Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Telli Silecek

için 5,723 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Telli Silecek

Otomobillerde silecekler oldukça kritik bir öneme sahiptir. Araba ön ve arka camının temizlenmesi, kar, yağmur, çamur gibi birikinti ve kirlerin giderilmesi ve yol güvenliği açısından oldukça önemli bir aksesuar olan silecekler farklı çeşitlerde olabilir. En sık kullanılan silecek türleri arasında telli silecek çeşitleri gelir. Telli silecek lastiği sayesinde aracın camları kolayca temizlenir ve camlarınız zarar görmez. Üstelik değiştirilmesi oldukça kolay olan bu lastik sayesinde telli silecekler uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Tüm hava koşullarında kullanılabilen telli silecekler sayesinde net görüş sağlanarak güvenli bir sürüş garanti altına alınmış olur. Telli silecek sayesinde araç cam yüzeyinde yer alan sudan tamamen kurtulmak da mümkün olur. Üstelik son derece yumuşak ve kaliteli olan lastik dokusu sayesinde silecek kullanırken gıcırdama oluşması ve camların çizilmesi de önlenmiş olur.

Telli Silecek Özellikleri Nelerdir?

Telli Silecek Özellikleri Nelerdir?

Telli silecekler sık sık değiştirilebilen lastikleri sayesinde araç camının iz bırakmadan silinmesini sağlar. Hem ön hem de arka camlarda kullanılan telli silecekler çalıştırıldıklarında yumuşak lastik doku sayesinde rahatsız edici seslerin oluşmasını önler. Telli silecek modelleri farklı marka ve özelliklerde ortaya çıkmaktadır. Eğer lastikli oto telli silecek tercih ediyorsanız, bu modelin kullanımı oldukça pratiktir. Eskimesine izin vermeden belirli aralıklarla değiştirilmesi gereken bu lastikler, araç camlarının zarar görmeden temizlenmesini, zorlu hava koşullarında tam olarak arınabilmesini sağlar. Bu da gönül rahatlığıyla uzun yola çıkmak ve özellikle yağışlı havalarda rahatlıkla yol alabilmek anlamına gelir. Araba telli silecek modelleri yenilenmedikleri takdirde aşınan lastikler nedeniyle arabaya zarar verebilir. Bu modeller yüksek performans gösteremediklerinden camların çizilmesine, gıcırtı sesine ve aracın tamamen temizlenememesine neden olabilir.

Telli Silecek Lastiği Nasıl Değiştirilir?

Telli Silecek Lastiği Nasıl Değiştirilir?

Ön ve arka silecek takımı için gerekli olan silecek lastikleri eskidiklerinde mutlaka değiştirilmelidir. Bu lastiklerin değiştirilmesi oldukça kolaydır ve tek başına gerçekleştirilebilir. Ön silecek ve arka silecek lastiklerini değiştirmek için öncelikle ikili olarak satılan silecek lastiklerinden satın almak gerekir. Araca uygun ölçülerde seçilmesi gereken lastikler yaz ve kış mevsimi başlarında değiştirilebilir. Değiştirme işlemi için öncelikle eski silecek süpürgesi üzerinde yer alan tırnağa bastırılır ve lastik yayından çıkartılır. Bu eski silecek üzerinde bulunan lastik ve tel söküldükten sonra tırnaklara yeni silecek lastiği geçirilir. Monte edilen lastik aracın silecek koluna uygun şekilde takılmalıdır. Tüm silecek markalarına uygun bir lastik seçmek de oldukça önemlidir. Bu şekilde lastik silecek üzerine tam olarak oturabilir ve işlevini mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilir. Eski lastikler sertleştiklerinden zamanla mutlaka ses çıkarmaya başlar ve camda çiziklere neden olabilir. Kolayca takabileceğiniz yeni lastikler ise yumuşak olduklarından istediğiniz performansı gösterebilirler.

Telli Silecek Fiyatları

Telli Silecek Fiyatları

Sürüş güvenliği için araç aksesuarlarının düzenli olarak bakımını gerçekleştirmek, kaliteli ve uygun malzemelerden üretilmiş aksesuarları kullanmak oldukça önemlidir. Telli silecek çeşitleri için asla ihmal edilmemesi gereken işlemlerden biri de lastik değişimidir. Bu lastik değişimi ile görüş güvenliği sağlanmış olur. Silecek seçerken, alacağınız ürünün arabanızın markasına ve modeline uygun olup olmadığına dikkat etmeli, telli silecek markaları arasından en güvenilir olanları ve kaliteli ürünler üretenleri tercih etmelisiniz. Telli silecek fiyatları telli sileceklerin teknik özelliklerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Farklı bütçelere uygun alternatifler içeren bu markaları inceleyerek siz de aracınıza uygun telli silecek çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen, hesaplı fiyatlarıyla ve kaliteli malzemesiyle dikkat çeken telli silecek modelleri için satın alım öncesi detaylı bir araştırma yapmayı unutmayın. Tüm otomobil yedek parçaları için Yedek Parça kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AutoCet (2)
Autokit (1)
Automix (1)
Bosch (2289)
Carub (378)
Dreamcar (2)
Inwells (52)
Maxtel (18)
Modacar (16)
Mycar (2)
RBW (407)
Silbak (16)
Silecek (1538)
Vette (1)
Z Tech (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uzunluk

(1177)
(27)
(25)
(24)
(23)
(22)
(20)
(10)
(10)
(9)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(405)
ve üzeri (579)
ve üzeri (629)
ve üzeri (642)
ve üzeri (664)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL