Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Boya & Parlatıcı

için 11,810 sonuç bulundu.

Boya & Parlatıcı

Araçlarının bakımını aksaksız bir şekilde gerçekleştirmek isteyen otomobil tutkunlarının en büyük yardımcılarından olan oto boya parlatıcı ürünleri sayesinde konforlu bir kullanıma erişirsiniz. Arabanızın daha yeni ve daha kusursuz gözükmesini sağlayan bu ürünler sayesinde araba rengini koruyabilmenin yanı sıra aracınızı hayalinizdeki renge boyayabilme şansı da elde edersiniz. Oto boya parlatıcı fiyatları uygun düzeyleri sayesinde alıcıların beğenisini kazanır. Otomobilinizin gövdesine zarar vermeyecek şekilde formülize edilmiş olan boya ve parlatıcı maddeler ile aracınız göz alıcı bir dış görünüşe sahip olur. Pratik bir şekilde uygulanabilen oto boya parlatıcı çeşitleri kısa zaman içerisinde aracınızın gövdesine etki eder.

Boya & Parlatıcı İle Işıldayan Otomobiller

Boya & Parlatıcı İle Işıldayan Otomobiller

Özellikle gündüz saatlerinde güneş ışınlarının yansıtıcı etkisi aracılığıyla aracınızın ışıldayarak parlamasını sağlayan oto boya parlatıcı sprey sayesinde dikkat çeken bir arabaya sahip olabilirsiniz. Gece saatlerinde de etkili bir parlaklık sağlayan parlatıcılar yardımıyla trafik ve aydınlatma ışıklarında arabanızın daha net bir şekilde görülmesini sağlar. Araba boya parlatma ürünleri ile yıpranmış boyaya sahip olan arabanızın dış görünüşünü yenileyebilirsiniz. Solmuş renkleri canlandırmanızı sağlayan parlatıcılar yardımı ile aracınızın ilk haline dönmesini ve yenilenmiş bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. İnce çiziklerin yol açtığı çirkin görüntüleri ortadan kaldıran araba boya parlatıcı maddeler pürüzsüz bir dış yüzey elde etmenize yardımcı olur. Organik maddelerin yanı sıra inorganik maddelerden de yararlanan parlatıcılar, güçlü bileşenleri sayesinde etkili bir iş çıkarır. Daha uzun süreli bir kalıcılık oluşturan kimyasal formülleriyle alıcılarını memnun eden araç boya parlatıcı ürünleri aynı zamanda otomobil gövdesindeki renklere dayanıklılık kazandırarak farklı mevsim koşullarına karşı başarılı bir performans sergiler. Dış etkenlerin oluşturduğu yıpratıcı etkiler arasında kuş ve böceklerin yol açtığı kirlerin yanı sıra toz ve çamur gibi yol şartlarına bağlı nedenler de yer alır. Tüm bu nedenler aracınızın dış görünüşünün eskimesine ve parlaklığını yitirmesine yol açar. Oto boya parlatıcı ürünleri yeni bir tabaka oluşturarak altında kalan bölgeyi koruma altına alır. Aracınızın boyası matlaşmışsa ve eski parlaklığını yitirmişse uygun oto boya parlatıcı fiyatları aracılığıyla otomobilinize kaliteli bir bakım yapabilirsiniz.

Renk Koruma Özelliği

Renk Koruma Özelliği

Zaman içerisinde rengini yitirmeye başlayan arabalar endüstriyel serpintilerin yol açtığı olumsuz kimyasallardan, UV ışınlarından ve asfaltlardan yükselerek araçların üzerine yapışan kirlerden etkilenir. Oto boyaları aracılığıyla arabanıza yeni bir çehre kazandırarak arzu ettiğiniz görünüme sahip olan bir araba elde edebilirsiniz. Araç kaportalarının hassas yüzeyleri ve farklı kimyasallara verdikleri farklı tepkiler düşünülerek hazırlanmış olan boyalar çok geniş bir renk çeşitliliği sağlar. Eğer aracınızın renginden sıkıldıysanız da araba boyalarının sunduğu onlarca seçenekten birini değerlendirebilirsiniz. Yeni bir boyaya ve daha parlak bir yüzeye sahip olarak yağmurlu havalarda suların aracınızın üzerinden kolayca akıp gitmesini sağlayabilirsiniz. Pürüzsüz yüzey aracılığıyla daha verimli bir sürüş için destek kazanırsınız.

Pas ve Kalıntılara Etkili Çözüm

Pas ve Kalıntılara Etkili Çözüm

Bir otomobil yaşlandıkça gövdesinde oluşan pasların oranı artar. Buna ek olarak ölü kalıntıların oluşturduğu pürüzler de gittikçe daha çok görünür hale gelir. Doğa şartlarının yıpratıcı etkisi ile aracınız ilk günkü halinden uzaklaşarak eskimeye başlar. Tüm bu zorlu etkenlerle başarılı bir şekilde savaşabilmenizi sağlayan oto boya parlatıcı çeşitleri yardımı ile aracınızı pratik bir şekilde yenileyebilirsiniz. Sprey halindeki parlatıcıları zahmetsiz bir şekilde aracınızın gövdesine uygulayabilirsiniz. Bir bez yardımıyla iyice yedirebileceğiniz parlatıcı madde sayesinde arabanızın kısa zaman içerisinde yenilenmesini gözlerinizle takip edebilirsiniz. Çabuk kuruyan ve etkisini gösteren parlatıcılar ile beraber otomobilinizin değerini arttırabilirsiniz. Daha fazla araç bakım ürünü için Oto Bakım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3D (187)
3M (386)
Adam's (14)
Adroit (41)
Akçalı (131)
Auto 5M (3)
Auto Cher (20)
Autokey (14)
Blurex (10)
Brio (77)
BULLSONE (4)
Caldini (1)
Carpex (15)
CarWax (1)
Castrol (1)
Colony (2)
Colormatic (396)
Deo Smile (5)
Divortex (65)
(911)
Farecla (44)
Fiawax (6)
Finixa (1)
Foliatec (1)
Goldenwax (4)
İNTERWAX (3)
Karcher (4)
Limprox (3)
Makita (2)
Malco (8)
markadan (12)
Meguiars (34)
Mobihel (31)
Mothers (4)
Motip (1476)
MXS (47)
Müller (7)
Nanolex (15)
Nasiol (1)
Oops (30)
Pluum (24)
Politech (32)
Presto (261)
Quickwax (16)
Quixx (6)
Raymax (148)
Rpower (5)
Ruhsen (2)
Sarp (12)
Sintaş (16)
Soft99 (32)
Sonax (54)
System X (3)
Turbopax (1)
Turtle Wax (27)
Universal (3826)
Vendor (1558)
Vortex (33)
Wieberr (1)
Würth (43)
Yedsun (4)
Ziwax (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,440)
ve üzeri (1,952)
ve üzeri (2,088)
ve üzeri (2,123)
ve üzeri (2,169)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL