TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vinçler

için 875 sonuç bulundu.

Vinçler

Vinç, insan gücünün yetmeyeceği ağırlıktaki cisimlerin kaldırılabilmesi için kullanılan iş makineleridir. Vinçlerin ucuna ağır cisimleri bağlayarak farklı noktalara aktarabilirsiniz. Vinçler sistematik bakımından birbirlerine benzer nitelikler taşırlar ancak kullanım alanları yapılan işe bağlı olarak değişir. Elektrik enerjileri veya akaryakıtlarla çalışabilen vinçlerde motor gücü dişlilerle halatın hareket etmesini sağlar. Vinçler zorlu işlemlere karşı pratik çözümler oluşturabilmenizi sağlarlar. Ağır cisimleri rahatlıkla kaldırarak istediğiniz bir noktaya konumlandırabileceğiniz vinç modelleri arasından kullanım alanınıza bağlı olarak seçimler yapabilirsiniz. Taşınması mümkün olmayan cisimleri rahat bir şekilde taşıyabilmenizi mümkün hale getiren vinç çeşitleri günlük yaşamda büyük kolaylıklar sağlar. En ağır yüklere dahi meydan okuyabileceğiniz vinç modellerine göz atarak ürün kategorisindeki alternatif ürünler arasından dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Vinçler Yükünüzü Hafifletir

Vinçler Yükünüzü Hafifletir

Atölyelerinizde, iş hayatınızda ve günlük yaşantınızda en ağır yükleri dahi rahatlıkla kaldırabilecek nitelikte tasarlanan vinçler işlerinizi en rahat koşullar altında halledebileceğiniz şekilde tasarlanır. Yükleme, kaldırma ve boşaltma işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mekanik olarak sağladığı avantajlarla gücünüzün yetmeyeceği yükleri kaldırabilirsiniz. Elektrikli vinçler güvenli bir şekilde yük kaldırmanızı sağlar. Yapısı ve kullanımı bakımından oldukça kolay ve kullanışlı olan vinçleri kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Çeşitli metrelerde üretilen halatlarla birlikte kullanılan dönmez özellikli çelik halatlı modeller sayesinde ağır bir cismi kaldırmaya başladığınızda herhangi bir hasar oluşması söz konusu olmaz. Ağır parçaları taşırken hem cismin hem de sizin güvenliğiniz büyük bir önem taşır. Bu konuda dönmez özellikli halat modelleri ortaya çıkabilecek riskleri en asgari seviyeye indirir. Güvenli bir şekilde ağır cisimleri dilediğiniz noktaya konumlandırabilirsiniz. Vinç seçimlerinde bulunurken kaldıracağınız cismin ağırlığını daima dikkate almanız gerekir. Elektrikli vinç modellerinde halat uzunlukları daima dikkate almanız gereken faktörler arasında yer alır. Halat uzunluğunu kaldırabileceğiniz yüksekliğe göre belirlemeniz gerekir. Vinç modelleri de ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre üretilir ve bu bağlamda gereksinim duyduğunuz uzunluktaki halatların yer aldığı vinçleri kolaylıkla bulabilirsiniz. İş veya günlük yaşantınızda ihtiyaç duyacağınız vinçler her bütçeye uygun nitelikler taşır. Vinçler gereksinimlerinize bağlı olarak farklı halat uzunlukları, kaldırma kapasitesi ve niteliklerle üretilir. Vinç fiyatları da bu bağlamda değişiklik gösterir ve bütçenize uygun şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi mümkün hale getirir. Vinç modelleri olağanüstü durumlarla karşı karşıya kaldığınızda acil durdurma fonksiyonlarını içeriğinde bulundurur. Taşıma sırasında ortaya çıkabilecek sorunlara karşın acil durdurma özelliği sayesinde taşıma işlemini anında durdurabilirsiniz. Vinç ile ağır materyallerin taşıma işlemini gerçekleştireceğiniz için karşı karşıya kalacağınız riskler büyük sorunları doğurabilir. Bu bağlamda kullanacağınız modellerde büyük tehlikelerle karşı karşıya kalmadan duruma el koyabilir ve güvenli koşullar sağlanıncaya dek taşıma işlemini bekletebilirsiniz. Yaşayabileceğiniz risklere bağlı olarak güvenlik özelliklerine sahip vinçler taşıma işlemindeki problemleri minimum seviyeye indirir. Hem kendinizin hem de yakınlarınızın hayatını koruma altına alabilmenizi sağlayacak vinç modellerine sahip olabilirsiniz. Yapı Malzemeleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Vinçler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vinçler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Eşyaların taşınması ve istenen yerlerde istiflenebilmesini mümkün hale getiren vinçler iş hayatında veya günlük yaşamında yeniliği takip eden kişiler tarafından rağbet görür. Vinç modelleri yükleyeceğiniz ağır cisimleri işlevsel ve güvenli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Motorunda termik şalteri bulunan modeller aşırı ısınma probleminin önüne geçer. Uzun süreli kullanımlarda ortaya çıkabilecek sorunları minimalize edebilen termik şalter özelliği işlerinizi sağlıklı bir şekilde tamamlar. Çelik halatlara yer verilen vinçlerin yükleme kancasında emniyet mandalı yer alır. Emniyet mandalının yer aldığı vinçler oluşabilecek riskli durumlarda yükün düşmesini engelleyerek yükü istediğiniz noktada durdurmanızı sağlar. Ağır yükleri güvenli koşullar altında taşıyabilmenizi kolaylaştıran emniyet mandalı taşıma işleminin güvenle tamamlanmasında en önemli faktörler arasında yer alır. Güvenlik bakımından herhangi bir problemle karşı karşıya kalınmaması adına otomatik frenleme sistemi yer alır. Yükü güvende tutabilmenizi sağlayan özelliklerden birisi olan frenleme mekanizması da tehlikeli durumlara karşı en büyük önlemlerdendir. 10-20-30 metre veya daha uzun halatlara sahip vinçlerle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçimler yapabilmeniz mümkün hale gelebilir. Vinçler arasında yapacağınız seçimlerde önceliğiniz işlevsellik olacağı için farklı bir noktaya taşımanız gereken yükün ağırlığına göre tercihte bulunmanız gerekir. Vinç sistemleri içerisinde elektrikli vinç modelleri öne çıkar. Yüksek voltajlı sanayi elektriklerine ihtiyaç duyan vinçler tek halat ve çift halat özelliklerine sahiptir. Standart halat uzunluğunun yetmediği ve daha yüksek yerlere konumlandırmanızı sağlayabilen çift halat özellikleriyle uzunluğu 2 katına kadar çıkarabileceğiniz modeller bulunur. 10 metrede 500 kilogram kapasitesine sahip vinç modelleri 20 metrede 250 kilogram kapasiteye kadar ağırlık kaldırabilir. Vinç modellerinin giriş voltaj seviyeleri bulunur. Elektrikli vinçleri çalıştırabilmeniz için yeterli güç kaynağını sağlamanız gerekir. Yüksek ağırlıkları kaldırabilme özelliğine sahip vinçlerde sanayi tipi elektrikler kullanmalısınız. Gücüne bağlı olarak 125-250 kg, 250-500 kg, 400-800 kg, 600-1200 kg ve daha yüksek ağırlıkları kaldırabilecek nitelikte vinç modelleri bulunur. Taşımanız gereken ağırlığa göre vinç modelleri satın alarak gereksinimlerinizi güvenli ve pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en konforlu koşullar altında giderebilmenizi sağlayan vinç modelleri her anda yanınızda. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Vinçler Pratik Kullanımla İşlerinizi Rahatlatır

Vinçler Pratik Kullanımla İşlerinizi Kolaylaştırır

Şantiyeler her geçen gün artış gösterir ve buna bağlı olarak vinç modelleri ihtiyaçlara bağlı olarak evrilmektedir. Vinçleri doğru bir şekilde kullanabilmeniz için en önemli faktörlerden birisi vinçlerin kurulumu konusudur. Vinçleri düz ve sağlam zeminlerin üzerine konumlandırmanız, gerekli güvenlik önlemlerini almanız gerekir. Elektrikli vinç modellerinde bulunan otomatik ağırlık limit şalteri kaldıracağınız ağırlığın vinciniz tarafından kaldırılıp kaldırılamayacağını görmenizi sağlar. Kullandığınız vincin kaldırma kapasitesini aşmanız halinde riskler söz konusu olacağından önceden önlem alabilmenizi sağlayan bu özellik tehlikeli hadiselerin cereyan etmesini engeller. Emniyetli yük ve Malzeme Taşıma için hayati öneme sahip elektrikli vinçlerin nitelikleri yüklerin hızlı ve kolaylıkla kaldırılmasını sağlar. Zaman ve işgücü verimliliğini büyük ölçüde artırmanızı sağlayacak vinç modellerinde aylık ve yıllık periyodik bakımların yapılması da alacağınız performansı büyük ölçüde artırır. Küçük arızalar dahi çok ciddi sorunlar meydana getirebilir, verimliliği azaltır ve problemler yaşamanıza sebep olur. Tekne ve jeep vinci kategorisinde bulunan büyük vinçler uzaktan kumanda özeliği bulundurur. Uzaktan kumanda ile zorlu işlemleri yalnızca birkaç dokunuşla konforlu bir şekilde yapmanız mümkün hale gelir. 13 metre halat uzunluğuyla çekme ve itme işlemi gerçekleştirebileceğiniz tekne ve jeep vinçleri en zorlu işlemleri dahi yalnızca dakikalar içerisinde tamamlar. 15 metre halat uzunluğuna sahip olan modeller de daha uzun mesafeli işlemleri gerçekleştirebilmenizi mümkün hale getirir. Daha meşakkatli işlemler için 28 metre halay boyuna sahip jeep ve tekne vinçleri de her koşul altında zorlu işlemlerin altından kalkmanızı sağlar. 2000 lb motor gücüne sahip tekne vinçleri standart ağırlıkların kaldırılabilmesi için kullanıma sunulur. 4000 lb ve 8000 lb motor gücündeki vinçler ise çok daha yüksek ağırlıkları problemsiz bir şekilde kaldırır. Güvenlik standartlarını her şart altında sağlayan tekne vinçleri uzaktan kumanda edilebilme özelliğiyle konforunuzu büyük ölçüde artıracaktır. Bu modeller genellikle elektrikli vinçlere nazaran çok daha hafiflerdir. Elektrikli vinçlerin brüt ağırlıkları 20-25 kilogram ve hatta çok daha fazla olurken, 1.2 hp gücündeki bir tekne vincinin ağırlığı 5.5 kg ağırlığındadır. Kullanım alanınıza bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz yüksek güvenlikli vinç modellerini ürün kategorilerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A1 (1)
Aksan (2)
Asimato (5)
Astor (11)
Atlas (156)
Best (1)
Big Lift (39)
BigLift (2)
Bigred (5)
BIGRED (2)
Catpower (57)
Chattel (2)
DBK (1)
Dirim (2)
(435)
Echolift (11)
Einhell (2)
Elmas (1)
Forsage (2)
Jun Kaung (4)
Kaim (3)
KL (1)
KLPRO (2)
Max-Extra (2)
Mitreapel (1)
Mytol (4)
Rrtmax (2)
Rtrmax (2)
Specco (3)
Srf (1)
Tytan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(58)
ve üzeri (81)
ve üzeri (86)
ve üzeri (86)
ve üzeri (87)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL