Egzoz

İçten yanmalı motorlarda, yanan akaryakıtın gazına egzoz denilmektedir. Egzozun görevi sesi absorbe edip araba kullanırken oluşacak ses kirliliğinin önüne geçmektir. Aynı zamanda motorda oluşan bir çok zararlı maddenin çevreye zarar vermesini engellemek ve daha sağlıklı bir otomobil kullanımına yardımcı olmaktır. Çevreye zararlı gazların bırakılmaması için ateşleme sistemini ve karbüratörü ilgilendiren hava ayarlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Karbon monoksit, karbon dioksit, kükürt dioksit gibi çevreye zararlı maddelerin filtrelenmesini ve çevreye zarar vermesini engellemek için egzoz kullanmak oldukça önemlidir. Egzozun çevreye duyarlılığı gibi otomobile sağladığı görüntü de kullanıcılar tarafından önemsenmektedir.

Bir çok egzoz modeli arasından aracınıza uygun tasarlanmış bir egzoz modeli ile aracınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Hem aracınızın görüntüsünü güzelleştirebilir hem de çevre kirliliğinin önüne geçebilirsiniz. Egzoz uçlarının farklı tasarımlarda oluşturulmuş modelleri bulunmaktadır. Egzoz modelleri arasında çift ağızlı, oval ağızlı veya kare şeklinde modeller bulunmaktadır. Jsv Racing Boom performans son susturucu spor egzozun şık ve spor görüntüsü sayesinde otomobilinizin havasını değiştirebilirsiniz. Parlak krom kaplı gövdesi ve gösterişli oval egzoz ucu tasarımı ile sportif şıklık sağlamaktadır. Üzerindeki imzası sayesinde daha estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Bu şık tasarımlı egzoz sayesinde çevre kirliliğini önleyebilir ve otomobilinizde hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Paslanmaz metal materyalden üretilmiş bu egzoz aracınızın performansını arttırarak daha sportif sürüş deneyimi yaşamanıza olana sağlar.

Egzoz tüpünün içindeki paslanmaz yün örgünün içinde cam elyaf ve koruyucu özel dokulu malzeme iç yanmayı engeller ve kulağa tok bir ses verir. Performans son susturucu egzozlar sayesinde aracınızın performansını arttırabilir ve görüntüsünü güzelleştirebilirsiniz. Egzoz fiyatları özelliklerine ve modellerine göre değişmektedir. Kendi zevkinize ve tarzınıza uygun bir egzoz modeli tercih ederek hem çevreye karşı duyarlı olabilir, hem de aracınızın görüntüsünü güzelleştirebilirsiniz. Özellikle spor otomobillerde, spor egzoz modeli tercih edildiğinde aracın görüntüsü ciddi şekilde etkilenmektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Egzoz

için 2,505 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(100)
ve üzeri (137)
ve üzeri (145)
ve üzeri (147)
ve üzeri (149)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL