TABANLIK, BAĞCIK, KALIP, KERATA

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • 11.11

  Sanus M900 Visco Memory Foam Anatomik Unisex Tabanlık

  (1,125)

  49,90 TL

  39,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  Woly Gri Ayakkabı Tabanlık W1811 Aluminyum Yun Taban Astro Term

  43,90 TL

 • Woly Gel With Footbed (Anatomik Jel Tabanlık)

  89,00 TL

  48,90 TL

 • 11.11

  SİYAH 60cm AYAKKABI BAĞCIĞI YUVARLAK

  6,40 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  İcemen 101k Plus JEL Ortapedik Tabanlık Gerçek Deri Topuk Destek

  (13)

  67,10 TL

  57,10 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Tabanlık, Bağcık, Kalıp, Kerata

Çok severek aldığınız ayakkabılarınız için birçok ayakkabı bakım ürünleri üretiliyor. Bunlardan biri olan ayakkabı tabanlıkları ayağınızın ayakkabınıza tam oturmasını sağlayarak aldığınız konforu arttırıyor. Konforun yanında sağladığı birçok katkı ile de vazgeçilmez oluyor. Siz de ayakkabınıza uygun tabanlığı bulmak için bu kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Ayakkabı Tabanlıkları Ne İşe Yarar?

Ayakkabı Tabanlıkları Ne İşe Yarar?

Ayakkabı tabanlıkları ekstra konfor sağlayarak ayaklarınızın yorulmasını önler ve böylece uzun süreli ayakta kalışları mümkün kılar. Ortopedik olarak üretilen bu tabanlıklar aynı zamanda sağlığınızı da olumlu yönde etkiler. Daha iyi bir duruş ve omurilik sağlığı için mutlaka kullanılması gerekir. Bu sayede kambur duruşların da önüne geçer ve ileriki yaşlarınızda sıkıntı çekmenizi önler. Kulanacağınız bu tabanlıklar aynı zamanda kaymayı önleyeceği için sandaletlerin veya babetlerin daha kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Artık topuklu ayakkabı giyerken ayağınızın öne doğru kayması gibi bir problem yaşamayacaksınız. Üstelik sıcak yaz aylarında ayaklarınızın terlemesini de engeller. Bu da doğrudan ayak kokularının önüne geçer.

Ayakkabı Tabanlık Modelleri

Ayakkabı Tabanlık Modelleri

Ayakkabı tabanlık çeşitleri keçe ve silikon olmak üzere iki adettir. Gerekli ayak iç kavislerine sahip olması ile silikon tabanlıklar yürümeyi konforlu hale getirir. Ayrıca topuklu ayakkabı giyildiğinde yükün kaviste birikmesini ve bunun neden olduğu yanmaları önler. Bu sayede ertesi gün kalktığınızda yorgun ayaklarla karşılaşmazsınız. Ekstra jel destekli bu tabanlıklar sayesinde bulutların üstünde yürüyormuş gibi hissedersiniz. Özellikle ortopedik sorunları nedeni ile topuklu ayakkabıya heves edip bir türlü giyemeyen kullanıcıların ortopedik tabanlıklar kurtarıcısı olur. Boy problemi olanlar da tercihlerini boy uzatıcı silikon tabanlık çeşitlerinden yana kullanabilirler. Kadın ve erkek olarak cinsiyet ayrımı yapılmaksızın kullanılan bu tabanlıklar ortalama 2 ila 5 cm arasında boyunuzu uzatacaktır. Diğer bir tabanlık modeli olan keçe tabanlıklar ise kış aylarında ayağınızın daha sıcak kalmasını sağlayarak hastalıkları önler. Bunlar dışında termo tabanlık modelleri de son derece konforlu kullanım sağlar. Termo tabanlıklar ayakkabınız su alsa bile suyun ayağınızla temas etmesini engeller. Böylece her mevsime özel tabanlık alarak yılın 365 günü huzur içinde ayakta kalabilirsiniz.

Rahat Tabanlık Fiyatları

Rahat Tabanlık Fiyatları

Tabanlık fiyatları genel olarak üretildiği materyale göre farklılık gösterir. Buna rağmen çok uçuk bir aralıkta yer almadığı için her kesime hitap eder. Herkesin rahatlıkla alıp kullanabileceği bu tabanlıklar birçok marka tarafından büyük hassasiyetle üretilir. Bu ürünlerin uyumlu olduğu model ile fiyatları hakkındaki bilgilere kategorimizden her an ulaşabilirsiniz. Tercih yaparken, gün içinde uzun saatler ayağınızda olacak ayakkabılarınızı daha da rahat hale getirebilmek için kaliteli malzemeler kullanılmış olan ürünleri göz önünde bulundurmanızda fayda var. Böylece uzun süre ayaklarınızın üstünde çalışırken veya spor yaparken huzursuz olmazsınız. Ayrıca dilerseniz ihtiyacınız olacak diğer ürünleri Ayakkabı Bakım Ürünleri kategorimizden inceleyebilir, konforlu ve estetik bir ayakkabı kullanım fırsatı yakalayabilirsiniz.