Çeyrek Altın

Çeyrek altın, 22 ayardır ve 1.75 grama denk gelmektedir. Düğünlerin ve özel günlerin en çok tercih edilen takısı çeyrek altındır. Çeyrek altın aynı zamanda yatırım amaçlı da kullanılmaktadır. Çeyrek altın fiyatları, günlük kura göre değişiklik göstermektedir. Çeyrek altın aynı zamanda küçük altın olarak da bilinmektedir. Küçük altınlar kulplu ve kulpsuz olarak üretilmektedir. Tercihinize göre hangisini satın alacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Çeyrek altının, diğer altınlara göre fiyatı daha uygun olduğundan, altın dendiğinde ilk akla gelen ziynet eşyaları arasında yer almaktadır. Çeyrek altın çeşitleri arasında bir de eski altınlar yer almaktadır. Tarihi çeyrek altınlara merakınız varsa, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Oturduğunuz yerden kolayca çeyrek altın satın almak istiyorsanız, hemen kategorimizden çeyrek altın alabilir; dilerseniz takı olarak kullanabilir, dilerseniz yatırım amaçlı saklayabilirsiniz. Çeyrek altında has olarak 1.6065 gram 24 ayar altın bulunur. Çeyrek altının fiyatı hesaplanırken 24 ayar altının gramı, 1.6065 ile çarpılır ve üzerine işçilik & kar ücreti eklenerek satılır. İşçilik ve kar ücreti, altını alacağınız markaya göre değişiklik göstermektedir. Çeyrek altınları dilerseniz tek tek, dilerseniz de paket halinde satın alabilirsiniz. Çeyrek altın paketlerinin içerisinde olan miktar, satıcı firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bebeklere çeyrek altın alacaksanız, özel olarak hazırlanan bebeğe çeyrek altın çeşitlerini inceleyebilir ve bebeğin cinsiyetine uygun renkte paketlenmiş olanı kolayca satın alabilirsiniz. Tam altın ya da yarım altın satın almak istiyorsanız, ziynet altın kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çeyrek altın fiyatları sürekli değişime uğradığı için altın alacaksanız hızlı davranmanız tavsiye edilmektedir. Çeyrek altın fiyatları indirimli iken satın alabilir ve ani düğün davetlerinde ya da özel gün davetlerinde kullanabilirsiniz. Düğünlere, sünnet düğünlerine ve bebek bakmaya giderken en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında çeyrek altın yer almaktadır. Çeyrek altın kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyerek altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Çeyrek altın kaç gram gibi sorularınız varsa, çeyrek altının 1.75 gram olduğunu söyleyebiliriz. Kendiniz için ve sevdikleriniz için ziynet satın almak istiyorsanız, altın ve gümüş takılar kategorisinde yer alan ürünlerden bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Çeyrek Altın

için 224 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Cephaneci (10)
Darphane (11)
İAR (17)
ISGOLD (21)
(5)
Nadir (44)
NZP Gold (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tarih

(119)
(97)
Başka bir kelime deneyin

Paket Sayısı

(78)
(20)
(19)
(15)
(12)
(10)
(10)
(8)
(8)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(99)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)
ve üzeri (134)
ve üzeri (139)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL