Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Ayna

için 16,429 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oto Ayna

Oto ayna, otomobillerin ve araçların sağ ve sol kısımlarında ve içinde bulunan, sürücü tarafından kolay şekilde görülemez olan açıların ve yerlerin görünmesini sağlayan, kullanımı son derece mühim olan araba parçalarıdır. Sürücüler için kör nokta olan alanların görülebilmesi aynaların yansıtma özelliği kullanılarak sağlanır. Oto aynalar arasında farklı özelliklere sahip çeşitler bulunmaktadır. Oto ayna modelleri arasında farklı kullanım şekillerine ve farklı kullanım amaçlarına sahip ayna modelleri mevcut bulunur. Bu ayna modelleri arasından ihtiyaç duyulan oto aynalar kolayca bulunabilir olacaktır. Her otomobil modelinin aynası da farklı olmaktadır. Otomobil parçalarından olan oto aynaların seçiminde alınan oto aynanın sahip olunan otomobil için uyumlu bir parça olduğundan emin olunmalıdır. Oto ayna çeşitleri arasında oto iç ayna ve oto dış ayna çeşitleri bulunmaktadır. Dışta ve içte kullanılan oto aynaların ortak özelliği otomobilin arkasını, kör noktaları ve alanları, diğer araçları ve yol üzerindeki engelleri göstermeleridir. Oto aynalar sayesinde olası kazalardan ve tehlikelerden kaçınılabilir. Bu yüzden oto aynaların sağlam ve bütün olması ve doğru açılara yöneltilmiş olması hem sürücüyü hem diğer sürücüleri hem de yayaları korumak açısından önemlidir. Oto aynalar otomobil parçaları olduklarından otomobil alındığında bu parçalar da otomobil ile gelir. Fakat sonradan bazı durumlarda bu aynalar hasar görebilir ve iş görmez hale gelebilir. Bu gibi durumlarda aynaların en erken zamanda yeni ve sağlam bir oto ayna ile değiştirilmesi önem arz etmektedir. Doğru çalışmayan bir oto ayna sürücülere ve yayalara hem maddi hem manevi zarar verecektir. Olası kazaların ve istenmeyen durumların önüne geçilebilmesi gerekli önemlerin alınmış olmasından geçmektedir. Bu yüzden otomobillerin oto aynalarının da sağlam olması ve doğru çalışmasına dikkat edilmelidir. Oto aynaların açılarının da doğru şekilde ayarlanması güvenlik açısından önem arz eder. Doğru açılarda olmayan bir oto ayna da kaza ve tehlikeli durumlara yol açabilir. Oto aynalar kullanım amaçları açısından oldukça çeşitlidir. İhtiyaç duyulan ve sahip olunan otomobile uyumlu oto aynalar sayfamızdan farklı bütçelere uygun fiyatlara bulunabilir. Farklı oto ayna çeşitleri arasından ihtiyaç duyduğunuz oto ayna veya oto ayna seti kolayca bulunabilir olacaktır.

 Oto Ayna Çeşitleri ve Özellikleri

Oto Ayna Çeşitleri ve Özellikleri

Oto aynalar, önemli otomobil parçalarından biridir. Otomobillerin iç ve dışlarında bulunan oto aynaların kullanımının trafikte sürücüler ve yayaların güvenliğinin sağlanması açısından önemi oldukça büyüktür. Oto aynalar alınan otomobillerin parçası olduklarından alınan otomobil ile birlikte gelirler. Fakat bazı durumlarda aynaların bütünlüğü bozulabilir veya aynalar kırılabilir. Bu durumlarda yeni ve sağlam bir oto ayna ile eski aynanın değiştirilmesinin önemi büyük olacaktır. Oto aynalar sürücüler tarafından kullanılan araçlarda sürücülerin göremedikleri noktaların ve alanların görülebilmesini sağlar. Aynaların yansıtma özelliği ile bunu mümkün kılan oto aynalar kullanılan otomobilin çevresindeki diğer araçları, yayaları ve diğer engelleri görülebilir kılar. Bu yüzden olası kaza ve tehlikeli durumların önüne geçilebilmesi ve olasılıklarının ortadan kaldırılabilmesi için oto ayna kullanımının önemi bulunmaktadır. Oto aynaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Oto aynalar içinde kullanım amacı açısından çeşitlenen birçok model bulunur. Bu çeşitlilik gerekli olan oto aynaların bulunabilir olmasını mümkün kıldığından olumlu bir özelliktir. Oto ayna çeşitleri arasında oto güneşlik aynası gibi daha geniş bir kullanım imkanı sunan ayna modelleri bulunmaktadır. Su tutmaz gibi özelliklere sahip oto ayna modelleri de bulunmaktadır. Bu şekilde birçok farklı özelliğe ve kullanım alanına sahip olan oto aynalar arasından ihtiyaç duyulan oto ayna modelleri kolayca bulunabilir. Oto aynalar otomobillerin parçaları olduklarından alınan oto ayna modellerinin sahip olunan otomobil modeline uygun olmasına dikkat edilmelidir. Otomobile uygun olmayan oto ayna parçalarının otomobile sabitlenmesi mümkün olmayacağından bu konuda dikkatli olunmalıdır. Oto ayna çeşitleri arasında bu konuda da çeşitlilik bulunmaktadır. Farklı markalar tarafından üretilmiş olan farklı otomobil modellerine uygun oto ayna parçaları ve modelleri bulunur. Bu şekilde farklı otomobil modellerine sahip olan kişilerin kendi otomobillerine uygun olan oto ayna parçalarını kolayca bulabilmeleri sağlanmaktadır. Oto aynalar hem içte hem dışta bulunurlar. İç ve dış aynaların görünüşleri ve özellikleri birbirlerinden farklıdır. Bu yüzden alınan oto aynanın nereye takılacağı ve nasıl durması gerektiğine dikkat edilerek oto ayna seçimi yapılmalıdır. Güvenliğin sağlanması açısından son derece önemli olan oto aynaların kullanımı beraberinde birçok faydayı getirecektir. Trafiğe çıkan otomobillerde oto aynaların kullanımı şarttır. Ancak bu şekilde herkesin can ve mal güvenliği sağlanabilir. Farklı kullanım amaçlarına sahip oto ayna çeşitleri arasından her ihtiyaca uygun oto aynalar kolayca bulunup satın alınabilir olacaktır. Eğer arzu ederseniz, oto bebek aynası sayesinde bebek koltuğunda oturan bebekleri rahatlıkla görebileceğiniz bir ayna kullanmanız da mümkündür.

 Farklı Özelliklere Sahip Kullanışlı Oto Ayna Modelleri

Farklı Özelliklere Sahip Kullanışlı Oto Ayna Modelleri

Oto ayna modelleri, trafikteki araçlardaki sürücülerin, yolcuların ve yollardaki yayaların güvenliklerinin sağlanması açısından kullanımı önemli olan ekipmanlardır. Oto aynalar otomobillerin ayrılmaz parçalarıdır. Otomobil alındığında otomobiller ile gelen iç veya dış oto aynalar sonradan bazı sebeplerle kırılabilir veya kullanılmaz hale gelecek şekilde kararabilir, bozulabilir. Bazı etkenler bu gibi sonuçların doğmasında etkili olabilir. Böyle durumlarda ertelenmeden oto aynaların yeni ve sağlam olanlarının satın alınıp otomobilde gerekli yerlere takılması önemlidir. Otomobillerin aynaları her modele göre ayrı olarak yapılmaktadır. Farklı markalar tarafından farklı özelliklerde üretilen çok fazla otomobil modeli vardır. Bu otomobil modellerinin oto aynaları da birbirlerinden farklılık gösterebilirler. Alınan oto ayna modelinin sahip olunan araca uyumu olmasına dikkat edilerek oto ayna seçiminin yapılması önemli olacaktır. Oto ayna modelleri arasında farklı modellerdeki otomobiller için farklı şekilde üretilmelerinin yanı sıra daha farklı kullanım alanları ve kullanım çeşitlerine sahip oto ayna modelleri de bulunmaktadır. Kör noktaların ve alanların görülebilmesi, aracın arkasında ve yanlarındaki diğer araçların, yayaların ve engellerin görülebilmesini sağlayan oto yan ayna ve oto dikiz ayna modelleri gibi temel, otomobillerde bulunması şart olan modellerin yanı sıra farklı kullanım amaçlarına sahip olan ve amacı güvenlik sağlamak olmayan oto ayna modelleri de bulunmaktadır. Örneğin oto makyaj aynası, otomobilinde makyaj yapmak isteyenler için son derece kullanışlı ve pratik bir ürün olacaktır. Bu ürün güvenlik sağlamanıza pek yardımcı olmazken makyaj aynası olarak iş görür ve bu şekilde kullanılır. Birçok farklı modeli ve çeşidi bulunan oto aynaların ayna kısımları da farklı özelliklere sahip olabilirler. Oto aynalar modellerine eklenen özellikler ile oto aynaların daha kullanışlı hale gelmesini sağlarlar ve bazı sorunların ortadan kaldırılmasında rol oynarlar. Örneğin, araç ayna su tutmaz modelleri yağmurlu ve karlı günlerde ya da otomobillerin yıkandığı zamanlarda aynanın üstünde su tutmayarak akıtırlar. Bunu aynanın üstüne eklenen bir madde ile sağlayan oto ayna modelleri, dış ayna modelleridir. Yağmurlu ve karlı hava olaylarının görüldüğü günlerde de aynaların net bir şekilde görünmesini sağlayarak güvenliğinizi arttırır ve araç kullanmanızda size yardımcı olurlar.

 Oto Ayna Setleri ve Özellikleri

Oto Ayna Setleri ve Özellikleri

Oto aynalar, otomobil kullanım sırasında gerek güvenlik açısından gerek diğer konular açısından sürücülere yardımcı olan aynalardır. Dikiz aynaları ve yan aynalar kullanılan aracın etrafında ve arkasındaki engelleri, araçları ve yayaları görmenizi sağlar. Sizin için göremediğiniz alanları görünür kılar. Bunun sonucu olarak da tehlikeli durumların ve kazaların önüne geçilebilmektedir. Oto aynaların güvenlik amaçlı kullanılan modellerinin yanı sıra kullanışlılık hedeflenerek üretilen modelleri de bulunmaktadır. Örneğin oto makyaj aynası modelleri güvenlik açısından bir katkıda bulunmazken araçta makyaj yapmanızda size yardımcı olabilir. Oto güneşlik aynası ise araçların bazılarında ön koltukların üst kısmında ön camdan gelen güneşin engellenmesi için kullanılan, açılıp kapanan kısma eklenen aynalardır. Bu aynalar bazı otomobil modellerinde bulunurken bazılarında bulunmazlar. Yine güneşlik aynası modelleri bazı otomobillerde açılıp kapanır şekilde iken bazılarında direkt olarak açıktır. Bu ayna modellerinin açılıp kapanabilir bir kapağa sahip olması araçta kullanılıyor olduklarından gerekli olabilmektedir. Bu ayna da ihtiyaç duyulan anlarda ve durumlarda kolay erişilebilir olması ile kullanışlılık sağlamaktadır. Oto ayna modelleri tek tek alınabilecekleri gibi oto ayna seti olarak da satın alınabilirler. Oto ayna setlerinin içerikleri de çeşitlilik gösterebilir. Bazı oto ayna setlerinde sadece sağ ve sol yan aynalar bulunurken bazı setlere dikiz aynası da dahil edilir. İhtiyaç duyulan oto aynalar tercihe ve duruma bağlı olarak tek tek veya set şeklinde tedarik edilebilir. Güvenlik amacı ile kullanılan oto aynaların kullanımlarının önemi büyüktür. Güvenlik amaçları dışında kullanılan opsiyonel oto ayna modelleri ise araçların içinde bazı durumlarda kolaylık ve kullanışlılık sağlarlar. Oto ayna çeşitleri arasında farklı açılardan farklı özelliklere sahip olan birçok model bulunmaktadır. Bu modeller arasından sizin de ihtiyacınıza, aracınıza ve bütçenize uygun olan kullanışlı modeller kolay bir şekilde bulunabilir olacaktır.

 En Kullanışlı Oto Ayna Çeşitleri

En Kullanışlı Oto Ayna Çeşitleri

Oto aynalar farklı çeşitleri ve farklı modelleri ile can ve mal güvenliğinin korunmasını sağlayan ayna çeşitleridir. Otomobillerin birer parçası olan oto aynalar arasında sağ ve sol aynalar, dikiz aynası, güneşlik aynası gibi çeşitler bulunur. Dikiz aynası, otomobillerde sürücülerin arkalarına dönmeden arkadaki engelleri, araçları ve yayaları görmesini sağlar. Otomobilin sağ ve sol taraflarında bulunan yan aynalar da trafikteki araçların ve yayaların net bir şekilde görülebilmesini sağlar. Geriye doğru gitmek ve araçların geriye doğru park edilmesi oto aynalar ile mümkün olmaktadır. Olası kazaların ve istenmeyen tehlikeli durumların önüne geçilmesi, güvenliğin hem yayalara hem sürücüler için sağlanması bu oto ayna çeşitleri ile mümkün olabilmektedir. Oto ayna çeşitleri arasında kullanımı dikiz aynası ve yan aynalar gibi şart ve gerekli olmayan, farklı kullanım şekillerine ve amaçlarına sahip olan kullanışlı aynalar da bulunmaktadır. Bu ayna çeşitlerinden birisi olan oto bebek aynası bebeği olan kişilerin aracı sürerken arka koltukta, bebek koltuğunda oturan bebeklerini kontrol edebilmelerini mümkün hale getirmektedir. Otomobili süren kişinin arkasını dönerek bebeği ya da çocuğu kontrol etmesi tehlikeli durumlar ortaya çıkarabileceğinden oto bebek aynası kullanmak araçtaki kişilerin ve trafikteki diğer herkesin can ve mal sağlığının korunması açısından büyük önem taşımaktadır. Oto ayna çeşitleri arasında yer alan bir diğer ayna çeşidi ise oto makyaj aynası çeşitleridir. Oto makyaj aynası, ön koltuklarda bulunan güneşliklere takılabilen ve buralarda kullanılan aynalardır. Bazı otomobillerin güneşlik kısımlarında aynaları bulunur. Bu aynaların olmaması durumunda ya da mevcut olan makyaj aynasının kırılması durumunda oto güneşlik aynası ya da diğer adı ile oto makyaj aynası ürünlerinden satın alınarak araçlarda gerekli yere sabitlenebilir. Bunun sonucu olarak da bu aynalar otomobili kullanan kişilere birçok kolaylık sağlar. Her zaman hızlı ve pratik bir şekilde görünümünüzü kontrol edebileceğiniz makyaj aynaları ve güneşlik aynaları bu konuda size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Farklı kullanım şekillerine ve kullanım amaçlarına sahip olan oto ayna modelleri arasından ihtiyacınız ve tercihinize uygun ürünler araç kullanmayı daha kolay ve güvenli hale getirecektir.

 Farklı Bütçelere Hitap Eden Oto Ayna Modelleri

Farklı Bütçelere Hitap Eden Oto Ayna Modelleri

Otomobillerin parçalarından olan oto aynalar, farklı çeşitleri ile farklı kullanım amaçlarına hizmet eden parçalardır. Oto ayna aksesuar parçaları ve otomobillerde bulunması güvenlik açısından şart olan oto aynalar, kullanımları ile sürücülere, araçtaki insanlara ve yayalara can ve mal güvenliği sağlar. Bazı aynalar ise bulunmaları şart olmadığı halde kullanıldıkları durumlarda birçok kolaylık sağlarlar. Araçlarda birçok açıdan pratiklik sağlayan bu ayna çeşitleri de otomobillerde yaygın ve sık şekilde kullanılan oto ayna modelleridir. Oto aynalar, modelleri arasında kullanım amacı ve şekli açısından çeşitlilik içerdiği gibi üretildiği otomobil markasına göre de çeşitlilik içermektedir. Farklı markalar tarafından farklı tasarımlar ile üretilen otomobil modellerinin ayna parçaları da kendilerine özgün olabilmektedir. Bu yüzden alınan oto ayna parçalarının sahip olunan otomobil modeline uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Oto ayna fiyatları, oto ayna modellerinin sahip oldukları özelliklere göre şekillenir ve değişiklik gösterirler. Farklı otomobil modellerinin oto ayna parçalarının fiyatları da birbirlerinden farklı olmaktadır. Oto aynalara eklenen su tutmaz, kararmaz gibi özellikler de oto ayna modelinin fiyatlarının değişiklik göstermesini sağlayabilir. Kullanılan otomobil modeline göre ve ihtiyaç duyulan oto ayna çeşidine göre olan oto ayna modelleri çok sayıda model içeren oto aynalar arasından kolayca bulunabilir olacaktır. Oto aynalar arasında otomobil modeline özel ve özgün olarak üretilen oto ayna parçalarının yanı sıra her araçta kullanılabilen oto ayna modelleri de bulunmaktadır. Oto makyaj aynası ve oto bebek aynası modelleri hemen hemen her otomobile kolayca takılarak kullanılabilen oto ayna modelleridir. Oto ayna çeşitleri sadece otomobillerin iç ve dışına takılan aynalardan ibaret de değildir. Oto park aynası, otopark alanlarına ve araç park edilen alanlara eklenen ayna modelleridir. Oto park aynaları sayesinde kaza ve tehlikeli durumlar yaşanamadan araçların güvenli bir şekilde park edilmeleri sağlanabilmektedir. Farklı özelliklere sahip birçok modeli bulunan oto aynalar arasından her otomobile ve ihtiyaca uygun modeller kolayca bulunarak satın alınabilir.