KLASİK TOPUKLU AYAKKABI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Klasik Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı kategorisinde yer alan klasik topuklu ayakkabılar birçok kadının olmazsa olmazıdır.Günlük ayakkabı modellerinden vazgeçemeyenler veya spor giyimi hayatının merkezi haline getirmiş bayanların bile mutlaka dolabında bir adet topuklu ayakkabı bulunur. Düğünden ofislere her ortamda kıyafetlerinizi tamamlayan bu ayakkabılar şıklığınıza şıklık katar. Siz de klasik topuklu ayakkabı modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleri

Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleri

Klasik topuklu ayakkabı modelleri denilince akla her ne kadar stilettolar gelse de tek seçenek o değildir. Evet, topuklu ayakkabı kategorisi içerisinde ayağınızı en çok zarif gösteren model olsa da daha konforlu seçeneklere de ulaşabilirsiniz. İnce ve alçak topukları ile kedi topuk modelleri bunlardan biridir. Diğerleri ise ahşap malzemesi ile lita topuk, kum saatini andıran makara topuk, takunya topuk, ökçeli ve yüksek yapılı iskarpin topuk, son olarak bağsız ve şeritsiz pump topuk dur. Her alanda rahatlıkla tarzınıza uygun olanı seçebileceğiniz bu topuk modellerinden ister konforunuza önem vererek tercih yapın isterseniz de görünüşüne. Diğerlerine göre daha alçak yapıdaki makara ve kedi topuk yürümenizi zora sokmaz ve gün boyu ayakta kalmanıza yardımcı olur. Pump ayakkabılar ise hangi kombinizle giyerseniz ona ayak uydurur. Böylece kombin yaparken ne giyeceğinizi düşünmezsiniz.

Topuklu Ayakkabı Giymenin Püf Noktaları

Topuklu Ayakkabı Giymenin Püf Noktaları

Herkesin tutkusu olan topuklu ayakkabıları giyerken sorun yaşamamanız için birkaç püf noktayı sizler için paylaşıyoruz. İlk olarak sürekli düztaban spor ya da babet ayakkabı kullanıyorsanız daha alçak topuklu olan klasik topuk ayakkabılar tercih etmelisiniz. Satın aldığınız topuklu ayakkabıyı evde dolaşırken ve iş yaparken deneyimleyin. Özellikle dışarı çıkmadan 4- 5 saat önce evde denemeniz alışma sürecini hızlandıracaktır. Topuklu ayakkabıya alışmakta devamlılık önemlidir, bunun için haftanın iki, üç günü giyemeye özen gösterin. Sık kullanmadığınız bir türse ilk etapta ayaklarınızı rahatsız edebilir, bu sebeple giymeden önce ayaklarınızı e vitamini ya da aloe vera özlü nemlendiriciler ile yumuşatın. Böylece cildiniz nemlendiği için burkulmaların önüne geçebilirsiniz. Üstelik ayakkabı derisinin ayağınızı vurmaması için mutlaka ayakkabılarınızın içine ince çorap giyin.

Klasik Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Klasik Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Her ayakkabı gibi topuklu ayakkabı seçimlerinde de güvenilir markaları tercih etmek gerekir. Aksi halde normalde zor olan bu ayakkabılar hayatınızı daha da zorlaştırabilir ve sağlığınızı tehdit eder. Üstelik klasik topuklu ayakkabı fiyatları da modele göre değişiklik gösterir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de ayakkabı yapımında kullanılan malzemedir. Genelde ayakkabı üretiminde deri ve süet gibi malzemeler kullanılır. Bunlar da aralarında fiyat farklılığına yol açar. Uzun süreli kullanım arzu edilen bu tip ürünlerde kullanılan malzemeye dikkat etmekte ve fiyat konusunda biraz daha esnek davranmakta fayda var. Ayrıca dilerseniz diğer topuklu ayakkabı modellerine Topuklu kategorimizden ulaşabilir, fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.