TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lehim & Havya

için 3,708 sonuç bulundu.

Lehim & Havya

Havya, lehimleme yapmak için kullanılan el aletlerine verilen addır. Lehimleme işlemleriniz için ihtiyacınız olan lehim teli havya ile birlikte erimekte ve madenlerin birbirine eklenmesinde ya da eritilmesinde kullanılmaktadır. Yani lehimleme işlemleriniz için ihtiyacınız olan en temel el aleti her koşulda bir havya olacaktır. Havya satın alarak aslında lehim makinesi satın almış olursunuz.

Lehim Nasıl Yapılır?

Lehim Nasıl Yapılır?

Lehim nasıl yapılır derseniz öncelikle gerekli lehim malzemeleri için alışveriş yapmanız gereklidir ki bu alışverişin başında havya ya da havya setleri gelir. Havya seti olarak satışa sunulan ürünlerde bütün profesyonel işlemleriniz için yararlanabileceğiniz nitelikler mevcuttur. Özellikle cep telefonu tamiri ile uğraşanlar, notebook ya da bilgisayar tamircileri, elektrik ya da elektronik aletlerin tamiri ile meşgul olanlar, profesyonel olarak lehim aleti kullananlar için havya setleri olmazsa olmaz el aletleridir. Lehim havya ihtiyacınızı web sitemizde bulunan ürünlerimiz üzerinden karşılayabileceksiniz. En kaliteli havya çeşitleri için sitemizde yer alan ürünlere mutlaka göz atmalısınız.

Havya Çeşitleri

Havya Çeşitleri

Havya çeşitleri kullanım alanlarına göre değişiklik ve çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda teknik açıdan da farklı şekillerde çalışan havya çeşitleri arasında havalı havya, vakumlu havya, ayarlı havya ve kalem havya gibi havya çeşitleri bulunur ve bunlar havya takımı olarak satışa sunulur. Havya satın almak istiyorsanız ve havya çeşitlerini inceliyorsanız, sizin için en ideal havya makinesi ve havya setleri konusunda bilgi sahibiyseniz, size sadece doğru havya makinesi için alışveriş yapma adımı kalmıştır. Lehim seti ve lehim aleti ile lehimleme yapmak için doğru seçenekleri incelemeniz ve geniş ürün yelpazesi içinden sizin için en uygun aleti seçmeniz önemlidir. Seçeceğiniz lehim malzemeleri mutlaka eksiksiz ve dayanıklı olmalıdır.

Havya Fiyatları

Havya Fiyatları

Havya fiyatlarına değinmeden önce havya setlerinden de kısaca bahsetmek istiyoruz. Havya ucu, lehim teli, lehim tabanca gibi lehim malzemelerini bir arada bulabileceğiniz havya setleri en kolay lehimleme işlemleri için gereklidir. Değiştirilebilir uçlardan oluşan havya seti, kaliteli ve dayanıklı ürünler tercih ettiğinizde sizi asla yarı yolda bırakmayacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. Lehimleme işlemleriniz için satın alacağınız lehim aleti, lehim makinesi, havya makinesi ve havya setleri aynı zamanda bütçenize de uygun olmalıdır. En dayanıklı ve sağlam ürünleri profesyonel amaçlarınız için en uzun süreler boyunca kullanabilmek her açıdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle en ucuz havya fiyatları ve lehim fiyatları, en uygun kalem havya seti ve kalem havya fiyatları için kategorimizdeki ürünleri incelemelisiniz. Ayrıca diğer lehimleme ve kaynak ürünlerini incelemek için Kaynak ve Lehimleme kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (15)
Accud (1)
Akfix (1)
Alaweld (1)
Alfa (1)
Ally (1)
Argetek (1)
Atlas (4)
Atten (2)
Attlas (9)
Bay-Tec (52)
Baytaş (4)
Best (10)
Beta (5)
Class (429)
Dekor (1)
DELTA (1)
(1795)
DooGee (3)
Dremel (2)
Edn (1)
Endka (1)
Ersa (19)
Factor (3)
Fast Bond (23)
Fuji (5)
Goot (2)
Hadron (2)
Jakemy (1)
Jbc (2)
KL (6)
KLPRO (24)
Klpro (22)
Leo (14)
Marxlow (25)
Meşem (28)
MXS (1)
Nora (1)
Profigold (11)
Proskit (69)
Proxxon (4)
Quick (1)
Rbt (2)
Realözs (2)
Rekrow (4)
Rems (1)
Rico (2)
Roney (31)
Sgs (1)
Soldering (2)
Solomon (31)
Sonar (19)
Stilson (1)
Sunline (15)
SWISSEYE (1)
Techni (1)
Technomax (33)
TECHNOMAX (1)
Tenon (6)
Topart (1)
TT Technic (62)
TTec (1)
Tudor (4)
Tussle (1)
Unitek (1)
Vigor (1)
Waeco (1)
Wayer (1)
Welder (1)
Weller (147)
Wellhise (31)
Wert (18)
Yihua (11)
Yıldız (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(433)
ve üzeri (627)
ve üzeri (685)
ve üzeri (714)
ve üzeri (742)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL