Ayakkabı Boyası

için 549 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayakkabı Boyası

Ayakkabıların temiz olması, hem kadınların hem de erkeklerin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biridir. Ayakkabıların duruşu, insanların kişiliği ve kimliği hakkında birçok ipucu verdiği için bakımı kesinlikle göz ardı edilmemeli. Klasik ayakkabılarınızın yeni gibi ışıl ışıl ve tertemiz görünmesi için düzenli olarak ayakkabı boyası ile boyamanız gerekmektedir. Ayakkabı boya renkleri; siyah, kahverengi, gri, bordo, lacivert gibi farklı renklerde satıldığı için sizi de ayakkabı boyası satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ayakkabınızın rengidir. Hem kadınların hem de erkeklerin ayakkabılarına uyum sağlayan ayakkabı boyaları birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. Ayakkabı boyaları bir kutu içerisinde, boyama fırçası ile birlikte satıldığı içi kolay kullanım ve pratik saklama imkanı sunmaktadır.

İş seyahatine giderken, takım elbiseniz ve klasik ayakkabılarınızla birlikte yanınızda mutlaka ayakkabınızın rengine uygun bir ayakkabı boyası bulundurmanız yararınıza olacaktır. Özellikle deri ayakkabılarınızı uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, ayakkabı bakımınızı düzenli olarak yapmanız gerekecektir. Ayakkabı bakımının en önemli detaylarından biri de ayakkabı boyasıdır. Ayakkabı boyası, ayakkabıları nemlendirir ve aşınmış olan yerlerinin bakımını yaparak uzun süre sağlam kalmasını sağlar. Yazın, kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı renkleri arasında beyaz yer almaktadır. Beyaz ayakkabılarınızın göz alıcı görünmesi için beyaz ayakkabı boyasından yararlanabilirsiniz.

Ayakkabı boyası satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay, ayakkabının materyalidir. Ayakkabınız deriyse, deri ayakkabı boyası satın almanız gerekecektir. En çok kullanılan ayakkabı modelleri deri olduğu için genelde deri ayakkabı boyaları tercih edilmektedir. En az deri kadar, süet ayakkabılar da kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar ayakkabı seçimlerini süetten yana yapmaktadır. Süet ayakkabıların ilk günkü gibi pırıl pırıl ve temiz görünmesi için süet ayakkabı boyalarından yararlanabilirsiniz. Lacivert süet ayakkabılarınız varsa ve kirlendiyse, tertemiz görünmesini sağlamak ve bakımını yapmak için lacivert süet ayakkabı boyasından destek alabilirsiniz. Ayakkabılarınızı boyarken, kendinize özel bir boyama alanı oluşturursanız, etrafın kirlenmesine müsaade etmemiş olursunuz. Kategorimizde yer alan ayakkabı boyası markalarının ürünlerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Woly (78)
Sitil (70)
FABCARE (64)
Show (55)
Goldcare (21)
Pleaser (14)
(9)
Smart (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(138)
ve üzeri (185)
ve üzeri (199)
ve üzeri (201)
ve üzeri (208)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL