Filtreleri Temizle
Marka
Assur

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Matkap Türü

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Assur Darbeli & Darbesiz Matkaplar

için 52 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Assur Matkap

Matkaplar, her evin olmazsa olmaz tadilat aletlerinden biridir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabileceğiniz Assur matkap çeşitleri vida sökmek, takmak gibi durumlarda üstün performans sergiler. Kullanım alanları oldukça geniş olan matkaplar, inşaat sektöründe en sık kullanılan ürünlerden biridir. Uzun süren işleri çok daha kısa sürede tamamlamanızı sağlayan matkaplar; beton, mermer gibi sert yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Ahşaptan plastiğe tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz matkaplar, farklı özellikler sahiptir. Teknolojiden ilham alarak tasarlanan modeller, hayatı kolaylaştıran yönleri ile ön plana çıkar. Hırdavat sektöründe önemli bir yere sahip olan Assur birbirinden kaliteli ürünler üretir. Her ihtiyaca uygun olarak üretilen Assur maktap modelleri kullanıcıların beğenisini toplar. Siz de markanın ürünlerinin yanı sıra diğer çeşitlere de matkap sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Assur Matkap Modelleri Nelerdir?

Assur Matkap Modelleri Nelerdir?

Kesici aletlerin en etkileyicileri arasında yer alan matkapların üzerinde kanallar bulunur. Bu kanallar sayesinde, delinen yüzeyin materyaline bağlı olarak, talaş ya da kum çıkışı gerçekleşir. Helisel olarak da bilinen bu kanallar darbelere karşı güçlü materyallerden yapılır. Bu sayede yüksek motor gücüne rağmen kırılmadan kullanılabilir. Assur matkapları oluşturan pek çok bölüm bulunur. Assur darbeli matkap çeşitleri, delme işlemi sırasında ileri ve geriye doğru hareket eder. Bu sayede yüzeye çok daha güçlü bir kuvvet uygulayabilir. Bu nedenle delmek istediğiniz yüzey beton ve mermer gibi sert bir yüzeye darbeli matkap tercih edebilirsiniz. Üstelik darbeli matkaplar, çok hızlı bir şekilde hareket eder. Bu sayede kullanım aşamasında ileri, geri hareket ettiğini anlamayabilirsiniz. Darbeli matkaplar ağır ve büyük yapılara sahiptir. Bu sayede yüzey alanına ekstra kuvvet uygular. Darbeli matkapların yanı sıra Assur darbesiz matkap çeşitleri de mevcuttur. Darbesiz matkaplar irili ufaklı ev işleri için oldukça ideal ürünlerdir. Mobilya montajı ve duvarda küçük işleriniz için kullanabileceğiniz ürünler, sert metal yüzeylere doğrudan etki eder. Darbesiz matkaplar darbeli matkaplara nazaran daha hafiftir. Bu nedenle rahat kullanım imkanı sunar. Bu ürünler genellikle küçük boyutlara sahiptir. Darbeli ve darbesiz matkapların yanı sıra elektrikli matkaplarda bulunur. Assur elektrikli matkap akülü olarak da adlandırılır. Elektrikli matkaplar kablolu çalışma prensibine sahiptir. Oldukça güçlü ve hızlı çalışma stiline sahip olan elektrikli matkaplar, yüzey alanlara doğrudan etki eder. Elektrikli matkaplara alternatif olarak akülü modeller de mevcuttur. Assur şarjlı matkap çeşitleri, kablo ve prizin olmadığı yerlerde de rahatlıkla çalıştırılabilir. Üstelik kablosuz olan modeller kolay taşınabilirlik özelliğine sahiptir. Her an her yerde kullanabileceğiniz ürünler uzun süre kullanıldıktan sonra şarjı bitebilir. Bu tür durumlarda pratik ve hızlı bir şekilde şarj olur. Ürünlerin şarj kapasiteleri değişiklik gösterir. Elektrik depolama miktarı arttıkça kullanım süresi de uzar. Bu nedenle seçim yapmadan önce işlerinizin yarım kalmaması için matkapların şarjsız kullanım sürelerini araştırabilirsiniz. Matkaplarda işinizi kolaylaştıracak pek çok özellik bulunur. Bu özelliklerden biri LED'li olmasıdır. LED'li matkaplar elektriğin sık sık kesildiği yerlerde büyük avantaj sağlar. Üstelik özellikle küçük alanlarda çalışıldığı zaman, ışık ile aydınlatmak daha doğru bir yol izlemenizi sağlar. Bu nedenle LED ışıklı matkap modelleri severek tercih edilen ürünlerden biridir. Profesyonel kullanım için pek çok seçenek sunan Assur, uzun süren tadilat işleriniz için kesintisiz kullanabileceğiniz modeller üretir. Bu modellerden biri ağır sanayide kullanabileceğiniz havalı matkap çeşitleridir. Havalı matkaplar, bir kompresör ile birlikte kullanılır. Bu sayede çok kalın yüzeylere bile hızlı bir şekilde etki eder.

Assur Matkap Çeşitlerinin Özellikleri

Assur Matkap Çeşitlerinin Özellikleri

Assur matkaplar delikler açmaya yarayan araçlardır. Üstelik delik delme işlevinin yanı sıra deliklere havşa açma işlevinde de kullanılabilir. Assur matkap özellikleri, matkapta yer alan bölümlerin opsiyonlarına göre değişiklik gösterir. Matkapta bulunan bölümler, ürünlerin sahip olduğu performans açısından oldukça önemlidir. Matkapların gövdesi, olukların bulunduğu kısımdır. Gövde kısmının büyüklüğü modelden modele değişiklik gösterebilir Matkapların sağı ise konik deliğe oturabilen bölümdür. Bu bölüm mil bölümü içerisinde kanalların rahatlıkla dönmesini sağlar. Matkaplara bağlayacağınız tüm aparatlar bu bölüme bağlanır. Matkapların kanalları ise kesici uca yardım eder. Dönme sırasında yüzeyde bulunan parçaların dışa tahliyesini sağlar. Üstelik yenilenen matkap türlerinde soğutma sıvısı yer alır. Yüzeylere yapmak istediğiniz her türlü işlem bu kanallar sayesinde oluşturulur. Matkabın ucu farklı açılarda tasarlanır. Üstelik pek çok modelde uçlar değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Bu sayede uç zarar gördüğünde bir yenisini takabilir ya da yüzeyin büyüklüğüne ve şekline göre bir uç tercih edebilirsiniz. Matkapların uç yüzeyi kesici kısmın hemen bitişiğinde yer alır. Bu yüzeyin kesiciliği arttıkça matkaptan alacağınız verim de bir o kadar artar. Matkapta yer alan kesici ağızlar, kesme ve delme işlevinin asıl gerçekleştiği bölümdür. Bu bölümde matkap zırhı yer alır. Matkap zırhı dar ve çap ölçümünü sağlayan bir kısımdır. Bu kısmın asıl amacı işlem yapacağınız yüzey ile matkap arasındaki sürtünmeyi en aza indirmektir. Matkaplarda yer alan ölü merkezler de bulunur. Ölü merkez, iki kesici bölümün birleştiği noktaya verilen isimdir. Matkabın en kuvvetli olduğu ve doğrudan işlem yapabileceğiniz bölümleri arasında yer alır. Son olarak matkapların özü de ürünlerin uçtan sapa doğru kalınlaşan bölümüdür. Matkap seçimi yaparken modellerde yer alan bu bölümlerin farklı özelliklere sahip olduğu görülür. Her bölümün özelliği farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilir. Bu nedenle seçim yaparken Assur matkap bölümlerini inceleyebilirsiniz.

Assur Matkap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Assur Matkap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı özelliklere sahip matkapların ortak noktası uç bölümüdür. Assur matkapların uçları deldiğiniz deliğin şeklini ve büyüklüğünü belirler. Zamanla matkap uçları işlevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Bu tür durumlarda bir makine yardımıyla bileyebilirsiniz. Matkapların hassasiyeti uçların çapı ile doğrudan ilişkilidir. Assur matkabın iyi bir şekilde çalışmasını istiyorsanız matkap ucunun iyi bilenmiş olması gerekir. Matkapların uçları, uçtan sapa doğru gittikçe incelemelidir. Doğru bir bileme aşaması, ürünlerin performansı artırır. Matkap seçimi yaparken karşınıza pek çok alternatif çıkar. Bu alternatifler arasından en doğru seçimi yapmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Matkaplar küçük işler ya da büyük tadilatlar için ayrı ayrı üretilir. Bu nedenle kullanım amacı ve yeri oldukça önemlidir. Assur matkap seçimi yaparken marka ve modeller arasında kararsız kalıyorsanız yorumlar bölümünden de yararlanabilirsiniz. Assur matkap yorumları ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlar. Tecrübeli kullanıcıların matkaplar hakkında yaptığı yorumlar, ürünler hakkında fikir edinmenize yardımcı olabilir. Kullanıcıların tavsiye ve önerileri ürünler nasıl kullanmanız gerektiği hakkında da bilgi verir. Bu sayede alışverişinizi çok daha verimli bir şekilde yapabilir, kendiniz için en uygun olan matkap çeşidine sahip olabilirsiniz. Assur matkap fiyatları modellerin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Silindirik, helisel, darbeli, darbesiz, elektrikli ve şarjlı matkaplar farklı fiyatlandırmalara tabi tutulur. Matkapların gücü, büyüklüğü fiyatı etkileyen başlıca faktörler arasındadır. Bu faktörlerden ötürü de matkap fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir, kendinize en uygun ürünü seçerek Assur matkapları kullanabilirsiniz.