Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Yakıt Tasarruf Ürünleri

için 344 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yakıt Tasarruf Ürünleri

Oto yakıt tasarruf cihazları, daha az yakıt ile daha uzun kilometre yapmak isteyen araç sahipleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Benzinli ve dizel araçlar için özel olarak üretilen bu cihazlar, arabanın performansını da oldukça artıyor. Araç yakıt tasarruf cihazı fiyatı ise fonksiyonel özelliklerine ve araç tipine göre değişiklik gösteriyor.

Yakıt Tasarruf Ürünleri ile Daha Fazla Kilometre

Yakıt Tasarruf Ürünleri ile Daha Fazla Kilometre

Benzinli, dizel ve LPG’li araçlar için geliştirilen oto yakıt tasarruf sistemleri yoğun ilgi görüyor. Artan fiyatlar karşısında araç sahipleri yakıt tüketimini ön planda tutmaya başlıyor. Bu yüzden en fazla yakıt tasarrufu sağlayacağı ürünleri tercih ediyor. Mikro enerji optimizasyonu teknolojisi ile geliştirilen araç yakıt tasarruf sistemleri, otomobile az yakıt ile daha çok güç veriyor. Mikro enerji optimizasyonu teknolojisi, elektrik yüklemesi sırasındaki güç dağılımında meydana gelebilecek dalgalanmaları azaltıyor. Ayrıca elektrik akışında maksimum verim elde ediyor. Düzgün elektrik çıkışı sayesinde de arabanız yüksek performans sergiliyor. Ancak yakıt tasarrufunun miktarı yol ve hava şartlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Yakıt tasarrufu sağlayan ve daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşatan oto yakıt tasarruf ürünleri, arabanın çekiş gücünü ve motor tepkimesini yükseltiyor. Aynı zamanda arabalarda otomatik vites geçişlerini de yumuşatıyor. Çevre dostu bu ürünler, daha düşük motor sesi ile daha sessiz ve konforlu bir sürüş keyfi sunuyor. Ayrıca daha temiz egzoz salınımını da beraberinde getiriyor. Araç yakıt tasarruf cihazını çalıştırmak için çakmak soketine takmanız ve marşa basmanız yeterli oluyor.

Performans Artıran Yakıt Tasarruf Ürünleri

Performans Artıran Yakıt Tasarruf Ürünleri

Otomobilin elektrik sistemindeki parçalar birbirine bağlı şekilde çalışıyor. Yüksek performans elde etmek için de bu parçaların temiz bir ortama sahip olması gerekiyor. Pek çok otomobilin elektrik sistemlerinde, aracın diğer parçalarının getirdiği yüklere bağlı olarak arızalar oluşabiliyor. Bu durumda otomobilin voltaj ortamının dengeli olması büyük önem taşıyor. Çünkü dengeli bir voltaj ortamında arıza riski en aza iniyor. Bu sayede aynı miktar benzin ile daha fazla kilometre yapabiliyor ve akünüzü daha uzun süre kullanabiliyorsunuz. Ayrıca aracınızın beygir gücü artıyor ve arabanızdan maksimum performans elde edebiliyorsunuz. Bu yüzden voltaj dengeleyiciler, araç yakıt tasarruf ürünleri arasında öne çıkıyor. Otomobilin elektrik sisteminin dengeleyerek motorun daha yüksek performanslı çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda daha temiz emisyonu beraberinde getiriyor. Bu da yakıttan edeceğiniz tasarrufu önemli ölçüde artırıyor. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu oto yakıt tasarruf cihazları, benzinli araçlar için özel olarak üretiliyor.

Yakıt Tasarruf Ürünleri ile Güvenli Sürüş Keyfi

Yakıt Tasarruf Ürünleri ile Güvenli Sürüş Keyfi

Benzinli araçların yanı sıra dizel araçlar için de birçok yakıt tasarrufu sağlayan sistem bulunuyor. Geliştirilmiş Chip Tuning Box cihazları ise dizel yakıt tasarruf sistemleri arasında yer alıyor. Bu cihazlar hem yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı oluyor hem de emisyon değerlerinizi de aşağı seviyelere çekiyor. Chip Tuning Box cihazları, ergonomik tasarımı sayesinde de kolaylıkla taşınabiliyor ve fazla yer kaplamıyor. Aynı zamanda montaj gerektirmediği için pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Araç yakıt tasarruf cihazı, seyir halindeyken aracın ECU verilerini analiz ediyor ve bu verilerden yararlanarak en düşük yakıt tüketimine yardımcı oluyor. Tüm bunları yaparken ise üstün yazılımı sayesinde araca hiçbir şekilde zarar vermeden çalışıyor. Ayrıca motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olurken daha az benzin tüketimi sağlıyor. Bu sayede yüksek yakıt tasarrufu ile güvenli bir yolculuğun keyfini çıkarabiliyorsunuz. Hidrojen yakıt tasarruf sistemi ise bir diğer yakıt tasarrufu cihazı olarak sürücülerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Araç yakıt tüketimi konusunda yakıt tasarruf cihazlarından memnun olmayan sürücüler genellikle hidrojen yakıt tasarruf sistemini tercih ediyor. Araçlara takılan bu sistem, arabanın motoru çalıştığı andan devreye giriyor. Hidrojen ve oksijen gazları üreten hidrojen yakıt tasarruf sistemi, yakıt ile birlikte yanmaya başlayarak yakıt tasarrufu elde etmenize yardımcı oluyor. Eğer aracınıza uygun diğer motor temizleme ve koruma ürünlerini incelemek isterseniz Motor Temizleme & Koruma kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (79)
ve üzeri (89)
ve üzeri (95)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL