Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Cila

için 4,365 sonuç bulundu.

Cila

Araç bakımı için önemli yardımcılardan olan cila ürünleri aracılığıyla otomobilinizin daha yeni bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çiziklerin de kapanmasına yardımcı olan oto cila ürünleri yardımıyla arabanızın kusursuz bir dış görünüş elde etmesi sağlanır. Araba gövdesini parlatan cilalar sayesinde gündüz saatlerinde göze daha estetik görünen bir araba sürebilirsiniz. Uzun süreli etkileriyle beğeni toplayan ve oto cila fiyat bakımından da cazip bir düzey taşıyan bu kimyasallar aracınızın yapısına zarar vermez. Ekstra bir katman oluşturarak kaportayı, tamponları ve diğer noktaları koruma altına alan cilalar hava şartlarından etkilenmeyerek kullanıcılarını memnun eder. Pratik bir şekilde kullanılabilen cila maddelerini kısa zaman içerisinde aracınıza uygulayabilirsiniz.

Lekeleri Onarmaya Yardımcı

Lekeleri Onarmaya Yardımcı

Araç tavanında zorlu hava şartlarının oluşturduğu yıpranma sonucunda ortaya çıkan çatlamalar oto cila makinası aracılığıyla kolayca ortadan kaldırılır. Arabanızın yeni gibi görünmesini sağlayan cilalar makina yardımıyla konforlu bir şekilde otomobilinizin farklı noktalarına uygulanabilir. Otomobil gövdesine parlaklık vererek aracınızın daha genç bir görünüme kavuşmasını mümkün kılan cila maddeleri mikrofiber bez aracılığıyla yedirilir. Cilayı araç gövdesine yedirmek için mikrofiber bezin uygun yapısından yararlanarak arabanıza dakikalar içerisinde yeni bir dış görünüş kazandırabilirsiniz. Oto cila seti içerisinde yer alan malzemeler sayesinde yeni bir ekipmana ihtiyaç duymadan kendi kendinize arabanızı cilalayabilirsiniz. Farklı araba boyalarının üzerinde uygulanabilen cilalar çok yönlü bir kullanım sağlayarak alıcılarının işlerini kolaylaştırır.

En İnce Ayrıntılara Dokunuş

En İnce Ayrıntılara Dokunuş

Oto cila tavsiye yazılarında olumlu yorumlar alan ürünler arasında cila kalemi de yer alır. Çok küçük bir alanı dahi cilalayabilmenizi olanaklı hale getiren bu kalemler sayesinde araç gövdesindeki ufak çizikleri kapatabilirsiniz. Pasta ve kumlamaya gerek duymadan kullanabileceğiniz cila kalemi çizikleri çabucak yok eder. Kaportalara uygulanan cilalar hızlı bir şekilde kuruyarak aracınızı hemen kullanabilmenizi kolaylaştırır. Her renge uygun yapılarıyla beğeni toplayan otomobil cilaları büyük çizikleri kapatmak için birebirdir. Estetik olarak araç görünüşüne katkı sağlayan cilalı oto şampuanı sayesinde aynı zamanda hijyen bakımından da olumlu sonuçlar elde edersiniz. Cila içeren oto şampuanları araç gövdesinde biriken tortuların ve böcek, bitki gibi artıkların kolayca yok edilmesini mümkün kılar. Bolca köpüren bu şampuanlar etkili bir temizlik sağlar.

Araç için Kaliteli Bakım

Araç için Kaliteli Bakım

Otomobilinizin için formülüze edilmiş olan cilalı şampuan aracılığıyla cam ve ayna bölümlerini de silebilirsiniz. Kusursuz bir görüntü elde etmek için ideal bir seçenek yaratan oto şampuanları ile aracınızın daha hoş bir kokuya sahip olmasını da sağlayabilirsiniz. Oto dış cila ürünleri var olan cilaya zarar vermeyerek bu cilayı güçlendirmenizi sağlar. Daha kalın bir cila katmanı elde ederek otomobilinizin gövdesini çiziklere ve çatlama problemlerine karşı koruma altına alırsınız. Arabanızın dış yüzeyine su kaydırma özelliği vererek yağışlı havalarda daha verimli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan cilalar sayesinde otomobilinizi yağmur sularının yıpratıcı etkisinden korursunuz.

Zararlı Işınlara Karşı Çözüm

Zararlı Işınlara Karşı Çözüm

Arabanızın deri kaplaması bulunana bölümlerini oto deri cila yardımıyla parlatıp koruyabilirsiniz. Araçlar için geliştirilmiş olan cilalar güneş ışınlarının özellikle yaz aylarında otomobilinizi yıpratmasını önler. Zararlı ışınlara karşı kaportada bir koruma kalkanı oluşturan cila maddesi sayesinde arabanız tam koruma altına alınır. Dış yüzeyde oluşan koruyucu film tabakası sayesinde arabanız güneş altında parlar. Sprey halindeki cilaları otomobil gövdesine püskürtüp ardından da bir bez yardımıyla her bir noktaya yayabilirsiniz. Kısa sürede kuruyan cila ile beraber daha parlak ve daha pürüzsüz bir araç gövdesi ortaya çıkar. Gövde sağlığını koruyan otomobil cilaları ile daha uzun ömürlü bir araca sahip olursunuz. Tüm araç bakım ürünlerini incelemek için Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3C (37)
3D (168)
3M (254)
Abro (19)
Adam's (5)
Airfly (3)
Akrimask (3)
Antwax (17)
Aquapel (2)
Arexons (29)
Astonish (8)
Auto Cher (12)
AutoClub (15)
AutoGlym (125)
Autokit (7)
Automix (77)
Autowax (3)
Bellatrix (2)
Berner (3)
Blurex (4)
Brio (2)
BULLSONE (3)
C9 (4)
Caldini (3)
Carpex (36)
CarWax (34)
Castrol (2)
CCP (4)
Codetha (24)
Colony (3)
D&S (1)
Deo Smile (5)
Divortex (351)
(835)
Farecla (94)
Fiawax (4)
Flowey (1)
Gojo (4)
Goldenwax (7)
GTechniq (10)
Gyeon (178)
İNTERWAX (6)
Ippon (1)
Jsv (111)
K2 (12)
Kalwax (5)
Karcher (3)
Kenotek (7)
Koch Chemie (259)
Limprox (4)
Liqui Moly (12)
Macota (1)
Maflen (2)
MAFRA (17)
Magic (26)
Malco (18)
Meguiars (261)
Menzerna (231)
Mothers (8)
MXS (10)
Nano Tech (4)
Nanolex (15)
Nanowash (1)
Nasiol (3)
Netfer (6)
Pluum (7)
Politech (17)
Polytop (114)
Presto (6)
Prolife (1)
Prowax (16)
Quickwax (16)
Quixx (3)
Rpower (1)
Ruhsen (6)
Scholl (11)
Soft99 (171)
Sonax (43)
System X (1)
Tech (12)
Terlans (4)
Teroson (41)
Tonyin (3)
Turbopax (2)
Turtle Wax (63)
Valet Pro (45)
Wieberr (9)
WİLLER (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(761)
ve üzeri (1,043)
ve üzeri (1,128)
ve üzeri (1,141)
ve üzeri (1,162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL