Filtre Setleri

Araç sisteminde yer alan filtreler, aracın performansını ve parça korumasını önemli ölçüde etkilemekte. Otomobilinizin filtrelerini değiştirmeye karar verdiğiniz vakit, yağ filtresini, polen filtresini ve hava filtresini üçlü paket halinde satın alabilirsiniz. Filtre paketini satın alarak, tek tek filtrelere para vermek zorunda kalmazsınız ve oldukça tasarruf edersiniz. Paket halinde satılan filtreler sayesinde, aracınızla uyumlu olan filtreleri tek tek aramak zorunda kalmazsınız. Tek tık ile üç filtre birden elinize ulaşır. Böylece aracınızın en önemli filtrelerini aynı anda değiştirebilirsiniz. Filtre paketi satın alırken, aracınızın marka ve modeli ile uyumlu ürünlerin yer alıp almadığına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı filtreler, her aracın marka ve modeline özel olarak üretilmektedir.

Paket içerisinde yer alan hava filtresi sayesinde aracınızın hava filtresini değiştirebilirsiniz. Hava en az yakıt kadar motorun çalışması için önemlidir. Hava filtresinin işlevini en iyi şekilde yerine getirebilmesi, aracın yakıttan tasarruf etmesine ve motorun en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur. Hava filtresi temiz olan motor oldukça iyi performans gösterir. Polen filtresi, araç içinde kullanılan klima sistemlerini düzenleme görevi gören bir filtre çeşididir. Araç içinde soluduğunuz havanın kaliteli olması için polen filtresi oldukça önemlidir. Polen filtresi sayesinde, araç içindeki hava temizlenir ve daha sağlıklı bir ortam oluşturulur. Yağ filtresi, aracın yağlama sistemleri içinde yer alır ve motor yağının içine girebilecek yabancı katı maddeleri filtreleme görevi görür. Böylece toz gibi maddeler motora ulaşamadan filtrelenir.

Tüm marka ve modellerdeki araçlar için filtre paketi bulunmaktadır. Filtre paketinin içinde, araçların markaları ile uyumlu filtre çeşitleri yer almaktadır. Filtre paketlerinin fiyatları, markalara göre değişiklik göstermektedir. Aracınız için gerekli olan filtreleri, paket halinde satın alarak içinde yer alan filtrelere daha hesaplı sahip olabilirsiniz. Bazı filtre setlerinin içinde 3 filtre bulunabilirken bazılarının içinde 4 filtre seçeneği bulunur. Satın alma işlemini gerçekleştirirken bu duruma dikkat etmeniz gerekmektedir. VW Transporter filtre paketinin içinde 4 adet Bosch marka filtre çeşidi bulunur. Bunlar: Yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi ve polen filtresidir. Bu sayede, aracınız için gerekli olan filtreleri tek tek aramak yerine paket halinde oluşturulmuş şeklini satın alabilirsiniz.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Filtre Setleri

için 28,659 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1,843)
ve üzeri (2,363)
ve üzeri (2,473)
ve üzeri (2,497)
ve üzeri (2,548)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL