TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İş Tulumu & Koruyucu Tulum

için 844 sonuç bulundu.

İş Tulumu & Koruyucu Tulum

İş güvenliği ekipmanlarından en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri iş kıyafetleridir. İş kıyafetleri üst, alt, ayakkabı, baret ve eldiven şeklinde bulunabilir. Ayrıca tulum olarak da üretilen iş kıyafeti modelleri vardır. Siz de hemen iş güvenliğinizi sağlamak için bir iş tulumu satın almak isterseniz, sayfamızdan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Güvenliğiniz İçin İş Tulumu

Güvenliğiniz İçin İş Tulumu

Herhangi bir işte çalışırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri iş güvenliğidir. İş güvenliğinden sadece iş verenler değil çalışanlar da sorumludur. Bu güvenliği gerekli dikkatinizi göstererek ve ekipmanlarınızı eksiksiz kullanarak sağlayabilirsiniz. İş kıyafetleri de bu önemli ekipmanlardan biridir. Size çalışma ortamınızdan gelecek muhalefetlere karşı koruma sağlayacaktır. Tulum iş kıyafeti modelleri arasında kolay giyilip çıkartılmasıyla en çok tercih edilen modellerdendir. İş kıyafetlerini alt ve üst olarak satın alıp ayrı ayrı kombinleyebileceğiniz gibi tek bir tulumla da aynı sonucu elde edebilirsiniz. Tulumların her iş koluna göre birçok çeşidi olmakla beraber sizi su, rüzgar, boya, yağmur ve kimyasallara karışı koruyan modelleri en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. İş tulum modelleri çok çeşitli olduğu gibi renk yelpazesi de geniştir. Kırmızı, lacivert, siyah, beyaz ve sarı gibi renkleri revaçta olan ürünlerden bazılarıdır.

İş Tulumu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İş Tulumu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İş güvenliği için vazgeçilmez olan tulumlar tam boy ve bahçıvan olmak üzere iki farklı modelde üretilirler. Bahçıvan modellerinin diğer adı da salopettir. Bu çeşit tulumların üst kısmı açık olup kanguru modelli bir şekilde omuzlardan geçirilerek giyilebilir. Ayarlanabilen omuz askılarına sahiptir ve kullanıcıya rahat hareket imkanı verir. İçine istediğiniz tarzda kısa kollu veya uzun kollu üstleri giyip kombinleyebilirsiniz. Bu tip tulumlar daha hafif sanayide kullanılmak üzere üretilmiş olup sizi boya ve benzeri maddelere karşı koruyacaktır. Bunun yanı sıra tam boy modeller de kendi içinde farklı çeşitlerde bulunabilir. İş tulumları fiyatları yapılmış olan malzemeye ve kullanılacağı yere göre değişiklik gösterir. Reflektörlü tam boy modeller iş güvenliğinde önemli bir yer kaplar. Uyarıcı reflektörlü kuması sayesinde fark edilmenizi sağlar ve diğer işçilerden gelecek olası bir kazayı engellemiş olur. Ayrıca tercih edeceğiniz modellerin fazla cepli olmasına dikkat edebilirsiniz. Böylece iş yaparken malzemelerinizi elinizde taşımak zorunda kalmaz ve ceplerinizi kullanarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Siz de hemen iş kıyafetleri tulum modellerine Nalburiye & Hırdavat kategorisi üzerinden göz atabilirsiniz.

Koruyucu Tulum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koruyucu Tulum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle iş tulumu kullanmanız için profesyonel olarak çalışmanız gerekmez. Günlük olarak da hobilerinizi icra ederken de tulum giymeniz gereken yerler olabilir. Örneğin evinizin duvarlarını boyarken kıyafetlerinizi ve cildinizi korumak için kullan at tulumlar oldukça işinizi görebilir. Kullan at tulumlar hem hafif işler için kullanılabileceği gibi kimyasal maddelerden koruma özellikleri sayesinde riskli yerlerde de kullanabilir. Bu tip kimyasal tulumlar 3. ila 6. tip arasında değişen korumalara sahiptir. Riskli konsantre inorganik ve biyokimyasallara karışı sizi korumasının yanında katı partiküllere karşı da bariyer görevi görür. İş tulumu yazlık ve kışlık olarak farklı kumaşlardan üretilirler. Yazın sizi serin tutacak ve terletmeyecek modeller kullanmanız gerekirken kışın kalın kumaşlı olanları tercih edebilirsiniz. Sizi yağmur, soğuk ve rüzgara karşı koruyacak iş tulumu kışlık olan modellerdir. Dışı özel mum içerikli kumaştan yapılmış olan çeşitleri koruma işlevini görürken içinin elyaf veya kapitone kumaş olanları sıcak tutma görevini yapar. İş Sağlığı ve Güvenliği kategorisi üzerinden farklı ihtiyaçlara da ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (73)
404 (5)
ABAX (3)
Aky (1)
Akşan (1)
Apex (1)
Askaynak (1)
Atlas (10)
Awon (1)
Bestguard (1)
Cerva (5)
Delta (1)
(491)
Du Pont (16)
Dupont (7)
Elpic (1)
Faba (10)
Gezer (11)
Gvs (1)
Hegi (1)
Honeywell (2)
İşmont (7)
Junior (10)
Kardelen (1)
Kc (1)
Lakeland (4)
Makara (9)
Maxsafety (2)
Medop (1)
Omni (1)
Osaka (1)
Palalı (5)
PELSAN (1)
Portwest (2)
Safell (1)
Sembol (1)
Sgs (18)
Simpa (1)
Starline (28)
Uniprom (2)
Uniwest (3)
VEHBİ (1)
Vento (1)
Vip (1)
Weller (1)
Şensel (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(121)
ve üzeri (183)
ve üzeri (201)
ve üzeri (204)
ve üzeri (209)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL