Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rüzgarlık

için 27,542 sonuç bulundu.

Rüzgarlık

Seyir halindeyken üstün konfor sağlayan oto cam rüzgarlıklar, rüzgarın ve yağmurun rahatsız edici etkisini oldukça azaltıyor. Arabaya da şık ve spor bir görünüm katan cam rüzgarlıklar, benzersiz bir sürüş keyfi yaşatıyor. Oto rüzgarlık fiyatları ise farklı fonksiyonel özelliklerine göre uygun aralıklarda yer alıyor.

Şık ve Spor Görünüm Sunan Rüzgarlık

Şık ve Spor Görünüm Sunan Rüzgarlık

Araba rüzgarlık çeşitleri, yapışma şekline göre ikiye ayrılıyor. Bazı cam rüzgarlık modelleri fitile içten geçiyor bazı cam rüzgarlıklar ise fitile dıştan yapışıyor. Bu farklılık, araçların farklı kalınlıktaki cam direklerine sahip olmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle cam direklerinin kalınlığına göre oto cam rüzgarlığın seçilmesi gerekiyor. Oto cam rüzgarlığı özellikle de yağmurlu havalarda büyük avantaj sağlıyor. Camın rüzgarlık kadar bölümünün açılması ile içerideki hava değişiyor ve içeriye hiçbir şekilde yağmur girmiyor. Araçta klima bulunmuyorsa ya da çalıştırılmak istenmiyorsa, cam rüzgarlık devreye giriyor. Bu sayede üstün konfor olanağı sunuyor. Aynı zamanda klima gereksinimi azaldığı için yakıt tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Oto cam rüzgarlığı, kapının üst kısmının bulunduğu yere çift taraflı bant yardımı ile kolaylıkla takılabiliyor. Oto rüzgarlık sadece rüzgarı engellemekle kalmıyor aynı zamanda modeline göre araçlara çok daha spor ve şık bir görünüm veriyor. Kışın araç içerisindeki ısının dışarı çıkmasını engellerken sıcak günlerde ise arabayı sürerken oluşan rüzgar sesini azaltıyor. Bu sayede sürücünün sadece yola odaklanmasına yardımcı oluyor.

Rüzgarlık ile Sessiz Sürüş Deneyimi

Rüzgarlık ile Sessiz Sürüş Deneyimi

Oto rüzgarlık markaları, güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için birçok modelde oto cam rüzgarlığı üretiyor. Dışa doğru bombeli olan Mugen tipi oto rüzgarlık modelleri ise araca estetik bir görünüm katıyor. Kendinden yapışkanlı bantlara sahip cam rüzgarlığı, rahatlıkla monte edilebiliyor. Rüzgarlığın yapışkanlarının iyice yapışabilmesi için güneşli ya da yağmursuz havada takılması öneriliyor. Aynı zamanda yüzeyin kirden temizlenmiş ve kuru olması gerekiyor. Monte edilmeden önce yüzeyin temizlenmesi oto cam rüzgarlığın daha iyi yapışmasını sağlıyor. Bant koruyucusu açılarak eşit ve dengeli baskı uygulanarak yapıştırılıyor. Bir gün boyunca da su ile temas etmemsi büyük önem taşıyor. İyice yapıştıktan sonra rüzgarın etkisini kırıyor ve kişiyi boyun kireçlenmesi ya da yüz felci gibi rahatsızlıklardan koruyor. Aynı zamanda rüzgarın sesini azaltarak daha sessiz ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Kış mevsiminin zorlu hava şartlarında da oldukça işe yarayan araba rüzgarlığı, araç içerisindeki ısının dışarı çıkmasını engelliyor. Bu sayede arabanın içindeki ısıyı muhafaza ediyor.

Üstün Koruma Sağlayan Rüzgarlık

Üstün Koruma Sağlayan Rüzgarlık

Arabalar için özel olarak tasarlanan cam rüzgarlıklar, araç kasa yapısına uyum sağlayarak otomobilin hatları ile mükemmel bir görünüm kazanıyor. Araç içine rüzgarın girmesini engelleyen oto cam rüzgarlık, aynı zamanda aracınızın spor bir görünüme kavuşmasına da imkan tanıyor. Son derece güçlü bir yapıştırıcıya sahip olan oto rüzgarlık, uzun süreli kullanımı da beraberinde getiriyor. Kullanılan açık renkli materyaller sürüş sırasında güvenlikli bir görüş açısı sunuyor. İçeriğindeki yüksek kalite akrilik materyal ise renk solması ve renk değişmesine karşı üstün dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca camın en rüzgarlı havada dahi açılmasına izin veriyor ve araç içindeki hava akışını yükseltiyor. Bu da buğulanma oluşumunu ortadan kaldırıyor. Yolculuk sırasında camlarınızı hafif aralamanız durumunda ise rüzgardan, yağmurdan ve tozdan etkili bir şekilde koruyor. Kapalı kenarlı oto aksesuar cam rüzgarlığı ise sıcaktan ve soğuktan etkilenmiyor. Her türlü hava koşuluna karşı üstün dayanıklılık sergiliyor. Aynı zamanda araç üzerinde tok duruyor ve herhangi bir dalgalanma yapmıyor. Montajı da oldukça kolay bir şekilde yapılabilen kapalı kenarlı oto cam rüzgarlık modellerinin tampona vidalanması yeterli oluyor. Aracınıza uygun diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2,134)
ve üzeri (3,318)
ve üzeri (3,767)
ve üzeri (3,910)
ve üzeri (4,127)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL