Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Far Folyo

için 343 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Far Folyo

Karbon fiber uygulaması son yıllarda araçlarda sıklıkla kullanılıyor. Kaputtan iç mekandaki konsollara kadar pek çok bölgede uygulanan karbon folyo kendisine aracın farlarında da yer buluyor. Far lambalarına folyo uygulaması her ne kadar estetik için yapılsa da aynı zamanda koruma görevi de yürütüyor. Bununla birlikte far folyosu pek ok bölgeye uygulanabiliyor. Far stop folyosu adından da anlaşılacağı üzere aracın arka kısmında bulunan aydınlatma bölgesine uygulanabilirken ön taraftaki ışıklandırma bölgesine de kaplama yapılabiliyor. Böylece araç sahipleri istedikleri bölgelerde estetik bir görünüm elde edebiliyor.

Çizilmelere Karşı Far Folyosu Kaplama

Çizilmelere Karşı Far Folyosu Kaplama

Araçlar eğer otopark ya da garajda saklanmıyorsa genel olarak sokağa park ediliyor. Bu da aracı pek çok etkiye karşı açık hale getiriyor. Oyun oynayan çocuklar, park etmeye çalışan bir başka taşıt ya da araca doğru gelen çeşitli materyaller aracın hemen her bölgesine hasara ve çiziğe neden olabiliyor. Aynı şekilde aracın farları da çizilme tehdidi ilke karşı karşıya kalıyor. Oto far folyo ise aracın bu gibi tehlikelerden belli bir oranda korunabilmesini sağlıyor. Bunun dışında far folyosu mevcut olan çiziklere karşı da ekonomik bir alternatif olarak araç sahiplerinin karşısına çıkıyor. Oto far folyo fiyatları genel olarak makul seviyelerde yer alıyor. Böylece pek çok gelir grubuna mensup tüketiciler için kolay ulaşılabilir bir seviyede yer alıyor. Bu düşük maliyetli ürün ile araç sahipleri mevcut çizikleri de kapatabiliyor. Aracın farında daha önceden oluşmuş herhangi bir çizik varsa o çiziği kapatacak şekilde bir folyo seçmek gerekiyor. Ancak folyo kaplı bir far folyosuz far kadar güçlü ışık veremeyeceğinden oto far folyosunun numarasına doğru karar vermek gerekiyor.

Farklı Renk Seçenekleri ile Araba Far Folyosu

Farklı Renk Seçenekleri ile Araba Far Folyosu

Far folyoları fiyat konusunda olduğu gibi çeşit konusunda da araç sahiplerinin sevebileceği özellikler sunuyor. Bu ürünler farklı numaralara sahip bulunuyor. Araç far folyo numarası ise o folyonun renk yoğunluğunu ifade ediyor. Renk yoğunluğu seçeneği dışında folyo rengi noktasında da tüketicilerin karşısına pek çok seçenek çıkıyor. Araba far folyo renk seçenekleri ile çeşitli kombinlere uygun hale geliyor. Araç sahipleri isterlerse far folyosunu araçlarının rengine göre isterlerse de aracın renginden farklı bir renkte seçebiliyor. Oto far folyo markaları renk konusunda tüketicilere zengin bir aralık sunuyor. Bu da araç sahiplerinin oldukça fazla özelleştirme seçeneğine sahip bulunduğunu gösteriyor. Folyolar her ne kadar çeşitli renk ve renk yoğunluğu ile piyasada boy gösterse de işin uygulama kısmı da büyük önem taşıyor. Kaliteli bir ürün seçtikten sonra asıl iş uygulama kısmında bitiyor. Kötü yapılmış bir kaplama aracın görünümüne olumsuz etki yapıyor. Ayrıca kötü uygulanmış far folyosu kaldırılıp tekrar yenisi yapıştırılmak istendiğinde maliyet de artıyor.

Daha Büyük Koruma İçin Vinil Kaplama

Daha Büyük Koruma İçin Vinil Kaplama

Aracına hem estetik bir görünüm kazandırmak hem de aracını korumaya almak isteyen tüketiciler için far folyosundan başka vinil kaplama seçenekleri de bulunuyor. Vinil kaplama daha çok araç kaplaması olarak biliniyor. Karbon fiber araba vinil kaplama ile daha büyük alanlar çizik ya da güneş ışınlarına karşı korunabiliyor. Ayrıca doğru uygulandığında aracın görünümüne de olumlu yönde katkı yapıyor. Vinil kaplama aracın tamamına uygulanabildiği gibi kaput, difüzör ya da aynalar gibi bölgesel bir şekilde de uygulanabiliyor. Bunun dışında uygulamanın güzel yapılması gibi ürünün kalitesi de görünümü etkiliyor. Ürün hakkında bilgilendirme ve kaliteli ürün noktasında kullanıcı tecrübeleri yönlendirici olabiliyor. Oto far folyo yorumları ise internetten yapılan küçük bir araştırma sonucu tüketicilerin karşısına çıkıyor. Aracınıza uygun diğer kaplama ürünlerini incelemek isterseniz Folyo Kaplama kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (81)
ve üzeri (102)
ve üzeri (107)
ve üzeri (110)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL