Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İç Ayna

için 1,136 sonuç bulundu.

İç Ayna

Araç sahiplerinin trafikte geçirdikleri süre boyunca emniyetli bir ortamda bulunmaları gerekir. Kabin alanına sahip olan araçların üretimleri sırasında yol güvenlikleri için farklı iç dizayn parçaları tercih edilir. İç ayna dizayn ürünleri arasında yer alan parçalardandır. Kabin dizaynına eşlik ederken görüş rahatlığı sunması açısından ise işlevsel parçalardandır. Araçların içerisinde halihazırda yer alan bu parçaların kişisel zevklere göre değiştirilebilmesi mümkündür. Araç sahipleri için geniş bir ürün yelpazesi sunan iç ayna modellerinin arasında işlevsel özellikleri ile farklılaşan ürünler yer alır. Çeşitler genel olarak alıcılar için kullanım ve montaj kolaylığı sağlayacak nitelikte geliştirilirler. Montaj seçenekleri oldukça fazla olan ürünlerin birçoğu montaja gerek olmadan da kullanılabilir niteliktedirler. İç dikiz ayna satın alımları sonrası direkt kullanımları söz konusu olan parçalar içerisindedir. Bu yönleri ile montaj kolaylığı sunmaları oldukça önemlidir. Aynaların cam alanları sürücülerin gözlerini yormayacak şekilde geliştirilerek ürüne dahil edilirler. İç dikiz ayna modellerinin cam yapıları dış bükey şeklindedir. Dış ayna içeren çeşitlerin tercih edilmesi kullanıcıların güvenli sürüş deneyimleri için gerekli bir unsurdur. Çeşitliliği sağlayan özelliklerden bir diğeri ise aynaların mercek yapıları ile ilgilidir. Satışa sunulan ayna modellerinin mercek boyutları değişim gösterir. Çeşitler arasında sıklıkla tercih edilen modellerden birisi olan büyük mercekli aynalar da mevcuttur. Büyük mercek seçeneği sunan parçaların ergonomik tasarımları ile ön cam üzerinde farklı şekillerde konumlandırılabilmesi mümkündür. Filtreli cam şekilleri ile öne çıkan modeller de cam yapısı açısından ürünler arasında farklılaşmalara katkı sağlar. Filtreli olan ürünler ile güneş ışıklarından ve farlardan gözlerin korunabilmesi mümkündür. Gece ve gündüz ayarı yapılabilen modeller ise diğer ürünlere göre değişim gösteren işlevsel özellikler ile üretilerek satışa sunulurlar.

İç Ayna Modelleri

İç Ayna Modelleri

Oto iç ayna, araç sahipleri için birbirinden farklı özellikleri ile işlevsel ve estetik kullanım sunan ürünlerdir. Ürün çeşitlerinin gelişmesine katkıda bulunan montaj yöntemleri vardır. Aynaların modeller arasından makaslı, yapışkanlı, vantuzlu, geçmeli, mıknatıslı ya da ön cama montajlı olabilecek şekillerde seçilebilmeleri mümkündür. Geçmeli şekilde üretilenler halihazırda var olan ayna üzerine geçirilerek pratik bir şekilde kullanılabilir. Ürünlerin aynalarının geniş açılı olması ile sürücülerin seyir halinde iken alana olan hakimiyetleri desteklenir. Geçmeli modellerin arasında klasik ve ışıklı olan modeller alıcılar için farklı seçenekler sunarlar. Montajı hızlı ve pratik yapılabilen geçme aynaların boy oranları ise üründen ürüne değişim göstermektedir. Yapışkanlı arka bölmeleri ile hızlı kurulum sunan parçaların ayaklı, kenar çerçeveli, nikelaj ve krom özelliklere sahip olan modelleri mevcuttur. Yapışkanlı seçimleri sırasında ürünlerin ebatları hakkında bilgi sahibi olmak ve sonrasında satın alımları gerçekleştirmek önerilir. Tek bir ayna şeklinde satın alınabilecekleri gibi set şeklinde de tercih edilebilirler. İç dikiz aynası 4 lü tasarımların dolmuş gibi geniş iç alana sahip olan araçlarda kullanımları avantaj sağlamaktadır. Cama monte edilerek takılma opsiyonu ile geliştirilen oto ayna çeşitlerinin ayak bölgeleri bulunur. Bu alan sayesinde montajları hızlı bir şekilde yapılabilen ürünlerin cam versiyonları birbirinden farklı olabilmektedir. Bombeli modellerin de yer aldığı seçenekler arasından aracınıza uygun olan modelleri seçebilmeniz mümkündür. Sürücülerin kullanımları açısından rahat olması gereken aynaların vantuzlu modelleri kendi içlerinde çeşitlilik gösterirler. Boyutları, tipleri, uzunlukları, çerçeveleri ve cam yapıları alıcılar için farklı seçenekler sunar. Çerçeveli ya da çerçevesiz olarak tercih edilebilecek parçaların içerisinde ayaklı, kayık tip, bombeli ve benzeri pek çok tarzda modeller bulunur. Tek ya da set olarak seçilebilirler.

İç Ayna Kullanımı

İç Ayna Kullanımı

İç ayna modelleri araçların sahip oldukları kabin içi aynalara alternatif parçalar sunar. Değişim için tercih edilebilecek ayna çeşitlerine ek olarak ilave ürünlerle de işlevsel kullanımlar desteklenebilir. Sürücülerin park haline geçecekleri uygulamalar sırasında işlevsel özellikleri öne çıkan ilave ürünler üretilir. Bu ürünler iç aynanın yapısına ek olarak kullanılabilen ürünlerdir. Ek oldukları için kurulumları hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kenarlarında lastik olan modeller ve lastiksiz modeller alıcıların beğenisine sunulur. İlave olan aynaların kullanımları sürücü eğiticileri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Profesyonel olarak kullanım alanları bulan kör nokta aynaları her sürücü için ekstra güvenli trafik deneyimleri sağlayacaktır. İlave iç ayna modelleri arasında bulunan kör nokta aynasının yanı sıra bebek dikiz aynaları da farklı işlevler sunan ürünler arasında yer alır. Kabin içinde ana dikizlere ek olarak konumlandırılan bebek aynaları çeşitli özellikler ile donatılmıştır. 360 derece hareket ettirilebilen yapıları ile arka koltukta seyahat eden çocukların güvenlikleri açısından geniş bir görüş alanı sağlarlar. Ebeveynlerin arka alanın büyük bir bölümünü görmesinde etkili olan modeller ile sürücülerin sorunsuz bir şekilde direksiyon başında olmaları sağlanır. Bebek dikiz aynalarının iç dikiz aynası montajları ile benzer montajlama özellikleri bulunur. Mandallı, vantuzlu, vb. şekilde montajlama alanları olan ürünler çeşitler arasında mevcuttur. Cam yapıları geniş açılıdır. Bu sayede arka alana görsel açıdan hakim olmasını kolaylaştırır. Ayarlanabilir yapıda olmaları ile hareket halinde olan bebeklerin görüntü kadrajından çıkmaları engellenebilir. Üretildikleri ana malzemelerin değişim gösterdiği bebek dikiz aynası çeşitleri arasında bombeli ve oval şekillere sahip olan çeşitler de satışa sunulmaktadır. Panoramik özellikli dikiz aynaları ile alan hakimiyeti açısından benzer kullanıcı faydası sunan ürünler arasında yer alırlar.

İç Ayna Fiyatları

İç Ayna Fiyatları

Oto iç ayna fiyatları alıcılar için farklı seçenekler sunar. Araç sahiplerinin tercih ettikleri modellerin özellikleri aynaların fiyat aralıkları üzerinde etkili olabilmektedir. Aynaların üretimleri sırasında kullanılan ana malzemeler alıcılar için değişik seçeneklerin sunulmasına katkı sağlar. Krom, nikelaj ya da ABS bazlı modellerin arasından seçim yapılabilmesi mümkündür. Yapışkanlı olanların seçimleri sırasında tercih edilecek krom aynalar ile sert plastikten üretilen aynaların etiket aralıkları farklılaşmaktadır. Sürücülerin konforu için birçok açıdan avantaj sunan aynaların sahip oldukları ölçüler ise etiketleri açısından çeşitlilik sunmaktadır. Her araç tipine göre değişim gösteren iç dikizlerin boyutları değişik ölçülere bağlı kalarak tercih edilebilir. Küçük, orta ve büyük boy ölçüleri arasından oldukça geniş seçenekler sunan aynaların fiyat oranları farklı şekillerde belirlenir. Oto iç ayna fiyatları, araç aynalarının hitap ettikleri araçların modellerine ve tiplerine göre de değişim gösterebilmektedir. Yıl olarak yeni olan araçlara uyumlu satışa sunulan aynalarla eski model araçlar için üretilen aynaların etiket aralıkları birbirlerine oran ile farklıdır. Ürün çeşitlerinden birçoğunun belirli araç tipleri ile uyumlu olarak seçilebilmesi bu açıdan destekleyici bir unsurdur. Farklılaşan seçenekler sunulan alıcıların tercih edecekleri ürünlerin işlevleri belirli modellerin çok amaçlı kullanılmalarını sağlar. Birden fazla işlev ile şık tasarım çizgilerinin birleştiği yenilikçi ürünlerin satışa sunuldukları fiyat aralıkları üründen ürüne değişim gösterir. Modellerin camlarının nitelikleri etiketler açısından belirleyici olan bir diğer unsurdur. Camların nitelikleri değişim gösterdikçe satışa sunulan ürünlerin etiketleri de değişim gösterir. İç ayna dikiz ayna seti içerisinde bulunan dikiz aynalarının boy ölçüleri 3 ya da 4 seçenek şeklinde satın alınır. Tek ve set halinde satışa sunulan iç dikiz aynaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (138)
ve üzeri (166)
ve üzeri (175)
ve üzeri (192)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL