TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yüz Koruyucu Siperlik

için 1,481 sonuç bulundu.

Yüz Koruyucu Siperlik

Siperlik, yüz koruyucu özelliği sebebiyle farklı meslek grubundaki insanlar tarafından iş güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan iş sağlığı ve güvenliği ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Şeffaf ön yüzden oluşan koruyucu siperlik, başa oturtmak için tasarlanmış ayarlanabilir bantları sayesinde birçok kullanıcı tarafından istenilen şekilde ayarlanarak kullanılabilir. Siperlikler kaynak yapma, ayırma ve öğütme, yontma, biçimlendirme, presle sıcak demir işleme, civatalama, parçalama, radyant ısıyla, lazerle çalışma gibi işlemlerde kullanılarak karşıdan gelen tozların yüze ulaşmasına engel olur ve ufak, yanıcı, çizici, sert cisimlere karşı cildin ve yüz bölgesinin korunmasını sağlar. Günlük hayatta kullanılabilen yüz ve göz koruyucu siperlik, medikal alanlarda ve bulaşıcı hastalıkların olduğu dönemlerde, geniş yüzeyleri ile damlacıkların yüz bölgesine ulaşmasını engellemek amacıyla sıklıkla tercih edilir. Kullanım amaçlarına göre modelleri değişen siperlik çeşitleri arasında, yüzü yarı yarıya koruyan seçenekler olduğu gibi tam koruma sağlayan modeller de bulunur. Çalışma durumunuza göre, ihtiyacınıza yönelik siperliği rahat ve hafif yapısıyla yorulmadan kullanabilirsiniz. Yüz koruyucu siperlik kullanımı oldukça kolaydır; başın üzerinden geçirildikten sonra kaşın üzerinde bir noktada sabitlenir ve bu şekilde kafa kısmına oturtulur. Ayarlanabilir baş bandı tam olarak oturmalı ancak rahatsız edecek şekilde sıkılmamalıdır. Kendinize göre ayarladığınız koruyucu siperliği, hareket edebilen ön yüzeyi sayesinde aşağı indirerek çalışmaya başlayabilir ve çalışma sırasında kendinizi koruyabilirsiniz. Kullanım süresince ellerinizi siperliğin dış yüzeyine sürmemek dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir. Farklı seçeneklerde kullanıcılara sunulan modellerin fiyatları ise oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenir. Sayfamızda bulunan siperlikler arasından kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza yönelik ürünleri rahatlıkla inceleyebilir ve seçim yapabilirsiniz.

İşlevsel Koruyucu Siperlik Modelleri

İşlevsel Koruyucu Siperlik Modelleri

Çalışma ortamında ve günlük hayatta kullanılan siperlik modelleri kaliteli tasarımları ve işlevsel özellikleri ile fark yaratır. Çalışırken iş güvenliğini sağlamak için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen siperliklerde rahatlık pek çok kullanıcının öncelikle dikkat ettiği noktalardan biridir. Ürünlerinde konforu öne çıkarmayı amaçlayan üreticiler, bu nedenle rahat ve yumuşak baş bandı ile net görüntüye olanak veren yüz koruyucu siperlik şeffaf cam çeşitlerini kullanır. Yukarısı kapalı veya açık, açılabilir ve kapanabilir modeller, siperlik çeşitleri arasında yer alır. Bu sayede çalışma sırasında siperliği rahatlıkla hareket ettirerek acil durumlarda zamandan tasarruf edebilir, yeniden takıp çıkarma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Tıbbi yüz koruyucu siperlik modelleri, sağlık sektöründe çalışan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Bulaşıcı hastalık dönemlerinde veya ameliyatlarda sağlık görevlilerine kolaylık sağlayan siperlik modelleri, sağlık çalışanlarını enfeksiyonlara karşı koruduğu gibi hastaları da oluşabilecek enfeksiyonlara karşı koruma sağlar. Bu nedenle kronik rahatsızlığı bulunan, bağışıklık sistemi düşük olan, zararlı mikroorganizmalara karşı hassas olanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Sağlık sektöründe yüz koruyucu siperlik kullanımını en çok tercih eden meslek gruplarından biri de diş hekimleridir. Diş hekimleri hastaneler veya özel muayenehanelerinde yüz koruyucu siperlik diş hekimi modelleri ile dolgu, çekim, kanal tedavisi gibi işlemlerde oluşabilecek damlacıklara karşı koruma sağlayabilir. Her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabileceği modeller arasında yetişkinler ve çocuklar için farklı seçenekler yer alır. Renk renk bantların yer aldığı modellerde, çalışma ortamınıza, kıyafetlerinize ve tarzınıza göre seçim yapabilir; güçlü bir koruma sağlarken tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda, siperlik kullanımı konusunda çocukları ile sorun yaşayan çoğu kullanıcı, farklı renklerde tasarlanan bu bantlar arasından seçecekleri canlı ve parlak renkler ile onların dikkatini çekerek koruyucu siperlikleri çocukların kolayca ve istekle kullanmalarını sağlar. İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun ürün modellerini sayfamızdan inceleyebilir, dilediğinizi seçerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kaliteli Siperlik Modelleri ile Güvende Kalın

Kaliteli Siperlik Modelleri ile Güvende Kalın

Günlük hayatta ve iş ortamlarında kullanılabilen siperlik modelleri işlevsel tasarımları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Yüz koruyucu siperlik medikal modelleri ve diğer meslek gruplarında kullanılan modellerin yanında günlük hayata uyum sağlayabilen modeller kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Kaliteden ödün vermeyen kullanıcılar için ise işlevselliğin yanı sıra tasarım ve malzeme özellikleri de çok önemlidir. Kolayca çıkarılıp takılabilecek şekilde tasarlanan siperlik modellerinde, görüş alanını kapatmayacak ve kullanıcılara net bir görüş alanı sağlayabilecek ürünler tercih edilmelidir. Bununla birlikte yüz koruyucu siperlik camı için kullanılan malzemelerin hafiflik ve ışık geçirgenliği özelliklerine dikkat edilmelidir. Genellikle PVC malzemeden yapılan yüz koruyucu siperlik şeffaf cam açılabilir özelliği sayesinde kullanıcıların beğenisini toplar. Bunun yanında siperlik camı rahat çalışma imkanı sağlanabilmesi amacıyla oluşabilecek buğuya engel olmalıdır. Modeller arasından seçim yaparken camın yapıldığı malzemeyi incelemeniz ve buğulanma bilgisine dikkat etmeniz gerekir. Kişiye özel olması gereken yüz siperlikleri çalışma ortamında iş arkadaşlarıyla paylaşılmamalı ve oluşabilecek karışıklığın önüne geçebilmek için oldukça dikkatli davranılmalıdır. Aynı zamanda günlük kullanım için aldığınız siperlikler de kişisel ürün olarak saklanmalı ve aile bireyleri ile paylaşılmamalıdır. Kaliteden vazgeçmeyen üreticiler, kullanıcılar için ince detaylara önem vererek farklı tasarımlar yapar. Gözlük kullanan alıcılar düşünülerek tasarlanan farklı modellerde bant ve siperlik arasında gereken derinliğin olmasına dikkat edilmelidir. Kendinize için gerekli modeli belirleyebilir ve modeller arasında rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Seçim aşamasında merak ettiğiniz detaylara ve ürünleri satın almış kişilerin deneyimlerine ulaşabilmek için sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Siperlik Modellerine Kolayca Ulaşın

Bütçe Dostu Siperlik Modellerine Kolayca Ulaşın

Geniş bir yelpazede çeşitlenen yüz koruyucu siperlik koleksiyonu içinde oldukça kaliteli bir koruma sağlayacak onlarca farklı model bulunur. Siperlik çeşitleri bünyesinde barındırdığı rahat kullanım, kullanışlı tasarım, yumuşak baş bantları ve yüksek koruma gibi yüz koruyucu siperlik özellikleri sebebiyle kullanıcıları memnun eder. Çok fonksiyonlu kullanılabilen modeller ile birçok farklı alanda tam koruma sağlayabilirsiniz. Siperlik modellerinde rahat ve işlevsel kullanımın yanı sıra temizlik ve tekrar kullanım da önemli noktalardan bazılarıdır. Üreticiler, siperlik modellerinde temizliği kolaylaştıran materyallere yer verir. Farklı tasarım ve tarzlarda kullanıcılara sunulan modellerin fiyatları ise oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenir. Yüz koruyucu siperlik fiyat seçenekleri, değişkenlik gösteren yüz koruyucu siperlik özellikleri doğrultusunda şekillenir. Üreticiler, hafif ve konforlu koruma sağlayan siperlik üretiminde yumuşak ve rahat baş bandı, çok yönlü kullanım, cilt ve yüz bölgesi için entegre koruma, her kullanıcının kullanabilmesi için tasarlanmış ayarlanabilir baş oturtma sistemi, oluşabilecek nefes sorunlarına engel olma, kimyasal ve sert parçacıklar ile çizilmeye karşı dayanıklılık gibi özelliklere önem verirken ürünlerin bütçe dostu olmasına da özen gösterir. Tüm kullanıcıların sağlığını ve güvenliğini düşünen üreticiler, kaliteli tasarımlarını her bütçeye uyacak fiyatlarla kullanıcılara sunar. Bunun yanında tek kullanımlık modellerin yanında tercih edebileceğiniz uzun süre kullanılabilen siperlikler sayesinde uygun fiyatlarla uzun süreli koruma sağlayabilirsiniz. Siperlikleri tekrar kullanabilmek için talimatlarda belirtilen şekilde temizlemelisiniz. Koruyucu siperlik, kullanım sonrası sabun, alkol, kolonya gibi ürünlerle temizlenmeli ve ardından durulanarak kurumaya bırakılmalıdır. Sayfamızda bulunan modelleri fiyatlarına göre sıralayarak ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (23)
404 (13)
414 (3)
Acs (1)
Alex (2)
Alfa (2)
Anka (1)
Astor (1)
Atlas (3)
Beybi (4)
Bimeks (1)
Blum (1)
Boyut (1)
Cerva (2)
Ceyus (3)
(993)
Drager (1)
Dräger (1)
Eltos (3)
Essafe (89)
eurofix (1)
Falcon (1)
Fex (1)
Gen (1)
Hi-Paş (1)
İnnolife (1)
Ital (5)
Junior (5)
Kadmec (29)
Kc (1)
Lorex (12)
MAPA (2)
Master (3)
Maxsafety (11)
Osi (1)
Roney (2)
Rtrmax (1)
Rulopak (3)
Simpa (1)
Starline (12)
SYSTEM (1)
Tesa (1)
TÜM (1)
Universal (1)
Vento (1)
Veta (13)
VETA (5)
Vugapack (2)
Würth (1)
Önlem (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(176)
ve üzeri (324)
ve üzeri (383)
ve üzeri (404)
ve üzeri (434)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL