Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Sac
Başka bir kelime deneyin

Mangal Çapı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mangal

için 1,094 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Mizan Galvaniz Katlanır Mangal Kutulu

  (158)
  30 günün en düşük fiyatı!
  327,52 TL 320,40 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Mizan Krom Katlanabilir Kömürlü Mangal

  (635)
  30 günün en düşük fiyatı!
  742,28 TL 737,78 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Mangal

Aile veya arkadaş aktivitelerin vazgeçilmezi olan genelde bahçelerde ve balkonlarda yakılan mangal pek çok kişinin sıkça kullandığı bir üründür. Özellikle yaz akşamları tercih edilen mangal, bazı insanlar için hobiye dönmektedir. Mangal yakmak bazı kişiler için rutine binen ve sık sık yapılan bir iş haline geldiğinden dolayı bu işleri daha da kolaylaştırmak adına birçok farklı ürün üretilmektedir. Genelde taşınabilir olan bu ürünler sayesinde pişirme işlemi çok daha rahat yapılabilmektedir. Özellikle pikniklerin vazgeçilmezi olan bu ürünlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler sayesinde farklı alanlarda sevdiklerinizle beraber keyif yapmanız daha da kolaylaşmaktadır. Genel olarak bu ürünü yakmak için bu ürünlere özel yakıt, kömür gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu ürün son derece fonksiyonludur. Birçok farklı yiyecek bu ürün ile pişirilebilmektedir. Bu yiyeceklerin arasında et, balık, sebze de bulunmaktadır. Ama tüm bunların pişirilmesi için iyi bir mangal gerekmektedir. Mangallar model, tasarım ve kullanım alanlarına bağlı olarak farklılaşmaktadır. Üstelik mangal çeşitleri arasından kişinin kendi kullanım tercihine uygun olanı ve kullanacak alana uygun olanı seçebilmektedir. Elektrikli, gazlı, kömürlü gibi farklı mangal çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler arasından seçim yaparken de dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan biri doğru ürünün alınmasıdır. Yapılan alana göre olan bir mangalın alınması daha kolay bir şekilde yiyeceklerin pişirilmesi adına önem taşımaktadır. Diğer türlü hem daha zor olacak hem de yapılan işten zevk alma durumu olmayacaktır. Bunun olmaması adına mutlaka hem alana uyan hem de beklentileri karşılayan bir ürün seçimi yapması gerekmektedir.

 En Kullanışlı Mangal Çeşitleri

En Kullanışlı Mangal Çeşitleri

Günümüzde pek çok kişi mangal yakmayı çok sevmektedir. Yakmayı bilmiyor olsa dahi çoğunlukla insanlar mangal ortamında bulunmaktan hoşlanmaktadır. Durum böyle olduğundan dolayı yani çok fazla seveni olduğundan dolayı bu ürünlerin çeşitlilikleri de artmaktadır. Pek çok mangal çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki kömürlü mangal çeşidi olmaktadır. Kömürlü mangal, çok fazla yaygın olan bir mangal çeşidi olmaktadır. Bu ürün çeşidinin yaygın olmasının önemli bir sebebi de yıllardır var olmasıdır. Bu mangal çeşidinin de ayaklı-ayaksız, tek ızgaralı-çift ızgaralı gibi ayrımları bulunmaktadır. Bu ayrımlar sayesinde farklı seçimler yapmak mümkün olmaktadır. Eski bir ürün olmasına karşın günümüzde çok sevileni olan bu ürün çeşidinin sevilmesinin bir diğer sebebi de pişirdiği yiyeceklerin lezzetli olmasıdır. İnsanlar tarafından son yıllarda çıkardığı dumanlar yüzünden popülerliğini kaybetmiş olsa da hala sıkça tercih edilen ürün çeşitlilikleri arasında yerini almaktadır. Bu ürünün dışında bu kadar sevilen bir başka ürün ise elektrikli mangal olmaktadır. Elektrikli mangal, kullanımı son derece pratik ürünlerden biridir. Bu ürün duman kontrolünde son derece önemli özellikler taşımaktadır. Bu sayede de pek çok alanda bu ürünü kullanarak mangal yapmak mümkün olmaktadır. Ayrıca taşınabilirlik açısından da son derece iyi olan bu ürün çeşidi son dönemlerde popülerliğini arttıran ürünlerden biridir. Bunun en büyük sebebi duman çıkarmaması ve pratik bir ürün olmasıdır. Bazı insanlar mangal yapmayı ne kadar çok sevseler de dumandan dolayı yapamamaktadırlar. Böyle durumlarda elektrikli mangalın olması o kişiler açısından çok daha iyi olmaktadır. Ayrıca bu ürün pek çok yerde kullanılabilmektedir. Bazı kişiler bahçelerinde bazı kişiler kendi evinin balkonlarında bazı kişiler arsalarında bu ürünü kullanarak mangal yakabilmektedirler. Yani taşınabilirlik açısından son derece iyi olan ürünlerden biri olmaktadır. Bunun dışında başka mangal çeşitleri daha bulunmaktadır. Gene bunlardan biri olan gazlı mangal ise tüp ile çalışan bir sisteme sahiptir. Kullanım açısından oldukça kolay bir ürün olmaktadır. Piknik tüpü veya büyük tüpler ile çalışan seçenekleri mevcut olup taşınabilirlik açısından oldukça iyi olan ürünlerden biridir. Mangal çeşitleri bunlarla sınırlı olmamaktadır. Daha farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Elektrikli, gazlı, kömürlü çeşitleri olduğu gibi bu çeşitlerde kendi içlerinde farklı modellere ayrılmaktadır. Kapladığı alan, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi konularda farklılık göstermektedirler. Üstelik yalnızca mangal değil mangalın malzemeleri de değişkenlik göstermektedir. Buna bir örnek olarak mangal ızgara modelleri verilebilir. Birçok ızgara modeli bulunmaktadır. Bu ızgara modelleri arasından mangalınızın boyutuna uyumlu olanı kullanmanız daha doğru olacaktır. Aksi takdirde uyuşmazlık olabilir.

Farklı Çeşitleri ile Herkese Hitap Eden Mangallar

Farklı Çeşitleri ile Herkese Hitap Eden Mangallar

Mangallar bazen yalnızca yemek için yapılmaktan çok kutlama amaçlı yapılmaktadır. Böyle durumlarda insanların sevdikleriyle geçirdikleri vakitte mangal da onlara eşlik etmektedir. Hem özel günlerde hem de normal günlerde insanların sevdikleriyle olması kadar iyi bir şey yoktur. Mangal da bu birlikteliği süsleyen toplu bir yemek aktivitesidir. Bu aktivite için birçok ürün üretilmektedir. Eski ürünlerden yeni ve pratik amaçla tasarlanan ürünlere kadar pek çok ürün bulunmaktadır. Buna hazır setler örnek olarak verilebilmektedir. Hazır olarak satılan mangal seti hemen yakmak için kullanılabilmektedir. Hazır halde direkt bulunan bu setler sayesinde her iş pratik ve kolay bir şekilde halledilmektedir. Bu tarz setler ya da farklı mangal ürünleri çok rahat bir şekilde bulunmaktadır. Çeşitli ızgaralar ya da mangal için gerek varsa kömürler de oldukça kolay bulunmaktadır. Bazı mangal çeşitleri kömürle çalıştığından dolayı mangal yaparken bazen kömüre de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünlerin kullanımı yani kömürlü mangalların kullanımı günümüzde hala çok yaygındır. Bazı kişiler kömürlü mangalların ayrı bir lezzete yol açtıklarını söylemektedirler. Bu yüzden de hala sık olarak kömürlü mangallar kullanılmaktadır. Ama bazı kişiler balkonlarında veya teraslarında mangal yapmak istedikleri için bu ürünün dumanı sorun oluşturmaktadır. Bundan dolayı da bu kişiler elektrikli mangal gibi fazla duman yaymayan ürünleri tercih etmektedir. Teknoloji ilerledikçe ve yeni ürünler piyasaya sürüldükçe insan hayatı da daha çok kolaylaşmaktadır. Yani basit sorunlara bile hızlı çözümler bulunmaktadır. Örneğin ilerleyen teknoloji ile artık mangal, dikkat edildiği sürece kimseyi rahatsız etmeden kendi balkonundan yapılabilmektedir. Hatta yoğun bir duman olmadığından dolayı mangalın kokusu başka bir odaya bile geçmemektedir. Çünkü yeni üretilen ürünler buna fayda sağlamaktadır. Bu anlamda oldukça iyi ve satın alınası ürünler olmaktadır. Özellikle mangal seven kişiler için bu tarz mangallar eğer bahçeleri yoksa balkonları ya da için ideal olabilmektedir. Üstelik bu ürünlerin kendi içlerinde de farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bundan dolayı da gene kişinin kendisine fayda sağlayacak ürünü seçmesi kolay olmaktadır. Örneğin, ayaklı veya ayaksız mangal çeşitleri bulunmaktadır. Ya da tekerlekli mangal sayesinde oldukça kolay bir şekilde taşıma işlemi yapılabilmektedir. Aynı şekilde farklı ızgara çeşitlerinin mevcut olması kişinin mangalının boyutuna ve kendi istediği boyuta bağlı olarak ızgara seçimi yapabilmesini sağlamaktadır. Tüm bu çeşitlilik insan hayatını daha da kolaylaştırmak için vardır. Bu çeşitlilik sayesinde insanlar mangal yaparken bile çok daha rahat bir şekilde yapabileceklerdir. Siz de eğer mangal arayışındaysanız ürün sayfamızı inceleyebilir ve farklı birçok ürün arasından beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Mangal Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mangal Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mangal tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. İnsanların ürünlerden genel olarak bekledikleri performans farklı olduğundan dolayı önemli olan ürünü alacak olan kişilerin düşünceleri olmaktadır. Ama bunun yanında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar daha bulunmaktadır. Bunlardan biri doğru mangal seçimidir. Bazı insanlar eski alışkanlıkların devam etmesini sevdiklerinden ve eski mangalların ürün pişirmelerini daha çok beğendiklerinden ötürü yeni çıkan ürünlere şans vermemektedir. Bu tamamen o kullanıcıların tercihi olmaktadır. Buna örnek olarak kömürlü mangal verilebilir. Kömürlü mangal uzun zamandır var olan ve mangal seven kişilerin severek kullandığı bir ürün olmaktadır. Son yıllarda başka ürünlerin üretilmesi bu ürünlerin sevilmesine olumsuz etki etmemektedir. Çünkü alışkanlıklardan doğan bağlanmışlık bulunmaktadır. Bazı kişiler bu ürünlerin pişirdiği yiyeceklerden aldığı lezzeti başka ürünlerden alamamaktadır. Böyle olunca da bazı aileler hem bu ürünü alıp hem de daha pratik olan başka bir ürünü örneğin elektrikli mangalı almaktadırlar. Bunun amacı daha küçük alanlarda elektrikli mangalı yapmak ama piknik tarzı yerlerde ise kömürlü olan ürünü kullanmaktır. Böylelikle insanlar hem eski alışkanlıklardan vazgeçmemekte hem de yeni tarz ürünlerin olumlu yönlerinden faydalanmaktadır. Yani pratik mangal ürünlerinden de yararlanmaktadırlar. Böylece iki farklı üründen de farklı güzellikleri alabilmektedirler. Bunun dışında alınan ürünün özellikleri de önemlidir. Eğer kalabalık bir aileyseniz mangal ızgara çeşitleri arasından daha büyük bir ızgarayı seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde herkese yetecek kadar ürünü çıkarmak çok zor olabilmektedir. Bu sorunların yaşanmaması adına ızgara tercihinin büyük tutulması gerekmektedir. Ayrıca ürünün boyutu da değişkenlik göstermektedir. Ürünü kullanacağınız alanın boyutuna göre ürün alınması son derece önem taşımaktadır. Böylelikle çok daha kolay bir şekilde kullanım gerçekleşmektedir. Bunun dışında mangal aldıktan sonra dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunlarda oldukça önem arz etmektedirler. Bu ürünün kullanım esnasında ürünün sabit olarak yerinde durması gerekmektedir. Aksi takdirde ateş yanıyorken ya da üzerinde ürün varken devrilme sıkıntısı yaşanabilir. Bunun olmaması için de ayaklı ya da tekerlekli ürünler tercih edilebilir. Bunların ikisi de tercih edilmediyse ürün iyice sabitlenmeye çalışmalıdır. Aksi takdirde kazalar oluşabilir. Bu da hem çevreye hem de sizin ürünlerinizin zarar görmesine sebebiyet vermektedir. Bu gibi sorunların oluşmaması için de sabitleme yapılmalıdır. Ayrıca ürünlerin de kalitesi son derece önem taşımaktadır. Ürünün alımında buna da bakılması gerekmektedir. Örneğin ürünü satın alırken paslanmaz mangal olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Paslanmaz mangallar sağlık ve görünüm açısından oldukça rahat bir kullanım sunar. Bu yüzden de ürün alırken incelenip alınmalıdır. Bunun dışında mangal dışındaki diğer ekipmanlara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Kömür kullanılıyorsa kömür seçimi ya da doğru ızgara seçimi büyük önem taşımaktadır. Bunların yanlış tercih edilmesi tat anlamında ya da vakit anlamında sıkıntılara neden olmaktadır. Tüm bunların haricinde eğer ormanlık alan gibi bir yerde yapılıyorsa doğaya zarar vermeden bu etkinliklerin yürütülmesi oldukça önemli olmaktadır.

Birçok Farklı Modeliyle Mangal Keyfi

Birçok Farklı Modeliyle Mangal Keyfi

Mangalların elektrikli, gazlı, kömürlü gibi birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasından kullanacak olan kişi, kendi beğenisi veya kendi ihtiyacına yönelik olanı alıp kullanmaya başlamaktadır. Mangallar bazı kişiler için ayrı bir ilgi alanı olduğundan dolayı ilgi duyan kişiler bu ürünlere de çok ilgili olmaktadırlar. Kendi alanlarına en uyumlu olanı bulmaya çalışan bu kişiler, kendilerinin kullanım tercihlerine de bağlı olarak farklı modellerden ürünleri tercih etmektedirler. Kimi kömürlü ürünü tercih ederken kimi ise elektrikliyi tercih etmektedir. Ama hepsinin ortak amacı yemekten çok eğlenmek olmaktadır. Genelde aile üyeleriyle veya daha kalabalık bir şekilde olarak mangal partileri yapılmaktadır. Mangallar insanlar için bir araya gelme bahaneleri de olmaktadır. Bu sayede toplu bir şekilde etkinlik yapılmış olmaktadır. Hem sohbet edilip hem de yemek yenilen bu ortamlar çok sevildiğinden ötürü her zaman mangallar özel olan yemeklerden olmaktadır. İnsanlar bu yüzden buna mangal partisi demektedir. Çünkü insanları bir araya getirmekte ve eğlendirmektedir. Bu sebepten ötürü çocuk-yaşlı birçok kişi tarafından çok sevilmektedir. Üstelik bu ürünün kullanımı pek çok alanda gerçekleşmektedir. Teras, balkon, evin bahçesi, mangala izin verilen piknik alanları gibi alanlarda mangal keyfi yapmak mümkündür. Teras, balkon gibi alanlarda mangal yakarken dumanın başkalarını rahatsız etmeyeceği şekilde ayarlanması oldukça önemli olmaktadır. Bu yüzden de ya buna göre bir mangal çeşidinin alınması ya da duman için bir çözüm bulunması gerekmektedir.

 Mangal Fiyatları

Mangal Fiyatları

Mangal fiyatları değişkenlik göstermektedir. Farklı farklı modeller mevcut olduğundan ortak fiyat söylemek oldukça zor olmaktadır. Bundan dolayı da mangal fiyatları sabit bir fiyatlandırmaya dahil olmamaktadır. Ürünlerin çeşitlerine ve özelliklerine, yapımlarında kullanılan malzemelere bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Özellikle de her sene üretilen ve farklı özellikleri olan ürünlerin de piyasaya farklı fiyatlarla girmesi ürün skalasının daha da geniş olmasına yol açmaktadır. Ekstra özelliklerin olması genellikle ekstra bir fiyata yol açmaktadır. Bu sebepten ötürü hiçbir zaman net bir fiyat söylenmesi mümkün değildir. Çünkü şu an piyasada olan ürünlerin bile birbirlerinden çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Örneğin bir ürün kömürle çalışırken diğeri ise elektrik ile çalışmaktadır. Ya da birisi daha büyükken öbürü daha küçük olmaktadır. Veya birinin ızgarası büyükken diğerinin daha küçük olmaktadır. Birinin ayağı tekerlekli olup diğerinin ayağı ise bulunmamaktadır. Ya da biri terasta yapmaya elverişli iken diğeri ürün özellikleri sebebiyle dışarıda yapmaya daha elverişli olmaktadır. Bu ve bunlar gibi birçok farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar da ürünlerin fiyatlarına etki etmektedir. Ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler, ürünlerin kalitesi, boyutları ve özellikleri fiyatları çok fazla etkilemektedir. Daha kaliteli bir malzemenin kullanıldığı bir ürün diğerinden fiyat olarak yüksek olabilmektedir. Ama gene de sırf yüksek fiyatlı olması bir ürünün net bir şekilde kaliteli olduğunu göstermemektedir. Bundan dolayı özelliklere bakılması gerekmektedir. Eğer siz de mangal almak istiyorsanız ürün sayfamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mangalda ne yapılır?

Mangalda et, balık, sebze gibi yiyecekler pişirilmektedir.

Mangal nasıl temizlenir?

Yüzey temizleyici özel ürünler ile temizlenebilir.

Mangal çeşitleri nelerdir?

Elektrikli, kömürlü, gazlı gibi mangal çeşitleri bulunmaktadır.

Hangi tür mangal almalıyım?

Mangalı nerede yapacağınıza ve alanınıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.