Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bix
Ttt
Jms
Dm
Hsb
Acl
K2
404
ENG
Mts
Net
PFc
Tsc
YLZ
3D
3M
6d
Bod
Bty
C9
Fox
Glr
J24
JX
Jjc
Mn6
Nyf
Pmx
Sbs
Stp
Tex
Zdk
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Telefon & Tablet Aksesuarları

için 17,914 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Araç İçi Telefon & Tablet Aksesuarları

Araç içi telefon tutucu özellikleri boyutlarına, renklerine ve çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Özellikle hayatınızın merkezinde yer alan akıllı telefonlar ya da tabletleri her alanda yanınızda taşıyabilirsiniz. Araç içerisinde de aktif olarak kullanılan akıllı telefonların güvenli ve korunaklı bir şekilde sizlere eşlik edebilmesi için önerilen telefon tutucu modelleri sunulmaktadır. Bireylerin aracın içerisinde akıllı telefonlarını muhtemel olan en güvenli yere koymaları önemli bir problem haline gelmektedir. Aracı kullanırken gelen çağrılara elle temas edilmeden cevap verilebilmesine yardımcı olmak ya da gideceğiniz lokasyon haritasını sizlere kolaylıkla sunabilmek için bu tür aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Oldukça fonksiyonel özelliklere sahip olan ve kullanıcıların beğenisine sunulan bu modeller işlevselliklerine göre kategorileştirilmektedir. Taşıdıkları ekstra özellikler sayesinde bir telefon ya da tablet tutucu için çok daha fazlasını sizlere sunmaktadırlar. Kadın ya da erkek bireylere hitap edebilecek şık tasarımları ile de ilgi odağı haline gelmeye yardımcı olurlar. Yalnızca araç içi telefon tutucu değil aynı zamanda araç içi tablet tutucu modelleri de birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle çocukların ilgi alanına giren tablet cihazlar tutucular sayesinde daha etkin ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmeye destek olmaktadır. Araç içi telefon ya da tablet tutacakları yalnızca akıllı cep telefonlarının kullanım alanlarını kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda çoklu cihazlarla rahat bir şekilde entegre edilen ve kullanılabilen modellere sahip olmaktadır. Tablet ve navigasyon cihazlarına sahipseniz bu aksesuarları rahatlıkla aracınızda bulundurabilirsiniz. Elinizin daima altında bulunmasını isteyeceğiniz ürünleri görüş alanınıza ergonomik bir şekilde yerleştirerek sürüş zamanınızdaki sorunları ortadan kaldırmaya destek olabilirsiniz. Bu tür araç içi aksesuarları her akıllı cihaz için daimi yardımcınız olmaya destek olmaktadırlar. Her model cep telefonu ile uyum sağlayabilen bu modeller telefon markasına ve boyutuna eşdeğer biçimde sunulan seçenekliler arasından tercih edilmelidir. Tüm bunların yanı sıra kendi telefon marka ve modelinizin sizlere sunduğu tutucuları da tercih edebilir ve ekstra özelliklerden yararlanabilirsiniz. Kullananların neredeyse tamamı ürünleri deneyimleyerek yorumlarını sayfamızda belirtmişlerdir. Araç içi telefon tutucu tavsiye edilen modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir. Aracınızdaki uygun alanlara paralel bir doğrultuda araç içi modellerini belirleyebilir ve kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Tüm modeller gerek boyut gerek sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinden birbirinden ayrıştırılmaktadır.

 Sürüş Deneyiminize Olumlu Anlamda Etki Edecek Ürünler

Sürüş Deneyiminize Olumlu Anlamda Etki Edecek Ürünler

Araç kullanıcıları için telefonu koyacak bir alan bulmak oldukça büyük bir sorun haline gelmektedir. Üstelik aracı kullanırken bir yandan telefon ile ilgilenip bir yandan sürüş eylemini gerçekleştirmek son derece olumsuz ve hatalı bir durumdur. Bu şekilde araç kullanmak yasak olurken aynı zamanda sizler için birer risk göstergesidir. Aktif bir şekilde direksiyon başında olanlar ya da mesleği araba ile iç içe bağlantılı bir durumda bulunan bireyler için bu aletler son derece önem arz etmektedir. Elinizde tuttuğunuz telefonlar ya da elinizde bulundurduğunuz akıllı cihazlar sabit durmayacağından ötürü araç içerisinde ulaşılmaz alanlara da düşebilmektedir. Aynı zamanda bu tür ürünler şarj edebilir nitelikli olma özelliği de taşımaktadır. Araç içi şarjlı telefon tutucu birçok farklı özelliği ile sizlere sunulmaktadır. Bu ürünler sayesinde hem telefonunuzu görüş mesafesinde tutabilir hem de aynı zamanda telefonlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj sensörlü özelliği sayesinde telefonunuzu koyduğunuz anda şarj ettirmeye olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda bu tarz ürünler şık tasarımları ile de arabanızın içerisinde hoş bir görünüm sağlamaya yardımcı olacaktır. Yeni nesil teknolojilerle birlikte üretimleri çeşitlenen araç içi telefon kablosuz şarj cihazları bağlantı aletlerine ihtiyaç duymaksızın sensörlü olarak çalışan modellere de sahiptir. Kablosuz şarj özelliği olan telefonlar ile uyum içerisinde çalışmaya yardımcı olur. Telefonunuzu cihaz üzerine koyduğunuz anda otomatik sensörleri sayesinde kolları kapanır ve telefonunuzu kavramaya olanak sağlar. Telefonunuzun takılması ve tutucudan çıkarılması kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda hızlı şarj cihazına sahip olmayan telefon modelleri için araç içi telefon şarj cihazı ürünleri bulunmaktadır. Şarj edilebilir batarya ile çalışan elektronik cihazlar hayatin her noktasında kullanılmaktadır. Gün içerisinde şarjı biten bataryalarınızı takviye edebilmek adına üretilmiş araç ile uyumlu şarj edebilir nitelikli aksesuar çeşitliliği artmaktadır. Araç şarj cihazları sahip oldukları akıllı cihazlar ile bu konforu araç içerisinde elde etmek isteyenlere çözüm sunmaktadır. Araç içi şarj cihazları akıllı telefonların, tabletlerin, kameraların ve taşınabilir oyun konsollarının kısa sürede şarj edilmesine olanak tanır. Seçilen modellere bağlı olarak bir ya da birçok sayıda USB yuvaları üzerinde bulunan girişler yardımı ile cihazlarınızı şarj edebilme ihtimali sunmaktadır. Şarjın tamamlanması LED aydınlatmaları ile sizleri yönlendirebilmektedir.

 Farklı Tarzları ile Yüzlerce Model Seçenekliliği

Farklı Tarzları ile Yüzlerce Model Seçenekliliği

Araç içi bardaklık telefon tutucu arabaların standart ölçülerde bardaklık bölümleri için tasarlamıştır. Kolay kurulumu ve esnekliği sayesinde rahat bir kullanım gerçekleştirmek için bireye yardımcı olmaktadır. Modellerine göre değişiklik göstermekle birlikte ayarlanabilir esnek boyunlara sahip olması telefonu istenilen derecede ayarlayabilme anlamında geniş bir özellik kaydetmektedir. İstenilen açıya uyacak şekilde 360 derece dönebilen tutucu desteklere sahiptir. Bardak kısmına mükemmel bir şekilde oturuyor olması güvenle tutulabilmesine yardımcı olmaktadır. Mobil cihazınızı kolayca takıp çıkarmak için son derece önerilen ürünler arasında yer almaktadır. Araç içerisinde daha konforlu bir şekilde seyahat etmek için kullanışlı oto bardaklık üzerine dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Birçok özelliğe sahip farklı görünümlere olanak sağlayan telefon tutucu modelleri bulunmaktadır. Araç içi ahtapot telefon tutucu bu modellerden bazılarıdır. Model ismini cihazınızı kavrayabilmede çok ayaklı görünüme sahip olmasından almaktadır. Ergonomik yapısı sayesinde ahtapot modellere telefonunuzu rahatlıkla yerleştirebilir ve korunaklı bir şekilde yolculuk etme imkânına sahip olabilirsiniz. Her yönden tutulabilmesi açısından kullanışlı araç telefon tutucu özelliği göstermektedirler. Telefonunuzu yanlardan ve alt kısmından birkaç kol ile sabitleyerek hareket etmesinin önüne geçen çeşitliliğe sahiptir. Modellerine göre farklılık gösteren ürünler arasında bu tür aksesuarlar havalandırma tutucularına da yerleştirilebilmektedir. Havalandırma tutucuları akıllı cihazlar için stant görevi görmektedir. Bu ürünler aracınızdayken yapacağınız telefon görüşmelerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan araç içi ahtapot tutucularını aracınızın havalandırma kısmına ürününün kıskaçlarını açarak sabitleyebilirsiniz. Tüm bu modellerin yani sıra farklı tarzlarla üretilmiş birçok seçeneklilik bulunmaktadır. Bunlardan bazıları da araç içi akrobat telefon tutucu modelleridir. Akrobat telefon tutucular geniş ve esnek bir gövde modeline sahiptirler. Kolaylıkla bükülebilir ve kendinize göre ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Bu tür ürünlerin genellikle hafif olması kullanım konforunu genişletmektedir. Gövdeli oynar başlıkları sayesinde sürücü ya da yan koltukta seyahat ediyorsanız dahi istenilen yöne rahatça hareket ettirilebilme imkânını sizlere sunacaktır. Genellikle gövde kısmı rahat bir şekilde hareket edebilmesi açısından yumuşak bir sünger ile çevrelenmektedir. Telefona ya da araç içerisinde değebileceği alanlara zarar vermeyen yapısı ile bilinmektedir. Modeller her ne kadar birbirinden farklı özelliklere sahip olsa da genel anlamda sizlerin sürüş deneyiminize hoş ve ergonomik bir biçimde eşlik edebilmek amacıyla tasarlanmış olan aksesuar çeşitlerindendir.

 Araç İçi Kitleri ile Konuşmalarınız Artık Daha Rahat

Araç İçi Kitleri ile Konuşmalarınız Artık Daha Rahat

Araç içi telefon konuşma kiti seyir halindeyken yapmanız gereken telefon görüşmelerinizi elle tutulmadan gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Bu kitler görüşmelerinizi minimum risk ve yüksek yol hakimiyeti ile gerçekleştirebilmenizi mümkün kılmaya gayret göstermektedir. En önemli özelliklerinden biri telefon kitleri kablosuz özellikleri sayesinde halletmenize yarar. Sürüş esnasında gerçekleştireceğiniz telefon konuşmaları akıllı telefonların elde tutulmasını beraberinde getirirken bu hareket hem sizin için tehlikeli bir durumu ortaya çıkarırken hem de trafikte yer alan diğer sürücüler için bir risk kaynağı olarak görülmenize sebep olacaktır. Araç içi kitler sayesinde telefon konuşması sırasında karşı taraftan gelen sesi duyabilmek ve sağlıklı bir iletişim kurabilmek için araç kiti sizlere bu anlamda yardımcı olabilmektedir. Akıllı cihazlarınızı elinizde tutmanız sürüş yeteneğinizi kısıtlayabilir. Bu ürünlerin temel özelliklerinden biri de risk ve kaza olaylarını önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmaktadırlar. Bluetooth bağlantı özelliği bulunan araç kitleri doğrudan araç ses sistemine ve mikrofonuna bağlanarak uyum içerisinde kullanılabilmeye yarar. Araç kitleri sayesinde ihtiyaç halinde ürünleri bağlantı özellikleri sayesinde kullanabilirsiniz. Bu gelişmiş teknolojiye sahip olan kitler sayesinde yasal ve güvenli bir şekilde araç sürüş deneyiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliği olmayan araçlarınızda kablosuz ses iletişimi özelliği kazandırabilir, telefon görüşmeleri veya müzik dinleme aktivitelerinizi bu aksesuarlar yardımı ile gerçekleştirebilmeniz mümkün kılınmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler yardımı ile telefonunuzda yer alan müzikleri ve multimedya deneyimini kesintisiz bir şekilde kullanıma destek olmaktadır. Aynı zamanda bu kitler minimal boyutlara ve ergonomik tasarımlara sahip olması ile yer kaplamayan seçeneklilik sunmaktadır. Araç içi kablosuz kitlerinizi kullanıma başlamadan önce cep telefonunuzla eşleştirmeniz gerekmektedir. Ürünün modellerine ve kullanım kılavuzuna paralel bir şekilde farklı kurulumlarda istenebilmektedir. Montaj uygulaması ve araç içi bağlantı özellikleri sağlandıktan sonra sistemin açık bir konuma getirilmesi gerekmektedir. Ürünlerin modellerine göre farklı montajlama işlemleri tercih edilebilmektedir. Cihazların modellerine göre değişiklik gösteren aygıtlar sesli komut verilerek ya da üzerinde yer alan tuşlar aracılığı ile konuşmaya olanak sağlayabilir. Bazı modellere sahip kitler islerinizin daha da kolaylaşmasına destek olmaktadır. Kitler üzerinde bulunan arama ekranı seçenekliliği ve telefon rehberi görünümleri sayesinde kontrolün elinizde olması daha kolay hale gelebilir.

 Tabletler ile Uyum Sağlayabilen Tutucu Modelleri

Tabletler ile Uyum Sağlayabilen Tutucu Modelleri

Araç içi koltuk arkası tablet tutucu ile seyir halindeyken arka koltuklarda seyahat edenlerin yolculukları daha keyifli hale gelebilmeye yardımcı olmaktadır. Ürün modelleri tablet tutucu standı ile tabletin koltuk arkasına monte edilmesini sağlamaktadır. Arka koltuklarda oturanlar için seyahatler daha zevkli geçebilecektir. Tabletler eşliğinde video izleyebilir ya da oyun deneyimlerinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Modellerine göre farklılıklar yaşanmakla birlikte genel anlamda 360 derece dönen başlıkları sayesinde dinlediğiniz yöne rahatlıkla hareket edebilme özelliğine sahiptir. İstediğiniz ve uygun bulduğunuz açılarda aksesuarı sabitleyerek cihazın oynamamasını destekleyebilirsiniz. Araç içi vantuzlu tablet tutucu modellerine göre mıknatıslı seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Araba içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve tabletinizi dilediğiniz şekilde konumlandırmanıza olanak sağlayacak tasarıma sahiptir. Tabletinizi eller serbest şekilde kullanmanızı sağlayacak vantuzlu tutucu modeller ile tabletinizi her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca araç içi değil her alanda sizlere hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Araç içerisinde, masa üzerinde, yatakta ve hatta kanepede rahatlıkla kullanılabilmektedir. Araç içi tablet ya da GPS bakmada etkili olan yeni nesil manyetik tutucu özelliğine sahiptir. Topuz sayesinde telefonu dilediğiniz yönde sabitleyebilirsiniz. Sürüş esnasında ya da arka koltuklarda mükemmel bir konfor sağlamaya yardımcı olmaktadır. İki elle kullanım yerine sabit bir şekilde kalarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Araç içi kalorifer tablet tutucu modelleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ürünlerin yapısı gereği tabletler ile eşleştirileceğinden son derece dayanıklı olmaya yardımcıdır. Yumuşak iç yapısı ile cihaza zarar verme önlenmektedir. Portatif tasarımları sayesinde kolayca kurulum gerçekleştirebilir ve taşınma esnasında rahatlık yaşayabilirsiniz. Bu tür tutucu modellerini tercih etmede en önemli kriteriniz tabletinizin boyutuna uygun tutuculara yönelmeniz olacaktır. Küçük boyutlu tabletler ya da büyük boyutlu tabletlere uygun olan birçok seçenek sizlere sunulmaktadır. Kalorifer tablet tutacakları araç içerisinde bulunan ızgaralara yerleştirilerek kullanılmaktadır. Araç içerisindeki havalandırmayı etkilemez. Ergonomik ve kullanışlı araç içi tablet tutucuları aracın klima ızgarasına takılarak pratiklik kazandırmaya yardımcı olur. Basit tasarımları sayesinde tabletinizi nereye koyacağınızın arayışı içerisine girmeden sizlere alan oluşturacaktır. İster yatay ister dikey konumda kullanılabilme konforunu sizlere sunmaktadır. Tasarımı sayesinde güç ve ses kablolarının kolay bir şekilde takılabilmesini destekler. Modellerine göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak 360 derece dönen yapıları sayesinde yatay ve dikey bir pozisyonda görüntülenmeye yardımcı olmaktadır.

 Çok Yönlü Telefon Tutucu Aparatları

Çok Yönlü Telefon Tutucu Aparatları

Günümüzde teknolojilerin bu denli yaygınlaşması ile birlikte her alanda tabletler ya da telefonların kullanımı artmıştır. Özellikle araç içerisinde cihazların kullanılması hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Akıllı telefon ya da tabletlerin kullanımını kolaylaştırabilmek adına pek çok aksesuar tasarlanmaktadır. Telefon tutucular da bu aksesuarlardan biri olmaktadır. Bu aparatlar sayesinde telefonunuz elinizde kalmadan sabit bir şekilde durabilecektir. Araç içi telefon tutucu cama yapışan modelleri ile sağlam ve konforlu bur alan oluşturmaya yardımcı olur. Silikonlu yapısı sayesinde hoş bir biçimde cama yapışarak düşmeleri engelleyebilmektedir. Araç içi telefon tutucu önerisi bireyin ilgi alanına göre farklı modellere ev sahipliği yapabilmektedir. Araç içi telefon tutucu modelleri bu gibi ihtiyaçları karışlayabilmek için tasarlanmıştır. Bu tür ürünlerin tasarımları ve çalışma prensipleri birbirinden farklılık gösterse de hepsi bakıldığında aynı amaca hizmet edilebilir nitelikte üretilmiştir. Araç telefon tutucu aparatları cama ya da klimaların ızgara bölümlerine yerleştirilebilir. Mıknatıslı olan telefon ya da tablet tutucu modelleri aparatlarında güçlü bir mıknatıs özelliği bulundurmaktadır. Telefonunuzun arkasına yapıştıracağınız mıknatıs yapışkanı ile aparata tutunmasını destekleyebilirsiniz. Telefon mıknatıs tutucuların haricinde tablet boyutları için üretilmiş modellerde sizlere sunulmaktadır. Telefonunuzun tam oturması için esneyen kıskaçların arasına telefonunuzu yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu aksesuarlar sayesinde telefonunuz düşme tehlikesinden korunmaya olanak sağlayacaktır. Araç içi telefon aksesuarları kategorisinde telefon tutacağı dışında pek çok farklı yardımcı aparat bulunmaktadır. Otomobil içi kolluklar bu ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. Oto kolçakları rahat bir şekilde montelenmeye yardımcı olarak sürüş esnasında daha konforlu bir eylem gerçekleştirmenize destek olmaktadır. Deri ya da kumaş seçenekleri ile oto kolçakları sayfamızda yer almaktadır. Oto bardaklıkları bir diğer aksesuar çeşitlerinden biridir. Genellikle vitesin hemen arkasında yer almaktadırlar. Bardağınızın sürüş esnasında dökülmesini engellemeye yardımcı olurlar. Tüm bunların yani sıra bardaklarınıza daha kolay ve rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Bardaklık aksesuarları modellerine göre klimalara takılarak kullanılabilmektedir. Direksiyonlar için tasalanmış kılıflar derinin korunmasına destek olur. Kılıflar sayesinde güneş, toz ve kir gibi dış etkenlerden araç içini koruyabilirsiniz. Araç içi aksesuarları islerinizi kolaylaştırmaya yarar. Araç içi telefon askılığı ürünleri aracınızın daha düzenli olmasına katkıda bulunacaktır. Telefon askılıkları üzerinde bulunan ipler sayesinde koltuk başlıklarına takılarak keyifli bir kullanım gerçekleştirebilmektedir. Tüm bu ürünlere ve çok daha fazlasına sayfamızı inceleyerek sahip olabilirsiniz.