Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Telefon & Tablet Aksesuarları

için 28,433 sonuç bulundu.

Telefon & Tablet Aksesuarları

Araç içerisinde daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilmeniz için tasarlanmış telefon ve tablet aksesuarları ile pratik bir kullanıma erişirsiniz. Farklı ürün modellerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış aksesuarlar yolcular için avantaj sunuyor. Birbirinden farklı otomobil modellerine kolayca monte edilebilen araç telefon ve tablet aksesuarları yardımıyla vaktinizi verimli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Arabanızın torpido kısmına monte edebileceğiniz tutuculardan destek alarak yollarda yer alan çukurlar ya da sürüş esnasındaki sarsıntılar sonucunda telefonunuzun elinizden düşmesini önleyebilirsiniz. Oto telefon tablet aksesuarları arasındaki tutucuya yerleştireceğiniz telefonunuz sarsıntılara karşı dayanıklı bir hal alır ve yazışmalarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Kullanışlı Telefon & Tablet Aksesuarları ile Yolculuklar Artık Daha Eğlenceli

Kullanışlı Telefon & Tablet Aksesuarları ile Yolculuklar Artık Daha Eğlenceli

Kaydırmaz tutucu pedlerden destek alarak telefonunuzun ya da tabletinizin sabitlenmesini mümkün kılabilirsiniz. Koltuktaki açınıza göre uygun bir noktaya yapıştırabileceğiniz kaydırmaz pedler hem akıllı cep telefonları hem de tabletler için uygundur. Araba telefon aksesuarları uygun renk seçenekleri sunarak iç dekorasyonunuza kolayca uyum sağlar. Bu sayede göze hoş gelen bir tasarım elde edebilirsiniz. Tutucuların üzerinde bulunan hava delikleri vakum özelliği göstererek telefon ve tablet gibi elektronik ürünleri başarı ile sabitler. Sadece elektronik ürünleri değil aynı zamanda anahtarlık bozuk para, gözlük, kalem gibi nesneleri de kaydırmaz ped üzerine güvenle yerleştirebilirsiniz. Göz önünde bulunan objeler arama zahmetinden kurtarıp size zaman kazandırır. Oto telefon aksesuarları içerisinde bulunan pedler kolayca temizlenebilir yapıları ile de hijyen sunar. Taşınabilir yapıdaki tutucu stand ürünleri araçların yanı sıra çalışma masalarında ya da yemek yerken de yanınızda bulundurabileceğiniz bir özellik taşır. Düşük ağırlıkları ve az alan kaplamaları sayesinde kullanıcılarına avantaj sağlayan f standlar ile telefon ya da tabletinizi sabitleyebilirsiniz. Kolay ayarlanabilen mandalları kullanarak elektronik ürününüzün boyutuna uygun şekilde bir açı elde edebilirsiniz.

Sabitleme Avantajıyla Gelen Konfor

Sabitleme Avantajıyla Gelen Konfor

Tabletinizi ve telefonunuzu sabitleyebilmenizi olanak tanıyan araç telefon aksesuarları ile yolculuk halindeyken de çevrimiçi oyunları keyifle oynayabilirsiniz. Gamepad şeklindeki aksesuarlar telefonunuzu bir oyun konsoluna çevirerek yol boyunca vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Oturduğunuz yerden oyun kolu ile oyun oynayabilmenin avantajını yaşatan araç içi telefon aksesuarları zevkli bir deneyim vadeder. Gamepad aksesuarı ile telefonunuzun elinize sabitlenmesi sayesinde oyun oynarken hassas dokunuşları daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Otomobilinizin iç camına yapıştırabileceğiniz akıllı tutacak modelleri uygun tasarımlarıyla kullanım avantajı sunuyor. Yapışkanlı yüzey sayesinde aracınızın camına kolayca yapışan araç içi tutacak yardımıyla telefonunuzu uygun bir yükseklikte güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Oto telefon aksesuarları arasındaki ürünün hava sıcaklığına bağlı olmaksızın cama sıkıca yapışan vantuzlu bölümü sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşatarak size zaman kazandırmayı başarır.

Esnek Kullanım Sağlayan Tutucular

Esnek Kullanım Sağlayan Tutucular

Uzun kollu tasarımları ile beğeni toplayan oto tablet aksesuarları araç içerisindeki mesafeye bağlı olmaksızın koltuk ile cam arasında ideal bir pozisyon kazanmanızı sağlar. Tabletinizin düşmemesi için ekstra efor sarf etmenize gerek bırakmayan ultra dayanıklı tutacaklar çok yönlü bir kullanım desteği oluşturur. Esnek gövde tasarımı sayesinde birçok farklı açıda ayarlanabilir halde olan tutucular mandallı tasarım avantajı ile darbelere karşı güçlü bir koruma sağlayarak elektronik aletlerinizi korur. 360 derece dönebilen yapıda olan tutucu modelleri araç içerisinde kullanabilecekleri gibi ofis ve büro gibi çalışma ortamlarında da alıcılarına konforlu bir deneyim yaşatır. Tripod olarak kullanabileceğiniz mini araç telefon ve tablet aksesuarları ile fotoğraf çekerken kamerayı sabitleyebilmenin sağladığı avantajdan yararlanabilirsiniz. Zemine dengeli bir şekilde yerleştirebileceğiniz mini tripodlar seyahat halindeyken çevredeki görüntüleri kaydedebilmeniz için gerekli desteği yaratır. Aracınızda rahatça kullanabileceğiniz diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(1,251)
ve üzeri (2,102)
ve üzeri (2,422)
ve üzeri (2,525)
ve üzeri (2,673)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL