Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Body Kit

için 27,058 sonuç bulundu.
 • 69,90 TL 29,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  26,91 TL

  % 57
  ŞanlıTuning
  %100
 • 199,90 TL 179,90 TL
  % 10
  MEGAPAR
  %100
 • 139,90 TL
  isirotoaksesuar
  %99
 • 74,90 TL 64,90 TL
  % 13
  NoktaOto
  %100
 • 369,00 TL 219,00 TL
  % 41
  OtaksanTuning
  %92
 • 248,75 TL 199,00 TL
  % 20
  Arabaaksesuari
  %100
 • 119,90 TL
  isirotoaksesuar
  %99
 • 349,00 TL 299,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  279,00 TL

  % 14
  gcotomotiv
  %98
 • 149,00 TL
  OTOSPORT
  %93
 • 329,00 TL 279,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  259,00 TL

  % 15
  FgTuning
  %97
 • 900,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  880,00 TL

  dbrotomotiv
  %100
 • 950,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  930,00 TL

  dbrotomotiv
  %100
 • 349,00 TL 299,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  279,00 TL

  % 14
  nilpartuning
  %100

Oto Body Kit

Otomobillerin performansını güçlendirmek ve görünümü değiştirmek için birçok işlem yapılıyor. Otomobiller yapısal olarak aerodinamik bir sisteme sahiptir. Oto body kit parçaları, bu aerodinamik yapıyı sağlamlaştırmak ve daha verimli hale getirmek için sonradan takılan parçalara denir. Aynı zamanda otomobillere sportif bir görünüm kazandırmak için de oto body kit ürünleri tercih ediliyor. Böylece otomobillerin klasik görünümlerine sportif bir tarz katılmış oluyor. Body kit ürünleri araca modifiye görünümü katar. Oto body kit kullanımı modifiye tarzı seven sürücüler için vazgeçilmezdir. Çoğunlukla aracın gövdesine sonradan, ek olarak takılırlar. Oto body kitlerin kullanımının asıl amacı ise rüzgara bir açı uygulayarak arabanın aerodinamik yapısında verimlilik sağlamak. < strong >Oto aksesuar body kitler çeşitli modellerde ve özelliklerde olabilir. Body kit ürünleri yapı malzemesi olarak farklı kaliteye ve görünüme sahiptir. Sürücülerin tercih ettiği ve satın almak istedikleri oto body kitler, araçlara özel kalıplarına uygun bir şekilde üretiliyor. Böylece, sürücüler kendi arabalarına uygun body kit seçiminde zorlanmıyorlar. Oto body kit özellikleri çeşitlilik gösterir. Body kitler, rüzgarın karakteristik özelliğini otomobile göre şekillendirir. Body kitler, üç farklı temel malzemeden oluşuyor. Twain, plastik ve Fiber bu yapı malzemelerinden birkaçıdır. Oto body kit modelleri içerisinden aracınızın özelliklerine göre uygun bir model seçebilirsiniz. İki tür body kit uygulaması vardır. Ağır uygulamalar ve hafif uygulamalar. Ağır uygulamalarda teknoloji üzerinden araçların fotoğrafı baz alınarak sürücünün isteğine göre modifiye uygulanmasıdır. Hafif uygulamalarda ise her otomobile aynı tür dizayn edilmiş modifiye kalıpları kullanılır. Body kit uygulamaları her markaya farklı şekilde uygulanır. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek aracınıza uygun oto body kitlerini keşfedebilirsiniz.

Oto Body Kit Özellikleri

Oto Body Kit Özellikleri

Araçlar için tasarlanmış oto aksesuar body kitler ile araçların görünümü geliştirildi. Sürücünün tercihine göre body kit ile araba alçaltılmış bir görünüm kazanabilir. Aracın ön kısmına takılan araç body lead kit aracın lastiklerini etkileyen hava akışını kontrol ederek lastik sürtünmesini azaltır. Yan kısmına takılan body kit ise aracın performansını etkileyen akışı azaltır. Arka tarafa takılan body kit ise türbülansı azaltarak hava akışını kontrol eder. Sürücülerin oto body kit kullanımı araçlarının performansını daha rahat bir konuma ulaştırmasının yanı sıra, arabanın görünümüne de spor bir hava katıyor. Oto body kit malzemeleri farklılık gösterir. Twain, bu malzemelerden ithal olan ve kaliteli bir yapıya sahip olandır. Plastik, esnek bir yapıya sahip olduğu için hasarlara karşı oldukça dayanıklıdır ve bu plastik malzemeli body kitlerin popülaritesini artırır. Fiber malzemesi ise ucuz olmasının yanı sıra en çok kullanılan body kit malzemelerinden biridir. Fiber malzeme kaliteli yapısı ile birçok sürücünün ilk tercihi olabiliyor. Aerobik performansını artırmak isteyenler için uygun bir seçim olabilir. Arabalarında görsellikten daha çok işlev için body kit modellerini inceleyen sürücüler için plastik yeterli olacaktır. Arabanın spor bir görünüm almasının yanı sıra performans sağlaması için Fiber oto body kitleri seçilebilir. Oto body kit fiyatları arabanın modeline ve body kitin malzeme yapısına göre değişecektir. Aynı zamanda oto aksesuar body kit seçiminizi oto body kit setlerinden yana kullanabilirsiniz. Setlerin içeriklerinde yan kanatlar, ön kısım ve rüzgarlık bulunabiliyor. Bütçenize göre oto body kit seçimini, arabanızın modelini göz önüne alarak seçebilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek oto body kitlerden aracınıza uygun olanı keşfedebilirsiniz.

Oto Body Kit Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto Body Kit Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle oto body kit seçiminizde arabanızın nasıl görünmesini istediğinize karar vermelisiniz. Oto body kit, arabanıza sportif bir görünüm verecektir. Arabanızın daha sportif bir görünüm almasını isterseniz modifiye arabanız için uygun bir çözümdür. Ardından oto body kitlerinizin nasıl bir etkiye sahip olmasını istediğinize karar verin. Böylece seçiminizde o tarafa yönelip kolay bir tercih yapabilirsiniz. Kullanıcıların seçiminde oto body kit modelleri tercihe göre farklılık gösterecektir. Performansı arttırmak için bir body kit seçmek istiyorsanız aracınızın sportif görünümü önceliğiniz olmaz. Böylece rüzgar gücünü minimum derecede azaltacak bir body kit seçmelisiniz. Diğer bir dikkat etmeniz gereken nokta ise aracınızın ikinci el piyasasında değerinin değişebileceğidir. Modifiye edilmiş bir aracın sonradan satılması değerinde farklılıklara neden olabilir. Body kitler farklı renklerde olabilir. Oto body kit seçiminizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir diğeri ise aracınızın rengidir. Oto body kit malzemelerinin aracınızın rengiyle uyum sağlaması önemli bir noktadır. Aracınızın zıt rengi body kitleri aracınızın görünümüyle uyumlu olmayacaktır. Tercihlerinizi ham renkler üzerinde belirleyebilirsiniz. Böylece ham renkler ile aracınız uyumlu bir görünüm yaratacaktır. Arabanızın renk kodunu öğrenerek body kitlerinizi o renkte seçebilirsiniz. Body kit için istediğiniz malzemeyi oto body kit modelleri içinden seçebilirsiniz. Ciddi bir performans farkı için kaliteli malzeme seçimi yapmanız önemli bir noktadır. Oto body kitleri farklı yapı malzemelerinden oluşuyor. Bu malzemeleri performans yönünden düşünerek tercih etmek uygun olacaktır. Ayrıca body kitlerinizi tercihinize göre belirledikten sonra kendiniz modifiye edebilirsiniz.

Oto Body Kit Fiyatları

Oto Body Kit Fiyatları

Bütçe, oto body kit için önemli bir etkendir. Aracınıza uygun oto body kitinin fiyatları malzemesine göre çeşitlilik gösterebiliyor. Plastik yapılı body kitler ile diğer ürünler arasında fiyat farklılıkları olabiliyor. Plastik malzemenin yanı sıra Twain ve Fiber malzemelerin fiyatları da değişken oluyor. Hem malzemelerin ithal olması hem de farklı işlevlerde olması fiyatı düşürebilir veya yükseltebilir. Hem aracınızın potansiyelini artıracak hem de görünümünü değiştirecek bir body kit arayışındaysanız, kaliteli malzemeleri tercih etmek önemli bir noktadır. Plastik ve Fiber yapı malzemeleri hem popüler hem de kullanışlı body kit malzemelerdendir. Ayrıca malzeme seçiminde fiyatlar kadar arabanızın sonraki dönemlerde bakıma gidebileceği de göz önüne alınmalı ve oto body kit sökme ayrıntısını da göz ardı etmemelisiniz. Oto body kit fiyatları, set halinde satılan body kitler için değişiklik gösterir. Tek tek almayı tercih edebileceğiniz gibi set halinde oluşturulmuş oto body kitleri seçebilirsiniz. Ayrıca aracınızın ihtiyacına göre tekli body kitleri de sizin için uygun olabilir. Aracınızın görünümünde çok fazla sportif detayları tercih etmiyor fakat potansiyeli önemsiyorsanız, set halinde body kitler yerine tekli body kitleri seçebilirsiniz. Body kitler, araçlara sonradan eklenen parçalardandır. Dilerseniz ilerleyen dönemlerde bütçenize uygun oto body kitlerinizi değiştirebilirsiniz. Oto body kit seçiminizde fiyatlar, markaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Body kit seçiminizde çevrenizde oto body kit yorum ayrıntılarına göz atabilir, hem kaliteli hem de bütçenize uygun oto body kiti seçebilirsiniz. Tercih edilen body kitlerin özellikleri aracınızın görünümünü değiştirdiği gibi potansiyelini de etkileyecektir. Dilerseniz sayfamızdaki ürünleri inceleyerek, bütçenize uygun farklı modellerde oto body kitleri görebilir ve satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(1,306)
ve üzeri (1,767)
ve üzeri (2,087)
ve üzeri (2,194)
ve üzeri (2,512)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL