TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

El Arabaları

için 304 sonuç bulundu.

El Arabaları

El arabaları, bahçe ve dekorasyon işlerinde yetişkin kullanıcılar için oldukça büyük kolaylıklar sunan ürünlerin başında gelir. Dayanıklı malzemelerden yapılmış el arabası lastikleri ile yük taşıma eyleminin açık alanda taşıyıcılara yardımcı olan araçların yüksek ölçekli iç alan kapasiteleri, ağır yüklerin oldukça kolay taşınmasına imkân tanımaktadır. Çocuklara dönük üretilmiş el araba oyuncaklarında da kum, çakıl ve taş benzeri ufak boyutlu materyallerin taşınmasına elverişli ürünler sayesinde park veya deniz kenarındaki oyun saatlerine hem eğlence katmakta hem de kullanım kolaylığı sunmaktadır. Dilerseniz eğlence amacıyla, dilerseniz yük taşımaya dair ağır işlerinizi giderecek bir kolaylık sunması ile tercih edilebilen el arabalarının pek çok farklı modeli ve bu modeller çerçevesinde de sahip oldukları farklı işlevleri bulunmaktadır.

Depolarda El Arabası Kolaylığı

Depolarda El Arabası Kolaylığı

Günümüzde pek çok işletmenin, mevcut koşullar gereği depoları bulunmaktadır. Günlük koşturmacalar sırasında depolarda kol gücünden fazlasına ihtiyaç duyulmakta, ağır yüklerin hızlıca sevkedilmesi gerekebilmektedir. Klasik el arabası modellerinin yanı sıra depolarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yatay olarak kullanılmakta olan el arabaları aracılığıyla birçok işlevsel özelliği yakalamak mümkündür. Dikey kullanılan ve vücuda dönük hafifçe bir eğim ile sürülen el arabaları ise depolarda, iş yerlerinde ve ofislerde yükleri pratik bir şekilde taşıma amacıyla büyük bir kolaylık sunmaktadır. El arabası çeşitleri arasında yer alan katlanabilir el arabalarında da benzer kullanımlar bulunmakla birlikte, alan sıkıntısından muzdarip iş yerlerinin gerekli olmayan hâllerde katlanan el arabasının yerden tasarruf imkânı tanıyarak daha çok alan kazandırması ve bununla birlikte ürünün korunabilmesi sağlanmaktadır. Günümüzden on yıl kadar evvel tek tip olarak satışa sunulan ve bilhassa gündelik hayattaki kullanımı, kapladığı fiziksel alan nedeniyle bir hayli sınırlı olan el arabasının artan ihtiyaçlar neticesinde farklı modellerle satışa sunulması kullanıcılara hem kullanım çeşitliliği hem de her alanda işlevsellik katmaktadır. Öyle ki, günümüzde gelinen noktada işletmelerin yer aldıkları iş alanlarına özgü gerekliliklerini karşılayacak farklı iç hacimlere, uzun veya kısa taşıma bölümlerine, geniş veya dar tekerleklere sahip el arabaları üretilmektedir. İhtiyaçlardan kaynaklı doğan bu çeşitliliğin, nitelikli ürünlerle taçlandırıldığı söylenebilmektedir.

El Arabaları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

El Arabaları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren el arabası modelleri arasından iş alanınıza veya gündelik hayattaki ihtiyaçlarınıza göre en uygun modeli seçebilmeniz açısından oldukça geniş bir çeşitlilik mevcuttur. Başta yük taşıma kapasiteleri olmak üzere sahip olunan özellikler çerçevesinde el arabası fiyatları değişiklik göstermekle birlikte, mevcut çeşitlilik sebebiyle pek çok bütçeye uygun modeller tüketicileri beklemektedir. El arabalarının fiyatlarını etkileyen bir diğer etken ise üretimlerinde kullanılan malzemelerdir. Metal veya demir malzemelerden üretilen el arabalarında materyal bazlı fiyat farklılığı görülmektedir. İşlevselliğine göre ayrı fiyatlandırmalara tabi tutulan el arabası modelleri arasında siz de ihtiyacınızı en doğru biçimde karşılayacak olan modeli tespit ederek hem bütçenize uygun bir seçim yapabilir hem de kullanım ihtiyacınızı tam olarak giderecek ürünü satın alabilirsiniz. Depolarda ve ofislerde iş yükünü azaltacak modellerin yanı sıra gündelik hayatta yük taşıma konusunda size kolaylık sunan ürünler de el arabaları kategorisi altında sizi beklemektedir. Elle taşınma imkânı olmayan, ağır yük olarak nitelendirilen yüklerin taşınmasına dönük avantajlı kullanımlar sunan el arabalarında akıllı tasarımlar sayesinde kullanıcının vücuduna aktarılan yük oranı minimalize edilerek, az enerjiye karşın çok ağırlık taşınma kapasitesi sağlanmaktadır. Terleme problemlerine ve yağışlı hava dezavantajına dönük tasarlanan ergonomik tutma bölümleriyle ellerin kayması engellenerek; yükleri güvenli bir biçimde taşımak mümkün kılınmaktadır. Havayla şişirilebilen el arabası lastiği sayesinde de farklı zemin tipleri üstünde ilerleme kolaylığı sunan ürünler, konforlu taşıma deneyimleri vadetmektedir. Temel prensipleri bu şekilde benzerlik gösteren ve gün içinde hayli vakit alabilen yük taşıma faslını minimum saat ve minimum efora indiren el arabalarının modelleri de kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir.

Tarihsel Açıdan Doğru Bir Konum

Tarihsel Açıdan Doğru Bir Konum

El arabalarının ilk icadından bugüne geçen sürede insanoğlunun yükleri daha az efor ve daha az zaman kaybı ile taşımaya dönük ihtiyacı sonlanmamıştır. Dolayısıyla günden güne artış gösteren bu ihtiyaçlar çerçevesinde el arabalarına duyulan kullanım ihtiyacının bitmesi pek de mümkün gözükmemektedir. Temel çerçevede ihtiyacın aynı oluşuna mukabil çeşitliliğin farklılık göstermesi ise güncellenen ihtiyaçlar hiyerarşisinde değişen sektörler ve bu sektörlerin gereklilikleridir. Üst raflardan alınan ve uzun koridorlar boyunca ilerletilerek başka bir odadaki, bambaşka bir rafa taşınacak olan yükleri ideal taşıma kapasitesine ve bütün bu yürüyüş eylemine dönük geniş iç kapasiteli ve tutma bölümünün vücudun eforunu gözettiği modeller arasında seçilen el arabası ile gerçekleştirmek gerekmektedir. Sayfamızda ihtiyaç ve beklentilerinize hitap birçok model yer almaktadır. Siz de bu modelleri inceleyerek ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre farklı boyut ve seçeneklerde sunulan el arabaları, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sayfamızda yerini almaktadır. İş alanlarına dönük tasarlanmış ürünlerle iş yaşamında vakit ve efor kaybını engelleyen el arabalarının tüm marka ve modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz.İhtiyacınız ölçütünde en uygun özelliklere sahip el arabası modelini kolayca tespit edebilir, sayfamız üzerinden sipariş vererek günlük yaşamınıza el arabası kolaylığını katabilirsiniz. Taşınması gereken yüklerinizi, minimum efor sarf ederek normal zamanda ve el arabası olmaksızın pek çok mesafe kat ederek taşıyacakken; el arabaları sayesinde çoğunlukla tek seferde yükleri taşımak mümkün olmaktadır. El arabalarının yanı sıra ağır malzemeleri taşımanızda size kolaylık sağlayacak diğer ürünler için Malzeme Taşıma kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akfix (1)
Aksan (2)
Alarko (1)
Atlas (2)
Attlas (2)
BASF (1)
Beta (1)
Big Lift (2)
Bigred (1)
BİRKA (1)
Dirim (3)
(220)
EBAX (1)
ECA (1)
Einhell (1)
Elmas (1)
Hansgrohe (1)
Kaim (1)
Portisan (1)
Srf (1)
Yaparlar (1)
Zongshen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (66)
ve üzeri (73)
ve üzeri (74)
ve üzeri (78)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL