldukça basit ve mümkündür.

Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleriyle Rahatlık Mümkün

Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleriyle Rahatlık Mümkün

Klasik topuklu ayakkabı modelleri oldukça geniş bir ürün kategorisini ifade etmektedir. Bu sayede her bireyin kendisi için ideal modellere ulaşması oldukça basit ve yalın bir unsura dönüşmektedir. Aynı zamanda farklı topuk şekli ve uzunluğu gibi değişkenler de modeller arasında mevcuttur. Bu durum da her bireyin kendisi için ideal olan modele ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Ayrıyeten ideal kalitedeki ürünlerin uzun süreli kullanımda dahi herhangi bir rahatsızlık unsurunu oluşturmaması da ürünü olmazsa olmaz kılan niteliklerden biridir. Bununla beraber öncesinde topuklu ayakkabı ile fazla mesaisi olmamış bireyler, kendi evlerinde de pratik yapabilmektedir. Bu sayede dışarı çıktıkları an, topuklu ayakkabı konusunda gerekli önlemleri tamamlamış olmaktadırlar. Çünkü topuklu ayakkabı ile hızlı yürüme ya da koşma ve benzeri gibi eylemler, düz taban ayakkabılardan büyük ölçüde farklıdır. Bu nedenle belli bir süre için adaptasyon sürecini gerektirmektedir. Bunlarla beraber klasik topuklu ayakkabı modelleri tasarım ve işlev bakımından her geçen gün gelişmişlik göstermektedir. Örneğin kedi topuk ya da makara topuk ve benzeri modeller de bireylerin karar alma aşamasını kolaylaştırmaktadır. Çünkü topuk şekli ya da uzunluğu seçimi dahi bireyin zevkleri ya da tarzı ölçüsünde belirlenmektedir. Bu nedenle satın alma işlemi öncesinde ürün modellerinin ne olduğunun bilinmesi fayda sağlamaktadır. Kedi topuk modellerinin topuk ölçüsü ince ve alçaktır. Bu sayede fazla uzun topuklu ayakkabılardan yana tercih yapmak istemeyen bireyler için bir seçim şansı oluşturulmaktadır. Bir diğer adıyla klasik az topuklu ayakkabı modelleri ile beraber konforlu şıklık da oldukça basitleşmektedir. Çünkü klasik topuklu ayakkabılar topuk boyu fark etmeksizin şık ve de estetik olacak bir şekilde üretilmektedir. Bu vesileyle hem rahat hissetmek hem de topuklu ayakkabı kullanmak kolay bir duruma dönüşmektedir. Bununla beraber kedi topuk dışında da alçak topuklu modeller bulunmaktadır. Makara topuklu çeşitler de, genel klasik topuklu ayakkabı çeşitlerine nispeten daha alçak boyutlarda olan bir topuk boyuna sahiptir. Bu durum özellikle uzun boylu kişiler için oldukça idealdir. Aynı zamanda kedi ve makara topuk, konfor açısından da gerekli tüm önlemlere sahip olan ürünler arasında yer almaktadır. Fazla bir uzunluğu ifade etmeyen topuk boyları ile her bireyin konforlu şıklığı deneyimlemesini sağlamakta ve gündelik hayatın pek çok anını daha kolay bir hale dönüştürmektedir. Sayfamızdan Polaris klasik topuk ayakkabı çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Klasik Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Klasik Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Klasik topuklu ayakkabı fiyatları modelden modele değişkenlik göstermektedir. Bu durumun başlıca nedeni üretim sürecinde kullanılan malzemeler ve malzemelerin içeriğidir. Çünkü her malzemenin birim fiyatı büyük ölçüde değişkenlik göstermektedir. Sıklıkla üreticiler deri, suni deri ve de süet kullanılmaktadır. Özellikle klasik topuklu ayakkabı kategorisine büyük ölçüde uyumlu olan bu üç malzeme ile pek çok modelde ve tasarımda ürün kolaylıkla üretilmektedir. Özellikle gerçek ve suni derinin ıslatılması ile kolay şekil verilebiliyor olması süreci büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Bununla beraber bu esnekliğin çeşitli faydaları da bulunmaktadır. Örneğin ayak numarası ile beraber ayak boyutu da önemli detaylardan biridir. Kullanıcı memnuniyetinin sağlanması amacıyla üreticiler her ayak şekline kolaylıkla uyum sağlayabilecek modeller geliştirmektedir. Bu sayede klasik topuklu ayakkabıyı kullanan birey sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bununla beraber deri klasik topuklu ayakkabı çeşitleri uzun süreli kullanım için de oldukça idealdir. Suni ve gerçek derinin kalitesi sayesinde satın alınan ayakkabı uzun zaman boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Dolayısıyla kombinleri tamamlamak ve beraberinde şık olmak da kolaylaşmaktadır. Klasik topuklu ayakkabı konfor ile beraber şıklığı da sunmasıyla büyük oranda öne çıkmaktadır. Önü açık ve kapalı gibi değişken çeşitleri ile hem her yaş grubundan hem de her zevkten bireyin beğenisinin kazanılması amaçlanmaktadır. Önü kapalı klasik topuklu ayakkabı bahar ve kış dönemleri için oldukça idealdir. Bireylerin kış mevsiminde dahi topuklu ayakkabı ile rahatça yürümesine olanak sağlayan bu modeller mevsim normallerinin gereklerini bünyesinde barındırmaktadır. Dolayısıyla kullanım süreci de daha pratik bir yapıya evrilmektedir. Bununla beraber önü kapalı modeller yaz mevsimi için de oldukça uygundur. Özellikle yaz düğünlerinin ve de eğlencelerinin vazgeçilmezi olan klasik topuklu ayakkabılar ile bireyler şıklığına şıklık katmaktadır. Önü açık modeller de yaz ve ilkbahar dönemi için vazgeçilmez niteliktedir. Özellikle ayak parmaklarına sürülen aynı renk oje ile oldukça tamamlayıcı bir görünüm oluşmaktadır. Bu eylemin kombine uyumlu olacak şekilde yapılması da şıklığı ve estetiği beraberinde getirmektedir. Bununla beraber modeller renk noktasında da kullanıcılara oldukça geniş olan bir varyasyon sunmaktadır. Bu sayede bireyler standart modellerden ziyade daha marjinal ve çarpıcı renklerin kullanıldığı modelleri edinebilmektedir. Çünkü klasik topuklu ayakkabı siyah dahil olmak üzere pastel, canlı ya da sade her rengi ve tasarımı bünyesinde barındırmaktadır. Mio Gusto klasik topuk ayakkabı seçenekleri de uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

Klasik Topuklu Ayakkabı ile Konfor Sizinle

Klasik Topuklu Ayakkabı ile Konfor Sizinle

Klasik topuklu ayakkabılar ile beraber bireyler konforlu dolu saatler geçirebilmektedir. Özellikle kurumsal hayatta sıklıkla tercih edilen klasik modellerin seçimi büyük önem arz etmektedir. Çünkü bireyin mesai saatleri süresince rahat etmesi giymiş olduğu ayakkabı ile doğru orantılı bir şekilde ilerlemektedir. Dolayısıyla konforlu ve beraberinde şık olan ürünlerin seçilmesi süreç açısından oldukça faydalıdır. Bununla beraber klasik modellerin her kıyafet ile uyumlu olması da ürünü işlevsel kılan noktalardan biridir. Klasik rahat topuklu ayakkabı sayesinde mesai saati boyunca topuklu ayakkabı giymek bir külfet olmaktan çıkmaktadır. Babet ya da spor ayakkabının sunduğu konforu sunması ile, özellikle yoğun çalışan bireylerin pek çok sorununa çözüm getirmektedir. Çünkü sahada çalışmalar yürüten ve benzeri iş alanlarında çeviklik ve dayanıklılık başar faktörlerden biridir. Beraberinde kurumsal şıklığın da oluşması için hem konforlu hem rahat modellerin seçimi fayda sağlamaktadır. Bununla beraber çeşitli pek çok topuk boyutunun da olması ile satın alma işlemi bir zevk aracına dönüşmektedir. Bu sayede her birey kendisine hitap eden ayakkabı ile beraber topuk şekline de karar verebilmektedir. Tekdüzelikten sıyrılmış olan bu tarz modeller ile beraber eksilmeyen bir şıklık oluşturulmaktadır. Şeritsiz pump topuk ve benzeri ile ayakkabılar yeni bir soluk kazanırken iskarpin topuk ile dünden bugüne yansıyan estetik yansıtılmaktadır. Dolayısıyla her bir model kombine farklı bir açıdan yaklaşmakta ve katkı sunmaktadır. Bu noktada belirleyici olan unsur bireyin zevkleri ve ürüne yönelik kurduğu beklentilerdir. Örneğin ahşap malzemesinden yana tercih yapmak isteyen bireyler için dahi ideal modeller kategoriler arasında yer almaktadır. Lita topuk ve benzeri topuk çeşitleri sayesinde özgün tasarımlar oluşturulmaktadır. Aynı zamanda geniş bir renk skalasının da sunulması ile kişinin tarzına uygun modeller bulması kolaylaşmaktadır. Çünkü klasik topuklu ayakkabı kahverengi dahil olmak üzere tekstil alanında kullanılan her rengi bünyesinde barındırmaktadır. Dolayısıyla kıyafetler ile kombinlenmesi daha pratik bir hale dönüşmektedir. Dilerseniz sayfamıza göz atabilir ve genelden özele bir bakış ile hem tarzınız hem bütçeniz hem de hayat alanınız için ideal olan modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede beraberinde kullanıcı yorumlarına da bakabilir ve sizden önce ürünü kullanmış olan bireylerin deneyimlerine erişebilirsiniz. Bu durumun satın alma işlemine sunduğu pek çok fayda bulunmaktadır.

Klasik Topuklu Ayakkabı ile Her Kombin Şık

Klasik Topuklu Ayakkabı ile Her Kombin Şık

Klasik topuklu ayakkabı çeşitleri ile beraber pek çok kombin oldukça pratik bir şekilde tamamlanmaktadır. Çünkü her kombinin ahengini belirleyen başlıca unsur giyilen ayakkabıdır. Dolayısıyla ayakkabının havası genel kombinin tamamını etkileyecek bir kabiliyete sahiptir. Bununla beraber ürünün niteliklerine de dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü özellikle yazın giyilen modeller ayak ile direkt temas halindedir. Dolayısıyla herhangi bir sağlık sorunun yaşanmamasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Alerjen herhangi bir risk faktörünün olmadığına ve de iç tabanın antibakteriyel nitelikte olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu sayede kullanım süreci içerisinde yaşanabilecek olası olumsuz durumlar etkisiz hale getirilmektedir. Özellikle topuklu ayakkabı giyimini henüz deneyimleyen bireyler için de çeşitli benzer durumlar söz konusudur. Ayakkabı vurması ve benzeri gibi olumsuz durumların yaşanmaması adına kullanımın öncesinde yapılacak çeşitli hamleler bulunmaktadır. Örneğin aloe vera özlü kremler ile rahatlatacağınız ayaklarınız, ayakkabı içerisinde rahat hissedecektir. Bununla beraber ayakkabı vurmasının ayakkabının dar olmasından da kaynaklandığı durumlar yaşanmaktadır. Bu durum ile karşılaşmamak adına çeşitli zamanlarda evde ayakkabı ile pratik yapılabilmektedir. Bu sayede ayakkabı ve ayak ikilemi uyumlu bir hale dönüşmektedir. Tüm bunlara ek olarak yüksek ve alçak topuklu ayakkabı klasik modeller sayesinde karar verme aşaması da daha verimli bir hale dönüşmektedir. Bu sayede bireyler kendileri için uzun olan topuk boyu ile beraber tasarım seçeneklerini de göz önünde bulundurabilmektedir. Aynı zamanda geniş bir renk havuzunun sunulması da ürünün ideal yönlerinden biridir. Bu sayede ürünün kullanım alanı da genişlemektedir. Örneğin beyaz klasik topuklu ayakkabı modeli işe giderken giyilebildiği gibi gelinlik ile de rahatlıkla giyilmektedir. Çünkü ürün kategorisi hem şık hem konforlu hem de her tarzı yansıtabilecek bir şekilde oluşturulmaktadır. Bu durumun özellikle satın alma sürecine sunduğu pek çok fayda bulunmaktadır. Özellikle her yaş grubundan bireye hitap edebilecek kabiliyette ürünler ile, toplumun her kesimine yayılım sergilemektedir. Gündelik hayatın pek çok alanında kullanılabilecek nitelikte olan modelleri ile hem kullanıcı memnuniyeti sağlanmakta hem de her birey kombinlerini kolaylıkla tamamlayabilmektedir.

Klasik Topuklu Ayakkabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klasik Topuklu Ayakkabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klasik topuklu ayakkabı satın alma işleminde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Örneğin ayakkabının üretim aşamasında kullanılan malzeme türü başlıca noktalardan biridir. Çünkü çeşitli bireyler gerçek deriden yana tercih yaparken kimi bireyler için suni deri modeller idealdir. Bu durumun başlıca nedeni, bireysel istekler ve görüşlerdir. Üretim ağının geniş olması ile her bireyin gereksinimleri kolaylıkla karşılanmaktadır. Aynı zamanda ürün renk kategorisi de oldukça geniş bir hacme sahiptir. Dolayısıyla bireyin sık sık ve uzun süreli bir şekilde kullanacağı ayakkabının rengine dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü ayakkabı her kombinin tamamlayıcısı niteliğindedir. Bu sebeple genel kıyafetler ile uyumlu olabilecek modellerin seçimi önerilmektedir. Bunlarla beraber iç ve dış taban yapısına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Yırtılma, aşınma ya da rahatsızlık yaratma ve benzeri durumlar ile karşılaşmamak adına konforlu ve anti bakteriyel ürünlerden yana tercih yapılması verimli olmaktadır. Çünkü özellikle yaz aylarında giyilen ayakkabıların ayak ile direkt temas halinde olması bu durumu ehemmiyetli kılmaktadır. Bu noktada renk vermeyen modellere yönelmek işlevsel olmaktadır. Aksi takdirde ayakkabının rengi direkt ayağa ya da çoraba geçmektedir. Bu durum ayakkabıların çıkarılması anında nahoş bir görüntünün oluşmasına sebebiyet vermektedir. Bireyler renk vermeyen çeşitlerden yana tercih yaparak pek çok risk faktörünü etkisiz hale getirmektedir. Bunlara ek olarak topuk şekli de önemli detaylardan biridir. Çünkü topuk şekli ayakkabının duruşunu doğrudan bir şekilde etkilemektedir. Topuk boyu uzunluğu da benzer bir mahiyete sahiptir. Özellikle iş hayatı ve benzeri alanlarda uzun süreler boyunca kullanılacak ürünlerin topuk boyutuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü her bireyin konforlu hissedebildiği topuk boyutu değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber bireylerin geniş bir alana karşılık gelen modellerden yana tercih yapması da önerilmektedir. Örneğin lacivert klasik topuklu ayakkabı ve benzeri türler pek çok kıyafet ile uyumlu olabilmektedir. Aynı zamanda her mevsim revaçta olan bir renk olarak lacivert gündelik hayatın her alanında kullanılabilecek renk türlerinden biridir. Dilerseniz sayfamıza göz atabilir ve tarzınız için ideal modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Beraberinde eş zamanlı olarak bütçenize uygun olmayanları eleyebilirsiniz. Böylelikle ideal bir satın alma işlemi kolaylıkla gerçekleşmektedir. Bir klasik topuklu ayakkabı ile konforlu şıklık oldukça basit!