TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Transpaletler

için 442 sonuç bulundu.

Transpaletler

Ağır yükleri taşıyabilen, kısa mesafelerde yük taşıma konusunda yardımcı olan, hem insan gücü hem de akü ve motor gücü ile çalışabilen araç olan transpalet, özellikle yüksek miktarda iş hacmi olan, deposunda sürekli olarak eşya sirkülasyonu yaşayan iş yerleri ve firmalar için çok ideal bir yük taşıma çözümüdür. Transpaletlerin pek çok avantajı vardır. Özellikle ağır iş yapan sektörler için transpalet, insan emeği ve gücü ile taşınması zor olan yükleri kısa sürede, güvenli ve kolay bir biçimde taşır. Farklı yüksekliklere ağır eşyalarınızı kolayca yerleştirebileceğiniz transpalet modelleri, tek bir insan ile idare edilebilir. Bu yönüyle emek israfının önüne geçen transpalet çeşitleri, farklı kapasite ve modellerde üretilir. Transpalet modelleri, işlerin çok kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Yük taşıma esnasında personel rampalarda çok zorlanabilir. Transpalet çeşitleri rampalarda hareket yeteneğini artırır. Elektrikli transpalet modelleri, hareket kabiliyetinizi artırır, çok ağır yükleri uzun mesafelere yorulmadan taşımanızı sağlar. Ayrıca elektrikli transpalet modelleri, kolileri yüksek noktalara kolayca yerleştirebilmenizi sağlar.

Transpalet Çeşitleri

Transpalet Çeşitleri

Kullanıldığı alana ve kullanım amacına göre farklı türde transpalet çeşitleri vardır. Akülü ya da motorlu transpaletlerin yanında insan gücü ile yönlendirilebilen transpaletler bulunur. Bunların dışında kullanım alanına göre kısa, uzun, dar ve geniş transpalet çeşitleri, işin niteliğine ve taşınan kolilerin boyut ve kilosuna göre çeşitlenir. Transpaletlerin frenli ve frensiz çeşitleri vardır. Makaslı transpalet çeşitleri yük taşıma esnasında esnemeyi ve hareket kabiliyetini artırır. Akü ya da motor gücü ile çalışan transpaletler personeli yormadan çok büyük koli ya da paketleri istediğiniz yerlere yerleştirebilmenize yardımcı olur. Motorlu ya da akülü olmasından dolayı işlerinizin çok hızlı bir biçimde tamamlanmasını sağlar. Ayrıca yüksek tavanlı işyerlerindeki üst raflara kolilerin rahatça yerleştirilmesine destek olur. Sağlam yapılı gövdelere sahip olan transpalet modelleri direksiyonu ile kolayca yönlendirilebilir. Çift makaslı transpalet çeşitleri, sağlam yapılı ve oldukça hızlı hareket edebilen ürünlerdir. Kompresörü sayesinde farklı yüksekliklere ayarlayabileceğiniz transpalet çeşitleri hem kolay kullanımlıdır hem de çok fazla yer kaplamaz.

Transpalet Modelleri

Transpalet Modelleri

Transpalet modelleri arasında farklı yük taşıma kapasitelerine sahip olan ürünler vardır. İşlerinizin niteliğine ve taşınacak ürünlerin ağırlığına göre uygun bir transpalet seçebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, taşıyacağınız yüklerin ağırlığıdır. Transpalet seçimi de bu noktada önemlidir. Her transpaletin taşıyabileceği maksimum bir güç kapasitesi vardır. İşyerinizde taşınacak olan yüklerin ağırlığına göre bir transpalet tercih etmelisiniz ki aşırı yükleme gibi bir durumun sonucunda transpalet zarar görmesin. Tekerlek ya da diğer mekanizmalar aşırı yüklemeye bağlı olarak zarar görebilir. Kauçuk kaplı kolu sayesinde transpalet, elinizin kaymasını önler. Paslanmaz malzemeden üretilen ve terazisi de bulunan transpalet modelleri, yüklediğiniz ürünü tartabilmenize imkan verir.

Transpalet Fiyatları

Transpalet Fiyatları

Maksimum verim elde edebilmenizi sağlayan transpalet fiyatları belirlenirken belli ölçütler dikkate alınır. Ürünün markası transpalet fiyatlarına doğrudan etkide bulunan faktörlerden biridir. Ayrıca ürünün özellikleri de markadan bağımsız olarak transpalet fiyatlarını etkiler. Transpaletin akülü ya da motorlu oluşu, yük taşıma kapasitesi, malzeme kalitesi ve çalışma prensipleri fiyata etkide bulunan faktörler arasındadır. Sayfamızdaki transpalet çeşitlerine bakabilir, size en uygun transpalet modellerini karşılaştırabilirsiniz. Transpalet satın almadan önce ürünü ne tür yükleri taşımak için kullanacağınızı belirlemelisiniz. Tercihinizi buna göre yaparsanız daha verimli çalışabilir, işlerinizi size uygun ürünler daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Transpalet çeşitlerinin tekerlekleri poliüretan malzemeden üretilir, bu yüzden taşıma esnasında ses çıkarmadığı gibi zeminin zarar görmesini de önler. Transpaletlerin yanı sıra tüm malzeme taşıma araçları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Malzeme Taşıma kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A1 (1)
Asimato (1)
Astor (2)
Atlas (118)
Attlas (2)
Balatlı (14)
Big Lift (26)
BigLift (10)
Bosch (3)
Dewalt (2)
(193)
Echolift (5)
Emes (32)
Fivestar (1)
Max-Extra (1)
Yuki (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (28)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL