Yarım Altın

Yarım altın, tam altının yarısı anlamındadır, 22 ayardır ve 3,50 grama denk gelmektedir. Has altın olarak karşılığı ise 3,21 gramdır. Yarım altın, diğer altınlar gibi düğünlerde ve çeşitli davetlerde en çok tercih edilen takılar arasında yer almaktadır. Bebek bakmaya ya da sünnet düğününe giderken, sevdiklerinize katkıda bulunmak için yarım altın takmayı tercih edebilirsiniz. Yarım altın alacak kadar bütçeniz yoksa, çeyrek altın takmayı tercih edebilirsiniz. Çeyrek altın, 1,75 grama denk gelmektedir ve fiyatı daha uygundur. Yarım altın aynı zamanda yatırım amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Altın yatırımı yapmak istiyorsanız hemen yarım altın fiyatlarını inceleyebilir ve istediğiniz kadar yarım altın satın alabilirsiniz.

Altın ayarı, bir gram alaşımda bulunan altın miktarı anlamına gelmektedir. Altın alaşımlarının ayarları ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Türkiye'de kullanılan altın ayarları: 22, 16 ce 14 şeklindedir. 24 ayar altın, saf altın ya da arı altın olarak bilinmektedir ve 1000 miligramdır. 18 ayar içindeki has altın 750 milyem (miligram), 14 ayar içindeki has altın ise 585 milyemdir. Yarım altın kaç gram gibi sorularınız varsa, yarım altının 3,50 grama denk geldiğini söyleyebiliriz. Yarım altın satın almak istiyorsanız, oturduğunuz yerden sadece birkaç tık ile kategorimizden dilediğiniz yarım altını satın alabilirsiniz. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için ziynet takılar satın almak istiyorsanız, altın ve gümüş takılar kategorisinde yer alan ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yarım altın çeşitleri arasında kulplu ve kulpsuz olanlar bulunmaktadır. Takı olarak takacaksanız kulplu olanları, yatırım için kullanacaksanız kulpsuz olanları tercih edebilirsiniz. Yarım altın çeşitleri arasında bir de eski altınlar yer almaktadır. Eski yarım altınlara merakınız varsa hemen sayfamızda yer alan eski yarım altınlardan satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize ziynet takı takmak istiyorsanız, ziynet altın kategorisinde yer alan altın çeşitlerini inceleyebilir ve bütçenize uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz. Bebek bakmaya giderken, bebek altını çeşitlerini tercih edebilir ve sevdiklerinizin bebeklerine takabilirsiniz. Yarım altın satış fiyatları ve yarım altın alış fiyatları arasında değişiklik olabilir, bunun için internette yer alan günlük bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Yarım Altın

için 127 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Cephaneci (8)
(4)
(1)
(3)
ISGOLD (23)
Nadir (22)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tarih

(65)
(49)
Başka bir kelime deneyin

Paket Sayısı

(35)
(13)
(12)
(11)
(9)
(8)
(8)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (57)
ve üzeri (57)
ve üzeri (57)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL