Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Filtre Setleri

için 21,764 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Oto Filtre Seti

Otomobil filtre setlerinin içinde genellikle: yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve mazot filtresi bulunmaktadır. Bu ürünler tüm araçların bakımında kullanılmaktadır. Araçlar, hayatımızın her alanında hemen hemen her işimize yardımcı olmakta ve birçok işimizi kolaylıkla halledebilmemize yardımcı olmaktadır. Arabalarımıza yaptığımız her bakım sonucunda, bizlere sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hizmet etmelerini sağlayacaktır. Arabanıza yaptığınız bakımlar sayesinde kaza riskinizi de azaltmış olacağınız bilinmektedir. Araçlarınız da bulunan otomobil filtre setleri kullanımının detaylı olarak bilinmesi gerekmektedir. Araçlarımızı bir bütün olarak düşündüğümüzde bakımının sürekli ve gerektiğince yapılması gerekmektedir. Otomobil fitre setlerinin kullanımında aracın çalışması ile başlayarak tüm hareketine kadar başrolde olan parçalar olduğu görülmektedir. Bir aracın hava filtresini, yağ filtresini, polen ve mazot filtresini, vakti geldiğinde değiştirilmediği zaman aracın normal miktarından daha fazla yakıt yakmasına ve aracın performansının düşmesine neden olmaktadır. Uzun vadede bakımı ihmal edilen araçlarda sıkça görülen problemlerden biri ise motordaki pistonların ve benzin deposundaki yakıtların zarar görmesi ve kullanılmayacak hale gelmesidir. Oto filtre setleri ürünlerinin gerektiği zamanlarda değişmesi önemlidir. Oto filtre setinin içeriğinde bulunan ve aracınızda bulundurulması gereken önemli ekipmanlardan biri olan hava filtresi; dışarıdan aldığı havayı süzmede ve kirlerden arındırma konusunda güçlü bir performansa sahiptir. Ürünün kullanım anında zedelenmesi veya kirlenmesi söz konusu değildir.

Oto Filtre Seti Kullanımı Avantajları

Oto Filtre Seti Kullanımı Avantajları

Yaz mevsiminde insanların genellikle bulunmak istedikleri ortam serin ve ferah yerlerdir. Özellikle büyükşehirlerde günümüzün büyük bir kısmı yollarda ve trafikte geçmektedir. Sizlerin uzun ve yorucu yollarda, araçlarınızın içinde sıcaklık sorunuyla uğraşmamanız için üretilmiştir. Arabanın kısa sürede bile havalandırılmaması durumunda, ortaya çıkan kötü koku sorununu gidermeye de yardımcı olmaktadır. Üretilen ve hizmete sunulan oto filtre seti ve polen filtresi sayesinde bu sorun ortadan kalkmaktadır. Aracınıza güvenle taktıracağınız; polen filtresi yaz günlerinin sıcak ve bunaltıcı havasından sizleri kurtarmaktadır. Polen filtresinin temiz ve yeni olması aracınızda bulunan klimanın daha iyi serinleterek aracımızı daha kısa sürede ferahlatmasını sağlayacaktır. Polen filtresinin değiştirilmemesi durumunda aracın klimasının performansını azaltarak, klimanızı yıpratacaktır. Eski filtrenin uzun süre kullanılması durumunda klimanın daha fazla yıpranmasına ve gerektiğinden fazla güç sarf ederek beklenen performansı yerine getirmemesine sebep olacaktır. Bu sorunlarla birlikte fazla yakıt kullanılması durumunda bütçenize de zarar vermektedir. Oto filtre setleri bir bütün olduğu için grup halinde değiştirildiği takdir de araçlarınızın işlevlerini tam anlamıyla sağlıklı bir şekilde yerine getirildiği görülmektedir. Aracınızın yıllık bakım dönemlerinde otomobil filtre seti, yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresi birlikte değişildikleri zaman aracınızın ekonomik ömrünü de uzatmaktadır. Mekanik yapısından kaynaklı olarak ortaya çıkabilen herhangi bir arıza sebebiyle aracınızın yolda kalma sorununu ciddi oranda düşürdüğü görülmektedir.

Otomobil Filtre Seti Kullanım Şekli

Otomobil Filtre Seti Kullanım Şekli

Aracınızın bakımını gerektiği zamanlarda yaptığınız takdirde günlük kullanımlarınız ve seyahatleriniz daha güvenli bir şekilde sonlanacaktır. Aracınızın motor yağını değiştirdiğiniz zamanlarda, yağ filtresinin değiştirilmesi de tavsiye edilmektedir. Oto filtre setleri bakıma giren lifte çıkan tüm araçların ayrılmaz parçasıdır. Yağ filtresi; aracınızın motorunda bulunan yağı süzmekte olan görevli bir parçadır. Bu parçaların orijinal ve kaliteli olması aracınıza verilecek zararların da önüne büyük oranlarda geçmektedir. Kalitesiz veya hatalı ürün kullanımında aracınızın motorunun indirilmesine, pistonun kırılmasına ve benzeri olarak birçok arızaya davetiye çıkardığı bilinmektedir. Bu arızalar aracınızın hem ömrünü azaltmakta hem de yolculuklarınızı riske atmaktadır. Aracınızın modeline ve yakıt türüne bakılmaksızın, filtre setlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otomobil sanayilerinde, internet sitelerinde ve birçok yerde filtre setlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz otomobil filtre setini, internet sitemizden arayarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ulaşılması rahat olan, kullanımları kolay ve sağlam, dayanıklı, orijinal malzemelerden üretilen parçalar aracınızı ve sizleri memnun etmek için hizmete sunulmuştur. Otomobil filtre setlerinin bir bütün oluşunu ve önemini yapboz parçaları gibi örneklendirebiliriz. Gönül rahatlığıyla alarak, aracınızın gerekli bakımlarını yapabilirsiniz. Aracının ekonomik ömrünü uzatmak isteyenler için, otomobil filtre seti büyük bir avantajdır. Araçların birçok kez yolda kalma sebepleri arasında bakımların yapılmaması yer almaktadır. Yağ filtre seti: araçta bulunan yağ pompasının içerisindeki yağı temizleyerek ve süzerek kir gibi yabancı maddelerin arınmasını sağlamaktadır. Aracınızın ekonomik bir şekilde ömrünü uzatmak istiyorsanız aracınızın bakımını en doğru zamanlarda yapmalısınız. Otomobil filtre setleri sayesinde aracınızın bakımını istediğiniz her alanda kolaylıkla yapabilirsiniz. Yağ filtresi mazot filtresi, polen filtresi, hava filtresi, oto filtre setinin içinde bulunan ürünler olmaktadır. Bu ürünlerin set halinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Sağlam ve yeni olan bir hava filtresinin olduğu araçta diğer ürünlerin yıpranmış veya kullanılmayacak hale gelmesi aracınızın performansını düşürmektedir. Mazot filtresinin sağlıklı bir şekilde süzmediği yakıtı, motora göndermesi sonucunda aracınız iyi bir performans göstermez. Aynı zamanda hava filtresi gibi setin içeriğinde bulunan diğer malzemelerden de iyi bir performans beklendiği görülmemektedir.

Otomobil Filtre Seti Görevleri

Otomobil Filtre Seti Görevleri

Oto filtre setini, bir elin parmaklarına benzetmek doğru bir örnek olacaktır. Her birinin görevi farklı ama hepsi tek bir yere hizmet etmektedirler. Yağ-polen-hava-mazot filtreleri olarak bilinen otomobil filtre setlerinin içeriğinde bulunan ürünlerin kendi aralarında görev dağılımı farklı olarak bilinmektedir. Çok sık değiştirmediğimiz ve uzun süre kullanıma tabii tuttuğunuz bu parçalar başarılı yolculuklarımızın perde arkasındaki gizli kahramanlarıdır. Oto filtre setlerinin ekonomik ve kaliteli olması kullanıcıların memnuniyetini arttırmaktadır. Otomobilimize ne kadar gerekli bir bakım yaparsak, yolculuklarımız o kadar güvenli ve rahat geçecektir. Kaliteli parçalar ve ürünler kullanmak, otomobilimizin de performansını artıracaktır. Yolculuklarınızı yarıda ve riskte bırakmamak için kullanılan ürünlerin orijinal olması tavsiye edilmektedir. Otomobil filtre setleri aracımızın bazı kısımlarında işlev gösteren önemli parçalardır. Günümüzde aracınıza bakım yapmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Oto filtre seti; aracınızı, sağlığınızı, rahatınızı, ekonominizi düşünen bir otomobil ekipmanıdır. Fiyat-performans ürünü olan otomobil filtre setlerini satın alarak, kullanmanız takdirinde aracınızı ve kendinizi daha değerli hissetmenizi sağlayacaktır. Motor yağının kullanım amacı araçlarınızın parçalarındaki sürtünme sonrası yüzeylerinin yıpranmasını, aşınmasını ve zarar görmesini engellemektedir. Motor yağı ve motorun filtresini belirli aralıklarda değiştirmek oldukça önemlidir. Aracınız için kullanılması gereken motor yağı kullanılmadığı takdirde, aracınızın parçalarının yıpranmasına neden olmaktadır. Aracınıza kullanmak istediğiniz otomobil filtre setlerini satın alabilirsiniz. Otomobil filtre setlerinin içeriğinde bulunan polen filtreleri, kullanılan malzemeler sayesinde filtrenin içerisinde bulunan havanın temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Polen filtrelerin bir kısmında bulunan karbon kaplama yapısı nedeniyle daha iyi bir performans vermektedir. Araç kullanan herkesin araç filtre setlerini kullanması ve eskidiği dönemlerde değiştirilmesi tavsiye edilmektedir.