Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

CD Organizer & Çanta

için 540 sonuç bulundu.

CD Organizer & Çanta

Otomobil, insanların adeta ikinci evi gibidir. Birtakım malzemelerin saklanmasını sağlayan arabalarda eşyaların düzenli tutulması oldukça önemlidir. Aksi takdirde aranan nesneyi bulmak oldukça zorlaşır. Bu doğrultuda birçok nesneyi organize etmeye yarayan CD organizer ve çanta gibi bir eşya gereklidir. Eşyaları düzenli bir şekilde saklayan çantalar yerden de tasarrufu sağladığı için oldukça ergonomiktir. Düzenleyici görevi gören çantalar; içecekleri, CD'leri, lastikleri, vida, çivi ve ilk yardım malzemesi gibi ürünleri güvenle saklar. Birçok yere monte edilebilen düzenleyicilerin farklı çeşitleri vardır.

CD Organizer & Çanta Çeşitleri

CD Organizer & Çanta Çeşitleri

Arabada müzik dinleyebilmek, yolculukları keyifli kılan en önemli faaliyettir. CD çalar özelliği olan oto teyplerde müzik dinlemek için birden fazla CD kullanılır. Özellikle koleksiyonu olanların yüzlerce CD'si vardır. Ancak CD'ler kolayca çizilip bozulabilen hassas eşyalardır. Bu nedenle düzenli bir şekilde kılıflarda saklanması oldukça önemlidir. Oto CD organizer & çanta görevi gören bir ürün kullanarak sevdiğiniz sanatçıların albümlerini güvenle saklayabilirsiniz. Ayrıca tüm CD'lerin tek bir yerde toplanması sayesinde kaybolma gibi bir derdiniz de olmaz. Oto ilk yardım çantası araç için olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Kaliteli malzemelerden yapılarak üretilen çanta çeşitleri, basit ya da ciddi kazalarda meydana gelebilecek yaralanmalarda ilk yardımın yapılabilmesi için gereken; yara bandı, sargı bezi, tentürdiyot, yangın söndürme tüpü, eldiven, makas ya da ağrı kesici gibi birçok eşyayı taşıyabilir. Genellikle arabanın arkasında bulunması gereken ilk yardım çantaları, yolculukları güvenli hale getirmek için gereken ürünler arasında yer alır.

Oto Çanta Özellikleri

Oto Çanta Özellikleri

Oto çanta; bagajda, torpidoda ya da koltuk arkası gibi farklı yerlerde bulunabilir. Bunlardan bir tanesi olan koltuk arkası çantaları yolculuk esnasında lazım olan eşyalara kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir. Yolcuları rahatsız etmeden malzemeleri tutabilme özelliği gösteren birçok oto koltuk arkası cepli çanta çeşidi vardır. Cepli çantaların içine yiyecek ve içeceklerin yanı sıra şarj aleti, PowerBank gibi aniden lazım olabilecek eşyaları da koyabilirsiniz. Bunların yanında, çekmeceli ya da bölmeli birçok düzenleyici modeli vardır. Bu organizerler vidaları ve çivi gibi kolaylıkla kaybolabilen eşyaları bir araya toplar. Her bölüme aynı boyut ve işlevdeki ürünleri koyarak acil durumlarda ihtiyacınız olan malzemelere kolaylıkla erişebilirsiniz. Oto lastik saklama çantası ise arabanın düzensiz görünmesinin önüne geçerken aynı zamanda yedek lastiklerin aracı kirletmesini engeller. Özellikle uzun seyahatler için son derece önemli olan yedek lastiklerin güvenle korunmasını sağlayan çantaların farklı modelleri vardır. Bu modeller arasından zevkinize göre seçim yapabilir, aracınızda düzenli ve temiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Oto Çanta Fiyatları

Oto Çanta Fiyatları

Oto bagaj çantası birçok eşyayı bir arada tutmak için alternatif bir yöntemdir. CD, içecek, kalem, defter, bez ya da gözlük gibi birçok şeyi düzenli bir şekilde saklayan çantaların farklı çeşitleri vardır. Uzun yolculuklarda lazım olabilecek malzemelere kolaylıkla ulaşabilmeyi sağlayan bagaj çantaları, hem fonksiyonel hem de ergonomik olması nedeniyle tercih edilir Her model araca kolaylıkla uyum sağlayabilmesi ise bagaj çantalarının artılarından bir tanesidir. Oto CD çantası çeşitleri; torpido gözünde, kapı ceplerinde ya da bagajda saklanabilir. Pratik kullanım sağlayan düzenleyici çantalar, arabası olan herkes için oldukça gereklidir. Yedek lastik çantası ve ilk yardım çantası gibi eşyalar hayati önem taşırken CD çantası ya da organizerler düzeni sağlamak için gereklidir. Fiyatlar ise kullanılan malzemenin türüne göre değişiklik gösterir. Genellikle ulaşılabilir fiyat segmentinde bulunan düzenleyici ve çanta çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçim yaparak otomobilinizde düzen ve kolaylığı sağlayabilirsiniz. Eğer aracınızın içinde değerlendirmeyi düşündüğünüz diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Oto İç Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (64)
ve üzeri (83)
ve üzeri (89)
ve üzeri (91)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL