Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Body Kit

için 34,436 sonuç bulundu.

Body Kit

Oto Body kit aksesuarları, otomobilinizin görünümüne şık ve sportif bir hava katıyor. Modifiye tutkunlarının fazlasıyla tercih ettiği Body kit uygulaması, aracın performansını önemli ölçüde artırarak daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Oto body kit fiyatları ise marka ve modele göre farklılık gösterse de genellikle uygun aralıklarda yer alıyor.

Body Kit ile Yüksek Performans

Body Kit ile Yüksek Performans

Body kit, aracın gövdesine ek olarak yerleştirilen parçalardan oluşuyor. Bu parçalar, otomobilin aerodinamik yapısını ve performansını daha güçlü hale getiriyor. Ayrıca otomobilin viraj alma becerisini ve rüzgara karşı direncini de oldukça iyileştiriyor. Body kit; aracın tamponuna, eteklerine ve kanatlarına monte edilebiliyor. Spoiler, ön tampon altı, arka tampon altı, kapı altı ekleri, arka tampon difüzörü, ön karlık, arka karlık, tampon lipi ve rüzgarlık gibi ürünler Body kit aksesuarları arasında yer alıyor. Bu ürünler özellikle tuning ve modifiye araba tutkunlarının yoğun ilgisini görüyor. Otomobile görsel açıdan da şık bir hava katan Body kit aksesuarı, aynı zamanda araçların rüzgarla sürtünme kuvveti azalıyor. Bu sayede otomobil daha hızlı ve daha seri bir hale geliyor. Aynı zamanda arabanın yüksek hızlarda yol tutuşunu artırıyor ve virajlardaki manevra kabiliyetini iyileştiriyor. Özellikle yüksek hızlarda arabayı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, Body kit aksesuarları oldukça başarılı çözümler sunuyor. Bu aksesuarlar, arabaya ağırlık ve sağlamlık vererek yol boyunca güvende hissetmenize yardımcı oluyor.

Oto Body Kit Uygulaması

Oto Body Kit Uygulaması

Oto body kit uygulaması, aksesuarın markasına ve arabanın modeline göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda bu uygulama hafif ve ağır olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu uygulamalar hem aracın görünümünü değiştiriyor hem de performansını artırıyor. Aynı zamanda yakıt tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Hafif uygulamalarda otomobilin tamponları kalıp haline getiriliyor. Kalıp haline getirilen bu tamponlar, otomobile oldukça kısa sürede monte ediliyor. Ağır uygulamalarda ise Body kit işlemi daha uzun sürüyor. Bu uygulamada, arabanın modeli büyük önem taşıyor. Öncelikle arabanın birçok yönden fotoğrafı çekiliyor. Daha sonra çekilen fotoğraflar bilgisayar ortamına aktarılıyor ve aracın üzerinde değişiklikler yapılıyor. Bu yüzden ağır uygulamada aracın orijinalliği tehlikeye girebiliyor ve araçta kalıcı değişiklikler meydana gelebiliyor. Bu nedenle ağır uygulamalar pek fazla tercih edilmiyor. Oto aksesuar body kit, fiber ya da plastik malzemeler kullanılarak uygulanıyor. Fiber uygulamalar karbon fiberden oluşturuluyor ve arabaya oldukça şık bir görünüm kazandırıyor. Bu nedenle araçlarında hem görsellik hem de dayanıklılık arayanlar bu uygulamayı tercih ediyor.

Şık ve Sportif Oto Aksesuar Body Kit

Şık ve Sportif Oto Aksesuar Body Kit

Araba body kit uygulamasında öne çıkan ön ve arka tampon altı parçaları, modifiye tutkunlarının oldukça beğenisini kazanıyor. Ancak bu ön ve arka tampon altı parçaları sadece araca sportif bir görünüm katmıyor. Aynı zamanda herhangi bir kaza durumunda aracın çarpma gücünü azaltıyor ve verdiği hasar miktarını da en aza indiriyor. Modifiye tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği tampon altı Body kit parçaları, yayaya çarpan bir araçta da tampon gücü azaltarak yayaya gelen zararı azaltıyor. Bunun aynı sıra arabanın yardığı havanın, aracın altına girmesini önleyerek yol tutuşunu da iyileştiriyor. Böylece daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Arabanın bagajının üzerine takılan ve rüzgarlık görevi gören Body kit aksesuarı ise arabanın yardığı hava basıncını değiştiriyor. Arka kanat, büyüklüğü ve eğimi sayesinde arabanın arkasına büyük bir kuvvet uyguluyor ve arka tekerleklerin tutuşunu büyük oranda artırıyor. Bu sayede daha yüksek hızlarda dahi son derece sabit bir yol tutuşu sağlıyor.Tüm tuning ürünleri için Tuning kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(1,302)
ve üzeri (1,746)
ve üzeri (2,072)
ve üzeri (2,177)
ve üzeri (2,498)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL