Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İş Yağmurluğu

için 584 sonuç bulundu.

İş Yağmurluğu

İş kıyafetleri bir üniforma özelliği taşımanın yanı sıra yansıtma ve koruma özellikleriyle iş güvenliği sağlamaya da yardımcı olabilirler. İşçi sağlığı ve iş güvenliği yönetmeliğine göre, iş yerleri belli iş kollarının gerektirdiği belli standartları karşılamakla yükümlü. İş tulumu ve iş ayakkabısı gibi iş yağmurluğu da iş kıyafetleri ve daha genel olarak iş güvenliği ürünleri arasında sayılabilir.

İş Yağmurluğu Nedir?

İş Yağmurluğu Nedir?

Yağmurluk, adından da anlaşılacağı üzere yağmurda korumaya yarayan bir kıyafet türüdür. Yağmurluk modelleri kendi aralarında değişiklik gösterse de su geçirmezlik özelliği bütün yağmurluklarda bulunur. Yağmurluklar üniseks olabileceği gibi kadın ve erkeklere özel yağmurluklar da bulunabilir. İş yağmurluğu da bir yağmurluk çeşididir. Ama normal yağmurluklardan farklı olarak çalışırken giyilir ve işçi sağlığı ile güvenliğinde rol oynar. İster yaz ister kış olsun, dış mekanda çalışması gereken işçilerin hava muhalefetinden etkilenmeleri an meselesidir. Yağmurda veya karda çalışmak rahatsız edici ve elverişsiz olduğu kadar potansiyel güvenlik risklerine de kapı açar. Yağmurda çalışan biri ıslanıp üşütebilir ve hasta olabilir ya da görüşü yağmur tarafından engellenebilir ve bu da iş makinelerini, trafiği yönlendirirken aksaklıklara, hatta kazalara yol açabilir. İş yağmurluğunun işçinin yağıştan kaynaklı sorunlardan büyük ölçüde etkilenmesi önlemesi mümkün.

İş Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

İş Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

İş yağmurluk modelleri normal pardösü tip yağmurluklardan biraz daha farklıdır. Soğuk havalar için kalın yağmurluklar, tek parçalı ya da alt üst olmak üzere iki parçalı olabilir. Yazlık yağmurluklar daha ince ve nefes alan yapıda olurlar. Modeller başlıklı, başlıksız veya çıkarılabilir başlıklı olabilir. Bahçıvanlar için çizmeli yağmur pantolonları da yağmurluk modelleri arasında sayılabilir. Bunlar iş tulumu modellerinden biri olan salopet görünümünde olur. En yaygın iş yağmurluğu renkleri sarı ve siyahtır ama mavi, yeşil veya kırmızı gibi alternatif renkler bulmanız da mümkün. İyi bir iş yağmurluğu öncelikle reflektörlü olmalıdır, yani ışığı yansıtmalı ve işçiyi tam anlamıyla görünür kılmalıdır. Reflektör özelliği olmayan yağmurluklar ise sarı gibi dikkat çekici bir renkte olmalıdır. İş yağmurluğunu asla su geçirmemesi ve hareketi kısıtlamaması gerekir. İş yağmurluğunun terletmemesi için hava geçiren bir malzemeden yapılmış olmasına veya içinde astarının olmasına da dikkat etmekte fayda var.

İş Yağmurluk Fiyatları Ne Kadar?

İş Yağmurluk Fiyatları Ne Kadar?

Kategorimizi incelediğinizde çok fazla marka ve çeşitliliğe sahip ürün olduğunu göreceksiniz. Bunların fiyatları marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Ancak sitemizde her bütçeye uygun yağmurluk modelleri yer almaktadır. Ayrıca İş yağmurluk fiyatları yağmurluğun kışlık ya da yazlık olması, astarı olup olmaması, kumaş cinsi gibi farklı etmenlerden ötürü de değişiklik gösterebilir. En uygun yağmurluk modeli tek kullanımlık çıtçıtlı yağmurluktur ve sadece iş güvenliği için değil ani bastıran yağmurlarda yolda, konserde, vb’de kullanılabilir. 3M, Gezer, Izrasa, Starline ve diğer markaların kaliteli yağmurluk modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca diğer vücut koruyucu ürünlerine göz atmak için Vücut Koruyucu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
404 (1)
414 (1)
Agt (1)
Bestguard (1)
Cerva (10)
Dalgıç (1)
Diseno (1)
(353)
Dmr (1)
Ebax (2)
Fivestar (4)
Hegi (2)
Inter (1)
Izrasa (25)
İşmont (1)
Junior (24)
Master (6)
Maxsafety (1)
Palalı (1)
Polly Boot (43)
Portwest (15)
Probox (1)
Proca (1)
Redboard (1)
Seçkin (1)
Sgs (4)
Star (1)
Starline (12)
Tristar (2)
Vento (1)
Vızwell (4)
Şensel (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (84)
ve üzeri (95)
ve üzeri (99)
ve üzeri (104)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL