TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tam Altın

için 48 sonuç bulundu.

Tam Altın

pek çok kadının tutkusu hem yatırım amaçlı hem de takı amaçlı kullanılabilen altını diğer metallerden farklı kılan parlak sarı rengi insanların altını bu kadar sevmesinin sebeplerinden yalnızca bir tanesidir. Düğünlerde, nişanlarda ve diğer özel günlerde kolları, boynu veya kulakları süsleyen farklı yapılarda ve şekillerde altınlardan belki de en çok rağbet göreni olan tam altın yüksek değeriyle popülerliğini asla kaybetmeyecek ürünlerden biridir. Sıradan altınlara oranla daha şık görüntüsü tam altını son derece revaçta bir ürün haline getirirken bu ürünle kutlanan etkinliklerin kalitesi de artmaktadır. Genellikle düğünlerde, nişanlarda kullanılan tam altınlar kimi yarışmalarda ödül olarak sunulurken genellikle şıklığı ve değerliliğiyle sevdiklerinize alabileceğiniz kaliteli ve zamansız hediyelerden biridir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için alacağınız tam altınlarla yıllarca unutulmaz bir dost, akraba veya kardeş olmanın mutluluğunu yaşayın.

Tam Altın ile Kutlamalar Daha Çoşkulu

Tam Altın ile Kutlamalar Daha Çoşkulu

Hayat kutlamalarla doludur ve bu kutlamaları daha güzel kılan şey sevdiklerinizin mutlu kalabalığı arasında olmaktır. Kutlamaları daha renkli kılan hediyelerden biri olan tam altın çeşitleri bu kutlamayı bir ömür boyunca güzel hatırlamak isteyen dostlardan gelebilecek hem maddi hem de manevi değeri en yüksek ürünlerden biridir. Dostunuza alacağınız hediyeye paha biçmek ne kadar zor olsa da tam altınlar sayesinde maddi değeri ne olursa olsun ona asla unutamayacağı bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Düğün ve nişan gibi etkinliklerin gözdesi olan tam altınlarla hem gelinle damada maddi bir destek sağlayabilir hem de onlara ne kadar değer verdiğinizi biraz da olsa anlatabilirsiniz. Genellikle yakın akrabalar ve dostlar tarafından düğünlerde hediye edilen altınlar arasında en şık görünen ürünlerden biri olan tam altınların yıllar içinde değerlenerek acil durumlarda kullanılması bu güzel hediyelerin yalnızca manevi değil pratik bir yanı olduğunu da kanıtlıyor. Yeni çocuk sahibi olan ailelere hediye olarak gelen altınların tam altına çevrilerek saklanması hem gelecekte ailenin maddi açıdan zorlandığı zamanlar için hem de çocuğun eğitim hayatı için bir erken yatırım olarak kullanılabilir. Bebeğe hoş geldin kutlamalarında yakın akrabaların ve dostların getireceği tam altınlar yalnızca o an için değil ayrıca çiftin bu mutlu günlerinde seneler boyunca hatırlayacağı mutlu bir anı olabiliyor. Başta büyükanne ve büyükbabalar olmak üzere yakın çevrenin alacağı hediyeler yalnızca gelecek yıllar için değil ailenin bebek için yapacağı harcamalar için de son derece kullanışlı oluyor. Hemen hemen her kutlamada ev sahiplerine hediye edebileceğiniz tam altın modelleri sayesinde hem hediye seçmekte zorlanmazsınız hem de geleneksel bir hediye olan altının ışıltısıyla hediye sahiplerini mutlu edebilirsiniz. Şıklığı ve parıltısıyla göz kamaştıran altının en sade halinden biri olan Yatırımlık Altın & Gümüşler sayesinde başkalarını mutlu etmenin iç huzurunu yaşamak sizin elinizde. Her ne kadar tam altın tek başına güçlü ve şık bir hediye olarak bilinse de tam altınla yapılmış farklı ürünlerin sıra dışı özelliklerini keşfetmek ve dostlarınızı sevindirmek için tam altın hakkında nitelikli bir araştırma yapmanızda fayda var.

Tam Altın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tam Altın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hediyenin en sade hallerinden olan tam altınların pek çok özelliği onları hem hediye olarak hem takı olarak hem de yatırım amaçlı alımlarda avantajlı ve popüler hale getiriyor. Annelerin yatırım yöntemi altınların hem evde hem de banka hesaplarında saklanması son derece yaygın olmakla birlikte özellikle bankalara güvenmeyenlerin tercih ettiği tam altın boyutları itibariyle kolay saklanıldığı için sıklıkla tercih edilmekte olup hem hafif hem de ince duruşuyla şıklığıyla da hediye olarak tercih edilebiliyor. Tam altınların 30 mm’lik çapıyla çeyrek altından, Cumhuriyet altınından ve gram altından ayırt edilebilmektedir. Yirmi iki ayar altından üretilen tam altınların bir diğer özelliği ise 7.016 gram olup Ata altını olarak da adlandırılan Cumhuriyet altınından biraz daha hafif olmasıdır. Yatırım açısından 22 ayar oluşuyla Ata altınıyla aynı değerde olan tam altınların dış görüntüsü daha sıra dışı bir tasarıma sahip olup bir tarafında Türkiye Cumhuriyeti yazarken öbür tarafında Mustafa Kemal Atatürk’ün ismi ve son derece şık görünümlü kenar süslemeleri bulunmaktadır. Bu açıdan kutlamalarda kullanılması hem şık duruşu hem de ince tasarımlarıyla daha şık olabilmektedir. Tekli satılan tam altınların kenarında bulunan asma halkası bu ürünün düğün, nişan gibi etkinliklerde takı olarak çengelli iğneyle kullanılmasını kolaylaştırdığı gibi bu ürünle yapılan ve özel günlerde kullanıcısının şıklığını artıran takılara dönüşebilmesine de olanak vermektedir. Örneğin bu ürünün bir kolye zinciriyle kullanılması geleneksel bir kolyeye dönüşebilmesine imkan verirken, eklenecek bir diğer asma halkasıyla bileklerde sıra dışı bir bileziğe dönüşmesi veya küpe olarak kullanılabilmesi mümkündür. Öte yandan sürekli kullanımda güvenlik açısından takı olarak kullanılmaması daha doğru bir seçim olabilir. Özellikle düğünlerde geline kaynanası veya eşi tarafından hediye edilen beşi bir yerde kolyelerde kullanılan tam altınların değerlerini parayla ölçmek özellikle özel günlerde sevdikleriniz tarafından hediye edildiklerinde zor olmaktadır. Tam altınla yapılmış beşi bir yerde kolyeler de bu hediyeler arasındaki yerini alırken birbirinden güzel tam altın fiyat açısından kaç tane alınacağına, ne tür bir takı olarak kullanılacağına ve hatta günün hangi saatinde alınacağına bağlı olarak değişen fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

Tam Altın ile Geleceğe Yatırım Yapın

Tam Altın ile Geleceğe Yatırım Yapın

Son derece şık takılar olan altınlar yüzyıllardır insan hayatına renk ve ışıltı katmaya devaö ederken nadir bulunan bir metal olan altın senelerdir olduğu gibi işlenerek kullanıcıya sunulmaya devam ediyor. Eski bir parayı andıran tam altın boyutu ve ağırlığı dolayısıyla piyasaya sunulan altınlar arasındaki vazgeçilmez yerini alırken pek çok düğünde ve benzer kutlamada bu altın türüne rastlamak kaçınılmaz oluyor. Yalnızca takı olarak değil bir yatırım olarak da son derece değerli olan tam altınların kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmesinin estetik kaygıdan öte bir sebebi de bu ürünün değerini asla kaybetmemesi oluyor. Kimi zaman eskidikçe değeri artan bu ürünleri kimi zaman tek seferde kimi zamansa para biriktirerek alan ve evde veya bankada muhafaza eden aile bireylerine rastlamak son derece sık rastlanılan bir durum olmakla birlikte son derece mantıklı yanıyla yeni nesilleri de etkiliyor. Yüzyıllardır pek çok farklı amaçla kullanılan çok değerli bir metalin son formlarından olan tam altınların yalnızca boyutu değil gramajı da onları son derece tercih edilen ürünler haline getirirken hem zor zamanlarda kullanmak için hem de ilerleyen yıllar için yatırım olarak alınan tam altınlar kullanıcılarının sigortası haline gelebiliyor. Pek çok açıdan geleneksel bir tür olan tam altın kaç gram olarak satılmalıdır bilmek ilerleyen zamanlarda değerini hesaplamak için son derece önemli oluyor. Pek çok şekilde kullanılan tam altınları takı olarak taşımak kaybolma riski taşıdığı için pek tercih edilmemekle birlikte altın hesaplarında veya kasalarda saklanan tam altınlı takıları özel günlerde takmak şıklığı artırabiliyor. Geleneksel görünümüyle dikkat çeken tam altınlar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve dilediğiniz ürünü almak için Ziynet Altın sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Tarih

(29)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Paket Sayısı

(20)
(6)
(6)
(6)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Nadir (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL