Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Boya

için 2.804 sonuç bulundu.

Boya

Güneş ışığı, farklı hava şartları ya da diğer dış faktörler sebebiyle araçların dış yüzeyinde hasarlar ve aşınmalar meydana gelebilir. Toz, araç kullanım alışkanlıkları ve yanlış otomobil yıkama yöntemleri gibi birçok unsur; aracın boyasında bozulmalara sebep olacaktır. Bunun yanı sıra hava kirliliğinin yol açtığı asit yağmurları; araç boyasında en şiddetli bozulmaların ortaya çıkmasına yol açar. Araba boyaları bu noktada aracın yüzeyini korumak için en önemli detaylardan biri olarak dikkatli seçilmesi gereken malzemelerden biri. Kaliteli ve dayanıklı araba boyaları tercih etmeniz; uzun süre araç yüzeyinin dış faktörlerden etkilenmeden kullanılmasını sağlayacaktır.

Oto Bakım Boyası ile Asit Yağmurlarına Karşı Koruma

Oto Bakım Boyası ile Asit Yağmurlarına Karşı Koruma

Oto bakım boyası; aracın boyasının daha uzun ömürlü şekilde, ilk günkü gibi kullanılmasını sağlar. Özellikle yanlış boya seçimi kaynaklı meydana gelen hasarları engelleyerek, araç sahibine zamandan ve maddi açıdan tasarruf da sağlar. Bu sebeple oldukça önemli oto boya malzemeleri arasında bulunur. Boya koruması olmayan araçlarda özellikle asit yağmurları ve kuş pislikleri, boyanın yanmasına yol açabilir. Ancak aracınızda oto bakım boyası kullanılmışsa, dış faktörlerin araca zarar vermesi engellenmiş olacaktır. Oto bakım boyasının yanı sıra araba boya spreyi kullanarak, aracınızı istediğiniz renkte boyayabilirsiniz. Araba boya spreyleri; tutuculuk özellikleri ile araç yüzeyine mükemmel tutuculukta yapışır. Araba boya spreyleri genel olarak yüksek darbelere maruz kalmadığı ve kimyasallar unsurlara temas etmediği sürece oldukça dayanıklıdır. Araç yüzeyine doğru yöntemlerle uygulanması koşuluyla çok dayanıklı ve pratik yöntemlerden biri olarak otomobilin asit yağmurlarına ve diğer dış faktörlere karşı korunmasını sağlar.

Araba Boya Koruma ile Dayanıklı Yüzeyler

Araba Boya Koruma ile Dayanıklı Yüzeyler

Araba boya koruma aracın boyasının daha uzun ömürlü olmasını sağlayan ve aracınızda dış etkenler sebebiyle boyada tahribat oluşmasını engelleyen bir koruma kalkanıdır. Araba boya koruma özellikle güneş, asit yağmurları ve kuş pisliğine karşı aracın boyasının daha dirençli olmasını sağlar. Özellikle yaz sonlarında yapılması önerilen araba boya koruma; yazın güneşe maruz kalma sebebiyle hasar görmüş ve parlaklığını yitirmiş olan araçlarınızın şık ve parlak görüntüsüne kavuşmasını sağlar. Otomobilinizin alt aksamın maruz kalabileceği kar, çamur, toz ya da kimyasal unsurlardan koruyan bu boya koruma, mutlaka gerekli ölçülerde kullanılmalıdır. Araba boya kalemi ile hasar görmüş araç yüzeylerini onarabilir ve boya korumayı bu işlemden sonra yapabilirsiniz. Araç boya kalemleri; her marka ve model araç için kullanabileceğiniz, araçta çeşitli sebeplerle meydana gelmiş çizikleri yok etmek için tasarlanmıştır. Aracın boyasındaki yıpranmaları ve bozulmaları da tamir etmeyi sağlarken, kaporta üzerinde meydana gelmiş olan çizikler de kısa sürede onarır. Araba boya kaleminin niteliklerine göre derin çizikler ya da hasarlar da bu kalemlerle tamir edilebilir.

Her Zevke Uygun Araba Boya Renkleri

Her Zevke Uygun Araba Boya Renkleri

Araba boya renkleri oldukça zengin çeşitliliğe sahip olacak şekilde üretilmektedir. Özellikle araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen araba boya renkleri arasında; metalik boyalar yer almaktadır. Metalik renkte olan boyalar; araca estetik görüntü vermenin yanı sıra diğer araba boya renk alternatiflerinden daha farklı yöntemlerle uygulanır. Metalik boyadan arzu ettiğiniz parlak metalik görüntüyü elde etmeniz için son katı cila şeklinde kapatmanız gerekir. Araba boyası fiyatları tercih edeceğiniz araba boyasının özelliklerine, hangi araç tipleri için uygun olduğuna ve boyanın niteliklerine göre değişir. Oto boya fiyatları için araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında; boyanın aracın yüzeyine sağlam ve dirençli olarak tutunma özelliği, güneş ışınlarına karşı araç yüzeyini koruması ve hasarlara karşı dayanıklı olması gelmektedir. Daha fazla araç bakım ürünü için Oto Bakım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3D (120)
3M (297)
Adam's (8)
Adroit (31)
Akçalı (145)
Auto 5M (3)
Auto Cher (5)
Autokey (13)
Brio (3)
BULLSONE (1)
Carpex (7)
Colony (1)
Colormatic (363)
Deo Smile (1)
Divortex (10)
(669)
Farecla (27)
Fiawax (2)
Finixa (1)
Foliatec (1)
Karcher (1)
Malco (1)
markadan (5)
Meguiars (12)
Mobihel (29)
Mothers (2)
Motip (490)
MXS (61)
Müller (2)
Nanolex (4)
Oops (11)
Pluum (2)
Politech (26)
Presto (20)
Quickwax (12)
Raymax (269)
Sarp (1)
Soft99 (3)
Sonax (4)
Würth (24)
Yedsun (2)
Ziwax (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(592)
ve üzeri (809)
ve üzeri (865)
ve üzeri (880)
ve üzeri (900)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL