Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Konsol Kaplama

için 3,880 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konsol Kaplama

Aracınızın daha yeni ve daha kusursuz bir görünüm elde etmesi için kullanabileceğiniz oto konsol kaplama ürünleriyle şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. Basit bir şekilde uygulanabilen kaplamalar ile arabanıza tam oturan ve otomobilinizin çehresini değiştiren bir aksesuar satın alabilirsiniz. Araba konsol kaplama malzemeleri yardımıyla orijinal araç içi tasarımına en uyumlu renklere sahip modelleri sipariş edebilirsiniz. Esnek yapıya sahip olan kaplamalar kırılma, yırtılma ve çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklı bir özellik gösterir. Yanmaya karşı koyan ve yüksek ısılara kadar direnç gösterebilen konsol kaplama aksesuarları sayesinde sıcak yaz günlerinde aracınızın içi daha güvenli bir şekilde korunur. Otomobilinizi güneş ışınlarının solgunlaştırıcı etkisinden korumak için de konsol kaplamaları kullanabilirsiniz.

Kolay Yapıştırma Özelliği

Kolay Yapıştırma Özelliği

Aracınıza yapıştırıcı bantlar aracılığıyla kolayca yapıştırabileceğiniz kaplamalar uzun süreli bir şekilde kalıcılık sağlar. Araç ön konsol kaplama yapıştırırken aksesuarın arka kısmındaki yapıştırıcı bölümü açarak saniyeler içerisinde aracınıza yeni bir kaplama takabilirsiniz. Kaliteli bantlar, kaplamayı arabadan sökerken iz bırakmayarak konforlu bir kullanım sağlar. Hijyenik bir şekilde üretilmiş olan ve kir tutmayan bir yapı taşıyan kaplamalar ile aracınızın içi daha sağlıklı bir hal alır. Farklı renk seçenekleri aracılığıyla arabanızın orijinal konsoluyla aynı renkte ürünler satın alabilmeniz mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra otomobiliniz için yeni bir iç dizayn oluşturmak istediğinizde alternatif renkleri değerlendirebilirsiniz.

Pürüzsüz Bir Yüzey

Pürüzsüz Bir Yüzey

Oto konsol kaplama fiyat açısından hesaplı bir düzey taşır. Parlak renklere sahip olan kaplamalar gün ışığında ve gece ışıkları altında parıldayarak göze hoş gelen bir görüntü oluşturur. Deformasyonu önleyen yapıları aracılığıyla biçimlerini koruyan oto konsol kaplamaları aynı zamanda alev alma direnci taşıyarak araç sahiplerine güven verir. Konsol kaplamayı yapıştırmadan önce konsolu ürünün yapıştırılacağı bölgeyi bir bez yardımıyla temizlemeniz daha iyi bir yapıştırma yapmanızı kolaylaştırır. Pürüzsüz bir zemin üzerine yapıştırılan konsol kaplama aracılığıyla konsolunuzun üzerinde tırtıklanma oluşmaz. Oto ön konsol kaplama fiyatları ürün modellerinin sahip olduğu işlevlere ve boyutlara göre farklı bütçelere uygun opsiyonlar yaratır. Yapıştırma işlemini gerçekleştirirken bir saç kurutma aracılığıyla ürün bantlarının iyice yapışmasını mümkün kılabilirsiniz. Bunun ardından bir bez yardımıyla yeni konsolunuzun üzerine bastırarak yapışkanlığı arttırabilirsiniz.

Neon Aydınlatma ile Gelen Şıklık

Neon Aydınlatma ile Gelen Şıklık

Neon kaplamalar karanlık ortamda dahi parlayarak araç içerisini daha kolay görebilmeyi kolaylaştırır. Neon yapıştırıcıları paketinden çıkardıktan sonra fitilli tasarım avantajından yararlanarak fitilleri konsol bölümüne elle geçirebilirsiniz. Bu sayede kontrolü elinizde tutarak arzu ettiğiniz şekilde kaplamayı daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kapılara da uygulanabilen kaplamalar fitil aracılığıyla kapı aralıklarına rahatlıkla geçirilebilir. Araç konsol deri kaplama için gerekli modelleri sipariş ederek otomobilinizin içini deri malzemelerle farklılaştırabilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanım sağlayan deri kaplama sayesinde aracınızın içi doğal ve sade bir görünüm kazanır.

Esnek Kullanımla Gelen Çok Yönlülük

Esnek Kullanımla Gelen Çok Yönlülük

Fitilli kaplamalar esneklik taşıyan yapıları aracılığıyla bu ürünleri ihtiyacınız kadar olacak şekilde keserek gerekli gördüğünüz yerleri konsolla kaplayabilirsiniz. Aracınızın orijinal konsolu hasar görmüşse ya da yıpranmışsa göze batan bu noktaların üzerini fitille kaplamalar aracılığıyla kolayca rötuşlayabilirsiniz. Oto konsol kaplamayı söktükten sonra iz kalan bölümleri ıslak bir bez yardımıyla temizleyip yeni bir kaplama yapıştırmak için uygun hale getirebilirsiniz. El tutuşu için uygun bir yüzeye sahip olan kaplamalar ile konsolların kapağını açabilmeniz kolaylaşır. Yaz aylarında elleriniz terlemiş dahi olsa zemini kolayca kavrayabilirsiniz. Torpido bölümünde yer alan çatlak ve kırıkları uygun renkteki kaplama ürünleriyle gizleyerek aracınızı daha bakımlı gösterebilirsiniz. Tüm araç içi aksesuarları incelemek için Oto İç Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(231)
ve üzeri (319)
ve üzeri (355)
ve üzeri (362)
ve üzeri (373)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL