Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Araç Şarj Cihazı

için 24,020 sonuç bulundu.

Araç Şarj Cihazı

Teknoloji çağının getirileriyle birlikte elektronik cihazların kullanımı büyük artış göstermiş ve hatta günlük yaşantının vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Bu gelişme beraberinde bu cihazların çalışmasını sağlayan güç ürünleri de pek çok alanda hissedilir bir ihtiyaç haline getirmiştir. Bu alanlardan biri de otomobillerdir. Araç kullanırken aniden iletişim kesintileri yaşamamak için tercih edilen araç şarj cihazları, ekonomik olmalarının yanı sıra oldukça pratik ürünlerdir. Araç akülerinden güç alarak elektronik cihazların şarj edilmesini sağlayan araç şarj cihazı modelleri; seyahat sırasında, uzun yolculuklarda veya duraklama yapmanın mümkün olmadığı durumlarda kullanıcıların yardımcısı olmaktadır.

Araç Şarj Cihazı Modelleri

Araç Şarj Cihazı Modelleri

Akıllı telefonların ve diğer elektronik cihazların günlük pil kapasiteleri çoğu zamanlarda yetersiz kalmaktadır. Cihazların aktif kalabilmesini sağlayan araç içi şarj cihazları, otomobillerin çakmaklık bölümüne takılarak kullanılan ürünlerdir. Oldukça küçük boyuttaki bu ürünler, araçların torpido gözünde kolaylıkla saklanabilir. Araç içi şarj cihazları aracılığıyla akıllı telefon, tuşlu telefon, tablet, bilgisayar, fotoğraf makinesi, kamera, MP3 çalar gibi çok sayıda elektronik cihaz şarj edilebilir. Yalnızca akıllı telefonlara özel olarak üretilen araç telefon şarj cihazı seçeneklerini de bulunmaktadır. Araç şarj cihazları, araçların üretebileceği enerji boyutları dikkate alınarak üretilir. Bu sayede otomobillerin elektronik aksamlarında ya da şarj edilen cihazlarda herhangi bir problem oluşturmadan emniyetli bir şekilde çalışabilir. Araç çakmak şarj cihazı modellerinde ise hem çakmak fonksiyonu hem şarj cihazı fonksiyonu bulunur. Araç şarj cihazlarının üzerinde bir, iki veya daha fazla USB giriş seçeneği bulunabilir. Böylece, aracınızda 3 akıllı telefon aynı anda şarj edilebilir. Bazı araç içi şarj cihazlarında hızlı şarj özelliği yer alır. Hızlı şarj özelliği, cihazların son derece kısa bir sürede şarj edilmesini sağlar.

Araç İçi Kablosuz Şarj Cihazı Modelleri

Araç İçi Kablosuz Şarj Cihazı Modelleri

Araç içi kablosuz şarj cihazı çeşitleri, telefon tutucu formunda tasarlanmış ürünlerdir. Kablosuz şarj cihazı modelleri telefonunuzu tutarken arka panel üzerinden şarj dolum işlemi gerçekleştirir. Bu ürünler, kablosuz şarj özelliği olan akıllı telefonlara uyumludur. Ürünün kullanımı sırasında, telefonun pil dolumu gerçekleştiğinde otomatik olarak şarj işlemi durdurulur. Kablosuz şarj cihazı modellerini aracınızın klima ızgaralarına ya da gövde paneline takarak kullanabilirsiniz. Kablosuz şarj cihazları, güçlerini çakmaklık bölmesinden alır. Standart araç şarjı aparatına bağlanan kablosuz şarj cihazları, pratik ve güvenli bir kullanım sunar. Kablosuz şarj cihazlarının başlık bölümleri istenen yöne hareket edebilir. Bu özellik sayesinde telefonunuzu istediğiniz konumda tutarak şarj edebilir, seyahat halindeyken gelen aramanın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Araç çakmak 12V - 220V şarj cihazı çevirici modelleri ise bilgisayar ve tablet gibi yüksek batarya kapasitesi bulunan cihazları şarj etmek için uygundur.

Araç İçi Elektrikli Şarj Cihazı Özellikleri

Araç İçi Elektrikli Şarj Cihazı Özellikleri

Kullanıcıların araç içi şarj cihazı tavsiye yazılarında sıklıkla adı geçen elektrikli araç şarj cihazı, ünlü markaların akıllı telefonlara özel geliştirdiği modellerdir. Akıllı telefonunuz için özel olarak üretilen elektrikli şarj cihazı seçeneklerini inceleyebilir, akıllı telefonunuzun markasına ait olan özel üretim araç şarjı seçeneklerini görebilirsiniz. Araç şarj cihazları versiyonlarını tasarlayan çok sayıda üretici marka bulunur. Bu markaları kategori içerisinde dilediğiniz gibi değerlendirebilir, aracınız için en kaliteli ve verimli araç şarj cihazına hemen ulaşabilirsiniz. Araç içi şarj cihazı modelleri, uzun kablo yapılarıyla cihazı kablodan ayırmaya gerek kalmadan, telefon görüşmeleri yapabilmenize olanak tanır. Araç içi şarj cihazı USB kablo yoluyla cihazlara bağlanabilir ve kısa sürede şarj edilmelerini sağlar. USB giriş yuvasına dilediğiniz kablo türünü takarak, istediğiniz elektronik cihazın şarj edilmesini sağlayabilirsiniz. Elektronik cihazlarınız ile kullanabileceğiniz diğer ürünleri incelemek isterseniz Telefon & Tablet Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(246)
ve üzeri (346)
ve üzeri (392)
ve üzeri (408)
ve üzeri (436)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL