Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Darbeli & Darbesiz Matkaplar

için 1,717 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Darbeli & Darbesiz Matkaplar

Tahta, maden, demir, mermer, beton ve çelik gibi sert maddeler üzerinde delik açmayı sağlayan bir alet olan matkap, günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. İnşaattan mobilyaya kadar pek çok alanda kullanılan bu ürün işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Birçok inşaat ve kaba malzemenin ana fikri matkap olarak karşınıza çıkmaktadır. Kullanım amaçlarına göre bu ürünün dönme hızı ve darbe derecesi değişim göstermektedir. 1200 devir ile matkapla suntaya ufak bir delik açmak isterseniz suntayı tamamiyle yarabilirsiniz. Tam tersi olarak 300 devir ile basit bir el matkabı aracılığıyla kalın bir metal delmeye çalışırsanız makineyi komple yakabilirsiniz. Almış olduğunuz matkabın doğru kullanım alanlarına göre kullanılması şarttır. Eğer profesyonel değilseniz matkabı satın almadan önce delik delme ve vidalama ile alakalı yönergeleri mutlaka okumanız gerekmektedir.

İnşaat İşlerinin Olmazsa Olmazı Matkap

İnşaat İşlerinin Olmazsa Olmazı Matkap

Birçok alanda kullanılan ve hayatı kolaylaştıran ürünlerden biri olarak karşınıza çıkan matkaplar, darbesiz ve darbeli matkap olarak ikiye ayrılmaktadır. İnşaat işlerinde sıklıkla kullanılan bu ürünler aynı zamanda mobilya gibi el ve makine işleri ile sanat yapan kişiler tarafından da yararlanılmaktadır. Darbeli modeller darbe mekanizmasına sahiptir. Bu özellik sayesinde matkaplar dönme işlevinin yanı sıra ileri ve geri hareketler ile darbe uygulamaktadır. Bu da delme işlemini kolaylaştıran bir özellik olarak karşınıza çıkmaktadır. Delme işlemini gerçekleştireceğiniz zemin dayanıklı bir beton veya kalın bir metal ise bu modelleri tercih edebilirsiniz. Zorlu delmelerin üstesinden gelmenizi sağlayan bu ürünler, profesyonel işlerde oldukça yararlıdır. Zanaatkarlar tarafından tercih edilen bu ürünleri aynı zamanda evdeki basit tadilat işlemlerinde de kolayca kullanabilirsiniz. Darbeli şarjlı matkap modelleri farklı watt güçlerinden oluşmaktadır. Böylece kullanacağınız alana göre matkabınızın gücünü belirleyebilirsiniz. 36 V akü gerilimli matkaplar, dakika 1800 devir yapabilen ve yine dakikada yaklaşık olarak 27.000 darbe uygulayabilen ürünlerdir. Bu güçteki bir alet sayesinde ahşapta veya metalde bile en zor vidalama ve delme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 18 devirden oluşan bir matkap ise yaklaşık olarak dakikada 900 devire ve 5.000 darbe gücüne sahiptir. Bu alet sayesinde de basit kırma, delme ve vidalama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Matkaplar genel olarak set halinde satılan ürünlerdir. Bir matkap seti içerisinde bir adet vidalama makinesi (matkap), ortalama olarak iki adet 4 amperli batarya, bir adet şarj cihazı, bir adet yıldızlı vidalama ucu, bir adet titanyum delici uç ve özel taşıma çantası bulunmaktadır. Matkapların teknik özellikleri değiştikçe set içerisinde yer alan malzemeler de buna göre farklılık göstermektedir. Hayatınız için pratiklik sağlayan bir ürün olan matkaplar, kolay bir tutuş yöntemine sahiptir. Birbirinden farklı renk seçeneklerinden oluşan bu ürünlerde kolayca el hakimiyeti sağlayabilirsiniz. Tasarımları portatif olan ürünler, kolayca her yere taşınabilmektedir. Tutuş açısı sayesinde kolayca aleti iki elinizle de kavrayabilme imkanınız bulunmaktadır. Dilediğiniz yerde ve alanda gücüne göre matkabınızı kullanabilirsiniz.

Matkap Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Matkap Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Matkap kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Portatif ve rahat tasarımları sayesinde ev hanımları dahil herkesin tercih ettiği bir ürün haline gelen matkaplar, birkaç delik açmak isteyen veya vidalama yapmak isteyenlerin yardımcısı haline gelmiştir. Ürünlerin kullanımı oldukça basittir ancak dikkat gerektirmektedir. Özellikle vidalama amaçlı kullanıldığı zaman matkabınızın elinize sekmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanım sırasında ürünün doğru uca ve metrik değerlerine sahip olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Matkap çeşitleri arasında büyük, küçük, şarjlı ve pilli modeller bulunmaktadır. Küçük bir yapıya sahip olan matkaplar, basit vidalama ve delme işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Hafif bir tasarımı bulunan bu ürünler sayesinde dilediğiniz gibi odalarınıza tablolar ve saatler asabilirsiniz. Demonte gönderilmiş olan mobilyalarınızı kurabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürünlerde açılacak deliklerin sıralaması önem taşımaktadır. Deliklerin doğru noktaya açılmaması tehlike oluşturmaktadır. Evin duvarını delerken bile açtığınız deliğin yerini dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekmektedir aksi takdirde duvarın arkasından su borusu veya elektrik tesisatı geçiyor olabilir. Delmeden önce basit kontrollerin yapılması gerekmektedir. Ürünün kullanımı esnasında maske ve eldiven kullanmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Elinizde büyük hasarlar oluşturmasını engellemek için bunu önlemler alarak engelleyebilirsiniz. Şarjlı matkap, kolayca priz sayesinde şarj edilebilmektedir. Üzerinde yer alan ikaz sayesinde matkabınızın şarjının bittiğini anlayabilir ve dolana kadar prizde bırakabilirsiniz. Sizler için kolaylık sağlayan ürün, pratik bir şekilde deşarjlanmaktadır. Şarjlı matkap fiyatları, ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Fiyat ve performans açısından kullanıcılarını memnun bırakan ürünlerde devir sayısı, darbe sayısı, gücü fiyatı etkileyen etkenler arasında yer almaktadır. Bütçenizi zorlamadan satın alabileceğiniz bu ürünler evlerinizde ve iş yerlerinizde hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Hafif ve portatif yapısı sayesinde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu ürünlerde bulunan aydınlatma ışığı vidayı taktığınız yeri veya deldiğiniz bölgeyi daha rahat bir şekilde görmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra akü kapasitesini gösteren bir LED ışık ürünün üzerinde yer almaktadır. Emniyet sistemleri ile koruma sağlayan bu ürünlerde kemer askısı klipsi bulunmaktadır. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Matkap

Hayatınızı Kolaylaştıran Matkap

Evlerinizde ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, tamir işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Matkapların güçleri modelden modele göre değişim göstermektedir. Ürünler sürekli kullanılmaya uygun olarak üretilmektedir. Matkaplarda çeşitli hız özellikleri yer almaktadır. Bazı modellerde iki kademe bazı modellerde ise üç kademe yer almaktadır. Anahtarsız yani otomatik mandrene sahip olan akülü matkap ürünlerinde devir ayar özelliği yer almaktadır. Ürünler sağa veya sola dönüş özelliği ile karşınıza çıkmaktadır. Dönüş yönünü ayarlayabileceğiniz bir düğme bulunmaktadır. Matkaplarda tork özellikleri de değişim göstermektedir ve ürünler içerisinde elektrikli bir frenleme sistemi bulunmaktadır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu el aletleri düşük ağırlıktan ve kompakt yapıdan oluşmaktadır. Konforlu tutuş özelliği sayesinde tüm malzemeler üzerinde delme ve vidalama işlemi gerçekleştierbilirsiniz. Betonda bile etkili olarak çalışan matkaplar hızlı ve basit işlemler gerçekleştirmenizi sağlar. Ürünler içerisinde fonksiyon şalteri yer almaktadır. Bu da malzemeye özgü olarak vidalama, delme ve darbeli delme özelliklerini belirlemektedir. Ürünlerin uç kısımları kolayca değiştirilebilmektedir. İki kovanlı anahtarsız uç takma mandreni basit bir uç değiştirme tekniği sunar ve böylece malzemeye göre ürün ucunuzu ayarlayabilirsiniz. Elektrikli matkap modellerinde hassaslık ayarı yer almaktadır. Kaygan zeminlerde ön delme veya vidaların sıkılmasını sağlayan hassasiyet sağlayan bir ayar bulunmaktadır. Basit bir çalışma mekanizması ile karşınıza çıkan bu ürünlerde daha hassas çalışma için opsiyonel olarak aksesuarlar temin edilebilmektedir. Bu aksesuarlar delme derinliğinin daha rahat bir şekilde belirlenmesini sağlar ve aynı zamanda tozsuz bir çalışma ortamı sunmaktadır. Biçimsel bir uyum sistemine sahip olan ürünlerde fonksiyonlu ilave tutamak bulunmaktadır. Bu ilave tutamağın bağlama boynundan kayması engellenmektedir. Entegre şalter ile çalışan sütunlu matkap sürekli kullanımda konforlu bir çalışma alanı sunmaktadır. Ürünler içerisinde pratik saklama alan sağlamak için askı düzeneğine sahip kablo sistemi bulunmaktadır. Bu el aleti sayesinde hayatınıza kolaylık ve pratiklik kazandırabilirsiniz. Farklı teknik verilere sahip matkap ürünlerini Matkap ve Matkap Ucu sayfamız üzerinden inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3Keego (2)
Aeg (15)
Agp (1)
Alfra (7)
Aolite (1)
Assur (1)
Attlas (50)
Balatlı (1)
Ban-Co (3)
Bauer (1)
Bavaria (5)
Bay-Tec (7)
Baytas (2)
Baytaş (1)
Bds (10)
Bonj (1)
Bosch (293)
Cat Pro (1)
Catfiller (1)
Catpower (119)
Chattel (33)
Craft (15)
Crown (38)
Dawreek (4)
Dbk (19)
Dewalt (43)
Dht (17)
(5)
Dwt (2)
Einhell (118)
Emax (1)
Evolution (3)
Falco (1)
Felisatti (7)
Ferm (18)
Flex (2)
Forces (1)
Ford (6)
Güde (5)
Hais (2)
Hamann (3)
Hikoki (3)
Hilti (4)
Hitachi (35)
Hyundai (25)
Ibeltech (4)
Ingco (11)
Jcb (3)
Jei (3)
Jetco (2)
Ken (3)
Keyang (4)
KL (8)
Kleco (9)
Klpro (100)
Kress (3)
Labor (4)
Leo (5)
Maier (1)
Makita (145)
Maktec (14)
MaxExtra (32)
Maytools (2)
Mesem (1)
Metabo (17)
Meşem (6)
Mur-Cell (2)
Optimum (2)
Piranha (1)
Proter (49)
Prox (5)
Rolwal (3)
Roney (4)
Ronix (1)
Rotake (1)
Rown (37)
Rtrmax (88)
Ryobi (6)
Sgs (19)
Shun (2)
Soma (2)
Sparky (1)
Stanley (8)
Stayer (7)
Sturdy (1)
Troy (3)
Turcoboor (3)
Wert (1)
Wonder (4)
Worldtec (1)
Yama (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Matkap Türü

Darbeli (1009)
Darbesiz (555)
Sütunlu (16)
Manyetik (8)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(255)
(172)
(125)
(115)
(98)
(86)
(73)
(68)
(48)
(45)
(41)
(41)
(36)
(36)
(30)
(30)
(27)
(26)
(22)
(18)
(16)
(11)
(11)
(11)
(10)
(9)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hız

(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(154)
ve üzeri (222)
ve üzeri (235)
ve üzeri (239)
ve üzeri (241)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL