Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Spoiler & Kanat

için 20,507 sonuç bulundu.

Spoiler & Kanat

Otomobiline şık ve sportif bir görünüm vermek isteyen araç sahipleri, Spoiler aksesuarlarına yoğun ilgi gösteriyor. Göz alıcı tasarımlara imza atan Spoiler modelleri, arabanın performansını artırarak daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Markaya ve modele göre farklılık gösteren spoiler kanat fiyatları ise genellikle uygun aralıklarda seyrediyor.

Spoiler & Kanat ile Üstün Yol Tutuşu

Spoiler & Kanat ile Üstün Yol Tutuşu

Arabaların ağırlığı, hızı arttıkça azalıyor. Hafifleyen arabayı kontrol etmek de oldukça zorlaşıyor. Bu noktada oto spoiler, mükemmel çözümler sunuyor. Araçlarda ön ve arka olmak üzere iki tür Spoiler bulunabiliyor. Ön tampon Spoiler modelleri, aracın altına giren rüzgarı yönlendirme konusunda oldukça başarılı oluyor. Bu sayede araç üzerindeki basınç dağılımını dengeliyor ve sürtünmeyi azaltıyor. Arka Spoiler ise çok yüksek hızlarda aracın yol tutuşunu olumlu yönde etkiliyor. Böylece çok daha rahat ve güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Aynı zamanda araç üstü sarsıntıyı azaltarak yakıt tasarrufuna da katkıda bulunuyor. Araç bagaj üstü spoiler aracılığıyla otomobil, önünde bulunan havayı yararak ilerliyor. Eğer aracın arkasında yani bagajın üzerinde bir Spoiler varsa hava bu Spoiler’a çarpıyor ve aracın arkasını yere bastırıyor. Bu da aracın ağırlığını artırarak yol tutuşunu maksimum seviyeye çıkarıyor. Spoiler, arabanın yol tutuş kabiliyetini ve dengesini önemli ölçüde etkilediği için doğru bir şekilde takılması gerekiyor. Aksi halde, otomobil yüksek hızlardayken yoldan çıkabiliyor ve kaza yapabiliyor.

Şık ve Fonksiyonel Spoiler & Kanat Modelleri

Şık ve Fonksiyonel Spoiler & Kanat Modelleri

Modifiye tutkunları tarafından tercih edilen Spoiler, daha çok spor arabaların bagaj kapağına takılıyor. Rüzgar ile olan temasını iyi bir şekilde ayarlaması için de doğru eğimde olması oldukça önem taşıyor. Oto kanat, metal ya da farklı malzemelerden oluşabiliyor. Ancak rüzgar kuvvetine karşı tasarlandığı için dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Cam polyesterden üretilmiş olan Spoiler modelleri ise diğer Spoiler modellerine göre çok daha fazla spor bir görünüm katıyor. Bagaj üstü spoiler, özellikle aracın aerodinamik yapısını güçlendirerek yol tutuşunu artırıyor. Arabaya en uygun olan Spoiler takıldığı zaman ise otomobilin yanında geçen tır gibi büyük araçlara ya da rüzgarlara karşı yol tutucu etki yapıyor. Bu sayede yüksek hızlarda dahi herhangi bir savrulma meydana gelmiyor. Aynı zamanda virajları daha iyi alarak kayma riskini en aza indiriyor. Spoiler, sadece aerodinamiği artırmakla kalmıyor aynı zamanda ve yakıt tasarrufu da sağlıyor. Çünkü sürtünme kuvveti azalırken arabanın uyguladığı güç de azalıyor. Bu da yakıt sarfiyatını önemli ölçüde azaltıyor.

Doğru Spoiler & Kanat Seçimi

Doğru Spoiler & Kanat Seçimi

Oto bagaj üstü spoiler, aracın aerodinamik yapısına da etki ederek hava ile olan sürtünmesini azaltıyor. Genellikle modifiye amaçlı kullanılan oto Spoiler modelleri, yüksek performanslı araçlarda üstün güvenlik sağlıyor. Spoiler çeşitleri ise büyük ve küçük Spoiler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu modeller, aracın boyutunu ve tipine göre farklılık gösteriyor. Oto kanattan iyi bir sonuç alabilmek için aracınıza uygun olanı seçmeniz büyük önem taşıyor. Bunun yanı sıra Spoiler aksesuarının doğru bir şekilde takılması ve görüşünüzü etkilememesi gerekiyor. Aynı zamanda araca monte edilirken diğer parçaların zarar görmemesi de büyük önem arz ediyor. Araç spoiler alacak olan kişilerin taklit ürünler yerine orijinal ürünler alması gerekiyor. Aksi taktirde, Spoiler aracınıza büyük zararlar verebiliyor. Cam üstü spoiler modelleri ise araba modifiyelerinde yoğun olarak kullanılıyor. Aracın görünümüne şık ve sportif bir hava katan cam üstü Spoiler, motoru güçlendirilmiş arabalar için son derece önemli işlevlere sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Tüm tuning ürünleri için Tuning kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(1,131)
ve üzeri (1,585)
ve üzeri (1,820)
ve üzeri (1,923)
ve üzeri (2,081)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL