Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

İç Ayna

için 1,571 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İç Ayna

Araç iç ayna ürünleri, araç kullanırken gerekli olan en önemli parçalardır. Araç iç ayna çeşitleri, sürücülerin arka görüş ve yan şerit görüşü gibi kritik noktaları görebilmesini sağlar. Araç iç dikiz ayna, iç bükey ayna gibi çeşitleri olan araç içi aynalar sürücüler için hayati önem taşır. Dikiz aynaları araçların sağ ve sol aynaları ile kolay bir şekilde görülemeyen noktaları tamamlayarak araç arkasını ve geride bırakılan yolu geniş bir açıyla sürücülere gösterebilir. Kullanımı en rahat ve en pratik ayna türlerinden biri olan dikiz aynaları arka koltukta oturan misafirleri de görebilmenize yardımcı olur. Günümüzde dikiz aynaları, gelişen teknolojinin etkileriyle birlikte, asıl fonksiyonlarının yanı sıra farklı faydalar da sağlayabilir.

Araç İç Ayna Çeşitleri

Araç İç Ayna Çeşitleri

Oto iç ayna türleri, arasında yer alan dikiz aynaları; geri görüş özelliği, park kamera sensör özelliği, arka koltuk gösterme ekranı, araç içi kamera avantajı gibi farklı özellikler taşır. Özellikle çocuklu aileler için oldukça önemli bir özellik olan araç içi kamera teknolojisi, aracınızla seyir halindeyken arkada oluşan herhangi bir sorunu anında görebilmenizi ve müdahale edebilmenizi sağlar. Park sensörü bulunan araç iç dikiz aynası modelleri ise aracınızı park ettiğiniz sırada kalan mesafe değerlerini gösterebilir, mesafe tehlikeli bir hale geldiğinde ise size uyarı verebilir. Aynı zamanda aracınızla park yaparken, kamera sayesinde arka bölmeyi görebilmenizi sağlar. Dikiz aynasında dilediğiniz an aktif ederek kullanabileceğiniz 16:9 LCD ekran ile sürüş konforunuzu artırabilir, kendinizi ve aracınızı olası kazalardan koruyabilirsiniz. Araç içi ayna modelleri arasında kör nokta aynası modelleri de yaygın olarak kullanılan ürün seçeneklerindendir. Otomobil içerisinde arka sağ köşe ve arka sol köşe gibi dikiz aynası aracılığıyla görülmesi zor olan bölümleri net bir şekilde görmenizi sağlar. Kör nokta aynaları, otobüs sürücüleri, tır sürücüleri ve kamyon sürücüleri tarafından da sıkça tercih edilir. Büyük ve geniş olan bu araçlarda dikiz aynaları işlev gerçekleştiremediğinden kör nokta aynaları geniş araç sürücülerine de görüş kolaylığı sağlamaktadır.

Araç İç Dikiz Ayna Modelleri

Araç İç Dikiz Ayna Modelleri

Araç iç dikiz ayna modelleri kameralı modeller dışında farklı form ve biçimlerde üretilmektedir. Hemen her araç modeli ile uyum sağlayabilen dikiz ayna modelleri arasında eliptik bir forma sahip olan, dikdörtgen veya dar dikdörtgen şeklinde tasarlanan ayna modelleri de bulunur. Dikiz ayna modelleri arasında geniş görüş açısı sağlamak üzere tasarlanmış olan ürünler de bulunmaktadır. Eğer mevcut dikiz aynanız size yetersiz geliyorsa ya da ayna nedeniyle göz yorgunluğu hissediyorsanız dikiz aynanızı değiştirmeniz gerekebilir. Dikiz aynalarının tümü, 360 derece hareket edebilen aynalardır. Dilediğiniz açıyı ayarlayarak rahat ve konforlu bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Kategori içerisinde bulunan dikiz aynalarını inceleyerek araç iç ayna aksesuar modellerini değerlendirebilirsiniz.

Araç İç Bükey Ayna Türlerinin Faydaları

Araç İç Bükey Ayna Türlerinin Faydaları

Araç iç bükey ayna özellikleri gereği, araçların görülmeyen bölümlerini sürücülere gösterebilir. Dikiz aynalarının altına veya üstüne monte edilerek kullanılan araç iç bükey ayna çeşitleri, 360 derece dönebilir. Bu sayede dikiz aynanızın gösterdiği yönün tam aksini dahi kolay bir şekilde görebilirsiniz. Araç içi ayna modellerinin tümü, sürücülerin güvenliğini artıran ürünlerdir. Her sürücü, en rahat görüş seçeneğine ulaşana kadar gerekli ürünleri temin etmelidir. Aksi taktirde görüş açısı zayıflığı ölümcül kazalara ve kayıplara yol açabilir. Araç iç ayna aksesuarları arasında dikiz aynanıza takarak aracınızın iç dekorunu güzelleştirebileceğiniz ürün seçenekleri bulunur. Bu aksesuarlar arasında oldukça işlevsel bir yapıya sahip olan farklı aksesuarlar da bulunmaktadır. Örneğin; dikiz aynanıza kolayca monte edebileceğiniz bir telefon tutucu ile hem gelen bildirimlerinizi görebilir, hem rahat bir şekilde araç kullanabilirsiniz. Eğer diğer ayna modellerini de incelemek isterseniz Ayna kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (148)
ve üzeri (180)
ve üzeri (195)
ve üzeri (209)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL