Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Antifriz

için 157 sonuç bulundu.

Spectre Antifiriz

Yaz ve kış aylarında araçlar bazı bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Mevsim değişikliklerinden kaynaklı motor ve diğer araç parçalarının özenle temizlenmesi veya bazı önlemlerin alınması gerekmektedir. Gerekli bakımların yapılması aracınızı daha uzun süre kullanmanızı ve tekrar bir masraf yapmanızı engelleyecektir. Motorun korozyon ve paslanma gibi problemlere karşı antifriz kullanımı oldukça faydalı oluyor.

Spectre Antifiriz ile Önleminizi Alın

Spectre Antifiriz ile Önleminizi Alın

Aldığınız araçların bakımının yapılması büyük önem arz etmektedir. Aracınızı daha uzun süre kullanmak ve tekrar masraf yapmadan aracınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Araçların en önemli parçası haline gelmiş olan motorlar, bakım yapıldığı taktirde uzun süre kullanım yapabileceğiniz bir araç parçasıdır. Antifiriz kullanımı motor parçası için kullanılması gerekli bir üründür. Bu ürünü yaz ve kış aylarında kullanabilirsiniz. Spectre antifiriz motora uygulandığında kaynama noktasını yükselterek, donma noktasını düşürür. Bu sayede kış aylarında donma yapmaz, yaz aylarında ise kaynama problemi olmaz. Bu ürün motordaki pas veya aşınmalara karşı korumasının yanında aynı zamanda soğutma sıvısının motor içindeki dolaşımını rahatlatmaktadır. Antifiriz kullanarak motorunuzun daha geç zarar görmesini sağlar, böylelikle aracınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanacağınız antifiriz aracınızın herhangi bir parçasına zarar vermez. Daha önce aracınız için antifiriz kullanmadıysanız ve bilgi sahibi değilseniz Spectre antifiriz nasıl diye göz atmak isterseniz sayfamız üzerinden fiyatlar ve çeşitlerini kontrol edebilir ve kolaylık ile satın alabilirsiniz.

Renklerine Göre Spectre Antifiriz

Renklerine Göre Spectre Antifiriz

Aracınızın motoru için bu denli yararlı olan antifiriz, esasında şeffaf renktedir. Renklendirilmelerinin amacı firmaların antifiriz kaçaklarını anlamak içindir. Renkli antifiriz seçerken aracınızın modeline ve türüne uygun renkte seçim yapılması daha uzun ömürlü kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Spectre mavi antifiriz saffat antifirize mavi renklendirici katılması ile elde edilmektedir. Mavi antifiriz klasik üretim teknolojisi ile inhibitör eklenmiş antifiriz türüdür. Kullanılan bir diğer antifiriz çeşidi ise Spectre antifiriz kırmızı renktedir. Şeffaf antifiriz üzerinde kırmızı renklendirici kullanılarak elde edilmiş bir antifiriz türüdür. Kırmızı antifiriz uzun ömürlü olması ile bilinmektedir. Araç motorlarında kullanılan Spectre antifiriz yeşil, yeşil renklendirici ile bu renge dönmüş antifiriz çeşididir. Antifiriz çeşitleri farklı renklerde de karşımıza çıkmaktadır. Aracınıza hangi antifiriz çeşidi uygun ise o rengi kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde aracınızın kullanım ömrü azalabilir ve zarar görebilir. Antifiriz seçerken aracınızın model yılı da önemli olmaktadır. Seçim yaparken bu hususları göz önünde bulundurursanız sağlıklı alışveriş yapmış olursunuz. Markanın tüm ürünleri için Spectre sayfasına göz atabilirsiniz.

Araç Ömrü İçin Spectre Antifiriz

Araç Ömrü İçin Spectre Antifiriz

Hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz antifrizler, hem donmayı hem de kaynamayı engellemektedir. Araçlar bu işlemi kendileri yapamadıkları için antifiriz kullanımı, oldukça faydalıdır. Aracınıza zarar gelmeden kullanım sağlayabilirsiniz. Asıl rengi şeffaf olan antifrizler, araç içerisinde bir sızma durumu olduğunda farkedilmeleri açısından renklendirici kullanılarak farklı renklerde işlem sağlanmaktadır. Spectre antifiriz özellikleri, aracınızın modeline göre antifiriz renk seçimi yapılması sağlıklı olacaktır. Yalnızca sıcak ve soğuk ayarı yapmaz aynı zamanda motorunuzun hararet yapmasını önler. Konulan antifirizin yenilenmesi de oldukça önemlidir. Zamanla makine içinde bozulan antifiriz, motoru bozabilir ve eskisi gibi etki etmeyebilir. Aracınıza koyduğunuz antifiriz yılda bir değiştirilmelidir. Aksi taktirde işlevini yitirebilir. Motor parçasının hangi malzemeden üretildiği bilinirse en doğru antifiriz seçebilirsiniz. Satın aldığınız yerden eski ve zamanı geçmiş antifiriz almamanız gerekmektedir. Spectre antifiriz fiyatları ve bakım ürünleri için oto bakım sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Spectre
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C (7)
3D (4)
3M (7)
404 (3)
6d (3)
Abro (1)
Airblue (5)
AKBEL (6)
AROMATE (1)
ASR (1)
Autocet (4)
AutoFresh (1)
Autokit (8)
Automix (3)
BLC (1)
Blurex (1)
BOD (1)
Brio (1)
C9 (1)
Caldini (3)
Carix (5)
Carub (1)
Castrol (19)
Dekorix (1)
Divortex (14)
(87)
Doill (12)
E-Jolly (3)
Elf (3)
ElitCar (1)
Fox (1)
Förch (1)
Givi (1)
GLR (1)
GVA (6)
HBH (1)
Hometech (1)
İtibar (2)
Kalwax (1)
Licoil (100)
Liqui Moly (21)
MANN (28)
Mobil (8)
Motip (1)
Motul (44)
Müller (4)
Omsa (1)
Ozon (1)
Perflex (3)
Pevalin (1)
Point (11)
Powerten (34)
Protec (4)
Prowax (1)
Sarp (1)
Spectre (157)
Teos (36)
Wehhler (1)
Wieberr (1)
Wollmax (1)
Würth (10)
YOUCAR (1)
Zehnkampf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL