Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dış Ayna

için 12.347 sonuç bulundu.

Dış Ayna

Araç dış aynası, otomobillerin en önemli parçalarından biridir. Küçük ve önemsiz görünmesine karşın aslında güvenlik açısından oldukça kritik olan dış ayna, aynı zamanda araçların en çok hasar gören parçalarından biridir. Otomobilin trafikteki seyrini güvenli olarak gerçekleştirebilmesi için gerekli donanımların başında yerini alan aynalar, araç iç dikiz ayna ve araç dış dikiz ayna olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Araç dış dikiz aynası, araç sollamadan tutun da yol ve şerit takibine kadar birçok işi güvenli bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar. Araç için oldukça küçük bir parça olmasına karşın, sunduğu özelliklerle dış ayna seçimi ve yenilenmesi, aracınızın güvenli bir seyir yapması için önemlidir. Oto dış ayna, aracınızın görüntüsü ile ilgili izlenimde belirgin bir rol oynar. Farklı seçeneklerdeki oto dış aynalarla, aracınızın görünümünü değiştirebilir ve otomobilinize renk katabilirsiniz.

Oto Dış Ayna Neden Önemlidir?

Oto Dış Ayna Neden Önemlidir?

Her gün dünyanın dört bir tarafında trafik kazaları meydana gelmektedir. Bu kazaların birçoğunun sürücülerin dikkatsizliği sebebiyle yaşandığı görülür. Kazanın ne zaman ve nasıl olacağını bilemediğimiz trafikte, sorumluluklarımızdan biri de bu kazalardan korunmak adına elimizden geldiğince tüm önlemleri almamızdır. Bu noktada araçların bakımı değerlidir. Çatlamış, kırılmış ya da deforme olmuş bir dış aynayla sağlıklı bir sürüş yapmak neredeyse imkansızdır. Bunun yanı sıra, görünüm olarak da oldukça kötü bir izlenim yaratır. Küçük bir parça olarak görünen oto dış ayna, aslında güvenliğimiz için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Dış aynaya ekleyebileceğiniz kör nokta aynaları ve daha birçok aksesuar ile güvenlik konusunda tedbirinizi alabilir ya da kötü görüntüden kurtulmak adına, eski aynalarınızı yenileyebilirsiniz. Trafikte göremediğimiz alanları görmemize yardımcı olan bu aynaları, aracı park ettikten sonra kapatarak, daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aracınızın modeline uygun olarak yaptığınız dış ayna seçimi ile aracınıza modern ya da klasik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Araba Dış Ayna Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araba Dış Ayna Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde her konuda olduğu gibi araç dış aynası konusunda da alternatifler oldukça fazladır. Aracınız için en doğrusunu seçmek, trafikte daha güvenli ve tedbirli olmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca dış ayna için birçok aksesuar da mevcuttur. Yağmurluk ve yuvarlak kör nokta aynaları gibi aksesuarlar, görüş alanınızı kötü hava koşullarında dahi korumaya yöneliktir ve bu gibi durumlarda sürücüye avantaj sağlamaktadır. Araba dış aynalarının yapıldığı materyal de oldukça önemlidir. Birçok materyalden yapılan dış ayna bulmak mümkündür. Dayanıklı ve uzun ömürlü materyalleri tercih ederek, dış aynalarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Arabaların en fazla hasar gören parçalarından olan dış aynaları, hasarlı bir şekilde kullanılmaya devam edilmesi durumunda bir kazaya sebebiyet verilebilir. Bu sebepten ötürü araç dış aynaları mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde seçilmeli ve park halindeyken kapatılarak korunmalıdır. Özellikle eskiyen, kırılan ya da çatlamış aynalar olabildiğince hızlı bir şekilde değiştirilerek, yeni aynalar da araca uygun bir şekilde seçilmelidir.

Araba Dış Ayna Fiyatları Ne Kadar?

Araba Dış Ayna Fiyatları Ne Kadar?

Oto dış ayna fiyatları, birçok duruma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Aracınızın modeli bu kriterler açısından en önemli olanıdır. Klasik ya da modern bir araba için dış ayna seçimi yaparken, aracın modeli göz önünde bulundurulur ve dış ayna fiyatları bu duruma göre değişkenlik gösterir. Farklı renk ve şekillerde olan dış aynalar ile aracınızın görüntüsünde hissedilir değişiklik yapabilirsiniz. Böylelikle hem hasar gören aynanızı yenisi ile değiştirerek daha güvenli bir sürüşün tadını çıkartacaksınız hem de aracınızda yeni bir görünüm sağlamış olacaksınız. Eğer diğer ayna modellerini de incelemek isterseniz Ayna kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(743)
ve üzeri (958)
ve üzeri (1.032)
ve üzeri (1.061)
ve üzeri (1.111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL