Kömürlü Mangal

için 1,173 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kömürlü Mangal

Kategorimizde yer alan mangal çeşitleri kömürlü olarak kullanılmaktadır. Kömürlü mangallar özellikle açık alanlarda ve pikniklerde en çok kullanılan mangal çeşitlerindendir. Siz de bahçede ya da piknikte mangal keyfi yapmak, lezzetli yemekler pişirmek ve dostlarınızla unutamayacağınız anılar biriktirmek için hemen kategorimizde yer alan kömürlü mangal çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Kömürlü mangal markaları arasında: Modacar, Weber, Desingn ID, Lotus Grill, Garden Design gibi çeşitli markalar bulunmaktadır. Bahçenizde mangal partileri vermeyi düşünüyorsanız, bahçe mangalı satın alabilirsiniz. Bahçe mangalları arasında sehpa görünümünde olanlar ve kolay kullanım imkanı sunanlar bulunmaktadır.

Kömürlü mangal çeşitleri arasında bir de sobalı olanlar bulunmaktadır. Sobalı mangalları dilerseniz soba olarak, dilerseniz mangal olarak kullanabilirsiniz. Mangal sobası satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Weber kömürlü barbekü, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Büyük bir ızgara yüzeyine sahip olan Weber ızgaranın aynı zamanda bel hizasında bulunan katlanır tezgahı da bulunmaktadır. Kolay ve pratik kullanım imkanı sunan bu ürünü katlayarak kolayca muhafaza edebilirsiniz. Sıcaklık kumandası ile istediğiniz ayara getirebilir ve daha sonra kolayca temizleyebilirsiniz. Yüksek kapasitesi kül haznesi rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Bahçenizde ya da balkonunuzda barbekü yapmak için kömürlü bakır barbekü çeşitlerini inceleyebilirsiniz. B.A.S. markası tarafından üretilen bakır barbekü çeşitlerinin tekerlekli yapısı istenilen yere kolayca götürülebilme imkanı sunmaktadır.

Sık sık mangal yapmayı sevenlerdenseniz, Guruss mangal barbekü takımını satın alabilirsiniz. Takım içerisinde şef önlüğü, dinlendirme ızgarası, baca sistemi bulunmaktadır. Mangal kömüründe; biber, domates, patlıcan ve soğan gibi sebzeleri közleyebilir ve yemeklerinizin yanına ekleyebilirsiniz. Kömürlü mangal nasıl yakılır diye merak ediyorsanız internette yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Kömürlü mangal modellerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kömürlü mangal fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Ucuz mangal satın almak istiyorsanız hemen kategorimizde yer alan ürünlerin indirimli fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kömürlü mangalla uğraşmak istemiyorsanız tüplü mangal çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Tüplü mangallar gibi elektrikli mangallar da bulunmaktadır. Elektrikli mangallar ve tüplü mangallar daha rahat ve pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Tüm bu mangal çeşitlerini incelemek ve beğendiğinizi satın almak için mangal kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (378)
(373)
Universal (43)
3M (36)
İnan (26)
Yeni Özel (23)
Weber (16)
Arıcan (15)
Guruss (15)
Hiper (15)
Aktürkler (14)
Aniva (11)
Mehtap (11)
Teknik (10)
Ack (9)
Ferrino (9)
Landmann (8)
Rok (7)
B.A.S. (6)
Petrix (6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(136)
ve üzeri (231)
ve üzeri (262)
ve üzeri (269)
ve üzeri (280)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL