TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Paletler

için 113 sonuç bulundu.

Paletler

Lojistik işleri yapan firmaların çok sık kullandığı palet çeşitleri, ürünlere taşıma ve depolama sırasında zarar vermemek için kullanılan araçlardır. Deposuna ya da işyerine çok fazla mal giriş çıkışı yapılan firmalar için taşımacılık ve ürünlerin zarar görmeden korunması çok önemlidir. Ticari faaliyetlerin sağlıklı ve sorunsuz olarak sürdürülebilmesi için ürünlerin bütünlüğünün korunması lazımdır. Taşıma ve yer değiştirme esnasında personele kolaylık sağlaması için ürünlerin altına konan taşıma paleti, işlerin verimli, güvenli ve hızlı ilerlemesini sağlar. Ahşap ve plastik türleri olan paletler, doğru zaman ve yerde kullanıldığında verimi ve iş gücünü yükselten önemli bir araca dönüşür. Taşıma zincirinin tüm aşamalarında kullanılan taşıma paleti çeşitleri bir araya getirilerek zincir oluşturulur, böylece yükler taşınmaya ve nakledilmeye hazır hale gelir.

Palet Çeşitleri

Palet Çeşitleri

Transpaletler aracılığıyla kullanılan palet çeşitleri, geniş yük taşıma kapasitesine sahiptir. Birinci sınıf malzemeden yapılan plastik taşıma paleti, 3 tona yakın durağan 1 ton dinamik yükü rahatça taşıyabilir. Farklı yükleri taşıyabilen taşıma paleti çeşitleri vardır. 80x120 ve 100x120 ebatlarındaki taşıma paleti çeşitleri farklı hacimlerdeki ürünlerin ve yüklerin hem depoda ya da işyerinde tutulmasına hem de transpaletler aracılığıyla bir yerden başka bir yere nakledilmesine yardımcı olur. Ahşaptan imal edilen paletlere göre daha fazla yük taşıyan ve dayanıklı olan plastik taşıma paleti, uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Yerden 10 cm yüksekliği olan palet çeşitlerinin taşıma arabalarına ve transpaletlere yüklenmesi çok kolaydır. Üstü kapalı ve üstü aralıklı modelleri bulunan taşıma paletleri, bu özelliğine göre farklı miktarlarda yükü taşıyabilir. Özellikle hem sanayi kesiminde iş yapmak durumunda hem de ağır yük taşımak zorunda olan firmalar bu süreçte palet çeşitlerini kullanır. Doğru bir şekilde paletlere istiflenen yükler özel noktalardan bağlanabilir. Böylece taşınan malın güvenliği sağlanmış olur. Birbirine geçmeli palet çeşitlerini birleştirerek daha büyük palet zemini elde etmeniz ve böylece daha fazla eşyayı paletlere yüklemeniz mümkündür. Birbirine geçebilen palet çeşitleri çalışma hızına da katkıda bulunur.

Palet Modelleri

Palet Modelleri

Bir defada çok miktarda yük taşıyabilmenizi sağlayan palet modellerinin ağırlığı çok fazla değildir. Bir personel, tek başına boş bir taşıma paletini bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşıyabilir. Taşıma paleti çeşitleri, deponuzda çok fazla yer kaplamaz. Kullanmadığınız zamanlarda dikey olarak tutabileceğiniz taşıma paleti modelleri, yerden tasarruf etmenizi de sağlar. Paletler sadece dükkan, depo ya da iş yerlerinde kullanılmaz, aynı zamanda tır, kamyon ya da kamyonetlerde yüklerin kolayca taşınması için taşıma paletleri yaygın bir şekilde tercih edilir. Hem depo ya da dükkanlarda hem de araçların içinde koli, kasa ya da paketlerin üst üste konularak yer kaplaması önlenir. Bu yönüyle palet çeşitleri bulunduğu alanın düzenli olmasına yardımcı olur.

Palet Fiyatları

Palet Fiyatları

İşlerinizi kolaylaştıran ve hızlandıran taşıma paleti çeşitleri, zamandan ve mekandan tasarrufta bulunmanıza olanak tanır. Taşıma paleti fiyatları, birtakım ölçütler çerçevesinde tespit edilir. Ürünün markası, taşıma kapasitesi, genişliği, dayanıklılığı ve malzeme yapısı taşıma paleti fiyatlarına doğrudan etkide bulunan faktörler arasındadır. Taşıma paletleri arasında fiyat farkının oluşmasına neden olan bir başka faktör de ürünün üst kısmının aralıklı olup olmamasıdır. Bu durum yük taşıma kapasitesini etkiler. Sayfamızdaki yük taşıma paleti çeşitlerini inceleyebilir, kendinize en uygun yük taşıma paletini karşılaştırma yaptıktan sonra seçebilirsiniz. Son derece basit bir şekilde kullanılabilen paletler tek bir personel ile yük arabasına ya da transpalete yüklenebilir. Bu bakımdan daha az personel kullanarak çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Paletlerin yanı sıra malzemelerinizi taşıyabileceğiniz tüm taşıma araçlarını incelemek isterseniz Malzeme Taşıma kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(105)
Doğrular (1)
Ebax (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (22)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL