Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parlatıcı

için 1,056 sonuç bulundu.

Parlatıcı

Otomobil bakımı için önemli bir yardımcı olan araç parlatıcı ürünleri ile verimli bir bakım işlemi uygulayabilirsiniz. Arabanız dış çeperine zarar vermeyen parlatıcılar yardımıyla otomobiliniz ilk günlerindeki parlaklığına kavuşur. Daha yeni bir görünüm elde etmeye destek olan torpido parlatıcı ürünleriyle arabanızın iç dekorasyonunun önemli bir parçası olan torpidolarınız yeni gibi parlamaya başlar. Daha hijyenik bir iç dizayn elde etmeye de yardımcı olan parlatıcıların parfümlü kokularıyla beraber araç içerisinde daha hoş bir koku elde edilir. Uzun süreli parlaklık sağlayan jant parlatıcı maddeler sayesinde arabanızın jantlarının yıpranma payı azalır. Göz alıcı jantlara sahip olan otomobilinizin değeri de artış gösterir.

Parlatıcı ile Araba İçin Tam Bakım

Parlatıcı ile Araba İçin Tam Bakım

Arabaların farklı ve özel bölgeleri için geliştirilmiş olan parlatıcı ürünlerden yararlanarak gündüz saatlerinde güneş ışığıyla beraber dikkat çekici bir görünüm kazanan bir arabaya sahip olabilirsiniz. Gece saatlerinde ilgi çekici bir dış görünüş oluşturan parlatıcılar yardımıyla arabanız ışık altında yeni bir arabaymış gibi parlar. Far parlatıcı modelleri aracılığıyla trafikte daha güvenli bir sürüş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Bir sürücünün trafikteyken en önemli yardımcılarından biri olan farların daha net bir şekilde ışık yaymasını sağlayan far parlatıcılar yardımıyla aynı zamanda gündüz saatlerinde de şık bir görünüm oluşturan farlara sahip olabilirsiniz. Far lambalarının korunmasını sağlayan ve sert plastikten üretilmiş olan yüzeyi koruyan far parlatıcı ile çizik oluşumunu önleyerek yüksek kaliteli far lambası ışığı elde edebilirsiniz. Arabaların krom içerikli parçalarını temizlemeye yardımcı olan krom parlatıcı aracılığıyla hem daha uzun ömürlü bir kullanımı hem de daha şık bir görünümü bir arada elde edebilirsiniz. Krom parçalar araç mekaniği ve aracın gövdesi için önemli rollere sahiptir. Krom yüzey üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturan parlatıcı sayesinde darbelere ve yıpratıcı etkileri karşı dayanıklı bir tabaka elde edilir. Paslı yüzeyleri ve tortuları ana parçayı çizmeden temizleyen krom parlatıcı sayesinde aynı zamanda pürüzsüz bir yüzey elde etmeniz kolaylaşır. Sadece arabalarda değil aynı zamanda motosiklet ve bisiklet gibi taşıtlarda da krom bileşenlere özel olarak geliştirilmiş olan bu parlatıcının etkisinden yararlanabilirsiniz.

Sprey Kullanımıyla Gelen Parlama

Sprey Kullanımıyla Gelen Parlaklık

Aracınızın gövdesini kusursuz bir şekilde parlatabilmenizi sağlayan araba parlatıcı ürünler yardımıyla kısa zaman içerisinde otomobil bakımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Koruyucu bir tabaka oluşturarak dış etkileri minimize eden parlatıcılar aracın orijinal parçalarına zarar vermez ve ekstra katman yaratarak bu parçaları korur. Hassas noktaları başarılı bir şekilde parlatabilmeniz için farklı boyutlarda geliştirilmiş olan sprey ağızları ile oldukça hassas bölgeleri daha kolayca parlatabilirsiniz. Araba farı parlatma işlemleri spreyler aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Sprey uyguladığınız farı yumuşak bir bezle silerek arabanızın farlarında yepyeni bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tamponların yanı sıra tavan panellerini de araba parlatıcı aracılığıyla dakikalar içerisinde yepyeni bir görünüme sokabilirsiniz.

Toz Önleyici Antistatik Formül

Oto Parlatıcı ile Toz Önleyici Antistatik Formül

Trafikte sıklıkla seyahat eden araçlarda toz birikmesi ortaya çıkar. Kapı aralarında, motor kapağında ve jantlarda sıklıkla oluşan bu sorun parlatıcılar aracılığıyla kolayca giderilir. Antistatik formüle sahip olan araba boya parlatma ürünleri sayesinde tozlanma gecikir. Torpidolarınızın sık sık güneş ışınlarına maruz kalması zaman içerisinde çatlama, solma ve yıpranma gibi sonuçlara neden olabilir. Bu sonuçlarla karşılaşmadan önce araba parlatıcı sprey kullanarak torpidolarınızın yeni görünümünü koruyabilirsiniz. Aksesuarları ve önemli parçaları zarar görmemiş bir arabaya sahip olmak hem şık bir dış görünüş sunar hem de arabanızın değerini arttırır. Sprey uygularken yaklaşık olarak 15-20 cm gibi bir uzaklıktan dikey konumda püskürtme yapabilirsiniz. Daha fazla araç bakım ürünü için Oto Bakım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3D (74)
3M (67)
Adam's (7)
Adroit (2)
Akçalı (4)
Auto 5M (1)
Auto Cher (10)
Autokey (5)
Brio (5)
BULLSONE (3)
Caldini (1)
Carpex (6)
Castrol (2)
Colony (1)
Deo Smile (2)
Divortex (52)
(231)
Farecla (16)
Fiawax (5)
Goldenwax (4)
İNTERWAX (2)
Karcher (4)
Limprox (3)
Makita (3)
Malco (9)
markadan (8)
Meguiars (35)
Mothers (2)
Motip (130)
MXS (13)
Müller (3)
Nanolex (8)
Oops (20)
Pluum (22)
Politech (6)
Presto (7)
Quickwax (15)
Raymax (5)
Rpower (3)
Ruhsen (1)
Sarp (12)
Soft99 (30)
Sonax (52)
System X (3)
Turbopax (2)
Turtle Wax (29)
Vortex (31)
Wieberr (1)
Würth (26)
Ziwax (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (218)
ve üzeri (234)
ve üzeri (239)
ve üzeri (249)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL