Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rötüş Boyası

için 12,825 sonuç bulundu.

Rötüş Boyası

Araçların çizik, ezik, sıyrık gibi hafif deformasyonlarına çözüm olarak geliştirilen ve kolayca uygulanan boyalara araç rötuş boyası denmektedir. Rötuş boyaları profesyonel yardıma gerek kalmadan kolaylıkla uygulanabilir. Otomobil rötuş boyası dayanıklıdır; kar, yağmur, güneş gibi hava şartlarından ya da toz toprak gibi yol şartlarından etkilenmez. Uzun ömürlüdür, doğru saklama koşullarında tekrar kullanılabilir. renk kodları esas alınarak üretildiği için uygulandığı alan belli olmaz. Araçların renk kodlarına kullanım kitapçıklarından ya da şase üzerinden ulaşılabilir.

Sprey Rötuş Boyası

Sprey Rötuş Boyası

Genellikle 275 ml’lik bir hacme sahip olan sprey rötuş boyaları, aracınızın renk koduna göre üretilmektedir. Rötuş yapılacak yüzey kir, toz ve farklı atıklardan arındırılmış olmalıdır. Sprey boya uygulanacak alanın etrafı maskeleme bandı ve benzeri bir malzeme ile kapatılmalı, boyanın yalnızca hasarlı alana geleceğinden emin olunmalıdır. Sprey rötuş boyası iyice çalkalandıktan sonra 25-30 cm mesafeden sıkılmalı ve sonrasında 10 dakika kurumaya bırakılmalıdır. Metalik renkli araçlarda, rötuş spreyinin yanı sıra mutlaka vernik tercih edilmeli ve boya kuruduktan sonra vernik uygulamalıdır. Sedefli araçlarda ise boya ve vernik işlemine ilaveten son kat sedef boyasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Araç Rötuş Boya Seti

Araç Rötuş Boya Seti

Rötuş boya setleri sprey ya da likit boya seti olarak tercih edilebilir. Aracınızın renk koduna göre özel olarak hazırlanan sprey boya ve vernikten oluşan araç rötuş boya seti, orijinal boya kodu esas alınarak hazırlandığı için rötuştan kaynaklanan renk farklılığı riskini ortadan kaldırır. Kullanımı kolaydır ve çabuk kurur. Marka ve model fark etmeksizin, otomobil, minibüs ve panelvan tipi araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Uygulama sırasında ekstra bir donanıma gerek yoktur. Sprey boya iyice çalkalanmalı ve mutlaka temiz yüzeye uygulanmalıdır. Sete dahil olan vernik sprey ise mükemmel yapışma özelliği ile boyanın kapatıcılığını ve dayanıklılığını arttırır. Bu sayede boya olumsuz hava şartlarından ve UV ışınlarından etkilenmez. Likit boya setleri, aracınızın renk koduna göre hazırlanmış boya, temizlik tineri, rötuş boya fırçası ve maskeleme bandından oluşmaktadır. Boya, rötuş yapılacak bölgenin dışına taşırmadan uygulanmalıdır. Hasarlı alanın dışına taşan boya hemen tinerle temizlenmeli ve tiner yalnızca temizlik için kullanılmalı, boyanın içine katılmamalıdır. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan likit boya setleri, en iyi sonuç için beş dakika ara ile iki kat olarak uygulanmalıdır.

Rötuş Boya Kalemi

Rötuş Boya Kalemi

Araç rötuş boyası kalemi, genellikle marker kalem olarak bildiğimiz permanent boya kalemlerinin araçlar için özel olarak tasarlanmış halidir. Çoğunluğu siyah ya da beyaz renktedir ancak her renge uyum sağlayabilen rötuş boya kalemleri de vardır. Zımparalama ya da kazıma gibi ön işlem gerektirmeden kolayca uygulanır. Uygulama öncesi, rötuş kaleminin iyice çalkalanması yeterlidir. Tüm diğer rötuş boyalarında olduğu gibi temiz ve kuru yüzeye uygulanmalıdır. Rötuş boya kalemi, özel yapısı sayesinde tortu ve kalıntı bırakmaz. Boyanın tutuculuğu yüksektir, tam kapatma sağlar. Uygulaması son derece pratiktir, hızlı kurur. Rötuş kalemleri olumsuz hava ve yol şartlarına dayanıklıdır. Aracınızın her zaman temiz ve yepyeni görünmesini sağlayan oto rötuş boyası, yarattığı etki ve sağladığı fayda düşünüldüğünde son derece ekonomik bir tercihtir. Basit çizikler için yüksek tamirci ücretleri ödenmesinin önüne geçer. Yalnızca problemli bölgeye uygulandığı için, aracını orijinalliğinden bir şey kaybetmez. Rötuş boya fiyatları, tercih edilecek ürünün gramajına, markasına, formuna ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla araç bakım ürünü için Oto Bakım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (46)
Adroit (197)
Blurex (9)
Brio (68)
Carpex (2)
Color N Drive (2015)
Colormatic (32)
Deo Smile (2)
Divortex (1)
Farecla (1)
markadan (2)
Meguiars (1)
Mobihel (3)
Mothers (1)
Motip (2854)
Nanolex (1)
Presto (1545)
Quixx (6)
Ruhsen (1)
Sintaş (44)
Soft99 (1)
Universal (5234)
Vendor (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(755)
ve üzeri (1,002)
ve üzeri (1,067)
ve üzeri (1,088)
ve üzeri (1,131)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL