Tam Altın

Tam altın, hem yatırım amaçlı hem de takı amaçlı kullanılan ziynet eşyaları arasında yer almaktadır. Siz de paranızı değerlendirmek istiyorsanız, tam altın satın alarak yatırım yapabilirsiniz. Düğünlerde ya da özel davetlerde takılan altınlar ise Ata Cumhuriyet altınlarıdır. Sevdiklerinize maddi katkıda bulunmak istiyorsanız, Ata Cumhuriyet altını takmayı tercih edebilirsiniz. Bütçeniz Ata Cumhuriyet altını satın almaya el vermiyorsa ziynet altın kategorisinde yer alan altın çeşitlerinden birini satın almayı tercih edebilirsiniz. Diğer altın çeşitleri arasında çeyrek altın ve yarım altın yer almaktadır. Çeyrek altın ve yarım altın fiyatları, Ata Cumhuriyet altını fiyatlarına göre daha uygundur. Tam altının fiyatını öğrenmek için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tam altın ile Cumhuriyet altını arasındaki farkı merak ediyorsanız; tam altının 22 ayar ve 7,00 gram olduğunu, Ata Cumhuriyet altının ise 7,20 gram ve 22 ayar olduğunu söyleyebiliriz. Tam altının has altın olarak karşılığı 6,42 gram, Ata Cumhuriyet altının has altın olarak karşılığı ise 6,60 gramdır. Tam altın çeşitleri arasında kulplu ve kulpsuz olanları bulunmaktadır. Takı olarak takacağınız altınları kulplu olarak tercih edebilirsiniz. Tam altın çeşitleri arasında yeni altınlar ve eski altınlar yer almaktadır. Eski tam altın satın almak istiyorsanız sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca alabilirsiniz.

Altın satışlarında ayar denilen bir durum bulunmaktadır. Altın ayarı, bir gram alaşımda bulunan altın miktarı anlamına gelmektedir. Tam altın fiyatları günlük kura göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tam altın için sabit bir fiyat söylemek uygun değildir. Tam altın satın almak istiyorsanız, günlük kura göre değişen fiyatları takip edebilirsiniz. Tam altın fiyatları, tasarıma ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Tam altın alış fiyatları ve tam altın satış fiyatları arasında farklılıklar olmaktadır. Günlük altın fiyatlarına bakarak altın alışı veya altın satışı yapabilirsiniz. Tam altın satın almaya karar verdiyseniz, altınları tek tek satın almak yerine paket olarak da satın alabilirsiniz. Her paketin içerisinde farklı sayıda altın adedi bulunabilir.

Tam Altın

için 161 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Cephaneci (10)
(4)
ISGOLD (18)
Maygold (43)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Kulpsuz (17)
Kulplu (16)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL