Öne Çıkanlar

Body Kit

için 11,026 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Body Kit

Body kit ürünleri, otomobillerin aerodynamic yapısını kuvvetlendirmek amacıyla, aracın gövdesine ek olarak takılan parçalardır. Modifiye tutkunlarının en gözde parçaları arasında body kit ürünleri yer almaktadır. Kanat, yan etek ve tamponlardan oluşan body kit ürünleri, görsel olarak aracı daha çekici hale getirmektedir. Aracında çok fazla görsellik istemeyen kullanıcılar, plastikten üretilmiş body kit ürünlerini tercih edebilir. Araca fazla ağırlık katmaması için body kit ürünleri fiber ve karbon fiber olarak uygulanır. Body kit ürünleri genellikle rüzgar sürtünme karakteristiğini değiştirme açısından uygulanır. Modifiye sever otomobil kullanıcılarının, araca görsellik kattığı için en çok tercih ettiği ürünler arasında, body kit ürünleri yer almaktadır. Hız tutkunu otomobil kullanıcıları, hem aracının hızını arttırmak hem de görüntüsünü kişiselleştirmek için body kit ürünlerini oldukça fazla tercih etmektedir.

Body kit ürünleri, afif ve ağır uygulamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Hafif uygulamalı projeler, hazır kalıp olarak satılmaktadır ve montajı oldukça kolaydır. Ağır proje olarak bilinen body kit uygulamaları, bilgisayar ortamında aracın marka ve modeline göre özel olarak tasarlanmakta; daha sonra kalıba dökülmektedir. Aracının performansını hızlandırmak ve araçtan yüksek performans bekleyen otomobil kullanıcılarının mutlaka body kit uygulamalarından faydalanması gerekmektedir. Body kit ürünleri, araçların marka ve modeline göre özel olarak tasarlanmaktadır. Bu sebeple, aracınız için body kit satın alırken, aracınızın marka ve modeline uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Body kit uygulamaları, otomobillere sportif bir hava katar ve daha çekici hale getirir. Honda civic body kit, araca özel dizayn edilmiştir ve dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Kırılmaz esnek kıvrımları ve montaj aparatları sayesinde kolayca monte edilebilir. Paket içerisinde: arka tampon altı, ön tampon altı ve yan marşpiyer seti bulunmaktadır. Body kit uygulanmış otomobillerin görünümü yere daha yakın olur. Bu sayede hem otomobilin aerodynamik yapısı kuvvetlendirilir, hem de araca spor bir görünüm katılır. Body kit fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka Uyumu

Volkswagen (425)
Ford (210)
BMW (163)
Opel (159)
Renault (152)
Fiat (149)
Honda (134)
Hyundai (101)
Peugeot (70)
Audi (58)
Seat (57)
Toyota (44)
Chevrolet (41)
Citroën (22)
Tofaş (20)
Kia (18)
Nissan (12)
Dacia (11)
Alfa Romeo (10)
Skoda (10)
Suzuki (8)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(112)
ve üzeri (145)
ve üzeri (178)
ve üzeri (190)
ve üzeri (219)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL