Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LEGO & Puzzle

için 6,436 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lego ve Puzzle

Lego ve puzzle diğer adı ile yapboz modelleri, farklı çeşitleri ile çocuklar için ideal oyuncaklar olabilecekleri gibi yetişkinlere uygun olan modelleri ile de son derece keyif veren hobi malzemeleri olabilirler. Legolar, üç boyutlu ufak parçalardan oluşan ve bu parçaların birleştirilmesi ile ortaya farklı şekillerdeki üç boyutlu ürünlerin çıkmasını sağlayan oyuncaklardır. Legolar arasında çocuklar için basit, kullanımı, birleştirmesi kolay modeller bulunabileceği gibi yetişkinler için olan, daha zor birleştirilen ve daha ufak parçalara sahip olan, sonuç olarak da daha kompleks ürünlerin ortaya çıktığı lego modelleri bulunur. Bu lego modelleri arasında dilendiği şekilde ister çocuklar ister yetişkinler için uygun modeller kolayca bulunabilir. Legolar ile oynamak ve uğraşmak son derece keyifli bir aktivite olduğu gibi aynı zamanda odaklanmaya yardımcı olmak, stresi azaltmak gibi olumlu yanları da bulunan bir etkinliktir. Puzzlelar, Türkçe isimleri ile yapbozlar da aynı şekilde hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden modeller bulundurur. Yapbozlar, üzerlerinde resim bulunan birden çok parçanın bir araya getirilerek ortak bir resim, görüntü oluşturulması amacına sahip olan ürünlerdir. Yapboz yapmanın veya çözmenin temel mantığı ve prensibi bu şekilde parçaların birleştirilerek ortaya büyük ve bütün bir görüntü çıkarılmasıdır. Ufak yaştaki çocuklardan yaşlı kişilere kadar uygun yapbozlar bulunabilir. Çocuk yapbozları daha az parçadan oluşur ve daha basit resimler içerir. Puzzle modelleri arasında çocuklar için üretilen, 4 parça kadar az parça bulunduran modeller bulunabildiği için 500, 1000, 2000, 2500 parçaya sahip olan modeller de bulunmaktadır. Farklı parça sayıların sahip olan yapboz modelleri farklı yaş aralıklarına hitap edebilir. Aynı zamanda binlerce parça bulunduran yapbozlar da kişilerin yapboz, puzzle deneyimlerine ve tecrübelerine bağlı olarak tercih edilebilir. İlk defa puzzle ile ilgilenmeye başlayan kişiler ile çok fazla puzzle tamamlamış olan kişilerin puzzlelarında bulunacak parça sayısının farklı olması son derece doğal bir durum olacaktır. puzzle modelleri ile deneyimi olan kişiler fazla sayıda parçası olan puzzleları yapmakta ilk defa başlayan kişiler kadar zorlanmazlar. Puzzle ve legolar, sevilerek kullanılan, kaliteli zaman geçirilmesini sağlayan ve beyin gelişimine ve mental sağlığa yardımcı olan oyuncaklar ve hobi ürünleridir. Birçok modeli bulunan lego ve puzzlelar arasından farklı tercihlere ve zevklere çocuk oyuncakları ve parti ürün modelleri kolayca bulunabilir.

İdeal Oyuncaklar Lego ve Puzzle Çeşitleri

İdeal Oyuncaklar Lego ve Puzzle Çeşitleri

Lego ve puzzle çeşitleri, çocuklar için ideal oyuncaklardır. Legolar arasında basit tasarımlara sahip, kolayca birleştirilebilen legolar çocuklar için uygun olurlar. legolar çocukların odaklanma yeteneklerini geliştirirler, el göz koordinasyonlarını ve ince motor becerilerini geliştirmelerinde çocuklara yardımcı olurlar. Birçok farklı modeli ve çeşidi bulunan legolar arasında çocukların sevdikleri karakterlerin şekillerinde legolar olduğu gibi farklı ve canlı renklere sahip legolar da bulunur. Farklı boyutları ve renkleri ile oynaması son derece eğlenceli olan legolar, aynı zamanda çocukların gelişimine katkıda bulunduklarından çocuklar için ideal oyuncak türlerinden olacaklardır. Çocuklar için olan lego setleriarasında oldukça popüler olan ve sevilerek kullanılan ürünler bulunur. Örneğin Lego Harry Potter seti ya da Lego Star Wars seti, bu film ve kitapları seven çocuklar tarafından sevilerek kullanılır ve tamamlanılır. Yapım süreci son derece eğlenceli olan bu lego setleri tamamlandıklarında son derece güzel görünen dekorlara dönüşebilir ve evin dilenen yerinde dekor olarak kullanılabilirler. Diğer dekorlardan farklı olarak üstlerinde yapan kişinin emeği ve zamanını bulunduran bu legolar oldukça değerli dekorlara dönüşürler. Dilendiğinde bozularak tekrar yapılabilirler. Yapbozlar ve puzzlelar da çocukların gelişimine yardımcı olan ve tamamlaması son derece zevkli olan ürünlerdir. Farklı parça sayılarına sahip olan puzzle modelleri ile keyifli zamanlar geçirilebilir. Yapbozların üstlerinde bulunan görseller de oldukça çeşitlidir. Farklı görsellere sahip olan çok fazla sayıda yapboz ve puzzle modeli bulunduğundan bu modeller arasından kişinin zevkine en hitap eden görsellere sahip olan puzzle modeli veya modelleri seçilebilir. Puzzle modellerinde üzerindeki görüntü açısından çeşitlilik bulunması bu açıdan son derece kullanışlı olmaktadır. Puzzle ve yapbozlar da tamamlandıklarında sert bir kartona, ince bir tahta parçasına yapıştırılarak ve genellikle çerçeveletilerek son derece şık ve güzel görünen dekorlar haline gelirler. Çerçevelendikten sonra asılabilir hale gelen yapbozlar son derece değerli duvar dekorlarından birisi haline gelebilir. İlgilenmesi son derece zevkli olan lego ve puzzlelar farklı görünümlere ve birleştirme şekillerine sahip olan modelleri ile farklı kişilerin zevklerine ve tercihlerine hitap edebilirler. Birçok modeli bulunan puzzle ve legolar arasından size en uygun parça sayısına ve beğendiğiniz görsele sahip model veya modelleri sayfamızdaki ürün seçeneklerini inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Lego ve Puzzle Çeşitleri

Lego ve Puzzle Çeşitleri

Hobiler, insanların hayatında yer eden, fiziksel ve zihinsel sağlıklarını korumalarında yardımcı olan etkinliklerdir. Sevilerek yapılan hobilerden birisi de logo ve puzzle yapmaktır. Farklı özelliklere sahip modelleri ile farklı yaş gruplarına ve farklı zevklere hitap edebilen lego ve puzzelar, yapım süreçleri zevkli olan ve sonucunda da ortaya güzel bir dekor, bir ürün çıkan ürünlerdir. Lego ve puzzle yapmak, odaklanma konusunda yardımcı olur. Bir çeşit beyin egzersizi sağlayan lego ve puzzle yapımı sayesinde sürece odaklanarak diğer düşüncelerin ve anksiyete düşüncelerinin geri itilmesi sağlanabilir. Üstelik parçaların birleştirilmesi ile elde edilen lego ve puzzle modelleri parçaların birleştirilmesi ve sonuca varılması açısından beyin egzersizi yaptırdığından bunun da kişilerin günlük hayatlarına etkisi olacaktır. lego çeşitleri arasında farklı parça sayısına, farklı parçalara ve görünümlere sahip birçok model bulunmaktadır. Birçok figür ve nesne lego şekline olabilir. Farklı şekillere ve tasarımlara sahip olan legolar arasından siz de ilginizi çeken ve sevdiğiniz nesnelerin, eşyaların ya da araçların Legolarını alarak birleştirmeye başlayabilirsiniz. Lego modelleri arasında sevilen ve tercih edilen modeller arasında araç figürleri bulunmaktadır. Lego uçak figürleri ve lego gemi figürleri gibi şekillere ve tasarımlara sahip legolar, birleştirmesi zevkli olduğu kadar ortaya çıkan sonucu da güzel olan modellerdir. Legolar birleştirildikten sonra tekrar bozulup tekrar birleştirme olanağına sahip oldukları gibi genellikle tamamlandıktan sonra sabit hale getirilerek evlerde dekor olarak kullanılırlar. Yapbozlar da legolar gibi birleştirmesi son derece zevkli olan ve sonucunda da oldukça şık dekorların elde edilmesini sağlayan hobi ürünleridir. Hem çocuklar hem yetişkinlerin kullanımına uygun olan modelleri ile yapbozlar ve legolar, tek başınıza ya da sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirirken beyin egzersizi yapmanızı sağlar. Odaklanmanızda yardımcı olacak olan puzzle ve legolar tamamlandığında da elinizde üzerinde emek ve zamanınızın bulunduğu her açıdan değerli bir dekor bulunur. Sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz figürlerdeki ve görsellerdeki lego ve yapbozları yapmak sizin için oldukça zevkli ve keyif verici olacaktır.

Farklı Özellikleri ile Lego ve Puzzle Modelleri

Farklı Özellikleri ile Lego ve Puzzle Modelleri

Lego setleri ve puzzle modelleri arasında farklı parça sayılarına sahip, farklı görüntülerden ve renklerden oluşan birçok model bulunmaktadır. Legoların ve puzzleların en ayırt edici özelliklerinden birisi içinde bulunan parça sayısıdır. Genellikle parça sayısı arttıkça yapboz ya da lego parçalarını doğru şekilde bir araya getirerek bütün oluşturmak daha zor hale gelir. Yapboz ve legolar ile deneyimi olanlar için daha fazla sayıda parçadan oluşan puzzle ve legoları birleştirmek, yeni başlayanlara kıyaslandığında daha pratik ve kolay gelebilir. Lego modelleri arasında kitap, film karakterleri gibi figürler olabildiği gibi tren, uçak, araba gibi araçlar veya farklı renklere ve boyutlara sahip parçalar bulunabilir. lego modelleri arasından bazı modellerin parçalarından oluşturulması gereken belirli bir figür varken bazı modellerde dilenen birden fazla figür ya da doğaçlama olarak istenen figürler yapılabilecek haldedir. Birçok modeli ve çeşidi bulunan legolar arasından kişisel ilgi alanlarınıza uyacak figürlere sahip modellerden almanız Legoları birleştirme sürecinizi daha da keyifli hale getirecektir. Üstelik ortaya çıkacak olan sonuç da ilginizi çeken, sevdiğiniz bir figür olduğunda size daha güzel görünecek ve sizi tatmin edecektir. Yapboz modelleri arasında da parça sayısı açısından geniş bir yelpaze bulunmaktadır. 4 parçalı yapbozlardan binlerce parçaya sahip yapbozlara kadar birçok model bulunmaktadır. Yapboz modelleri arasında çeşitlilik oluşturan bir diğer özellikleri ise puzzle parçaları birleştirildiğinde ortaya çıkacak olan görüntüdür. Genellikle puzzle modellerinde ünlü tablolar ve göze hoş gelen resimler kullanılır. Puzzle modellerine baskısı yapılan tablo ve resimler oldukça çeşitlidir. Sevdiğiniz ressamların ve fotoğrafçıların beğendiğiniz çalışmalarını puzzle olarak alıp birleştirdiğinizde süreç sizin için eğlenceli olacağı gibi sonucunda da sevdiğiniz bir çalışmanın kopyası elinizde olacaktır. puzzle modelleri tamamlandıklarında son derece şık duvar aksesuarlarını oluşturduklarından sevdiğiniz çalışma veya çalışmaları duvarınızda görmek evinize kişisellik ve sıcaklık katacaktır. Lego ve yapbozlar tamamlandıklarında son derece güzel ve şık dekorlar haline gelebilirler. Üstelik üzerinde emek ve zamanınızın bulunduğu dekorlar sizin için daha anlamlı olacaktırlar.

En Eğlenceli Lego ve Puzzle Çeşitleri

En Eğlenceli Lego ve Puzzle Çeşitleri

Lego ve puzzlelar, ilgilenmesi son derece zevkli olan hobi malzemeleridir. Çocuklar için ideal oyuncaklar olan lego ve puzzlelar, farklı tasarımlara ve farklı özelliklere sahip modelleri ile farklı yaş aralıklarına, farklı zevklere ve tercihlere hitap edebilirler. Lego modelleri arasında birçok farklı model bulunur. Bu modellerin arasında çok sayıda ve çeşitli figürler bulunur. Bu figürler arasından kişilerin ilgi alanlarına en uygun olanlar seçilerek lego seçimi yapılabilir. Lego City gibi lego setleri ise birden fazla figürün bir araya toplandığı lego çeşitlerindendir. Lego çeşitleri farklı modelleri ve çeşitleri ile her zevke hitap edebildikleri gibi tamamlandıklarında güzel görünen ve anlamlı dekorlara dönüşürler. Üzerlerinde yapan kişinin emeğini bulunduran legolar dekor olarak kullanılabildikleri gibi tekrar tekrar da yapılabilirler. Özellikle çocuklar için olan legolar genellikle çocuklar tarafından sürekli olarak bozulup tekrar yapılırlar. Yapboz modelleri arasında da birbirinden hoş görünümlü, farklı görseller içeren ve farklı parça sayılarından oluşan modeller bulunur. Bu modellerin özelliklerinde çeşitlilik olması da yine herkesin zevkine ve tercihine uygun modellerin kolayca bulunabilir olmasını sağlamaktadır. Puzzle modelleri arasından çocuklar için olan modeller genellikle oldukça az sayıda parçaya sahip olur ve üzerlerine de çocuklara uygun olacak resimler ve fotoğraflar basılır. Bu puzzle modellerinin birleştirilmesi de çocukların seviyesine uygun olur. Yetişkinler için üretilen, yüzlerce ya da binlerce parçadan oluşan puzzle modelleri de üzerlerine yapılan özgün ve çeşitli baskılar ile farklı tercihlere hitap ederler. Puzzle modelleri parça sayısı açısından da çeşitli olduklarından bu konuda da kişisel tercihe bağlı olarak seçim yapılabilir. Puzzle yapmaya yatkın olmayanlar veya fazla deneyimi bulunmayanlar için puzzle 500 parça modelleri uygun olabilirken puzzle yapmak ile daha fazla ilgilenenler ve puzzle yapmaya yatkın olanlar için puzle 5000 parça olacak şekilde de uygun olabilir. Birçok çeşidi ve modeli bulunan lego ve puzzle modelleri arasından farklı yaş aralıklarına, farklı zevklere ve farklı tercihlere hitap edecek modeller kolayca bulunabilir olacaktır. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek size en uygun lego ve puzzle modelleri son derece kolay şekilde bulabilirsiniz.

Lego ve Puzzle Modellerinin Faydaları

Lego ve Puzzle Modellerinin Faydaları

Lego ve puzzlelar, zihin geliştirici etkilere sahiptir. Puzzle ve lego modelleri birleştirildikleri sırada odaklanma gerektiklerinden kişilerin odaklanma becerilerini geliştirir. Üstelik lego ve puzzlelar parçaların birleştirilmesi ile ortaya çıkan ürünler olduklarından parçaları birleştirerek bütün düşünmeyi sağlarlar. Rahatlamak için de ideal olan puzzle ve legolar, gerginlik ve stresin üstesinden gelinmesinde yardımcı olurlar. Özellikle çocuklarda puzzle ve legolar ile uğraşmanın olumlu etkileri olacaktır. Gelişme çağında olan çocukların bu ürünlerle oynamaları sonucu odaklanma becerileri gelişir. İnce motor becerilerine de destek olan puzzle ve legolar çocukların görsel hafızalarının gelişmesinde de rol oynarlar. El göz koordinasyonunu etkin bir şekilde çalıştıran bu ürünler çocukların gelişimi açısından faydalı ve etkili olacaklarından çocukların oyuncaklarının arasında yer almaları hem ebeveynler hem de çocuklar açısından olumlu olacaktır. lego modelleri içinde çeşitli ve çok sayıda figür bulunması, puzzle modelleri arasında çeşitli birçok görsel bulunması bu ürünler arasında çeşitlilik yaratmaktadır. Bu çeşitlilik de görsel hafızayı geliştirir. Puzzle çeşitleri arasında farklı parça sayılarına sahip modeller bulunur. Bu lego modelleri için de geçerlidir. Genellikle parça sayısı arttıkça lego ve puzzle modellerinin birleştirilme zorluğu da artmaktadır. Buna uygun olacak şekilde, bu ürünlerle olan deneyim göz önünde bulundurularak seçim yapıldığında alınan puzzle ya da yapboz modelleri son derece keyifli ve zevkli şekilde birleştirilebilir. Puzzle lego ürünlerinin bir diğer faydası ise sonda ortaya çıkan ürünlerin son derece anlamlı ve güzel görünen dekorlar haline gelmelidir. Tamamlanan lego ürünleri dekor olarak komodin, masa, sehpa, vitrin, kitaplık gibi yerlerde sergilenirken tamamlanan yapbozlar da çerçevelenir ve duvarlara asılarak evde samimi ve şık bir görünüm elde edilir. Lego ve puzzle fiyatları ürünlerin model özelliklerine göre değişkenlik gösterir.