Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Karbon Folyo

için 1,104 sonuç bulundu.

Karbon Folyo

Araçlarını dış etmenlerden korumak isteyen ve onları korumak için özen gösteren pek çok araç sahibi bu konuda oldukça temkinli adımlar atıyor. Çeşitli ürünler ile aracın zarar görmemesini isteyen kullanıcılar için tam da bu noktada oto karbon fiber folyo devreye giriyor. Bu ürünler araca çeşitli durumlar için koruma sağlarken estetik açısından da olumlu görüntü kazandırıyor. Estetik görünmesi ise karbon fiber folyo uygulamasını yapan kişinin maharetinden geçiyor. Bu ürünün araca uygulanması dikkat ve tecrübe gerektirse de hem değişim hem de koruma isteyen araç sahipleri için pratik bir çözüm olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca ürün araca komple olarak ya da istenilen herhangi bir bölgeye uygulanabiliyor.

Farklı Tehditlere Karşı Koruma Sağlayan Karbon Fiber Folyo

Farklı Tehditlere Karşı Koruma Sağlayan Karbon Fiber Folyo

Oto karbon folyo kaplama işlemi pek çok konuda araç sahiplerinin işini görüyorken, bu konulardan biri de dış etkenlere karşı koruma oluyor. Söz konusu dış etkenlerin başında çizikler geliyor. Eğer aracın park edilebileceği bir garaj ya da otopark yoksa araç sokağa park ediliyor. Bu durum da aracı oyun oynayan çocuklar ve çeşitli doğal etkenlere karşı açık hale getiriyor. Bu tür etkenler aracın kaportası üzerinde çizikler oluşmasına yol açabiliyor. Ayrıca diğer taşıtlar da park ederken ya da yoldan geçerken araca sürterek çizilmelere neden olabiliyor. Oto karbon folyo ise araca çiziklere karşı koruma sağlıyor. Karbon fiber yeni bir çiziğe karşı koruma sağlamasının yanı sıra mevcut çizikler için de alternatif görevi üstleniyor. Çizikleri yok etmek için akla gelen ilk uygulamalardan biri boyama işlemi oluyor. Boyanmış parçalar ise aracı satarken sorun oluşturabiliyor. Karbon folyo kaplamasıyla mevcut çizikler kapatılıyor. Aynı zamanda çizikler gibi boya hataları da karbon folyo ile kapatılabiliyor.

İster İçeriye İster Dışarıya Karbon Kaplama

İster İçeriye İster Dışarıya Karbon Kaplama

Karbon folyo ile araç komple kaplanabiliyor. Bununla birlikte araç sahipleri bölgesel uygulama da yaptırabiliyor. Kaput kaplaması, ayna kaplama ve difüzör kaplaması karbon fiber uygulanan en gözde alanlar arasında yer alıyor. Ancak karbon kaplama sadece aracın dışarısına yapılmıyor. İç mekanda da bu uygulama yapılabiliyor. Özellikle aracın göğüs kısmı karbon fiberin en çok kullanıldığı alanlardan biri olarak öne çıkıyor. Aracın göğüs kısmı dışında radyonun bulunduğu konsol bölgesi de sık sık karbon uygulamasına maruz kalıyor. Öte yandan karbon folyolar pek çok farklı renge ayrılıyor. Bu noktada oto karbon folyo renk çeşitleri araç sahiplerine zengin seçenekler sunuyor. Hatta seçenekler arasında oto şeffaf karbon folyo bile bulunuyor. Bu sayede araç sahipleri araçlarını istedikleri renge çevirebiliyor.

Pek Çok Araca Uygulanabiliyor

Pek Çok Araca Uygulanabiliyor

Karbon folyo kaplama sadece otomobillere uygulanmıyor. SUV olarak da bilinen arazi araçları, crossover modelleri ve pikaplar da karbon folyo ile kaplanabiliyor. Oto karbon folyo parlak olarak da tercih edilebildiği gibi mat uygulamalara da sıklıkla rastlanılabiliyor. Kullanıcı tercihine göre uygulanan karbon folyo araca hırçın bir görüntü ya da dikkat çekici parlaklık kazandırabiliyor. Oto karbon folyo fiyatları ise ürünün özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Öte yandan folyolar sadece çiziklere karşı değil güneş ışınlarına karşı da boyaya koruma sağlıyor. Zira güneş ışınları zaman içerisinde aracın boyasında solmaya neden olabiliyor. Karbon folyolar pek avantajı beraberinde getirse de bu ürünleri araca uygulamadan önce ve sonra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Kaplama yapılmadan önce araçta göçük varsa düzeltmek, kaplama yapıldıktan sonra ise aracın yüksek tazyikli su ile yıkanmaması gerekiyor. Tazyikli su karbon fiber kaplamanın kalkmasına neden olabiliyor. Diğer araç kaplama ürünlerini de incelemek isterseniz Folyo Kaplama kategorimizi ziyaret edebilirisiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(188)
ve üzeri (343)
ve üzeri (386)
ve üzeri (401)
ve üzeri (424)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL