TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gazlı Mangal

için 85 sonuç bulundu.

Gazlı Mangal

Mangal düşkünlerinin en yakından bildiği ve tanıdığı tat, klasik kömürlü mangalların isiyle ve ısısıyla pişmiş olan et ve sebzelerin tadıdır. Dolayısıyla bir mangal satın alacakları zaman, o mangalın pişirdiği besin maddelerine ızgara tadını vermesine özellikle önem verirler. Bu durumda, eğer kömürlü mangal tercih etmeyeceklerse, gazlı mangal ya da tüplü mangal kullanımı pek çok mangal sever tarafından tavsiye edilmektedir. Hem kullanım rahatlığı açısından pratik hem de besinlerin tadını koruması açısından elverişli olan gazlı mangal çeşitleri, Weber, Landmann, Simkor gibi üreticilerin en kaliteli ürünleriyle birlikte kategorimizde yer almakta.

Gazlı Mangal Nedir?

Gazlı Mangal Nedir?

Eskiden çoğu zaman pikniklerde ve mangal partilerinde kömürlü mangalları görürdük. Bunun nedeni, hem gelişen pişirme teknolojisinin yaygın olmaması hem de fiyat açısından henüz herkesin ulaşabileceği bir yelpaze sunmamasıydı. Tüplü mangal çeşitleri yalnızca meraklılarının arka bahçelerinde bulunmaktaydı. Ancak son dönemde gazlı mangallar da oldukça uygun fiyatlarla satın alınabiliyor ve kullanım skalası da fazlasıyla genişledi. Gazlı mangallar ya da diğer adıyla tüplü mangallar, gaz ile ateşlenen ve pişirmeyi gaz sayesinde yapan mangal çeşitleridir. Farklı boyutlarda tüplere bağlayarak çalıştırabileceğiniz bu mangal çeşitleri, hem sabit kullanım için hem de taşınabilirlik açısından uygun modeller barındırmaktadır.

Tüplü Mangal Sağlıklı Mı?

Tüplü Mangal Sağlıklı Mı?

Mangal yaparken kullanıcıların en çok merak ettiği şey de kullandığı mangal çeşidinin besin maddeleri yoluyla insan sağlığına zararlı bir etkide bulunup bulunmadığıdır. Söz konusu gazla çalışan tüplü mangallar olduğunda, temel soru gazın yiyecek maddelerine teması halinde sağlık açısından negatif bir etki oluşup oluşmayacağıdır. Ancak tüplü mangal kullanıcı yorumları göstermektedir ki gaz yalnızca tamamen söndüğünde ete ya da diğer besinlerine temas etmektedir. Zaten mangalınızın alevinin söndüğünü hemen fark ederek bu etkinin önüne geçebilirsiniz. Dolayısıyla, aslında tüplü mangal kullanımının sağlık açısından herhangi bir riski bulunmamaktadır.

Lav Taşlı Mangal

Lav Taşlı Mangal

Kategorimizde yer alan bir diğer mangal çeşidi de lav taşı ile çalışan tüplü mangal modelleridir. Bu modellerde koku ve is sorunu neredeyse tamamen ortadan kalkmıştır. Balkonlarınızda bile kullanabileceğiniz ürünler olan lav taşlı mangal çeşitlerimiz, piknik tüpüne direkt bağlayarak çalıştırabileceğiniz mangallardır. Gaz doğrudan yiyeceklere temas etmez, ısınan lav taşı sayesinde yiyecekleriniz kolayca pişer. Aynı zamanda katlanabilir modelleri de bulunan lav taşlı mangal çeşitlerini zahmetsizce araç arkasına yerleştirebilir, çıkarılıp takılabilen ayakları sayesinde tezgah üstü kullanım da sağlayabilirsiniz. En uygun tüplü mangal fiyatları ile satın alabileceğiniz en kaliteli gazlı ve lav taşlı mangal modelleri için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aygaz (3)
Birçelik (2)
Cadac (10)
Campingaz (3)
Cemre (3)
(3)
Erçelik (3)
Gürsaç (5)
Landmann (4)
Mahir (1)
Mizan (7)
Olimpist (3)
Ringg (9)
Simkor (6)
Simline (18)
Tatbak (1)
Weber (1)
Yıldız (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (20)
ve üzeri (22)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL